Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Kontzejupea Pasaka eskuz binaka

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/06/18 - - ARZELUS-CHIAPUSO
    ARZELUS, B.
    CHIAPUSO, J.
    11 - 5 MITXELENA-AZPIROZ
    MITXELENA, G.
    AZPIROZ, X.
    2017/06/18 - - URBIETA-ESNAL
    URBIETA, J.
    ESNAL, I.
    11 - 2 URTEAGA-GARMENDIA (gonb.)
    URTEAGA, .
    GARMENDIA, .
       Jardunaldia 2 
    2017/07/02 - - URBIETA-ESNAL
    URBIETA, J.
    ESNAL, I.
    11 - 3 MITXELENA-AZPIROZ
    MITXELENA, G.
    AZPIROZ, X.
    2017/07/02 - - URTEAGA-GARMENDIA (gonb.)
    URTEAGA, .
    GARMENDIA, .
    5 - 11 ARZELUS-CHIAPUSO
    ARZELUS, B.
    CHIAPUSO, J.
       Jardunaldia 3 
    2017/07/16 - - MITXELENA-AZPIROZ
    MITXELENA, G.
    AZPIROZ, X.
    9 - 11 URTEAGA-GARMENDIA (gonb.)
    URTEAGA, .
    GARMENDIA, .
    2017/07/16 - - ARZELUS-CHIAPUSO
    ARZELUS, B.
    CHIAPUSO, J.
    5 - 11 URBIETA-ESNAL
    URBIETA, J.
    ESNAL, I.
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 URBIETA-ESNAL 6 3 3 0 0 33 10
    2 ARZELUS-CHIAPUSO 5 3 2 1 0 27 21
    3 URTEAGA-GARMENDIA (gonb.) 4 3 1 2 0 18 31
    4 MITXELENA-AZPIROZ 3 3 0 3 0 17 33
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/06/25 - - LEONET-ETXEBERRIA
    LEONET, A.
    ETXEBERRIA, E.
    11 - 1 ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.)
    ESNAOLA, E.
    ALVAREZ, .
    2017/06/25 - - LASA-GALLURRALDE (gonb.)
    LASA, .
    GALLURRALDE, .
    10 - 12 NAZABAL-ZABALA
    NAZABAL, T.
    ZABALA, A.
       Jardunaldia 2 
    2017/07/09 - - LASA-GALLURRALDE (gonb.)
    LASA, .
    GALLURRALDE, .
    11 - 9 ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.)
    ESNAOLA, E.
    ALVAREZ, .
    2017/07/09 - - NAZABAL-ZABALA
    NAZABAL, T.
    ZABALA, A.
    11 - 7 LEONET-ETXEBERRIA
    LEONET, A.
    ETXEBERRIA, E.
       Jardunaldia 3 
    2017/07/23 - - ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.)
    ESNAOLA, E.
    ALVAREZ, .
    3 - 11 NAZABAL-ZABALA
    NAZABAL, T.
    ZABALA, A.
    2017/07/23 - - LEONET-ETXEBERRIA
    LEONET, A.
    ETXEBERRIA, E.
    3 - 11 LASA-GALLURRALDE (gonb.)
    LASA, .
    GALLURRALDE, .
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 NAZABAL-ZABALA   6 3 3 0 0 34 20
    2 LASA-GALLURRALDE (gonb.)   5 3 2 1 0 32 24
    3 LEONET-ETXEBERRIA   4 3 1 2 0 21 23
    4 ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.)   3 3 0 3 0 13 33
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba