Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka Infantilak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: HA(GIP)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ECHEVERRIA, O.
    LEONET, M.
    18  - 2
    ILUNPE 1 
    LIZASO, A.
    OTAEGI, I.
    2020/02/14
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    OTAEGI, A.
    ARRILLAGA, A.
    18  - 7
    ARETXABALETA 1 
    LANZOS, D.
    ALONSO, M.
    2020/02/16
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 
       Jardunaldia 2 
    2020/02/21
    18:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    LANZOS, D.
    ALONSO, M.
    6  - 18
    OIARPE 
    ECHEVERRIA, O.
    LEONET, M.
    2020/02/21
    20:05
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    AROCENA, U.
    5  - 18
    TXAPAGAIN 
    OTAEGI, A.
    ARRILLAGA, A.
    2020/02/23
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2020/02/28
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ECHEVERRIA, O.
    LEONET, M.
    18  - 7
    INTZA 
    LIZASO, J.
    OLAZABAL, B.
    2020/02/29
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    OTAEGI, I.
    LIZASO, A.
    18  - 9
    ARETXABALETA 1 
    LANZOS, D.
    ALONSO, M.
    2020/03/01
    -
    -
    Atsedena
     
    TXAPAGAIN 
       Jardunaldia 4 
    2020/03/05
    19:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    OTAEGI, A.
    ARRILLAGA, A.
    8  - 18
    OIARPE 
    ECHEVERRIA, O.
    LEONET, M.
    2020/03/07
    16:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    OLAZABAL, B.
    URDALLETA, X.
    4  - 18
    ILUNPE 1 
    OTAEGI, I.
    LIZASO, A.
    2020/03/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 1 
       Jardunaldia 5 
    2020/03/13
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
     
    TXAPAGAIN 
    2020/03/13
    19:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
     
    INTZA 
    2020/03/15
    -
    -
    OIARPE
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OIARPE   8 4 4 0 0 72 23
    2 TXAPAGAIN   5 3 2 1 0 44 30
    3 ILUNPE 1   5 3 2 1 0 38 31
    4 ARETXABALETA 1   3 3 0 3 0 22 54
    5 INTZA   3 3 0 3 0 16 54
     
    Multzoa: HB(GIP)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    19:00
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 3
    LANCETA, O.
    SEGUROLA, A.
    16  - 18
    LAGUNAK 
    IZAGIRRE, I.
    BASURTO, B.
    2020/02/14
    19:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    BABARRO, U.
    IBARLUCEA, O.
    18  - 5
    ILUNPE 3 
    SARASUA, I.
    LARRAÑAGA, O.
    2020/02/16
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 2 
    2020/02/21
    18:15
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    SARASUA, I.
    LARRAÑAGA, O.
    18  - 16
    GAZTELEKU 3 
    LANCETA, O.
    SEGUROLA, A.
    2020/02/22
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    0 *  - 18
    GOIERRI 
    2020/02/23
    -
    -
    LAGUNAK
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2020/02/28
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    IZAGIRRE, I.
    BASURTO, B.
    18  - 9
    ILUNPE 3 
    LARRAÑAGA, O.
    SARASUA, I.
    2020/02/28
    19:00
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 3
    LANCETA, O.
    SEGUROLA, A.
    18  - 7
    HERNANI 2 
    TXINTXURRETA, A.
    ARTOLA, E.
    2020/03/01
    -
    -
    Atsedena
     
    GOIERRI 
       Jardunaldia 4 
    2020/03/06
    19:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    GOIERRI
    BABARRO, U.
    IBARLUCEA, O.
    18  - 5
    GAZTELEKU 3 
    LANCETA, O.
    SEGUROLA, A.
    2020/03/06
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ARTOLA, E.
    TXINTXURRETA, A.
    10  - 18
    LAGUNAK 
    IZAGIRRE, I.
    BASURTO, B.
    2020/03/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 3 
       Jardunaldia 5 
    2020/03/13
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
     
    HERNANI 2 
    2020/03/13
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
     
    GOIERRI 
    2020/03/15
    -
    -
    GAZTELEKU 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GOIERRI   6 3 3 0 0 54 10
    2 LAGUNAK   6 3 3 0 0 54 35
    3 GAZTELEKU 3   5 4 1 3 0 55 61
    4 ILUNPE 3   4 3 1 2 0 32 52
    5 HERNANI 2   2 3 0 2 1 17 54
     
    Multzoa: HC(GIP)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    13  - 18
    AZKOITIA 1 
    EGAÑA, I.
    ALDAZABAL, O.
    2020/02/14
    20:15
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    ALCELAY, O.
    ARRIZABALAGA, M.
    18  - 8
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    DORRONSORO, A.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/28
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    URIA, E.
    SALBADOR, B.
    18  - 12
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
    DORRONSORO, A.
    2020/02/28
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    18  - 9
    LEGAZPI 
    ARRIZABALAGA, M.
    ALCELAY, O.
       Jardunaldia 3 
    2020/03/13
    20:15
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
     
    GAZTELEKU 1 
    2020/03/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    AZKOITIA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 AZKOITIA 1   4 2 2 0 0 36 22
    2 GAZTELEKU 1   3 2 1 1 0 31 30
    3 LEGAZPI   3 2 1 1 0 27 26
    4 TOLOSA 1   2 2 0 2 0 20 36
     
    Multzoa: IA(EKI)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, A.
    ZABALA, L.
    18  - 6
    ZESTOA 2 
    LIZARRALDE, U.
    UNANUE, J.
    2020/02/15
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    TOLOSA, J.
    18  - 10
    ZUMAIA 2 
    ECHAVE, U.
    LARRAÑAGA, N.
    2020/02/16
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 2 
    2020/02/21
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    CESTAU, J.
    18  - 17
    TOLOSA 2 
    TOLOSA, J.
    ALTUNA, J.
    2020/02/21
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    LARRAÑAGA, N.
    ECHAVE, U.
    7  - 18
    BEHAR ZANA 1 
    ZABALA, L.
    ARAMBURU, A.
    2020/02/23
    -
    -
    ZESTOA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2020/02/28
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    0 *  - 18
    GAZTELEKU 2 
    2020/02/28
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
    LIZARRALDE, U.
    UNANUE, J.
    13  - 18
    ZUMAIA 2 
    ECHAVE, U.
    LARRAÑAGA, N.
    2020/03/01
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 4 
    2020/03/06
    18:15
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    CESTAU, J.
    18  - 9
    ZESTOA 2 
    UNANUE, J.
    LIZARRALDE, U.
    2020/03/07
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    TOLOSA, J.
    10  - 18
    BEHAR ZANA 1 
    ZABALA, L.
    ARAMBURU, A.
    2020/03/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 2 
       Jardunaldia 5 
    2020/03/13
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
     
    TOLOSA 2 
    2020/03/14
    15:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
     
    GAZTELEKU 2 
    2020/03/15
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GAZTELEKU 2   6 3 3 0 0 54 26
    2 BEHAR ZANA 1   6 4 3 0 1 54 41
    3 TOLOSA 2   4 3 1 2 0 45 46
    4 ZUMAIA 2   4 3 1 2 0 35 49
    5 ZESTOA 2   3 3 0 3 0 28 54
     
    Multzoa: IB(EKI)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    OTAEGUI, U.
    IPARRAGIRRE, I.
    18  - 12
    BEHAR ZANA 3 
    MEULMAN, M.
    BARBERO, U.
    2020/02/15
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    0 *  - 18
    ZESTOA 1 
    2020/02/16
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 2 
    2020/02/21
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 1
    URIA, A.
    ALONSO, A.
    8  - 18
    BEHAR ZANA 2 
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    2020/02/22
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ELIZAZU, A.
    ITURBE, X.
    18  - 2
    ZUMAIA 1 
    ZUBIZARRETA, O.
    LARRAÑAGA, U.
    2020/02/23
    -
    -
    BEHAR ZANA 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2020/02/28
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 3
    MEULMAN, M.
    ARANBURU, P.
    18  - 11
    ZESTOA 1 
    ALONSO, A.
    URIA, A.
    2020/02/28
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGUI, U.
    10  - 18
    HERNANI 1 
    ITURBE, X.
    ELIZAZU, A.
    2020/03/01
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 1 
       Jardunaldia 4 
    2020/03/06
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    LARRAÑAGA, U.
    ZUBIZARRETA, O.
    3  - 18
    BEHAR ZANA 2 
    OTAEGUI, U.
    IPARRAGIRRE, I.
    2020/03/06
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ITURBE, X.
    ELIZAZU, A.
    18  - 7
    BEHAR ZANA 3 
    MEULMAN, M.
    ARANBURU, P.
    2020/03/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ZESTOA 1 
       Jardunaldia 5 
    2020/03/13
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 3
     
    ZUMAIA 1 
    2020/03/13
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 1
     
    HERNANI 1 
    2020/03/15
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEHAR ZANA 2   7 4 3 1 0 64 41
    2 HERNANI 1   6 3 3 0 0 54 19
    3 BEHAR ZANA 3   4 3 1 2 0 37 47
    4 ZESTOA 1   4 3 1 2 0 37 36
    5 ZUMAIA 1   2 3 0 2 1 5 54
     
    Multzoa: JA(MEN)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    0 *  - 18
    LAPKE 1 
    2020/02/14
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    AGUIRRE, E.
    ITURRIOZ, M.
    18  - 11
    AZKOITIA 2 
    GALARZA, D.
    AZKOITIA, I.
    2020/02/16
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 4
    ALTUNA, A.
    BARANDIARAN, I.
    4  - 18
    LAPKE 2 
    IBARGUREN, E.
    ESNAOLA, M.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/20
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    18  - 10
    ALOŅA MENDI 
    GURIDI, M.
    JUARISTI, M.
    2020/02/21
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 2
    IBARGUREN, E.
    ESNAOLA, M.
    17  - 18
    INTXURRE 2 
    ITURRIOZ, M.
    AGUIRRE, E.
    2020/02/21
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    AMOZTEGI, M.
    MINTEGI, A.
    18  - 4
    LAPKE 4 
    ALTUNA, A.
    BARANDIARAN, I.
       Jardunaldia 3 
    2020/02/28
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    IBARGUREN, E.
    ESNAOLA, M.
    16  - 18
    LAPKE 1 
    AMOZTEGI, M.
    MINTEGI, A.
    2020/02/28
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 4
    ALTUNA, A.
    BARANDIARAN, I.
    1  - 18
    AZKOITIA 2 
    GALARZA, D.
    AZKOITIA, I.
    2020/02/28
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    AGUIRRE, E.
    ITURRIOZ, M.
    18  - 8
    ALOŅA MENDI 
    GURIDI, M.
    JUARISTI, M.
       Jardunaldia 4 
    2020/03/06
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    AGUIRRE, E.
    ITURRIOZ, M.
    18  - 3
    LAPKE 1 
    MINTEGI, A.
    AMOZTEGI, M.
    2020/03/06
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    AZKOITIA, I.
    GALARZA, D.
    18  - 8
    LAPKE 2 
    ESNAOLA, M.
    IBARGUREN, E.
    2020/03/06
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    GURIDI, M.
    JUARISTI, M.
    18  - 1
    LAPKE 4 
    ALTUNA, A.
    BARANDIARAN, I.
       Jardunaldia 5 
    2020/03/13
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
     
    AZKOITIA 2 
    2020/03/13
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 2
     
    ALOŅA MENDI 
    2020/03/13
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 4
     
    INTXURRE 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE 2   8 4 4 0 0 72 39
    2 AZKOITIA 2   7 4 3 1 0 65 37
    3 LAPKE 1   7 4 3 1 0 57 38
    4 LAPKE 2   5 4 1 3 0 59 58
    5 ALOŅA MENDI   4 4 1 2 1 36 55
    6 LAPKE 4   4 4 0 4 0 10 72
     
    Multzoa: JB(MEN)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/14
    19:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    IBARRA, I.
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    9  - 18
    INTXURRE 1 
    RUIZ, A.
    MURUA, H.
    2020/02/15
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    BIDEZABAL, J.
    URRESTILLA, I.
    18  - 5
    SORALUZE 
    LOSADA, A.
    CARAMANZANA, M.
    2020/02/16
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 5
    EGUREN, U.
    HARREGUY, O.
    7  - 18
    LAPKE 3 
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/21
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 3
    18  - 0 *
    ILUNPE 2 
    2020/02/21
    18:45
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    RUIZ, A.
    MURUA, H.
    18  - 3
    LAPKE 5 
    EGUREN, U.
    HARREGUY, O.
    2020/02/21
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    CARAMANZANA, M.
    LOSADA, A.
    18  - 11
    ARETXABALETA 2 
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    IBARRA, I.
       Jardunaldia 3 
    2020/02/28
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 3
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    9  - 18
    INTXURRE 1 
    RUIZ, A.
    MURUA, H.
    2020/02/28
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 5
    EGUREN, U.
    HARREGUY, O.
    12  - 18
    SORALUZE 
    LOSADA, A.
    CARAMANZANA, M.
    2020/02/29
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    BIDEZABAL, J.
    URRESTILLA, I.
    18  - 10
    ARETXABALETA 2 
    IBARRA, I.
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2020/03/06
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    LOSADA, A.
    CARAMANZANA, M.
    9  - 18
    LAPKE 3 
    QUEREJETA, M.
    ITURBE, M.
    2020/03/06
    19:30
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    LOPEZ DE ARMENTIA, A.
    IBARRA, I.
    18  - 13
    LAPKE 5 
    EGUREN, U.
    HARREGUY, O.
    2020/03/07
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    BIDEZABAL, J.
    URRESTILLA, I.
    15  - 18
    INTXURRE 1 
    MURUA, H.
    RUIZ, A.
       Jardunaldia 5 
    2020/03/13
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 3
     
    ARETXABALETA 2 
    2020/03/13
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 5
     
    ILUNPE 2 
    2020/03/13
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
     
    SORALUZE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE 1   8 4 4 0 0 72 36
    2 LAPKE 3   7 4 3 1 0 63 34
    3 SORALUZE   6 4 2 2 0 50 59
    4 ILUNPE 2   5 4 2 1 1 51 51
    5 ARETXABALETA 2   5 4 1 3 0 48 67
    6 LAPKE 5   4 4 0 4 0 35 72
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba