Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Paleta (Molle-Pelle) PAL(M-P) - Infantilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    21/10/202316:00ZUMAIA - AitzuriTXULOBI 1
    TEJERIA, U.
    ZABALA, A.
    2 - 1
    (3-10) (10-6) (15-7)
    ILUNPE
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    21/10/202316:00ZUMAIA - AitzuriERREPALA
    DIAZ DE MENDIVIL, A.
    TORRECILLA, H.
    2 - 1
    (4-10) (10-5) (15-10)
    BEHAR ZANA
    IRAZUSTA, H.
    LASA, J.
    22/10/2023--AtsedenaZUMAIA 2
       Jardunaldia 2 
    28/10/202316:00DONOSTIA - AltzaBEHAR ZANA
    IRAZUSTA, H.
    LASA, J.
    1 - 2
    (10-8) (5-10) (9-15)
    TXULOBI 1
    TEJERIA, U.
    ZABALA, A.
    28/10/202316:00DONOSTIA - AltzaZUMAIA 2
    MARTIN, T.
    SAMBOU, M.
    2 - 1
    (10-8) (10-8) (10-15)
    ERREPALA
    ZELAIETA, I.
    DIAZ DE MENDIVIL, A.
    RODRIGUEZ, X.
    29/10/2023--ILUNPEAtsedena
       Jardunaldia 3 
    05/11/2023--AtsedenaERREPALA
    05/11/202310:00ALTZO - Altzo MuinoILUNPE
    GURRUTXAGA, M.
    GOENAGA, U.
    2 - 1
    (10-6) (9-10) (15-12)
    BEHAR ZANA
    LASA, J.
    IRAZUSTA, H.
    05/11/202310:00ALTZO - Altzo MuinoTXULOBI 1
    ZABALA, A.
    TEJERIA, U.
    2 - 1
    (9-10) (10-4) (15-14)
    ZUMAIA 2
    MARTIN, T.
    SAMBOU, M.
    MARTINEZ, A.
       Jardunaldia 4 
    11/11/202316:00AZPEITIA - BetharramZUMAIA 2
    MARTIN, T.
    SAMBOU, M.
    MARTINEZ, A.
    1 - 2
    (4-10) (10-8) (12-15)
    ILUNPE
    GURRUTXAGA, M.
    GARAIZAR, T.
    GOENAGA, U.
    11/11/202316:00AZPEITIA - BetharramERREPALA
    RODRIGUEZ, X.
    DIAZ DE MENDIVIL, A.
    TORRECILLA, H.
    0 - 3
    (8-10) (7-10) (8-15)
    TXULOBI 1
    ZABALA, A.
    TEJERIA, U.
    12/11/2023--AtsedenaBEHAR ZANA
       Jardunaldia 5 
    18/11/202316:00OLABERRIA - UdalekoaBEHAR ZANA
    LASA, J.
    IRAZUSTA, H.
    0 - 3
    (6-10) (4-10) (8-15)
    ZUMAIA 2
    MARTIN, T.
    MARTINEZ, A.
    SAMBOU, M.
    18/11/202316:00OLABERRIA - UdalekoaILUNPE
    GOENAGA, U.
    GURRUTXAGA, M.
    3 - 0
    (10-5) (10-4) (15-10)
    ERREPALA
    ZELAIETA, I.
    CRESPO, I.
    TORRECILLA, H.
    RODRIGUEZ, X.
    19/11/2023--TXULOBI 1Atsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1TXULOBI 18440093
    2ILUNPE7431084
    3ZUMAIA 26422075
    4ERREPALA5413039
    5BEHAR ZANA4404039
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    21/10/202316:00ZUMAIA - AitzuriTXULOBI 2
    ETXARRI, U.
    ABURUZA, X.
    0 - 3
    (9-10) (6-10) (5-15)
    LAPKE
    MAIORA, A.
    SOBERON, J.
    ARAMBURU, O.
    21/10/202316:00ZUMAIA - AitzuriHERNANI
    SALABERRIA, A.
    URDANGARIN, E.
    LOPEZ, A.
    0 - 3
    (2-10) (2-10) (14-15)
    INTXURRE
    ELOLA, M.
    ELDUAIEN, G.
    22/10/2023--AtsedenaZUMAIA 1
       Jardunaldia 2 
    28/10/202316:00DONOSTIA - AltzaINTXURRE3 - 0
    (8-0) (8-0) (8-0)
    TXULOBI 2
    28/10/202316:00DONOSTIA - AltzaZUMAIA 1
    ALKORTA, H.
    RUBIO, J.
    GARCIA, E.
    3 - 0
    (10-0) (10-2) (15-7)
    HERNANI
    LOPEZ, A.
    URDANGARIN, E.
    29/10/2023--LAPKEAtsedena
       Jardunaldia 3 
    05/11/2023--AtsedenaHERNANI
    05/11/202310:00ALTZO - Altzo MuinoLAPKE
    SOBERON, J.
    MAIORA, A.
    3 - 0
    (10-7) (10-1) (15-4)
    INTXURRE
    ELDUAIEN, G.
    ELOLA, M.
    05/11/202310:00ALTZO - Altzo MuinoTXULOBI 2
    ETXARRI, U.
    ABURUZA, X.
    2 - 1
    (9-10) (10-0) (15-7)
    ZUMAIA 1
    ALKORTA, H.
    GARCIA, E.
       Jardunaldia 4 
    11/11/202316:00AZPEITIA - BetharramZUMAIA 1
    ALKORTA, H.
    RUBIO, J.
    0 - 3
    (6-10) (3-10) (7-15)
    LAPKE
    ARAMBURU, O.
    MAIORA, A.
    SOBERON, J.
    11/11/202316:00AZPEITIA - BetharramHERNANI
    URDANGARIN, E.
    BARRENETXEA, A.
    1 - 2
    (10-8) (3-10) (6-15)
    TXULOBI 2
    ABURUZA, X.
    ETXARRI, U.
    12/11/2023--AtsedenaINTXURRE
       Jardunaldia 5 
    18/11/202316:00OLABERRIA - UdalekoaINTXURRE
    ELDUAIEN, G.
    ELOLA, M.
    2 - 1
    (10-4) (6-10) (15-6)
    ZUMAIA 1
    RUBIO, J.
    ALKORTA, H.
    GARCIA, E.
    18/11/202316:00OLABERRIA - UdalekoaLAPKE
    MAIORA, A.
    ARAMBURU, O.
    SOBERON, J.
    3 - 0
    (10-1) (10-5) (15-5)
    HERNANI
    SALABERRIA, A.
    LOPEZ, A.
    19/11/2023--TXULOBI 2Atsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LAPKE  84400120
    2INTXURRE  7431084
    3TXULOBI 2  5421148
    4ZUMAIA 1  5413057
    5HERNANI  44040111
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba