Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Kadeteak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/17
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    22  - 21
    ABANTZU 1 
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    2021/09/17
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
    18  - 22
    ARETXABALETA 1 
    ERRASTI, M.
    OTAZU, X.
    2021/09/17
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    22  - 11
    ALOĐA MENDI 
    BIAIN, J.
    MARKULETA, J.
    2021/09/17
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
     
    MURUMENDI (RET) 
    LANDA, O.
    ARIZTIMUÑO, J.
    2021/09/19
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 
    2021/09/19
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    HERNANI 
    2021/09/19
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    GURE TXERU 
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    HEVIA, A.
    11  - 22
    LAGUNAK 
    BASURTO, B.
    ETXANIZ, E.
    2021/09/24
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    22  - 19
    ABANTZU 2 
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    2021/09/24
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI (RET)
    LANDA, O.
    ARIZTIMUÑO, J.
     
    MUNDARRO 
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    2021/09/25
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    7  - 22
    ARETXABALETA 2 
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
    2021/09/26
    -
    -
    GURE TXERU
     
    IZURUN (RET) 
    2021/09/26
    -
    -
    ALOĐA MENDI
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/09/26
    -
    -
    ABANTZU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/10/01
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    22  - 13
    ARETXABALETA 1 
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    2021/10/01
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    22  - 7
    HERNANI 
    ALBERDI, M.
    PASCUAL, U.
    2021/10/01
    19:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
    22  - 9
    GURE TXERU 
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    2021/10/01
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    22  - 20
    OIARPE 
    HEVIA, A.
    LASA, A.
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    LAGUNAK 
    2021/10/03
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    ALOĐA MENDI 
    2021/10/03
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    MURUMENDI (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08
    19:00
    OĐATI - Zubikoa
    ALOĐA MENDI
    OSES, J.
    MARKULETA, J.
    3  - 22
    ARETXABALETA 2 
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
    2021/10/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    BASURTO, B.
    ETXANIZ, E.
    22  - 19
    MUNDARRO 
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    2021/10/09
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    PEREZ, E.
    ESNAL, D.
    1  - 22
    ABANTZU 2 
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    2021/10/10
    -
    -
    MURUMENDI (RET)
     
    IZURUN (RET) 
    2021/10/10
    -
    -
    OIARPE
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/10/10
    -
    -
    ARETXABALETA 1
     
    Atsedena 
    2021/10/10
    16:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    15  - 22
    ABANTZU 1 
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    22  - 16
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2021/10/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
     
    MURUMENDI (RET) 
    LANDA, O.
    ARIZTIMUÑO, J.
    2021/10/16
    10:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    URIA, A.
    22  - 9
    ALOĐA MENDI 
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2021/10/16
    16:15
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    22  - 9
    GURE TXERU 
    PEREZ, E.
    ALBENIZ, O.
    2021/10/17
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    OIARPE 
    2021/10/17
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    LAGUNAK 
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22
    18:15
    OĐATI - Zubikoa
    ALOĐA MENDI
    BIAIN, J.
    MARKULETA, J.
    6  - 22
    ABANTZU 1 
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    2021/10/22
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI (RET)
    LANDA, O.
    ARIZTIMUÑO, J.
     
    ABANTZU 2 
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    2021/10/23
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    0 *  - 22
    ARETXABALETA 2 
    2021/10/23
    17:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    ESNAL, D.
    2  - 22
    ARETXABALETA 1 
    ERRASTI, M.
    OTAZU, X.
    2021/10/24
    -
    -
    HERNANI
     
    Atsedena 
    2021/10/24
    -
    -
    LAGUNAK
     
    IZURUN (RET) 
    2021/10/24
    -
    -
    MUNDARRO
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
     
    MURUMENDI (RET) 
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    ERRASTI, M.
    OTAZU, X.
    22  - 11
    ALOĐA MENDI 
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2021/10/29
    17:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
    18  - 22
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2021/10/30
    09:15
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    22  - 17
    OIARPE 
    LASA, A.
    HEVIA, A.
    2021/10/30
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    22  - 10
    GURE TXERU 
    ALBENIZ, O.
    ESNAL, D.
    2021/10/31
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    MUNDARRO 
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/05
    19:00
    OĐATI - Zubikoa
    ALOĐA MENDI
    OSES, J.
    MARKULETA, J.
    5  - 22
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2021/11/05
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    22  - 0 *
    ABANTZU 2 
    2021/11/06
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    LASA, A.
    HEVIA, A.
    17  - 22
    ABANTZU 1 
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    2021/11/07
    -
    -
    MURUMENDI (RET)
     
    ARETXABALETA 1 
    2021/11/07
    -
    -
    GURE TXERU
     
    Atsedena 
    2021/11/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    IZURUN (RET) 
    2021/11/07
    10:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    22  - 5
    ARETXABALETA 2 
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
       Jardunaldia 9 
    2021/11/12
    17:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    22  - 9
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2021/11/12
    18:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    13  - 22
    OIARPE 
    LASA, A.
    HEVIA, A.
    2021/11/13
    09:15
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 2
    22  - 0 *
    MUNDARRO 
    2021/11/13
    11:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
     
    MURUMENDI (RET) 
    2021/11/13
    15:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    17  - 22
    ALOĐA MENDI 
    BIAIN, J.
    MARKULETA, J.
    2021/11/14
    -
    -
    ARETXABALETA 2
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/11/14
    -
    -
    Atsedena
     
    IZURUN (RET) 
       Jardunaldia 10 
    2021/11/19
    18:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    18  - 22
    ABANTZU 1 
    2021/11/19
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    HEVIA, A.
    LASA, A.
    22  - 7
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2021/11/19
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    BASURTO, B.
    ETXANIZ, E.
    22  - 9
    ARETXABALETA 1 
    ERRASTI, M.
    OTAZU, X.
    2021/11/20
    11:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI (RET)
     
    GURE TXERU 
    2021/11/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    ABANTZU 2 
    2021/11/21
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    ARETXABALETA 2 
    2021/11/21
    -
    -
    ALOĐA MENDI
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 11 
    2021/11/26
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    OTAZU, X.
    ERRASTI, M.
    22  - 19
    MUNDARRO 
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    2021/11/26
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    9  - 22
    OIARPE 
    2021/11/27
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    7  - 22
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2021/11/28
    -
    -
    ALOĐA MENDI
     
    MURUMENDI (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    ABANTZU 1
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    ABANTZU 2
     
    IZURUN (RET) 
    2021/11/28
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 2 
       Jardunaldia 12 
    2021/12/03
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ERRASTI, U.
    KEREXETA, I.
    21  - 22
    ABANTZU 2 
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    2021/12/03
    18:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    22  - 6
    GURE TXERU 
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    2021/12/03
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    LASA, A.
    HEVIA, A.
    22  - 8
    ALOĐA MENDI 
    BIAIN, J.
    MARKULETA, J.
    2021/12/03
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    URDANGARIN, M.
    22  - 10
    HERNANI 
    PASCUAL, U.
    ALBERDI, M.
    2021/12/05
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI (RET)
     
    ARETXABALETA 1 
    2021/12/05
    -
    -
    IZURUN (RET)
     
    ABANTZU 1 
    2021/12/05
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI (RET) 
       Jardunaldia 13 
    2021/12/10
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU 1
    22  - 0 *
    ARETXABALETA 2 
    2021/12/10
    18:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    0 *  - 22
    MUNDARRO 
    2021/12/10
    -
    -
    ARETXABALETA 1
     
    IZURUN (RET) 
    2021/12/11
    16:30
    OĐATI - Zubikoa
    ALOĐA MENDI
    BIAIN, J.
    MARKULETA, J.
    2  - 22
    LAGUNAK 
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2021/12/12
    -
    -
    HERNANI
     
    ZAZPI ITTURRI (RET) 
    2021/12/12
    -
    -
    MURUMENDI (RET)
     
    OIARPE 
    2021/12/12
    -
    -
    ABANTZU 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ABANTZU 1   17 9 8 1 0 197 109
    2 LAGUNAK   17 9 8 1 0 185 94
    3 ARETXABALETA 1   15 9 6 3 0 167 151
    4 ABANTZU 2   15 9 7 1 1 173 120
    5 MUNDARRO   13 9 5 3 1 166 134
    6 ARETXABALETA 2   12 9 4 4 1 150 129
    7 OIARPE   12 9 4 4 1 153 147
    8 HERNANI   11 9 2 7 0 113 169
    9 ALOĐA MENDI   10 9 1 8 0 77 193
    10 GURE TXERU   8 9 0 8 1 63 198
    11 MURUMENDI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    12 ZAZPI ITTURRI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    13 IZURUN (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba