Argazki galeriak - 2021-22 DENBORALDIA / Errendimenduko Gipuzkoako Txapelketa (eskuz binaka)

Galeria: Finalak Gipuzkoa 2. urteko alebinen 1. maila eta infantilen 3. eta 1. maila (Ataun, 2022-04-08)

  • Txapela eta sariak
    Txapela eta sariak
  • Finalistak eta ordezkariak (1)
    Finalistak eta ordezkariak (1)
  • Finalistak eta ordezkariak (2)
    Finalistak eta ordezkariak (2)
  • I3. Dorronsoro-Lopez (Ataun) txapeldunak eta Basaras-Del Rey (Eibar) txapeldunordeak
    I3. Dorronsoro-Lopez (Ataun) txapeldunak eta Basaras-Del Rey (Eibar) txapeldunordeak
  • A21. Ansola-Urrestilla (Ilunpe) txapeldunak eta Landa-Ormazabal (Lapke 3) txapeldunordeak
    A21. Ansola-Urrestilla (Ilunpe) txapeldunak eta Landa-Ormazabal (Lapke 3) txapeldunordeak
  • I1. Alberdi-Izagirre (Ataun) txapeldunak eta Artetxe-Zelaia (Ilunpe 4) txapeldunordeak
    I1. Alberdi-Izagirre (Ataun) txapeldunak eta Artetxe-Zelaia (Ilunpe 4) txapeldunordeak
  • I3. Iker Dorronsoro (Ataun) (1)
    I3. Iker Dorronsoro (Ataun) (1)
  • I3. Iker Dorronsoro (Ataun) (2)
    I3. Iker Dorronsoro (Ataun) (2)
  • I3. Iker Dorronsoro (Ataun) (3)
    I3. Iker Dorronsoro (Ataun) (3)
  • I3. Lide Lopez (Ataun) (1)
    I3. Lide Lopez (Ataun) (1)
  • I3. Lide Lopez (Ataun) (2)
    I3. Lide Lopez (Ataun) (2)
  • I3. Lide Lopez (Ataun) (3)
    I3. Lide Lopez (Ataun) (3)
  • I3. Patxi Basaras (Eibar) (1)
    I3. Patxi Basaras (Eibar) (1)
  • I3. Patxi Basaras (Eibar) (2)
    I3. Patxi Basaras (Eibar) (2)
  • I3. Patxi Basaras (Eibar) (3)
    I3. Patxi Basaras (Eibar) (3)
  • I3. Patxi Basaras (Eibar) (4)
    I3. Patxi Basaras (Eibar) (4)
  • A21. Iker Ansola (Ilunpe) (1)
    A21. Iker Ansola (Ilunpe) (1)
  • A21. Iker Ansola (Ilunpe) (2)
    A21. Iker Ansola (Ilunpe) (2)
  • A21. Jurgi Landa (Lapke 3)
    A21. Jurgi Landa (Lapke 3)
  • I1. Oier Izagirre (Ataun) (1)
    I1. Oier Izagirre (Ataun) (1)
  • I1. Oier Izagirre (Ataun) (2)
    I1. Oier Izagirre (Ataun) (2)
  • I1. Oier Izagirre (Ataun) (3)
    I1. Oier Izagirre (Ataun) (3)
  • I1. Oier Izagirre (Ataun) (4)
    I1. Oier Izagirre (Ataun) (4)
  • I1. Oier Izagirre (Ataun) (5)
    I1. Oier Izagirre (Ataun) (5)
  • I1. Iñigo Alberdi (Ataun) (1)
    I1. Iñigo Alberdi (Ataun) (1)
  • I1. Iñigo Alberdi (Ataun) (2)
    I1. Iñigo Alberdi (Ataun) (2)















Babesleak

Ir arriba