Txapelketa: Errendimendua Udazkena - Zesta punta Infantilak

a - Finala (2023-12-30, 12:00) - TOLOSA

 

INF(A)-D1 13 13   12 12   INF(A)-D2
BEÑAT BERISTAIN
(Danok Bat)

2

0

OIER SARASOLA
(Beotibar)
XUBAN TXURRUKA
(Danok Bat)
BEÑAT BEREAU
(Hondarribia)
INF(A)-Z2             INF(A)-Z1

 

-----

b - Finalerdiak (2023-12-23, 17:30) - MUTRIKU

 

INFANTILAK A+B
Finalerdiko sailkapena
Kinielak: P 1 2 3  
1 2 3 4  
Aurrelariak EÑAUT GOÑI (Z) 6 4 3 4 17 0 1 0  
OIER SARASOLA (B) 8 9 5 10 32 1 3 0

2

BEÑAT BERISTAIN (DB) 10 10 10 4 34 3 1 0

1

ANDDE TXURRUKA (DB) 8 6 5 4 23 0 3 1  
Atzelariak BEÑAT BEREAU (H) 6 6 10 10 32 2 0 1

1

URTZI JUARISTI (DB) 8 4 5 4 21 0 3 0  
IGOR EMBIL (Z) 10 9 3 4 26 1 2 0  
XUBAN TXURRUKA (DB) 8 10 5 4 27 1 3 0

2

 

-----

c - Sailkapenak (ligaxka)

 

-----

 

Postua: AURREAN (Infantilak)

 

 

Pilotaria

Puntuak
(D)

Postuak (D)

1

2

3

1

EÑAUT GOÑI (Z)

56

1

3

1

2

OIER SARASOLA (B)

50

2

2

1

3

BEÑAT BERISTAIN (DB)

50

2

2

1

4

ANDDE TXURRUKA (DB)

31

1

1

0

5

PABLO PANIAGUA (DB)

31

1

0

1

6

XABAT OLANO (G)

31

1

0

0

7

AMIK GANDARIAS (Z)

22

0

2

1

8

UNAX LETE (G)

22

0

1

2

9

EKAIN OSA (DB)

22

0

0

2

10

DANEL POLO (G)

17

1

0

0

11

AIMAR ZUZAIA (H)

17

0

1

1

12

ALVARO GUELBENZU (G)

16

0

0

1

13

DANEL BENGOETXEA (H)

9

0

0

1

14

JON BARRUETABEÑA (DB)

7

0

0

1

 

-----

 

Postua: ATZEAN (Infantilak)

 

 

Pilotaria

Puntuak
(Z)

Postuak (Z)

1

2

3

1

BEÑAT BEREAU (H)

74

4

2

0

2

URTZI JUARISTI (DB)

65

2

3

1

3

IGOR EMBIL (Z)

51

1

2

2

4

ERIK AGIRREGOMEZKORT (DB)

46

2

0

2

5

XUBAN TXURRUKA (DB)

44

1

3

0

6

OINATZ LIZARRAGA (B)

35

1

1

1

7

MIKEL URREIZTI (DB)

34

1

0

1

8

AITOR GARMENDIA (G)

33

0

2

0

9

EKAIN LARRAÑAGA (G)

26

0

1

1

10

PELLO LOPEZ (G)

26

0

1

1

11

ARTETZ LARRAÑAGA (B)

17

0

0

1

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba