Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz ban. 4 terd. Banaka 4 terdian kadeteak - 1. m.

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    19:30
    DONOSTIA - Egia
    IZURUN-UGARTE
    ORMAZABAL, I.
    19  - 22
    EPLE-MITXELENA 
    MITXELENA, I.
    2017/03/31
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, M.
    22  - 19
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, E.
    2017/04/01
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-TEJEDOR
    TEJEDOR, A.
    3  - 22
    HERNANI-SALABERRIA 
    SALAVERRIA, X.
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, E.
    22  - 5
    IZURUN-UGARTE 
    ORMAZABAL, I.
    2017/04/07
    19:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-MITXELENA
    22  - 0 *
    HERNANI-TEJEDOR 
    2017/04/09
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-SALABERRIA
    SALAVERRIA, X.
    14  - 22
    TOLOSA-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, M.
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, M.
    22  - 6
    IZURUN-UGARTE 
    UGARTE, I.
    2017/04/28
    20:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-SALABERRIA
    SALAVERRIA, X.
    22  - 3
    EPLE-MITXELENA 
    MITXELENA, I.
    2017/04/29
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-TEJEDOR
    TEJEDOR, A.
    22  - 9
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA 
    IRAZU, O.
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, E.
    13  - 22
    HERNANI-SALABERRIA 
    SALAVERRIA, X.
    2017/05/06
    10:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, M.
    22  - 1
    EPLE-MITXELENA 
    MITXELENA, I.
    2017/05/06
    16:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-UGARTE
    BERASATEGUI, H.
    5  - 22
    HERNANI-TEJEDOR 
    TEJEDOR, A.
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-TEJEDOR
    TEJEDOR, A.
    6  - 22
    TOLOSA-ETXEBERRIA 
    GOIKOETXEA, A.
    2017/05/13
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-SALABERRIA
    0 *  - 22
    IZURUN-UGARTE 
    2017/05/13
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-MITXELENA
    MITXELENA, I.
    7  - 22
    GAZTELEKU-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-ETXEBERRIA   10 5 5 0 0 110 46
    2 HERNANI-SALABERRIA   7 5 3 1 1 80 63
    3 GAZTELEKU-ETXEBERRIA   7 5 2 3 0 85 78
    4 EPLE-MITXELENA   7 5 2 3 0 55 85
    5 HERNANI-TEJEDOR   6 5 2 2 1 53 80
    6 IZURUN-UGARTE   6 5 1 4 0 57 88
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    19:30
    DONOSTIA - Egia
    IZURUN-BALERDI
    BALERDI, J.
    6  - 22
    TOLOSA-LASA 
    LASA, X.
    2017/04/01
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ARTOLA
    22  - 0 *
    AŅORGA-IZETA 
    2017/04/02
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-PERURENA
    PERURENA, J.
    3  - 22
    HERNANI-E. GARMENDIA 
    GARMENDIA, E.
       Jardunaldia 2 
    2017/04/06
    19:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-IZETA
    22  - 0 *
    HERNANI-PERURENA 
    2017/04/07
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-LASA
    LASA, X.
    22  - 5
    GAZTELEKU-ARTOLA 
    ARTOLA, U.
    2017/04/08
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-E. GARMENDIA
    GARMENDIA, E.
    18  - 22
    IZURUN-BALERDI 
    BALERDI, J.
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-BALERDI
    BALERDI, J.
    16  - 22
    AŅORGA-IZETA 
    IZETA, E.
    2017/04/28
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-LASA
    LASA, X.
    22  - 2
    HERNANI-E. GARMENDIA 
    GARMENDIA, E.
    2017/04/29
    11:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ARTOLA
    ARTOLA, U.
    22  - 10
    HERNANI-PERURENA 
    PERURENA, J.
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ARTOLA
    ARTOLA, U.
    22  - 7
    HERNANI-E. GARMENDIA 
    GARMENDIA, E.
    2017/05/05
    20:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    AŅORGA-IZETA
    IZETA, E.
    7  - 22
    TOLOSA-LASA 
    LASA, X.
    2017/05/06
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-PERURENA
    PERURENA, J.
    5  - 22
    IZURUN-BALERDI 
    BALERDI, J.
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-LASA
    LASA, X.
    22  - 8
    HERNANI-PERURENA 
    PERURENA, J.
    2017/05/13
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-E. GARMENDIA
    GARMENDIA, E.
    10  - 22
    AŅORGA-IZETA 
    IZETA, E.
    2017/05/13
    17:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-BALERDI
    BALERDI, J.
    13  - 22
    GAZTELEKU-ARTOLA 
    ARTOLA, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TOLOSA-LASA   10 5 5 0 0 110 28
    2 GAZTELEKU-ARTOLA   9 5 4 1 0 93 52
    3 AŅORGA-IZETA   7 5 3 1 1 73 70
    4 IZURUN-BALERDI   7 5 2 3 0 79 89
    5 HERNANI-E. GARMENDIA   6 5 1 4 0 59 91
    6 HERNANI-PERURENA   4 5 0 4 1 26 110
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-URDANGARIN
    URDANGARIN, G.
    22  - 3
    IZURUN-ARSUAGA 
    ETXEBESTE, X.
    2017/03/31
    20:00
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 4
    HERNANI-J. GARMENDIA 
    GARMENDIA, J.
    2017/04/02
    -
    -
    Atsedena
     
    URNIETA-URRA 
       Jardunaldia 2 
    2017/04/06
    21:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA-URRA
    URRA, A.
    13  - 22
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
    IRURETAGOIENA, A.
    2017/04/07
    20:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-J. GARMENDIA
    0 *  - 22
    MUNDARRO-URDANGARIN 
    2017/04/09
    -
    -
    IZURUN-ARSUAGA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ARSUAGA
    ARSUAGA, J.
    22  - 10
    HERNANI-J. GARMENDIA 
    GARMENDIA, J.
    2017/04/28
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-URDANGARIN
    URDANGARIN, G.
    22  - 15
    URNIETA-URRA 
    URRA, A.
    2017/04/30
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA-URRA
    URRA, A.
    22  - 3
    IZURUN-ARSUAGA 
    ARSUAGA, J.
    2017/05/05
    20:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 4
    MUNDARRO-URDANGARIN 
    URDANGARIN, G.
    2017/05/07
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI-J. GARMENDIA 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/13
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-J. GARMENDIA
    GARMENDIA, J.
    10  - 22
    URNIETA-URRA 
    URRA, A.
    2017/05/13
    17:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-ARSUAGA
    ETXEBESTE, X.
    6  - 22
    PAGAZPE-IRURETAGOIENA 
    IRURETAGOIENA, A.
    2017/05/14
    -
    -
    MUNDARRO-URDANGARIN
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 PAGAZPE-IRURETAGOIENA   8 4 4 0 0 88 27
    2 MUNDARRO-URDANGARIN   7 4 3 1 0 70 40
    3 URNIETA-URRA   6 4 2 2 0 72 57
    4 IZURUN-ARSUAGA   5 4 1 3 0 34 76
    5 HERNANI-J. GARMENDIA   3 4 0 3 1 24 88
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    20:00
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE-ALBENIZ
    ALBENIZ, M.
    22  - 1
    HERNANI-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, A.
    2017/04/01
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ALTUNA
    ALTUNA, A.
    22  - 9
    MUNDARRO-ZAPIAIN 
    ZAPIAIN, M.
    2017/04/02
    -
    -
    Atsedena
     
    IZURUN-OSORO 
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ZAPIAIN
    ZAPIAIN, M.
    7  - 22
    PAGAZPE-ALBENIZ 
    ALBENIZ, M.
    2017/04/07
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-OSORO
    OSORO, M.
    7  - 22
    TOLOSA-ALTUNA 
    ALTUNA, A.
    2017/04/09
    -
    -
    HERNANI-LARRAŅAGA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2017/04/27
    20:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-ALBENIZ
    ALBENIZ, M.
    22  - 9
    IZURUN-OSORO 
    OSORO, M.
    2017/04/29
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, A.
    22  - 20
    MUNDARRO-ZAPIAIN 
    ZAPIAIN, M.
    2017/04/30
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA-ALTUNA 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/06
    10:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-ALTUNA
    ALTUNA, A.
    21  - 22
    PAGAZPE-ALBENIZ 
    ALBENIZ, M.
    2017/05/06
    16:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-OSORO
    OSORO, M.
    22  - 19
    HERNANI-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, A.
    2017/05/07
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO-ZAPIAIN 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    19:30
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO-ZAPIAIN
    ZAPIAIN, M.
    22  - 18
    IZURUN-OSORO 
    OSORO, M.
    2017/05/13
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, A.
    8  - 22
    TOLOSA-ALTUNA 
    ALTUNA, A.
    2017/05/14
    -
    -
    PAGAZPE-ALBENIZ
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 PAGAZPE-ALBENIZ   8 4 4 0 0 88 38
    2 TOLOSA-ALTUNA   7 4 3 1 0 87 46
    3 MUNDARRO-ZAPIAIN   5 4 1 3 0 58 84
    4 IZURUN-OSORO   5 4 1 3 0 56 85
    5 HERNANI-LARRAŅAGA   5 4 1 3 0 50 86
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    19:15
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CAMARA
    CAMARA, J.
    3  - 22
    PAGAZPE-GALARRAGA 
    GALARRAGA, I.
    2017/04/01
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-HUITZI
    HUITZI, J.
    22  - 1
    HERNANI-LASA 
    LASA, M.
    2017/04/02
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA-GOIKOETXEA 
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    19:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOIKOETXEA
    22  - 0 *
    EPLE-CAMARA 
    2017/04/07
    20:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
    22  - 15
    GAZTELEKU-HUITZI 
    HUITZI, J.
    2017/04/09
    -
    -
    HERNANI-LASA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2017/04/27
    20:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-HUITZI
    HUITZI, J.
    22  - 17
    TOLOSA-GOIKOETXEA 
    GOIKOETXEA, B.
    2017/04/29
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LASA
    LASA, M.
    5  - 22
    PAGAZPE-GALARRAGA 
    GALARRAGA, I.
    2017/04/30
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE-CAMARA 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/06
    10:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, B.
    22  - 4
    HERNANI-LASA 
    LASA, M.
    2017/05/06
    16:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE-CAMARA
    SALABERRIA, I.
    14  - 22
    GAZTELEKU-HUITZI 
    HUITZI, J.
    2017/05/07
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE-GALARRAGA 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    20:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
    22  - 17
    TOLOSA-GOIKOETXEA 
    GOIKOETXEA, B.
    2017/05/12
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LASA
    0 *  - 22
    EPLE-CAMARA 
    2017/05/14
    -
    -
    GAZTELEKU-HUITZI
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 PAGAZPE-GALARRAGA   8 4 4 0 0 88 40
    2 GAZTELEKU-HUITZI   7 4 3 1 0 81 54
    3 TOLOSA-GOIKOETXEA   6 4 2 2 0 78 48
    4 EPLE-CAMARA   4 4 1 2 1 39 66
    5 HERNANI-LASA   3 4 0 3 1 10 88
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GALDOS
    GALDOS, I.
    9  - 22
    LAPKE-SENAR 
    SENAR, B.
    2017/03/31
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-SALEGI
    SALEGI, I.
    22  - 4
    AZKOITIA-BADIOLA 
    BADIOLA, P.
    2017/03/31
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    ALOŅA MENDI-JAUREGI
    JAUREGUI, X.
    22  - 5
    ZUMAIA-OSTOLAZA 
    OSTOLAZA, G.
       Jardunaldia 2 
    2017/04/08
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OSTOLAZA
    OSTOLAZA, G.
    8  - 22
    LAPKE-GALDOS 
    GALDOS, I.
    2017/04/08
    15:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-BADIOLA
    BADIOLA, P.
    2  - 22
    ALOŅA MENDI-JAUREGI 
    JAUREGUI, X.
    2017/04/08
    16:15
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-SENAR
    SENAR, B.
    20  - 22
    ZESTOA-SALEGI 
    SALEGI, I.
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-SENAR
    SENAR, B.
    22  - 5
    ZUMAIA-OSTOLAZA 
    OSTOLAZA, G.
    2017/04/28
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GALDOS
    22  - 0 *
    AZKOITIA-BADIOLA 
    2017/04/28
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-SALEGI
    SALEGI, I.
    22  - 10
    ALOŅA MENDI-JAUREGI 
    JAUREGUI, X.
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-JAUREGI
    JAUREGUI, X.
    22  - 13
    LAPKE-GALDOS 
    GALDOS, I.
    2017/05/05
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-SALEGI
    SALEGI, I.
    22  - 6
    ZUMAIA-OSTOLAZA 
    OSTOLAZA, G.
    2017/05/07
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-BADIOLA
    BADIOLA, P.
    2  - 22
    LAPKE-SENAR 
    SENAR, B.
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GALDOS
    GALDOS, I.
    11  - 22
    ZESTOA-SALEGI 
    SALEGI, I.
    2017/05/12
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OSTOLAZA
    OSTOLAZA, G.
    15  - 22
    AZKOITIA-BADIOLA 
    BADIOLA, P.
    2017/05/14
    16:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-SENAR
    SENAR, B.
    22  - 9
    ALOŅA MENDI-JAUREGI 
    JAUREGUI, X.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZESTOA-SALEGI   10 5 5 0 0 110 51
    2 LAPKE-SENAR   9 5 4 1 0 108 47
    3 ALOŅA MENDI-JAUREGI   8 5 3 2 0 85 64
    4 LAPKE-GALDOS   7 5 2 3 0 77 74
    5 AZKOITIA-BADIOLA   5 5 1 3 1 30 103
    6 ZUMAIA-OSTOLAZA   5 5 0 5 0 39 110
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-IBON PEREZ
    PEREZ, I.
    22  - 1
    ZUMAIA-ARAKISTAIN 
    ARAKISTAIN, A.
    2017/04/02
    -
    -
    INTXURRE-RUIZ (RET)
     
    ILUNPE-AZKOITIA 
    2017/04/02
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    16  - 22
    LAPKE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, J.
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-AZKOITIA
    AZKOITIA, U.
    22  - 16
    ALOŅA MENDI-IBON PEREZ 
    PEREZ, I.
    2017/04/09
    -
    -
    LAPKE-ETXEBERRIA
     
    INTXURRE-RUIZ (RET) 
    2017/04/09
    17:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    ZUMAIA-ARAKISTAIN
    0 *  - 22
    AZKOITIA-AZKOITIA 
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-IBON PEREZ
    PEREZ, I.
    7  - 22
    LAPKE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, J.
    2017/04/29
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ARAKISTAIN
    ARAKISTAIN, A.
    4  - 22
    ILUNPE-AZKOITIA 
    AZKOITIA, U.
    2017/04/30
    -
    -
    AZKOITIA-AZKOITIA
     
    INTXURRE-RUIZ (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, J.
    22  - 3
    ZUMAIA-ARAKISTAIN 
    ARAKISTAIN, A.
    2017/05/07
    -
    -
    INTXURRE-RUIZ (RET)
     
    ALOŅA MENDI-IBON PEREZ 
    2017/05/07
    10:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    11  - 22
    ILUNPE-AZKOITIA 
    AZKOITIA, U.
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-IBON PEREZ
    PEREZ, I.
    22  - 8
    AZKOITIA-AZKOITIA 
    AZKOITIA, I.
    2017/05/13
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE-AZKOITIA
    AZKOITIA, U.
    22  - 18
    LAPKE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, J.
    2017/05/14
    -
    -
    ZUMAIA-ARAKISTAIN
     
    INTXURRE-RUIZ (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ILUNPE-AZKOITIA   8 4 4 0 0 88 49
    2 LAPKE-ETXEBERRIA   7 4 3 1 0 84 48
    3 ALOŅA MENDI-IBON PEREZ   6 4 2 2 0 67 53
    4 AZKOITIA-AZKOITIA   5 4 1 3 0 57 66
    5 ZUMAIA-ARAKISTAIN   3 4 0 3 1 8 88
    6 INTXURRE-RUIZ (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    5  - 22
    LAPKE-MINTEGI 
    MINTEGUI, U.
    2017/03/31
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-IŅIGO PEREZ
     
    AZKOITIA-URANGA (RET) 
    2017/04/02
    -
    -
    INTXURRE-ZUBELDIA
     
    SORALUZE-GALLASTEGI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-MINTEGI
    MINTEGUI, U.
    22  - 14
    INTXURRE-ZUBELDIA 
    ZUBELDIA, I.
    2017/04/09
    -
    -
    AZKOITIA-URANGA (RET)
     
    LAPKE-IZAGIRRE 
    2017/04/09
    -
    -
    SORALUZE-GALLASTEGI (RET)
     
    ALOŅA MENDI-IŅIGO PEREZ 
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-IŅIGO PEREZ
    PEREZ, I.
    22  - 14
    LAPKE-IZAGIRRE 
    IZAGUIRRE, A.
    2017/04/30
    -
    -
    SORALUZE-GALLASTEGI (RET)
     
    LAPKE-MINTEGI 
    2017/04/30
    -
    -
    INTXURRE-ZUBELDIA
     
    AZKOITIA-URANGA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    15  - 22
    INTXURRE-ZUBELDIA 
    ZUBELDIA, I.
    2017/05/05
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-IŅIGO PEREZ
    PEREZ, I.
    22  - 20
    LAPKE-MINTEGI 
    MINTEGUI, U.
    2017/05/07
    -
    -
    AZKOITIA-URANGA (RET)
     
    SORALUZE-GALLASTEGI (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/11
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZUBELDIA
    ZUBELDIA, I.
    21  - 22
    ALOŅA MENDI-IŅIGO PEREZ 
    PEREZ, I.
    2017/05/14
    -
    -
    LAPKE-MINTEGI
     
    AZKOITIA-URANGA (RET) 
    2017/05/14
    -
    -
    SORALUZE-GALLASTEGI (RET)
     
    LAPKE-IZAGIRRE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALOŅA MENDI-IŅIGO PEREZ   6 3 3 0 0 66 55
    2 LAPKE-MINTEGI   5 3 2 1 0 64 41
    3 INTXURRE-ZUBELDIA   4 3 1 2 0 57 59
    4 LAPKE-IZAGIRRE   3 3 0 3 0 34 66
    5 AZKOITIA-URANGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    6 SORALUZE-GALLASTEGI (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-OLAIZOLA (RET)
    OLAIZOLA, I.
     
    LAPKE-LASA 
    LASA, A.
    2017/03/31
    19:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BERISTAIN
    BERISTAIN, J.
    6  - 22
    INTXURRE-OLANO 
    OLANO, P.
    2017/04/01
    11:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, O.
    22  - 10
    ALOŅA MENDI-TATIEGI 
    TATIEGI, A.
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-LASA
    LASA, A.
    16  - 22
    GURE TXERU-BERISTAIN 
    BERISTAIN, J.
    2017/04/08
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
     
    ZESTOA-OLAIZOLA (RET) 
    OLAIZOLA, I.
    2017/04/08
    16:00
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE-OLANO
    OLANO, P.
    11  - 22
    ZUMAIA-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, O.
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-LASA
    LASA, A.
    22  - 21
    ALOŅA MENDI-TATIEGI 
    TATIEGI, A.
    2017/04/28
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-OLAIZOLA (RET)
     
    INTXURRE-OLANO 
    2017/04/29
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-BERISTAIN
    BERISTAIN, J.
    1  - 22
    ZUMAIA-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, O.
       Jardunaldia 4 
    2017/05/05
    19:30
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE-OLANO
    OLANO, P.
    22  - 11
    LAPKE-LASA 
    LASA, A.
    2017/05/06
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-LARRAŅAGA
    LARRAÑAGA, O.
     
    ZESTOA-OLAIZOLA (RET) 
    2017/05/07
    18:00
    A - Programatu gabe - GEPF
    GURE TXERU-BERISTAIN
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI-TATIEGI 
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-TATIEGI
    TATIEGI, A.
    4  - 22
    INTXURRE-OLANO 
    OLANO, P.
    2017/05/12
    -
    -
    ZESTOA-OLAIZOLA (RET)
     
    GURE TXERU-BERISTAIN 
    2017/05/14
    16:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-LASA
    LASA, A.
    0  - 22
    ZUMAIA-LARRAŅAGA 
    LARRAÑAGA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA-LARRAŅAGA   8 4 4 0 0 88 22
    2 INTXURRE-OLANO   7 4 3 1 0 77 43
    3 GURE TXERU-BERISTAIN   6 4 2 2 0 51 60
    4 LAPKE-LASA   5 4 1 3 0 49 87
    5 ALOŅA MENDI-TATIEGI   3 4 0 3 1 35 88
    6 ZESTOA-OLAIZOLA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/03/31
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    14  - 22
    LAPKE-URDANGARIN 
    URDANGARIN, I.
    2017/03/31
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, J.
    22  - 14
    AZKOITIA-ARANBARRI 
    ARANBARRI, H.
    2017/03/31
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-MARKEZ
    MARQUEZ, A.
    11  - 22
    BERGARA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, A.
       Jardunaldia 2 
    2017/04/07
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-URDANGARIN
    URDANGARIN, I.
    22  - 7
    SORALUZE-MARKEZ 
    MARQUEZ, A.
    2017/04/07
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ETXANIZ
    ETXANIZ, A.
    22  - 6
    ZESTOA-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, J.
    2017/04/08
    15:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    20  - 22
    LAPKE-GARMENDIA 
    GARMENDIA, A.
       Jardunaldia 3 
    2017/04/28
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    22  - 10
    SORALUZE-MARKEZ 
    MARQUEZ, A.
    2017/04/28
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, J.
    22  - 7
    LAPKE-URDANGARIN 
    URDANGARIN, I.
    2017/04/29
    16:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    12  - 22
    BERGARA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, A.
       Jardunaldia 4 
    2017/05/04
    20:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    10  - 22
    BERGARA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, A.
    2017/05/05
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE-URDANGARIN
    URDANGARIN, I.
    6  - 22
    AZKOITIA-ARANBARRI 
    ARANBARRI, H.
    2017/05/05
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-MARKEZ
    MARQUEZ, A.
    5  - 22
    ZESTOA-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, J.
       Jardunaldia 5 
    2017/05/12
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    AZKOITIA-ARANBARRI
    ARANBARRI, H.
    22  - 6
    SORALUZE-MARKEZ 
    MARQUEZ, A.
    2017/05/12
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA-ETXANIZ
    22  - 0 *
    LAPKE-URDANGARIN 
    2017/05/14
    15:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, J.
    16  - 22
    LAPKE-GARMENDIA 
    GARMENDIA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BERGARA-ETXANIZ   10 5 5 0 0 110 39
    2 LAPKE-GARMENDIA   8 5 3 2 0 90 90
    3 ZESTOA-ODRIOZOLA   8 5 3 2 0 88 70
    4 AZKOITIA-ARANBARRI   7 5 2 3 0 90 78
    5 LAPKE-URDANGARIN   6 5 2 2 1 57 87
    6 SORALUZE-MARKEZ   5 5 0 5 0 39 110
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba