Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Zesta punta - Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11 18:00 DONOSTIA - Balda DONOSTIA JAI ALAI (RET) - DANOK BAT 2
    2019/01/11 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 9 - 25 BEOTIBAR 2
    2019/01/11 19:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 19 HONDARRIBIA 3
    2019/01/13 - - BEOTIBAR 3 (RET) - DANOK BAT 3
    2019/01/13 11:00 DONOSTIA - Balda HONDARRIBIA 1 16 - 25 BEOTIBAR 1
    2019/01/13 11:00 DONOSTIA - Balda HONDARRIBIA 2 (R) 16 - 25 DANOK BAT 1
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3 25 - 0* HONDARRIBIA 2 (R)
    2019/01/18 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 2 - DONOSTIA JAI ALAI (RET)
    2019/01/18 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 1 25 - 16 ZUMAIA 2
    2019/01/19 16:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 0* HONDARRIBIA 1
    2019/01/19 16:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 10 - 25 ZUMAIA 1
    2019/01/20 - - DANOK BAT 2 - BEOTIBAR 3 (RET)
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25 18:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 11 - 25 DANOK BAT 2
    2019/01/25 18:00 DONOSTIA - Balda DONOSTIA JAI ALAI (RET) - BEOTIBAR 1
    2019/01/25 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 6 - 25 DANOK BAT 1
    2019/01/25 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 18 HONDARRIBIA 2 (R)
    2019/01/27 - - BEOTIBAR 3 (RET) - BEOTIBAR 2
    2019/01/27 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1 15 - 25 HONDARRIBIA 3
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01 18:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 7 - 25 ZUMAIA 1
    2019/02/01 18:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 - DONOSTIA JAI ALAI (RET)
    2019/02/01 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3 25 - 10 ZUMAIA 2
    2019/02/01 18:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 (R) 25 - 18 HONDARRIBIA 1
    2019/02/01 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 2 25 - 9 DANOK BAT 3
    2019/02/03 - - BEOTIBAR 1 - BEOTIBAR 3 (RET)
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08 18:00 DONOSTIA - Balda DONOSTIA JAI ALAI (RET) - HONDARRIBIA 3
    2019/02/10 - - BEOTIBAR 3 (RET) - DANOK BAT 1
    2019/02/10 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 25 - 13 HONDARRIBIA 2 (R)
    2019/02/10 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 5 HONDARRIBIA 1
    2019/02/10 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 9 - 25 BEOTIBAR 2
    2019/02/10 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 17 - 25 BEOTIBAR 1
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15 18:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 4 DANOK BAT 3
    2019/02/15 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 (R) - DONOSTIA JAI ALAI (RET)
    2019/02/15 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1 10 - 25 ZUMAIA 2
    2019/02/15 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 2 25 - 16 ZUMAIA 1
    2019/02/15 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 1 25 - 17 DANOK BAT 2
    2019/02/17 - - HONDARRIBIA 3 - BEOTIBAR 3 (RET)
       Jardunaldia 7 
    2019/02/21 19:50 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 2 25 - 18 BEOTIBAR 1
    2019/02/22 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 8 - 25 DANOK BAT 1
    2019/02/22 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 13 - 25 HONDARRIBIA 3
    2019/02/22 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 19 ZUMAIA 2
    2019/02/24 - - BEOTIBAR 3 (RET) - HONDARRIBIA 2 (R)
    2019/02/24 - - DONOSTIA JAI ALAI (RET) - HONDARRIBIA 1
       Jardunaldia 8 
    2019/03/08 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3 25 - 12 DANOK BAT 2
    2019/03/08 19:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 (R) 25 - 15 DANOK BAT 3
    2019/03/08 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 1 25 - 13 ZUMAIA 1
    2019/03/09 16:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 19 BEOTIBAR 2
    2019/03/10 - - HONDARRIBIA 1 - BEOTIBAR 3 (RET)
    2019/03/10 - - ZUMAIA 2 - DONOSTIA JAI ALAI (RET)
       Jardunaldia 9 
    2019/03/15 20:15 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 2 25 - 19 HONDARRIBIA 3
    2019/03/16 16:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 25 - 8 HONDARRIBIA 2 (R)
    2019/03/16 16:30 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 13 - 25 HONDARRIBIA 1
    2019/03/17 - - BEOTIBAR 3 (RET) - ZUMAIA 2
    2019/03/17 - - ZUMAIA 1 - DONOSTIA JAI ALAI (RET)
    2019/03/17 11:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 1 23 - 25 DANOK BAT 1
       Jardunaldia 10 
    2019/03/22 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 25 - 12 DANOK BAT 3
    2019/03/22 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 22 DANOK BAT 1
    2019/03/24 - - DONOSTIA JAI ALAI (RET) - BEOTIBAR 3 (RET)
    2019/03/24 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3 25 - 21 BEOTIBAR 1
    2019/03/24 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 2 (R) 14 - 25 BEOTIBAR 2
    2019/03/24 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1 25 - 17 DANOK BAT 2
       Jardunaldia 11 
    2019/03/29 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 21 HONDARRIBIA 3
    2019/03/29 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 11 - 25 ZUMAIA 2
    2019/03/29 20:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 1 25 - 0* HONDARRIBIA 2 (R)
    2019/03/29 20:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR 2 25 - 2 HONDARRIBIA 1
    2019/03/31 - - DANOK BAT 3 - DONOSTIA JAI ALAI (RET)
    2019/03/31 - - BEOTIBAR 3 (RET) - ZUMAIA 1
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 DANOK BAT 1   17 9 8 1 0 222 122
    2 BEOTIBAR 2   17 9 8 1 0 219 121
    3 ZUMAIA 1   16 9 7 2 0 204 150
    4 HONDARRIBIA 3   15 9 6 3 0 209 146
    5 BEOTIBAR 1   15 9 6 3 0 212 154
    6 ZUMAIA 2   13 9 4 5 0 160 171
    7 DANOK BAT 2   11 9 2 7 0 131 194
    8 HONDARRIBIA 1   10 9 2 6 1 116 205
    9 HONDARRIBIA 2 (R)   9 9 2 5 2 119 208
    10 DANOK BAT 3   9 9 0 9 0 104 225
    11 DONOSTIA JAI ALAI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    12 BEOTIBAR 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba