Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera                                                                      ( '!':Behin-behineko ordutegia)
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa
2022/05/26 18:15 - 18-9 ATAUN - Auzoeta ATAUN ARETXABALETA 3 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/26 18:45 - 9-16 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA 1 AZKOITIA 2 EBI - Alebinak - 1. m
 
2022/05/26 19:00 1 7-18 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 1 ILUNPE 3 EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/26 19:00 2 11-22 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-OTEIZA LAPKE-ZUBIZARRETA EBA4T - Nagusiak - 1. m
 
2022/05/26 19:00 - 23-25 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-URETA ZUMAIA-EGAÑA ZPBA - Jubenilak
 
2022/05/26 19:00 - 24-25 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA-BEREAU HONDARRIBIA-ZAMORA ZPBA - Kadeteak
 
2022/05/26 19:15 - 5-18 ANTZUOLA - Udalekoa OLALDE ALOÑA MENDI 2 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/27 18:00 1 18-10 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE 1 ILUNPE 5 EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/27 18:00 2 8-16 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE ORIO 1 EBI - Alebinak - 2. m
2022/05/27 18:00 3 18-8 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE 2 ARRASATE EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/27 18:00 1 16-18 VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA 1 AÑORGA EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/27 18:00 2 12-16 VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA 2 BERGARA EBI - Alebinak - 1. m
 
2022/05/27 18:00 1 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-ALONSO MURUMENDI-ARIZTIMUÑO EBA4T - Kadeteak - 3. m
2022/05/27 18:00 2 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU-UNANUE MURUMENDI-LANDA EBA4T - Kadeteak - 3. m
2022/05/27 18:00 3 - ZESTOA - Gurutzeaga ABANTZU 1 GAZTELUPE EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/27 18:00 1 11-22 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-ETXANIZ BERGARA-ALBERDI EBA4T - Kadeteak - 2. m
2022/05/27 18:00 2 22-16 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-BASURTO ILUNPE-AZPIAZU XABAT EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/27 18:00 1 1-22 AMEZKETA - Larrunarri AMEZKETA-K OIARTZUN-K H - Eskua
2022/05/27 18:00 2 14-22 AMEZKETA - Larrunarri AMEZKETA-J OIARTZUN-J H - Eskua
2022/05/27 18:00 3 7-22 AMEZKETA - Larrunarri AMEZKETA-N OIARTZUN-N H - Eskua
 
2022/05/27 18:00 1 16-2 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE 2 OLALDE EBI - Alebinak - 2. m
2022/05/27 18:00 2 12-16 ZALDIBIA - Resti GAZTELUPE ATAUN 2 EBI - Alebinak - 1. m
 
2022/05/27 18:00 - 16-10 ADUNA - Adunakoa TXULOBI 1 LAPKE 2 EBI - Alebinak - 1. m
 
2022/05/27 18:15 1 16-2 ANOETA - Alkartasuna KUKU GAZTELUPE 1 EBI - Alebinak - 2. m
2022/05/27 18:15 2 7-16 ANOETA - Alkartasuna KUKU LAPKE 4 EBI - Alebinak - 1. m
 
2022/05/27 18:15 1 18-9 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU OIARPE 3 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:15 2 18-0 ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU AZKOITIA 3 EBI - Infantilak - 1. m
 
2022/05/27 18:15 1 9-18 AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 1 ATAUN EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/27 18:15 2 2-18 AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 4 BEHAR ZANA 3 EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/27 18:15 3 16-18 AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 3 LAPKE 1 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:15 4 22-18 AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE-SARASUA INTXURRE-AGIRRE EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/27 18:15 1 22-12 AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-AZKUE BEHAR ZANA-ARANBURU EBA4T - Kadeteak - 2. m
2022/05/27 18:15 2 22-6 AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-ASTIGARRAGA ALOÑA MENDI-OSES EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/27 18:30 1 11-30 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-K MUTRIKU-K H - Zesta punta
2022/05/27 18:30 2 30-5 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-J MUTRIKU-J H - Zesta punta
2022/05/27 18:30 3 22-30 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-N MUTRIKU-N H - Zesta punta
 
2022/05/27 18:30 1 1-18 OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 1 ABANTZU 2 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:30 2 18-0 OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 3 ILUNPE 1 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:30 3 18-8 OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 4 ILUNPE 2 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/27 18:30 1 18-17 USURBIL - Udalekoa PAGAZPE IZURUN 1 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:30 2 - USURBIL - Udalekoa PAGAZPE LAPKE 2 (RET) EBI - Infantilak - 1. m
 
2022/05/27 18:30 1 18-5 BEASAIN - Antzizar MURUMENDI 1 ARETXABALETA 1 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:30 2 17-18 BEASAIN - Antzizar MURUMENDI 2 ARETXABALETA 2 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/27 18:45 1 6-22 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 GURE TXERU EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:45 2 6-18 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE ILUNPE 2 EBI - Infantilak - 1. m
 
2022/05/27 18:45 1 18-8 BERGARA - Udalekoa BERGARA EIBAR 2 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 18:45 2 18-6 BERGARA - Udalekoa BERGARA BEHAR ZANA 2 EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/27 18:45 3 15-22 BERGARA - Udalekoa BERGARA-ORMAETXEA LAPKE-IGOA EBA4T - Kadeteak - 2. m
2022/05/27 18:45 4 22-11 BERGARA - Udalekoa BERGARA-RETOLAZA BELOKI-ZULOAGA EBA4T - Nagusiak - 2. m
 
2022/05/27 19:00 1 22-0 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-PEREZ GURE TXERU-PEREZ EBA4T - Kadeteak - 3. m
2022/05/27 19:00 2 22-0 ERRENTERIA - Agustina Ot. EPLE-AYESTARAN GURE TXERU-ALBENIZ EBA4T - Kadeteak - 3. m
 
2022/05/27 19:00 - 22-12 ARETXABALETA - Udal. ARETXABALETA-ERRASTI BERGARA-LOZANO EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/27 19:00 1 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-K AZPEITIA-K H - Eskua
2022/05/27 19:00 2 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-J AZPEITIA-J H - Eskua
2022/05/27 19:00 3 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-N AZPEITIA-N H - Eskua
 
2022/05/27 19:00 - - SORALUZE - Udalekoa SORALUZE INTXURRE 2 EBI - Alebinak - 2. m
 
2022/05/27 19:00 - 16-22 ZUMARRAGA - Beloki BELOKI-IZAGIRRE BERGARA-CAGIGAS EBA4T - Nagusiak - 2. m
 
2022/05/27 19:00 1 18-1 EIBAR - Astelena EIBAR 1 AZKOITIA EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/27 19:00 2 17-22 EIBAR - Astelena EIBAR-GISASOLA SORALUZE-AMUATEGI EBA4T - Kadeteak - 3. m
2022/05/27 19:00 3 - EIBAR - Astelena EIBAR-IRAOLAGOITIA ATAUN-ANDUAGA EBA4T - Jubenilak - 2. m
 
2022/05/27 19:15 - 16-11 ALEGIA - Elorri INTXURRE 1 ATAUN EBI - Alebinak - 2. m
 
2022/05/27 19:30 1 17-35 DONOSTIA - Atano III.a DEBA-LP ANDOAIN-LP H - LP eta PM
2022/05/27 19:30 2 40-30 DONOSTIA - Atano III.a DEBA-PM ANDOAIN-PM H - LP eta PM
 
2022/05/27 19:30 1 22-17 HERNANI - Udalekoa HERNANI-K ANDOAIN-K H - Eskua
2022/05/27 19:30 2 18-22 HERNANI - Udalekoa HERNANI-J ANDOAIN-J H - Eskua
2022/05/27 19:30 3 22-3 HERNANI - Udalekoa HERNANI-N ANDOAIN-N H - Eskua
 
2022/05/27 19:30 1 2-16 ORIO - Udalekoa ORIO 2 EIBAR EBI - Alebinak - 2. m
2022/05/27 19:30 2 13-18 ORIO - Udalekoa ORIO 2 HERNANI 1 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/27 20:00 1 34-35 AZPEITIA - Izarraitz AZPEITIA-LP DONOSTIA-LP H - LP eta PM
2022/05/27 20:00 2 40-31 AZPEITIA - Izarraitz AZPEITIA-PM DONOSTIA-PM H - LP eta PM
 
2022/05/27 20:00 1 18-22 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ARAMENDI HERNANI-MANTEROLA EBA4T - Jubenilak - 1. m
2022/05/27 20:00 2 - TOLOSA - Beotibar OTSABIO-SARALEGI JULEN LAPKE-TELLERIA EBA4T - Nagusiak - 2. m
 
2022/05/27 20:00 1 4-22 DONOSTIA - Ibaeta IZURUN-ZABALA ALOÑA MENDI-OSES EBA4T - Neska nagusiak
2022/05/27 20:00 2 22-7 DONOSTIA - Ibaeta IZURUN-ARRAIZA BERGARA-GISASOLA EBA4T - Neska nagusiak
 
2022/05/27 22:00 1 22-16 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-K TOLOSA-K H - Eskua
2022/05/27 22:00 2 12-22 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-J TOLOSA-J H - Eskua
2022/05/27 22:00 3 12-22 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-N TOLOSA-N H - Eskua
 
2022/05/28 09:00 1 20-12 DONOSTIA - Loiola DONOSTIA-BA AIA-BA H - Gomazko paleta
2022/05/28 09:00 2 20-6 DONOSTIA - Loiola DONOSTIA-BI AIA-BI H - Gomazko paleta
2022/05/28 09:00 3 20-8 DONOSTIA - Loiola DONOSTIA-BA7 AIA-BA7 H - Gomazko paleta
 
2022/05/28 09:30 1 20-14 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-BA HERNANI-BA H - Gomazko paleta
2022/05/28 09:30 2 9-20 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-BI HERNANI-BI H - Gomazko paleta
2022/05/28 09:30 3 12-20 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-BA7 HERNANI-BA7 H - Gomazko paleta
 
2022/05/28 10:00 - 22-3 LAZKAO - Joxe Miel Bar. LAPKE-KEREJETA TOLOSA-GOIKOETXEA EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/28 10:00 - 7-16 ASTIGARRAGA - Udal. MUNDARRO GURE TXERU 1 EBI - Alebinak - 2. m
 
2022/05/28 10:15 1 22-2 VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA-OTAEGI ATAUN-ETXABE EBA4T - Kadeteak - 2. m
2022/05/28 10:15 2 - VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA-LARRARTE ALOÑA MENDI-BIAIN EBA4T - Kadeteak - 3. m
2022/05/28 10:15 3 - VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA OIARPE 2 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/28 10:30 1 20-13 ASTIGARRAGA - Udal. ASTIGARRAGA-BA ANDOAIN-BA H - Gomazko paleta
2022/05/28 10:30 2 20-13 ASTIGARRAGA - Udal. ASTIGARRAGA-BI ANDOAIN-BI H - Gomazko paleta
2022/05/28 10:30 3 20-5 ASTIGARRAGA - Udal. ASTIGARRAGA-BA7 ANDOAIN-BA7 H - Gomazko paleta
 
2022/05/28 10:45 1 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 2 ARETXABALETA EBI - Alebinak - 2. m
2022/05/28 10:45 2 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU-ZENEKORTA EIBAR-AZKARGORTA EBA4T - Nagusiak - 2. m
 
2022/05/28 11:00 1 35-31 OLABERRIA - Udalekoa OLABERRIA-LP ORDIZIA-LP H - LP eta PM
2022/05/28 11:00 2 40-27 OLABERRIA - Udalekoa OLABERRIA-PM ORDIZIA-PM H - LP eta PM
 
2022/05/28 11:00 1 7-18 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI ARETXABALETA EBI - Infantilak - 1. m
2022/05/28 11:00 2 5-22 AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI-KARRERA LAPKE-ITURBE EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/28 11:15 - - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK-TXURRUKA ALOÑA MENDI-ZULOAGA EBA4T - Nagusiak - 2. m
 
2022/05/28 11:30 - 5-16 ARRASATE - Iturripe ARRASATE EPLE 2 EBI - Alebinak - 2. m
 
2022/05/28 12:00 - 25-9 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR-ALTUNA DANOK BAT-OINATZ ZPBA - Kadeteak
 
2022/05/28 15:30 1 8-22 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-AZKOITIA ILUNPE-AZPIAZU MANEX EBA4T - Kadeteak - 2. m
2022/05/28 15:30 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-JUARISTI JON LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI EBA4T - Nagusiak - 1. m
2022/05/28 15:30 3 14-22 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-GALARZA TOLOSA-CASTRO EBA4T - Kadeteak - 1. m
 
2022/05/28 15:30 1 16-7 HERNANI - Udalekoa HERNANI ABANTZU EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/28 15:30 2 12-18 HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 TOLOSA 1 EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/28 15:30 3 12-18 HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 TOLOSA 2 EBI - Infantilak - 2. m
 
2022/05/28 16:00 1 19-22 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-OLAIZ OIARPE-ZABALETA EBA4T - Jubenilak - 1. m
2022/05/28 16:00 2 14-22 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-IRIARTE INTZA-URDANPILLETA EBA4T - Jubenilak - 2. m
2022/05/28 16:00 3 22-6 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-ETXABE OTSABIO-GARAIBURU EBA4T - Nagusiak - 2. m
2022/05/28 16:00 4 22-13 OIARTZUN - Madalensoro OIARPE-UGALDE INTXURRE-ZUBELDIA EBA4T - Nagusiak - 1. m
 
2022/05/28 16:00 1 8-16 AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 1 ARETXABALETA 2 EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/28 16:00 2 22-3 AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-OTAEGI TOLOSA-DORRONSORO EBA4T - Kadeteak - 1. m
2022/05/28 16:00 3 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE-ODRIOZOLA ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI EBA4T - Jubenilak - 1. m
 
2022/05/28 16:00 1 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-CONTRERAS LAPKE-HARREGUY EBA4T - Kadeteak - 2. m
2022/05/28 16:00 2 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-EIZAGIRRE TOLOSA-ETXABE (RET) EBA4T - Jubenilak - 1. m
2022/05/28 16:00 3 - ATAUN - Auzoeta ATAUN-URDANGARIN EIBAR-NARVAIZA EBA4T - Nagusiak - 2. m
 
2022/05/28 16:15 - 11-22 LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA-OLAZABAL ABANTZU-URIA EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/28 17:00 1 18-0 TOLOSA - Beotibar TOLOSA 3 MUNDARRO EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/28 17:00 2 22-0 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-ALTUNA HERNANI-ALBERDI EBA4T - Kadeteak - 2. m
 
2022/05/28 17:00 1 25-15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-COSME DANOK BAT-MIKEL ZPBA - Nagusiak
2022/05/28 17:00 2 18-25 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA-GONZALO HONDARRIBIA-BASTERRA ZPBA - Nagusiak
2022/05/28 17:00 3 25-16 ZUMAIA - Aitzuri DANOK BAT-EÑAUT ZUMAIA-JULEN ZPBA - Jubenilak
 
2022/05/29 10:00 1 40-25 DONOSTIA - Gaska-Trinketa ERREPALA 1 ERREPALA 2 TLP - Nagusiak
2022/05/29 10:00 2 40-17 DONOSTIA - Gaska-Trinketa ERREPALA 3 ALTZATARRA 2 TLP - Nagusiak
 
2022/05/29 10:00 1 45-41 AZPEITIA - Izarraitz OIANGU TOLOSA P - Nagusiak
2022/05/29 10:00 2 45-27 AZPEITIA - Izarraitz GAZTELEKU 2 ILUNPE P - Nagusiak
 
2022/05/29 11:00 - - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI EPLE 1 EBI - Alebinak - 2. m
 
2022/05/29 18:00 - 0-18 A - Programatu gabe - GEPF HERNANI AZKOITIA 2 EBI - Infantilak - 1. m
 
2022/05/29 - - - - ALOÑA MENDI BEHAR ZANA 3 (RET) EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - AZKOITIA 3 ATAUN 1 (RET) EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - AZKOITIA 1 BEHAR ZANA 4 (RET) EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - BEHAR ZANA 1 (RET) PAGAZPE EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - BERGARA-BARROCAL ALOÑA MENDI-ETXEGARAI (RET) EBA4T - Neska nagusiak
2022/05/29 - - - - EPLE AÑORGA (RET) EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/29 - - - - IZURUN-ZUBIZARRETA (RET) OLALDE-GALEANO EBA4T - Neska nagusiak
2022/05/29 - - - - LAPKE 1 ZAZPI ITTURRI (RET) EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - OIARPE 2 EIBAR (RET) EBI - Infantilak - 3. m
2022/05/29 - - - - OIARPE 1 Atsedena EBI - Infantilak - 3. m
2022/05/29 - - - - ORIO 1 IZURUN 2 (RET) EBI - Infantilak - 2. m
2022/05/29 - - - - SORALUZE-BA (RET) AZKOITIA-BA H - Gomazko paleta
2022/05/29 - - - - SORALUZE-BI (RET) AZKOITIA-BI H - Gomazko paleta
2022/05/29 - - - - SORALUZE-BA7 (RET) AZKOITIA-BA7 H - Gomazko paleta
2022/05/29 - - - - TOLOSA-LP (RET) ERRENTERIA-LP H - LP eta PM
2022/05/29 - - - - TOLOSA-PM (RET) ERRENTERIA-PM H - LP eta PM
2022/05/29 - - - - Atsedena ILUNPE 2 EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - Atsedena LAPKE 3 (RET) EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - Atsedena TXULOBI 2 EBI - Alebinak - 1. m
2022/05/29 - - - - Atsedena TOLOSA EBI - Infantilak - 1. m


Babesleak

Ir arriba