Argazki galeriak - 2020-21 DENBORALDIA / Gipuzkoako Txapelketa (Kluben artekoa. Trinketa)

Galeria: Finalak paleta argentinarra mutil nagusiak 1. eta 2. maila (Irun, 2021-04-24)

  • PAMN2. Oiartzun, Labaien (Ramuntxo 1), Tranche epailea, Navarro, Lujanbio (Real Sociedad 2)
    PAMN2. Oiartzun, Labaien (Ramuntxo 1), Tranche epailea, Navarro, Lujanbio (Real Sociedad 2)
  • PAMN2. Navarro-Lujanbio (RS2) txapeldunordeak eta Labaien-Oiartzun (R1) txapeldunak, ordezkariekin
    PAMN2. Navarro-Lujanbio (RS2) txapeldunordeak eta Labaien-Oiartzun (R1) txapeldunak, ordezkariekin
  • PAMN2. Navarro-Lujanbio (RS2) txapeldunordeak eta Labaien-Oiartzun (R1) txapeldunak, ordezkariekin 2
    PAMN2. Navarro-Lujanbio (RS2) txapeldunordeak eta Labaien-Oiartzun (R1) txapeldunak, ordezkariekin 2
  • PAMN2. Labaien-Oiartzun (Ramuntxo 1) txapeldunak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin (1)
    PAMN2. Labaien-Oiartzun (Ramuntxo 1) txapeldunak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin (1)
  • PAMN2. Labaien-Oiartzun (Ramuntxo 1) txapeldunak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin (2)
    PAMN2. Labaien-Oiartzun (Ramuntxo 1) txapeldunak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin (2)
  • PAMN2. Lujanbio-Navarro (Real Sociedad 2) txapeldunordeak, GEPFko presidenteorde Lertxundirekin (1)
    PAMN2. Lujanbio-Navarro (Real Sociedad 2) txapeldunordeak, GEPFko presidenteorde Lertxundirekin (1)
  • PAMN2. Lujanbio-Navarro (Real Sociedad 2) txapeldunordeak, GEPFko presidenteorde Lertxundirekin (2)
    PAMN2. Lujanbio-Navarro (Real Sociedad 2) txapeldunordeak, GEPFko presidenteorde Lertxundirekin (2)
  • PAMN1. Almandoz, Sagarzazu (Kurpil Kirolak 2), Tranche epailea, Larrarte, Pablos (Ramuntxo 1)
    PAMN1. Almandoz, Sagarzazu (Kurpil Kirolak 2), Tranche epailea, Larrarte, Pablos (Ramuntxo 1)
  • PAMN1. Pablos-Larrarte (R1) txapeldunak eta Almandoz-Sagarzazu (K2) txapeldunordeak, ordezkariekin
    PAMN1. Pablos-Larrarte (R1) txapeldunak eta Almandoz-Sagarzazu (K2) txapeldunordeak, ordezkariekin
  • PAMN1. Pablos-Larrarte (Ramuntxo 1) txapeldunak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin
    PAMN1. Pablos-Larrarte (Ramuntxo 1) txapeldunak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin
  • PAMN1. Almandoz-Sagarzazu (Kurpil Kirolak 2) txapeldunordeak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin
    PAMN1. Almandoz-Sagarzazu (Kurpil Kirolak 2) txapeldunordeak, GEPFko eta klubetako ordezkariekin















Ir arriba