Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Paleta (Ikus) PAL(Ikus) - Infantilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/1316:00ZUMAIA - AitzuriZUMAIA 2
    SAMBOU, M.
    MARTIN, T.
    12 - 30ZUMAIA 1
    RUBIO, J.
    ALKORTA, H.
    2024/01/1316:00ZUMAIA - AitzuriTXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    ABURUZA, X.
    30 - 15TXULOBI 1
    ZABALA, A.
    ETXARRI, U.
    2024/01/1316:00ZUMAIA - AitzuriLAPKE
    MAIORA, A.
    ARAMBURU, O.
    SOBERON, J.
    30 - 11BEHAR ZANA
    IRAZUSTA, H.
    LASA, J.
    2024/01/14--Atsedena-ILUNPE
       Jardunaldia 2 
    2024/01/2015:00ALTZO - Altzo MuinoTXULOBI 1
    ZABALA, A.
    ETXARRI, U.
    30 - 17ZUMAIA 2
    MARTINEZ, A.
    SAMBOU, M.
    2024/01/2015:00ALTZO - Altzo MuinoBEHAR ZANA
    LASA, J.
    IRAZUSTA, H.
    9 - 30TXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    ABURUZA, X.
    2024/01/2015:00ALTZO - Altzo MuinoILUNPE
    GOENAGA, U.
    GARAIZAR, T.
    20 - 30LAPKE
    ARAMBURU, O.
    MAIORA, A.
    2024/01/21--ZUMAIA 1-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/01/2716:00ORDIZIA - Beti AlaiZUMAIA 1
    GARCIA, E.
    ALKORTA, H.
    13 - 30TXULOBI 1
    ZABALA, A.
    ETXARRI, U.
    2024/01/2716:00ORDIZIA - Beti AlaiZUMAIA 2
    MARTIN, T.
    MARTINEZ, A.
    30 - 15BEHAR ZANA
    LASA, J.
    IRAZUSTA, H.
    2024/01/2716:00ORDIZIA - Beti AlaiTXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    ABURUZA, X.
    30 - 22ILUNPE
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    2024/01/28--Atsedena-LAPKE
       Jardunaldia 4 
    2024/02/0315:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA
    IRAZUSTA, H.
    LASA, J.
    30 - 14ZUMAIA 1
    GARCIA, E.
    RUBIO, J.
    2024/02/0315:30VILLABONA - Bear ZanaILUNPE
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    30 - 27ZUMAIA 2
    SAMBOU, M.
    MARTIN, T.
    2024/02/0315:30VILLABONA - Bear ZanaLAPKE
    MAIORA, A.
    ARAMBURU, O.
    SOBERON, J.
    30 - 19TXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    ABURUZA, X.
    2024/02/04--TXULOBI 1-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    2024/02/1715:30DONOSTIA - AltzaTXULOBI 1
    ZABALA, A.
    ETXARRI, U.
    30 - 15BEHAR ZANA
    IRAZUSTA, H.
    LASA, J.
    2024/02/1715:30DONOSTIA - AltzaZUMAIA 1
    RUBIO, J.
    ALKORTA, H.
    24 - 30ILUNPE
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    2024/02/1715:30DONOSTIA - AltzaZUMAIA 2
    MARTINEZ, A.
    MARTIN, T.
    17 - 30LAPKE
    SOBERON, J.
    ARAMBURU, O.
    MAIORA, A.
    2024/02/18--Atsedena-TXULOBI 2
       Jardunaldia 6 
    2024/02/2415:30HERNANI - EreņozuILUNPE
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    30 - 25TXULOBI 1
    ETXARRI, U.
    ZABALA, A.
    2024/02/2415:30HERNANI - EreņozuLAPKE
    SOBERON, J.
    MAIORA, A.
    ARAMBURU, O.
    30 - 16ZUMAIA 1
    GARCIA, E.
    ALKORTA, H.
    2024/02/2415:30HERNANI - EreņozuTXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    ABURUZA, X.
    30 - 8ZUMAIA 2
    MARTINEZ, A.
    SAMBOU, M.
    2024/02/25--Atsedena-BEHAR ZANA
       Jardunaldia 7 
    2024/03/0216:00AZPEITIA - IzarraitzBEHAR ZANA
    LASA, J.
    IRAZUSTA, H.
    11 - 30ILUNPE
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    2024/03/0216:00AZPEITIA - IzarraitzTXULOBI 1
    ZABALA, A.
    ETXARRI, U.
    18 - 30LAPKE
    SOBERON, J.
    MAIORA, A.
    ARAMBURU, O.
    2024/03/0216:00AZPEITIA - IzarraitzZUMAIA 1
    GARCIA, E.
    ALKORTA, H.
    12 - 30TXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    ABURUZA, X.
    2024/03/03--ZUMAIA 2-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1LAPKE  126600180101
    2TXULOBI 2  11651016996
    3ILUNPE  106420162147
    4TXULOBI 1  96330148135
    5ZUMAIA 1  76150109162
    6BEHAR ZANA  7615091164
    7ZUMAIA 2  76150111165
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba