Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Eskua - Alebin neskak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A-GIP-ZALDIBIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/05 - - Atsedena IGELDO
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti ADUNA
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
    JAKINTZA A
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti URDANETA
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
    ZALDIBIA
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/06 - - JAKINTZA A Atsedena
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti ZALDIBIA
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
    ADUNA
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti IGELDO
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
    URDANETA
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
       Jardunaldia 3 
    2020/02/07 - - Atsedena URDANETA
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti JAKINTZA A
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    ZALDIBIA
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti ADUNA
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
    IGELDO
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
       Jardunaldia 4 
    2020/02/08 - - Atsedena ZALDIBIA
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti IGELDO
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
    JAKINTZA A
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti URDANETA
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
    ADUNA
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
       Jardunaldia 5 
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti ZALDIBIA
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
    IGELDO
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti JAKINTZA A
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    URDANETA
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
    2020/02/09 - - ADUNA Atsedena
      Sailkapena P J I G EA JA JK
    1 ZALDIBIA 8 4 4 0 0 0 0
    2 ADUNA 7 4 3 1 0 0 0
    3 URDANETA 6 4 2 2 0 0 0
    4 JAKINTZA A 5 4 1 3 0 0 0
    5 IGELDO 4 4 0 4 0 0 0
     
    Multzoa: B-GIP-ZALDIBIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti VILLABONA
    GARMENDIA, H.
    UGARTE, I.
    BERGARA
    COT, M.
    ARIZTONDO, A.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti ANTIGUA
    FURUNDARENA, K.
    MAZMELA, L.
    JAKINTZA B
    DIAZ, M.
    IRUARRIZ, S.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti ANTIGUA
    FURUNDARENA, K.
    MAZMELA, L.
    BERGARA
    COT, M.
    ARIZTONDO, A.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti JAKINTZA B
    DIAZ, M.
    IRUARRIZ, S.
    VILLABONA
    GARMENDIA, H.
    UGARTE, I.
       Jardunaldia 3 
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti BERGARA
    COT, M.
    ARIZTONDO, A.
    JAKINTZA B
    DIAZ, M.
    IRUARRIZ, S.
    2020/02/08 16:00 ZALDIBIA - Resti VILLABONA
    GARMENDIA, H.
    UGARTE, I.
    ANTIGUA
    FURUNDARENA, K.
    MAZMELA, L.
      Sailkapena P J I G EA JA JK
    1 ANTIGUA   6 3 3 0 0 0 0
    2 VILLABONA   5 3 2 1 0 0 0
    3 BERGARA   4 3 1 2 0 0 0
    4 JAKINTZA B   3 3 0 3 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba