Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa (Historikoak) Eskua - Alebin neskak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: GIP-A(1-5)-TOLOSA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    24/01/2017--AtsedenaIMAZ BERTSOLARIA
    28/01/201716:00TOLOSA - BeotibarUGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    2 - 4
    (4-6) (6-0) (1-6) (6-3) (3-6) (3-6)
    UGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    28/01/201716:00TOLOSA - BeotibarALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
    4 - 0
    (6-3) (6-0) (6-5) (6-0)
    UGARO N2
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
       Jardunaldia 2 
    25/01/2017--UGARO N3Atsedena
    28/01/201716:15TOLOSA - BeotibarUGARO N2
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
    2 - 4
    (1-6) (6-2) (4-6) (6-3) (2-6) (2-6)
    UGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    28/01/201716:15TOLOSA - BeotibarIMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    4 - 3
    (6-0) (6-1) (3-6) (6-1) (1-6) (0-6) (6-1)
    ALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
       Jardunaldia 3 
    26/01/2017--AtsedenaALBIZTUR
    28/01/201716:30TOLOSA - BeotibarUGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    4 - 1
    (6-0) (6-2) (0-6) (6-0) (6-5)
    UGARO N2
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
    28/01/201716:30TOLOSA - BeotibarUGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    0 - 4
    (1-6) (2-6) (0-6) (1-6)
    IMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
       Jardunaldia 4 
    27/01/2017--AtsedenaUGARO N2
    28/01/201716:45TOLOSA - BeotibarIMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    4 - 0
    (6-2) (6-2) (6-1) (6-2)
    UGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    28/01/201716:45TOLOSA - BeotibarALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
    4 - 0
    (6-0) (6-1) (6-2) (6-2)
    UGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
       Jardunaldia 5 
    28/01/2017--UGARO N1Atsedena
    28/01/201717:00TOLOSA - BeotibarUGARO N2
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
    0 - 4
    (2-6) (1-6) (0-6) (0-6)
    IMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    28/01/201717:00TOLOSA - BeotibarUGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    0 - 4
    (0-6) (1-6) (0-6) (3-6)
    ALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1IMAZ BERTSOLARIA84400163
    2ALBIZTUR74310154
    3UGARO N364220811
    4UGARO N154130614
    5UGARO N244040316
     
    Multzoa: GIP-B(1-2)-FINAL     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    28/01/201717:30TOLOSA - BeotibarIMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    4 - 3
    (3-6) (6-0) (6-3) (6-2) (1-6) (2-6) (6-2)
    ALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
     
    Multzoa: GIP-C(3-4)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    28/01/201717:30TOLOSA - BeotibarUGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    3 - 4
    (3-6) (6-1) (2-6) (6-5) (6-3) (1-6) (3-6)
    UGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba