Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa - PALETA Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A - ALE A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/11/11--OIANGU 12 - 1
    (6-10) (10-2) (15-9)
    OIANGU 4
    2023/11/11--ZUMAIA 32 - 1
    (10-5) (2-10) (15-1)
    BIDANIA- GOIATZ
    2023/11/11--ILUNPE 12 - 1
    (8-10) (10-0) (15-6)
    ZUMAIA 2
       Jardunaldia 2 
    2023/11/18--OIANGU 40 - 3
    (6-10) (0-10) (2-15)
    ILUNPE 1
    2023/11/18--BIDANIA- GOIATZ1 - 2
    (4-10) (10-4) (5-15)
    OIANGU 1
    2023/11/18--ZUMAIA 2
    AGIRRE, J.
    0 - 3
    (9-10) (3-10) (10-15)
    ZUMAIA 3
       Jardunaldia 3 
    2023/11/25--OIANGU 42 - 1
    (7-10) (10-0) (15-14)
    BIDANIA- GOIATZ
    2023/11/25--OIANGU 13 - 0
    (10-2) (10-0) (15-0)
    ZUMAIA 2
    2023/11/25--ILUNPE 12 - 1
    (8-10) (10-7) (15-11)
    ZUMAIA 3
       Jardunaldia 4 
    2023/12/02--ILUNPE 13 - 0
    (10-4) (10-5) (15-5)
    BIDANIA- GOIATZ
    2023/12/02--ZUMAIA 20 - 3
    (8-10) (5-10) (8-15)
    OIANGU 4
    2023/12/02--ZUMAIA 33 - 0
    (10-1) (10-4) (15-8)
    OIANGU 1
       Jardunaldia 5 
    2023/12/16--BIDANIA- GOIATZ2 - 1
    (10-8) (10-1) (8-15)
    ZUMAIA 2
    2023/12/16--OIANGU 40 - 3
    (2-10) (7-10) (5-15)
    ZUMAIA 3
    2023/12/16--OIANGU 10 - 3
    (1-10) (8-10) (5-15)
    ILUNPE 1
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE 1105500132
    2ZUMAIA 395410123
    3OIANGU 18532078
    4OIANGU 47523069
    5BIDANIA- GOIATZ65140510
    6ZUMAIA 255050213
     
    Multzoa: B - ALE B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/11/11--OIANGU 21 - 2
    (10-6) (9-10) (8-15)
    OIANGU 3
    2023/11/11--ZUMAIA 41 - 2
    (10-9) (5-10) (12-15)
    LIZARDI IGELDO
    2023/11/11--ILUNPE 23 - 0
    (10-4) (10-1) (15-2)
    ZUMAIA 1
       Jardunaldia 2 
    2023/11/18--OIANGU 31 - 2
    (10-4) (4-10) (13-15)
    ILUNPE 2
    2023/11/18--LIZARDI IGELDO3 - 0
    (10-3) (10-3) (15-6)
    OIANGU 2
    2023/11/18--ZUMAIA 10 - 3
    (3-10) (1-10) (4-15)
    ZUMAIA 4
       Jardunaldia 3 
    2023/11/25--OIANGU 31 - 2
    (10-8) (6-10) (14-15)
    LIZARDI IGELDO
    2023/11/25--OIANGU 22 - 1
    (5-10) (10-0) (15-5)
    ZUMAIA 1
    2023/11/25--ILUNPE 21 - 2
    (3-10) (7-10) (15-7)
    ZUMAIA 4
       Jardunaldia 4 
    2023/12/02--ILUNPE 22 - 1
    (2-10) (10-8) (15-13)
    LIZARDI IGELDO
    2023/12/02--ZUMAIA 10 - 3
    (5-10) (0-10) (6-15)
    OIANGU 3
    2023/12/02--ZUMAIA 42 - 1
    (10-3) (5-10) (15-11)
    OIANGU 2
       Jardunaldia 5 
    2023/12/16--LIZARDI IGELDO3 - 0
    (10-2) (10-4) (15-5)
    ZUMAIA 1
    2023/12/16--OIANGU 30 - 3
    (0-10) (0-10) (0-15)
    ZUMAIA 4
    2023/12/16--OIANGU 20 - 3
    (1-10) (6-10) (4-15)
    ILUNPE 2
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LIZARDI IGELDO95410114
    2ZUMAIA 495410114
    3ILUNPE 295410114
    4OIANGU 37523078
    5OIANGU 265140411
    6ZUMAIA 155050114
     
    Multzoa: C - 1/2     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/1316:00DONOSTIA - IgeldoLIZARDI IGELDO1 - 2
    (5-10) (10-3) (12-15)
    ZUMAIA 3
    2024/01/1316:00DONOSTIA - IgeldoILUNPE 11 - 2
    (7-10) (6-10) (15-12)
    ZUMAIA 4
     
    Multzoa: D - FINALA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/2716:00ZUMAIA - AitzuriZUMAIA 32 - 1
    (10-8) (10-5) (12-15)
    ZUMAIA 4
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba