Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka ema. EBAN - Infantilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, E.
    1 - 2
    (2-8) (8-5) (1-4)
    ATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    12/04/202419:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
    12/04/202419:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
    BALERDI, M.
    0 - 2
    (4-8) (6-8)
    BEHAR ZANA-APERRIBAI
    APERRIBAI, S.
    13/04/202416:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    ALDE ZAHARRA-REY
    REY, A.
       Jardunaldia 2 
    19/04/202417:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-APERRIBAI
    APERRIBAI, S.
    2 - 0
    (8-5) (8-1)
    ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    19/04/202418:00ASTIGARRAGA - TxomiņeneMUNDARRO-ZABALA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
    19/04/202419:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    20/04/202415:45DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-REY
    REY, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-2)
    GAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, E.
       Jardunaldia 3 
    26/04/202419:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, E.
    0 - 2
    (2-8) (4-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    26/04/202419:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
    BALERDI, M.
    0 - 2
    (5-8) (0-8)
    ATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    27/04/202415:45DONOSTIA - Atano IIIALDE ZAHARRA-REY
    REY, A.
    2 - 0
    (8-0) (8-2)
    BEHAR ZANA-APERRIBAI
    APERRIBAI, S.
    27/04/202415:45DONOSTIA - Atano IIIALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    0 - 2
    (0-8) (4-8)
    MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
       Jardunaldia 4 
    02/05/202419:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-APERRIBAI
    APERRIBAI, S.
    1 - 2
    (8-3) (4-8) (3-4)
    GAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, E.
    03/05/202418:30ASTIGARRAGA - TxomiņeneMUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    ALDE ZAHARRA-REY
    REY, A.
    03/05/202419:15IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    04/05/202416:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-AYESA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
       Jardunaldia 5 
    09/05/202419:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-APERRIBAI2 - 0
    (8-0) (8-0)
    MUNDARRO-ZABALA
    11/05/202410:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-REY
    REY, A.
    1 - 2
    (7-8) (8-6) (3-4)
    ATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    11/05/202416:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    0 - 2
    (0-8) (1-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    12/05/202411:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTIZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
       Jardunaldia 6 
    16/05/202419:30ZESTOA - LasaoABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    1 - 2
    (4-8) (8-4) (2-4)
    ALDE ZAHARRA-REY
    REY, A.
    17/05/202419:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, E.
    0 - 2
    (4-8) (5-8)
    MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
    17/05/202419:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    BEHAR ZANA-APERRIBAI
    APERRIBAI, S.
    19/05/2024--ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
       Jardunaldia 7 
    06/06/202418:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-APERRIBAI
    APERRIBAI, S.
    0 - 2
    (5-8) (2-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    07/06/202418:00ASTIGARRAGA - TxomiņeneMUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
    2 - 1
    (2-8) (8-2) (4-1)
    ATXURBIDE-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, I.
    09/06/2024--ALDE ZAHARRA-REYZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
    09/06/202418:00DONOSTIA - LoiolaALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    0 - 2
    (2-8) (4-8)
    GAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, E.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ALDE ZAHARRA-REY116510113
    2ABANTZU-AYESA116510132
    3ATXURBIDE-ETXEZARRETA106420116
    4MUNDARRO-ZABALA8632187
    5GAZTELUPE-ARISTI8624059
    6BEHAR ZANA-APERRIBAI7623178
    7ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI66060012
    8ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)0000008
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/04/202418:45OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, I.
    1 - 2
    (8-4) (7-8) (0-4)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    12/04/202419:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    13/04/202418:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    2 - 1
    (8-7) (3-8) (4-3)
    LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    14/04/2024--AtsedenaALDE ZAHARRA-SORONDO
       Jardunaldia 2 
    18/04/202419:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    1 - 2
    (3-8) (8-3) (1-4)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    19/04/202418:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    2 - 0
    (8-0) (8-1)
    ABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    20/04/202415:45DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, I.
    21/04/2024--OIARPE-GALARDIAtsedena
       Jardunaldia 3 
    26/04/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2 - 1
    (8-5) (5-8) (4-0)
    LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    26/04/202419:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    27/04/202416:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    2 - 0
    (8-5) (8-7)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    28/04/2024--AtsedenaALOŅA MENDI-LIZARRALDE
       Jardunaldia 4 
    02/05/202419:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, I.
    1 - 2
    (3-8) (8-2) (3-4)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    03/05/202419:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    04/05/202416:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    ABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    05/05/2024--LAPKE-ARRATIBELAtsedena
       Jardunaldia 5 
    10/05/202417:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    2 - 1
    (7-8) (8-5) (4-1)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    11/05/202416:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    0 - 2
    (2-8) (5-8)
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, I.
    11/05/202417:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2 - 0
    (8-6) (8-3)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    12/05/2024--AtsedenaINTZA-IPARRAGIRRE
       Jardunaldia 6 
    16/05/202419:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, I.
    1 - 2
    (8-7) (3-8) (2-4)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    18/05/202416:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    19/05/2024--AtsedenaZIOTZA-ARRUTI
    19/05/202410:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2 - 0
    (8-4) (8-5)
    LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
       Jardunaldia 7 
    06/06/202419:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    ALOŅA MENDI-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, I.
    06/06/202420:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2 - 1
    (8-1) (0-8) (4-2)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    06/06/202420:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    2 - 1
    (8-7) (3-8) (4-3)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    09/06/2024--ABANTZU-MANTXOAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OIARPE-GALARDI  126600123
    2INTZA-IPARRAGIRRE  116510115
    3ALDE ZAHARRA-SORONDO  9633076
    4ZIOTZA-ARRUTI  9633088
    5LAPKE-ARRATIBEL  9633087
    6ALOŅA MENDI-LIZARRALDE  76150510
    7ABANTZU-MANTXO  66060012
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba