Txapelketa: Federatua Udaberri Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/01/13
    19:00
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUÑIZ, J.
    GAMECHO, J.
    20  - 25
    AZKOITIA 1 
    LARRAÑAGA, I.
    AIZPURU, J.
    2017/01/14
    10:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE
    ERRAZTI, X.
    MACHAIN, A.
    25  - 17
    ALTZATARRA 
    TXOPERENA, M.
    GASTESI, K.
    2017/01/14
    -
    -
    LAGUNAK
     
    LOIOLATARRA 2 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2017/01/18
    19:30
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ALZURI, I.
    GASTESI, K.
    25  - 24
    PIŅA KURDIN 
    MUÑIZ, J.
    GAMECHO, J.
    2017/01/20
    19:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    AIZPURU, J.
    LARRAÑAGA, I.
    11  - 25
    LAGUNAK 
    ARRIZABALAGA, K.
    LIZARRALDE, G.
    2017/01/22
    -
    -
    LOIOLATARRA 2 (RET)
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 3 
    2017/01/27
    19:00
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE
    ERRAZTI, X.
    MACHAIN, A.
    25  - 16
    AZKOITIA 1 
    AIZPURU, J.
    LARRAÑAGA, I.
    2017/01/27
    20:00
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
    MUÑIZ, J.
    GAMECHO, J.
    15  - 25
    LAGUNAK 
    ARRIZABALAGA, K.
    LIZARRALDE, G.
    2017/01/29
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    LOIOLATARRA 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2017/02/10
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    ARRIZABALAGA, K.
    LIZARRALDE, G.
    25  - 21
    PAGAZPE 
    HUIZI, E.
    ERRAZTI, X.
    2017/02/12
    -
    -
    PIŅA KURDIN
     
    LOIOLATARRA 2 (RET) 
    2017/02/12
    -
    -
    AZKOITIA 1
    0 *  - 25
    ALTZATARRA 
       Jardunaldia 5 
    2017/02/16
    20:30
    AGINAGA - Udal.
    PAGAZPE
    ERRAZTI, X.
    MACHAIN, A.
    25  - 11
    PIŅA KURDIN 
    MUÑIZ, J.
    GAMECHO, J.
    2017/02/18
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    ALZURI, I.
    20  - 25
    LAGUNAK 
    ARRIZABALAGA, K.
    LIZARRALDE, G.
    2017/02/19
    -
    -
    LOIOLATARRA 2 (RET)
     
    AZKOITIA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAGUNAK   8 4 4 0 0 100 67
    2 PAGAZPE   7 4 3 1 0 96 69
    3 ALTZATARRA   6 4 2 2 0 87 74
    4 AZKOITIA 1   4 4 1 2 1 52 95
    5 PIŅA KURDIN   4 4 0 4 0 70 100
    6 LOIOLATARRA 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/01/12
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 18
    LOIOLATARRA 1 
    UBEDA, S.
    ZUMETA, I.
    2017/01/15
    -
    -
    Atsedena
     
    BATZOKIKO 
    2017/01/15
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    RUIZ, M.
    URDANPILETA, A.
    23  - 25
    AZKOITIA 2 
    EPELDE, I.
    JUARISTI, I.
       Jardunaldia 2 
    2017/01/21
    09:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
    AROZTEGI, U.
    HUEGUN, X.
    25  - 17
    HERNANI 
    RUIZ, M.
    URDANPILETA, A.
    2017/01/21
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    BATZOKIKO
    NUIN, A.
    LARRALDE, A.
    11  - 25
    ZARAUTZ 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    2017/01/22
    -
    -
    AZKOITIA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2017/01/27
    19:15
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    EPELDE, I.
    AZPIROZ, M.
    19  - 25
    LOIOLATARRA 1 
    SALABERRIA, A.
    HUEGUN, X.
    2017/01/27
    21:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    RUIZ, M.
    URDANPILETA, A.
    25  - 24
    BATZOKIKO 
    LARRALDE, A.
    NUIN, A.
    2017/01/29
    -
    -
    Atsedena
     
    ZARAUTZ 
       Jardunaldia 4 
    2017/02/10
    20:15
    ERRENTERIA - Beraun
    BATZOKIKO
    LARRALDE, A.
    NUIN, A.
    16  - 25
    AZKOITIA 2 
    EPELDE, I.
    AZPIROZ, M.
    2017/02/10
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 16
    HERNANI 
    RUIZ, M.
    URDANPILETA, A.
    2017/02/12
    -
    -
    Atsedena
     
    LOIOLATARRA 1 
       Jardunaldia 5 
    2017/02/16
    21:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    EPELDE, I.
    AZPIROZ, M.
    21  - 25
    ZARAUTZ 
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    2017/02/16
    22:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
    AROZTEGI, U.
    HUEGUN, X.
    25  - 20
    BATZOKIKO 
    LARRALDE, A.
    NUIN, A.
    2017/02/19
    -
    -
    HERNANI
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZARAUTZ   8 4 4 0 0 100 66
    2 LOIOLATARRA 1   7 4 3 1 0 93 81
    3 AZKOITIA 2   6 4 2 2 0 90 89
    4 HERNANI   5 4 1 3 0 81 99
    5 BATZOKIKO   4 4 0 4 0 71 100
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba