Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP binaka Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/09/201921:05ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE 2
    MANEIRO, I.
    URREAGA, M.
    25 - 14GAZTELEKU 1
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    LETE, G.
    13/09/201920:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    ZURUTUZA, I.
    MANTEROLA, M.
    25 - 19ALDE ZAHARRA
    OTAÑO, M.
    ETXEBERRIA, M.
    13/09/201920:00URNIETA - UdalekoaURNIETA
    IRURETAGOYENA, J.
    PAVON, X.
    25 - 13IZURUN
    MANCISIDOR, E.
    GALARZA, I.
    15/09/2019--Atsedena-PIŅA KURDIN
       Jardunaldia 2 
    19/09/201920:00PASAI TRINTXERPE - UdalekoaPIŅA KURDIN
    OTXOA , P.
    CARRERA, A.
    16 - 25HERNANI 2
    MANTEROLA, M.
    ZURUTUZA, I.
    19/09/201920:30DONOSTIA - LoiolaALDE ZAHARRA
    UZKIANO, A.
    GARCIA, A.
    4 - 25EPLE 2
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    19/09/201921:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    LETE, G.
    25 - 24URNIETA
    IRURETAGOYENA, J.
    PAVON, X.
    22/09/2019--IZURUN-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    27/09/201919:00DONOSTIA - IbaetaIZURUN
    GALARZA, I.
    FERNANDEZ, J.
    25 - 8GAZTELEKU 1
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    LETE, G.
    27/09/201919:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE 2
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    25 - 10PIŅA KURDIN
    ALVAREZ, S.
    OTXOA , P.
    27/09/201920:00URNIETA - UdalekoaURNIETA
    IRURETAGOYENA, J.
    PAVON, X.
    25 - 8ALDE ZAHARRA
    GARCIA, A.
    UZKIANO, A.
    29/09/2019--Atsedena-HERNANI 2
       Jardunaldia 4 
    04/10/201919:00PASAI TRINTXERPE - UdalekoaPIŅA KURDIN
    ALVAREZ, S.
    EMBIL, A.
    25 - 20URNIETA
    PEREZ DE ARENAZA, X.
    PAVON, X.
    04/10/201920:00DONOSTIA - LoiolaALDE ZAHARRA
    GARCIA, A.
    OTAÑO, M.
    8 - 25IZURUN
    FERNANDEZ, J.
    MANCISIDOR, E.
    06/10/2019--GAZTELEKU 1-Atsedena
    06/10/201910:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    ZURUTUZA, I.
    ARANDIA , A.
    25 - 23EPLE 2
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
       Jardunaldia 5 
    11/10/201920:00DONOSTIA - IbaetaIZURUN
    MANCISIDOR, E.
    GALARZA, I.
    19 - 25PIŅA KURDIN
    EMBIL, A.
    ALVAREZ, S.
    11/10/201920:00URNIETA - UdalekoaURNIETA
    PEREZ DE ARENAZA, X.
    PAVON, X.
    11 - 25HERNANI 2
    ARANDIA , A.
    MANTEROLA, M.
    12/10/201910:45ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    LETE, G.
    25 - 8ALDE ZAHARRA
    GARCIA, A.
    OTAÑO, M.
    13/10/2019--Atsedena-EPLE 2
       Jardunaldia 6 
    17/10/201920:00URNIETA - UdalekoaEPLE 2
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    25 - 12URNIETA
    PAVON, X.
    IRURETAGOYENA, J.
    18/10/201919:00PASAI TRINTXERPE - UdalekoaPIŅA KURDIN
    ALVAREZ, S.
    EMBIL, A.
    25 - 19GAZTELEKU 1
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    LETE, G.
    19/10/201915:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    ZURUTUZA, I.
    MANTEROLA, M.
    25 - 8IZURUN
    FERNANDEZ, J.
    MANCISIDOR, E.
    20/10/2019--Atsedena-ALDE ZAHARRA
       Jardunaldia 7 
    25/10/201918:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    LETE, G.
    12 - 25HERNANI 2
    ZURUTUZA, I.
    ARANDIA , A.
    25/10/201919:00DONOSTIA - IbaetaIZURUN
    FERNANDEZ, J.
    GALARZA, I.
    24 - 25EPLE 2
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    25/10/201920:00DONOSTIA - LoiolaALDE ZAHARRA
    UZKIANO, A.
    ETXEBERRIA, M.
    22 - 25PIŅA KURDIN
    ALVAREZ, S.
    OTXOA , P.
    27/10/2019--URNIETA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1HERNANI 212660015089
    2EPLE 211651014889
    3PIŅA KURDIN106420126130
    4URNIETA86240117121
    5IZURUN86240114116
    6GAZTELEKU 186240103132
    7ALDE ZAHARRA6606069150
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/09/201920:00ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 1
    LIZASO, I.
    CONTRERAS, M.
    25 - 24TOLOSA 1
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    13/09/201920:00ORIO - UdalekoaORIO 2
    MURUA, X.
    ARRUTI, I.
    25 - 19ATXURBIDE
    ETXEBERRIA, G.
    ETXARRI, G.
    15/09/2019--Atsedena-ZUMAIA
    15/09/201910:30DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS 2
    SAGARNA, G.
    ARISTI, A.
    11 - 25LAGUNAK 1
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
       Jardunaldia 2 
    20/09/201919:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ETXEBERRIA, G.
    ETXARRI, G.
    25 - 20EUSKAL JOLAS 2
    SAGARNA, G.
    ARISTI, A.
    20/09/201920:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK 1
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    22 - 25ZARAUTZ 1
    LIZASO, I.
    CONTRERAS, M.
    21/09/201911:15ZUMAIA - AitzuriZUMAIA
    RUIZ, I.
    SALEGUI, J.
    25 - 11ORIO 2
    ARRUTI, I.
    MURUA, X.
    22/09/2019--TOLOSA 1-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    27/09/201918:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 1
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    25 - 17LAGUNAK 1
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    27/09/201919:00DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS 2
    BERASALUCE, X.
    SAGARNA, G.
    7 - 25ZUMAIA
    SALEGUI, J.
    RUIZ, I.
    27/09/201920:15ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 1
    LIZASO, I.
    CONTRERAS, M.
    25 - 13ATXURBIDE
    ETXEBERRIA, G.
    ETXARRI, G.
    29/09/2019--Atsedena-ORIO 2
       Jardunaldia 4 
    04/10/201920:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ETXEBERRIA, G.
    ETXARRI, G.
    11 - 25TOLOSA 1
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    04/10/201920:00ORIO - UdalekoaORIO 2
    MURUA, X.
    ARRUTI, I.
    25 - 0*EUSKAL JOLAS 2
    05/10/201918:00ZUMAIA - AitzuriZUMAIA
    AIZPURUA, A.
    SALEGUI, J.
    23 - 25ZARAUTZ 1
    LIZASO, I.
    CONTRERAS, M.
    06/10/2019--LAGUNAK 1-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    11/10/201920:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK 125 - 0*ATXURBIDE
    11/10/201920:15ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 1
    LIZASO, I.
    CONTRERAS, M.
    25 - 13ORIO 2
    ARRUTI, I.
    MURUA, X.
    12/10/201910:30TOLOSA - BeotibarTOLOSA 1
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    25 - 20ZUMAIA
    SALEGUI, J.
    RUIZ, I.
    13/10/2019--Atsedena-EUSKAL JOLAS 2
       Jardunaldia 6 
    18/10/201919:15ORIO - UdalekoaORIO 2
    ARRUTI, I.
    MURUA, X.
    16 - 25TOLOSA 1
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    19/10/201911:15ZUMAIA - AitzuriZUMAIA
    OSA , J.
    RUIZ, I.
    15 - 25LAGUNAK 1
    ARRIETA, M.
    GURRUCHAGA, A.
    20/10/2019--Atsedena-ATXURBIDE
    20/10/201910:00DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS 2
    BERASALUCE, X.
    ARISTI, A.
    25 - 24ZARAUTZ 1
    CONTRERAS, M.
    LIZASO, I.
       Jardunaldia 7 
    25/10/201920:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ETXEBERRIA, G.
    ETXARRI, G.
    17 - 25ZUMAIA
    SALEGUI, J.
    RUIZ, I.
    25/10/201920:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK 1
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    25 - 9ORIO 2
    MURUA, X.
    ARRUTI, I.
    26/10/201910:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 1
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    25 - 11EUSKAL JOLAS 2
    BERASALUCE, X.
    ARISTI, A.
    27/10/2019--ZARAUTZ 1-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ZARAUTZ 1116510149120
    2TOLOSA 1116510149100
    3LAGUNAK 110642013985
    4ZUMAIA96330133110
    5ORIO 28624099119
    6ATXURBIDE6614185145
    7EUSKAL JOLAS 26614174149
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/09/201920:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    25 - 19ALTZATARRA
    RECONDO, O.
    UDAKIOLA, I.
    14/09/201911:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    LARRAÑAGA, I.
    ZABALETA, A.
    25 - 19LIZARDI
    AREIZAGA, J.
    ZUBELDIA, A.
    15/09/2019--Atsedena-MUNDARRO
    15/09/201910:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    16 - 25GAZTELEKU 2
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, I.
       Jardunaldia 2 
    20/09/201919:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LOIDI, J.
    ESCUDERO, A.
    25 - 8AZKOITIA
    MARTIJA, E.
    ZABALETA, A.
    20/09/201919:00DONOSTIA - AltzaALTZATARRA
    RECONDO, O.
    UDAKIOLA, I.
    19 - 25EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    20/09/201919:45ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    URDANGARIN, G.
    ZUBIARRAIN, B.
    25 - 22HERNANI 1
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    22/09/2019--LIZARDI-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/09/201920:00DONOSTIA - IbaetaLIZARDI
    LIZARAZU, J.
    ZUBELDIA, A.
    19 - 25GAZTELEKU 2
    ESKUDERO, J.
    BELOKI, I.
    27/09/201919:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    ZABALETA, A.
    LARRAÑAGA, I.
    25 - 17ALTZATARRA
    RECONDO, O.
    UDAKIOLA, I.
    28/09/201910:00ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    25 - 23MUNDARRO
    URDANGARIN, G.
    ZUBIARRAIN, B.
    29/09/2019--Atsedena-HERNANI 1
       Jardunaldia 4 
    04/10/201919:45ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    ZUBIARRAIN, B.
    EZKERRA, E.
    25 - 13AZKOITIA
    ZABALETA, A.
    LARRAÑAGA, I.
    04/10/201920:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    10 - 25EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    04/10/201920:15DONOSTIA - AltzaALTZATARRA
    RECONDO, O.
    UDAKIOLA, I.
    25 - 20LIZARDI
    LIZARAZU, J.
    ZUBELDIA, A.
    06/10/2019--GAZTELEKU 2-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    10/10/201919:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    AZPIROZ, M.
    ZABALETA, A.
    20 - 25HERNANI 1
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    10/10/201920:00DONOSTIA - IbaetaLIZARDI
    ARANGUREN, U.
    LIZARAZU, J.
    12 - 25MUNDARRO
    ZUBIARRAIN, B.
    URDANGARIN, G.
    10/10/201921:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LOIDI, J.
    BELOKI, I.
    25 - 14ALTZATARRA
    RECONDO, O.
    UDAKIOLA, I.
    13/10/2019--Atsedena-EPLE 1
       Jardunaldia 6 
    18/10/201920:15ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    AIZCORRETA, G.
    21 - 25AZKOITIA
    LARRAÑAGA, I.
    ZABALETA, A.
    19/10/201910:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    LARRAMENDI, A.
    EZKERRA, E.
    21 - 25GAZTELEKU 2
    ESCUDERO, A.
    LOIDI, J.
    19/10/201915:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    25 - 15LIZARDI
    AREIZAGA, J.
    LIZARAZU, J.
    20/10/2019--Atsedena-ALTZATARRA
       Jardunaldia 7 
    24/10/201920:45DONOSTIA - AltzaALTZATARRA
    RECONDO, O.
    UDAKIOLA, I.
    21 - 25MUNDARRO
    LARRAMENDI, A.
    ZUBIARRAIN, B.
    26/10/201909:00DONOSTIA - IbaetaLIZARDI
    ARANGUREN, U.
    LIZARAZU, J.
    10 - 25EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    27/10/2019--AZKOITIA-Atsedena
    27/10/201918:00A - Programatu gabe - GEPFGAZTELEKU 225 - 0*HERNANI 1
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU 212660015078
    2EPLE 1106420137112
    3MUNDARRO106420144118
    4AZKOITIA96330116132
    5HERNANI 186321107129
    6ALTZATARRA76150115145
    7LIZARDI6606095150
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/09/201920:30MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    25 - 21LAGUNAK 2
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGUI, J.
    13/09/201920:00ORIO - UdalekoaORIO 1
    ILLARRAMENDI, U.
    ESOAIN, Z.
    25 - 11EUSKAL JOLAS 1
    AIZPURUA, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    14/09/2019--TOLOSA 3 (RET)-TOLOSA 2
    15/09/2019--Atsedena-ZARAUTZ 2
       Jardunaldia 2 
    20/09/201919:30DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS 1
    AIZPURUA, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    15 - 25DANOK BAT
    ZUBIZARRETA, P.
    OLANO, A.
    20/09/2019--LAGUNAK 2-TOLOSA 3 (RET)
    21/09/201917:00ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 2
    URIBARRI, K.
    SAN SEBASTIAN, H.
    15 - 25ORIO 1
    ESOAIN, Z.
    ARRUTI, I.
    22/09/2019--TOLOSA 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    27/09/201920:00MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT
    OLANO, A.
    ZENARRUZABEITIA, U.
    23 - 25ZARAUTZ 2
    LEKUONA, B.
    SAN SEBASTIAN, H.
    28/09/201911:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 2
    IRAOLA, J.
    IZAGIRRE, J.
    13 - 25LAGUNAK 2
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGUI, J.
    29/09/2019--TOLOSA 3 (RET)-EUSKAL JOLAS 1
    29/09/2019--Atsedena-ORIO 1
       Jardunaldia 4 
    03/10/201918:30DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS 1
    AIZPURUA, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    17 - 25TOLOSA 2
    IRAOLA, J.
    LAAMIRNI, K.
    04/10/201920:00ORIO - UdalekoaORIO 1
    ILLARRAMENDI, U.
    ARRUTI, I.
    19 - 25DANOK BAT
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    06/10/2019--ZARAUTZ 2-TOLOSA 3 (RET)
    06/10/2019--LAGUNAK 2-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    11/10/201920:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK 2
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGUI, J.
    18 - 25EUSKAL JOLAS 1
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    AIZPURUA, A.
    12/10/201910:30TOLOSA - BeotibarTOLOSA 2
    IRAOLA, J.
    LAAMIRNI, K.
    25 - 14ZARAUTZ 2
    LEKUONA, B.
    SAN SEBASTIAN, H.
    13/10/2019--TOLOSA 3 (RET)-ORIO 1
    13/10/2019--Atsedena-DANOK BAT
       Jardunaldia 6 
    18/10/201919:15ORIO - UdalekoaORIO 1
    ILLARRAMENDI, U.
    ESOAIN, Z.
    20 - 25TOLOSA 2
    IRAOLA, J.
    LAAMIRNI, K.
    18/10/201920:10ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 2
    ETXABE, J.
    LEKUONA, B.
    24 - 25LAGUNAK 2
    LARREATEGUI, J.
    LARREATEGI, J.
    20/10/2019--DANOK BAT-TOLOSA 3 (RET)
    20/10/2019--Atsedena-EUSKAL JOLAS 1
       Jardunaldia 7 
    25/10/201920:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK 2
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGUI, J.
    25 - 23ORIO 1
    ESOAIN, Z.
    ILLARRAMENDI, U.
    26/10/201910:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 2
    IRAOLA, J.
    LAAMIRNI, K.
    25 - 15DANOK BAT
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    26/10/201919:00DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS 1
    AIZPURUA, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    20 - 25ZARAUTZ 2
    SAN SEBASTIAN, H.
    URIBARRI, K.
    27/10/2019--TOLOSA 3 (RET)-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1TOLOSA 2  9541011391
    2DANOK BAT  85320113105
    3LAGUNAK 2  85320114110
    4ORIO 1  75230112101
    5ZARAUTZ 2  75230103118
    6EUSKAL JOLAS 1  6514088118
    7TOLOSA 3 (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba