Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Zesta punta banaka Zesta punta banaka kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO
    ALBERRO, A.
    23  - 25
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA 
    GOICOECHEA, K.
    2017/03/31
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-DEL RIO
    DEL RIO, J.
    13  - 25
    HONDARRIBIA-PORTU 
    PORTU, A.
    2017/03/31
    19:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ANDONEGI
    ANDONEGI, M.
    15  - 25
    DANOK BAT-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, Z.
    2017/04/02
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA-LOPEZ 
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
    GOICOECHEA, K.
    25  - 15
    HONDARRIBIA-DEL RIO 
    DEL RIO, J.
    2017/04/07
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-LOPEZ
    LOPEZ, J.
    25  - 20
    DANOK BAT-ANDONEGI 
    ANDONEGI, M.
    2017/04/09
    -
    -
    HONDARRIBIA-PORTU
     
    Atsedena 
    2017/04/09
    11:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, Z.
    25  - 13
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
    ALBERRO, A.
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-PORTU
    PORTU, A.
    20  - 25
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA 
    GOICOECHEA, K.
    2017/04/28
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-DEL RIO
    0 *  - 25
    DANOK BAT-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, Z.
    2017/04/29
    11:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO
    ALBERRO, A.
    14  - 25
    ZUMAIA-LOPEZ 
    LOPEZ, J.
    2017/04/30
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT-ANDONEGI 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, Z.
    25  - 6
    HONDARRIBIA-PORTU 
    PORTU, A.
    2017/05/05
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-LOPEZ
    LOPEZ, J.
    25  - 1
    HONDARRIBIA-DEL RIO 
    DEL RIO, J.
    2017/05/05
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ANDONEGI
    ANDONEGI, M.
    25  - 23
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
    ALBERRO, A.
    2017/05/07
    -
    -
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
    GOICOECHEA, K.
    23  - 25
    DANOK BAT-ARRILLAGA 
    ARRILLAGA, Z.
    2017/05/12
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-PORTU
    PORTU, A.
    10  - 25
    ZUMAIA-LOPEZ 
    LOPEZ, J.
    2017/05/12
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-DEL RIO
    DEL RIO, J.
    12  - 25
    DANOK BAT-ANDONEGI 
    ANDONEGI, M.
    2017/05/14
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
       Jardunaldia 6 
    2017/05/19
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ANDONEGI
    ANDONEGI, M.
    25  - 8
    HONDARRIBIA-PORTU 
    PORTU, A.
    2017/05/19
    19:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO
    ALBERRO, A.
    25  - 9
    HONDARRIBIA-DEL RIO 
    DEL RIO, J.
    2017/05/20
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-LOPEZ
    LOPEZ, J.
    20  - 25
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA 
    GOICOECHEA, K.
    2017/05/21
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT-ARRILLAGA 
       Jardunaldia 7 
    2017/05/26
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-GOIKOETXEA
    GOICOECHEA, K.
    25  - 20
    DANOK BAT-ANDONEGI 
    ANDONEGI, M.
    2017/05/26
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-PORTU
    PORTU, A.
    7  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
    ALBERRO, A.
    2017/05/28
    -
    -
    HONDARRIBIA-DEL RIO
     
    Atsedena 
    2017/05/28
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ARRILLAGA
    ARRILLAGA, Z.
    25  - 21
    ZUMAIA-LOPEZ 
    LOPEZ, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 DANOK BAT-ARRILLAGA   12 6 6 0 0 150 78
    2 HONDARRIBIA-GOIKOETXEA   11 6 5 1 0 148 123
    3 ZUMAIA-LOPEZ   10 6 4 2 0 141 95
    4 DANOK BAT-ANDONEGI   9 6 3 3 0 130 118
    5 DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO   8 6 2 4 0 123 116
    6 HONDARRIBIA-PORTU   7 6 1 5 0 76 138
    7 HONDARRIBIA-DEL RIO   5 6 0 5 1 50 150
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, V.
    25  - 16
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU 
    SAGARZAZU, G.
    2017/03/31
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-POP
    POP, M.
    11  - 25
    HONDARRIBIA-BASTERRA 
    BASTERRA, J.
    2017/03/31
    19:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-LIZARDI
    LIZARDI, O.
    25  - 17
    HONDARRIBIA-SANDOVAL 
    SANDOVAL, I.
    2017/04/02
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT-MENDIZABAL 
       Jardunaldia 2 
    2017/04/06
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, A.
    25  - 16
    DANOK BAT-LIZARDI 
    LIZARDI, O.
    2017/04/07
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU
    SAGARZAZU, G.
    25  - 15
    HONDARRIBIA-POP 
    POP, M.
    2017/04/07
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-SANDOVAL
    SANDOVAL, I.
    10  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ 
    HERNANDEZ, V.
    2017/04/09
    -
    -
    HONDARRIBIA-BASTERRA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-BASTERRA
    BASTERRA, J.
    25  - 11
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU 
    SAGARZAZU, G.
    2017/04/28
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-POP
    POP, M.
    25  - 23
    HONDARRIBIA-SANDOVAL 
    SANDOVAL, I.
    2017/04/28
    19:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, V.
    25  - 13
    DANOK BAT-MENDIZABAL 
    MENDIZABAL, A.
    2017/04/30
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT-LIZARDI 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-SANDOVAL
    BASTERRA, J.
    15  - 25
    HONDARRIBIA-BASTERRA 
    SANDOVAL, I.
    2017/05/05
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, A.
    25  - 8
    HONDARRIBIA-POP 
    POP, M.
    2017/05/05
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-LIZARDI
    LIZARDI, O.
    15  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ 
    HERNANDEZ, V.
    2017/05/07
    -
    -
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU
    SAGARZAZU, G.
    21  - 25
    HONDARRIBIA-SANDOVAL 
    SANDOVAL, I.
    2017/05/12
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-BASTERRA
    BASTERRA, J.
    13  - 25
    DANOK BAT-MENDIZABAL 
    MENDIZABAL, A.
    2017/05/12
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-POP
    POP, M.
    6  - 25
    DANOK BAT-LIZARDI 
    LIZARDI, O.
    2017/05/14
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ 
       Jardunaldia 6 
    2017/05/19
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, A.
    25  - 12
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU 
    SAGARZAZU, G.
    2017/05/19
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-LIZARDI
    LIZARDI, O.
    25  - 12
    HONDARRIBIA-BASTERRA 
    BASTERRA, J.
    2017/05/19
    19:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, V.
    25  - 13
    HONDARRIBIA-POP 
    POP, M.
    2017/05/21
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA-SANDOVAL 
       Jardunaldia 7 
    2017/05/26
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-SANDOVAL
    SANDOVAL, I.
    6  - 25
    DANOK BAT-MENDIZABAL 
    MENDIZABAL, A.
    2017/05/26
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-SAGARZAZU
    SAGARZAZU, G.
    18  - 25
    DANOK BAT-LIZARDI 
    LIZARDI, O.
    2017/05/26
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-BASTERRA
    BASTERRA, J.
    7  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ 
    HERNANDEZ, V.
    2017/05/28
    -
    -
    HONDARRIBIA-POP
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 DONOSTIA JAI ALAI-HERNANDEZ   12 6 6 0 0 150 74
    2 DANOK BAT-MENDIZABAL   11 6 5 1 0 138 80
    3 DANOK BAT-LIZARDI   10 6 4 2 0 131 103
    4 HONDARRIBIA-BASTERRA   9 6 3 3 0 107 112
    5 HONDARRIBIA-SAGARZAZU   7 6 1 5 0 103 140
    6 HONDARRIBIA-SANDOVAL   7 6 1 5 0 96 146
    7 HONDARRIBIA-POP   7 6 1 5 0 78 148
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba