Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Inf - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-JARAMILLO2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ZAZPI ITTURRI-ARRILLAGA (RET)
    2023/10/2211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA ANER
    BARRENETXEA, A.
    1 - 2
    (8-1) (1-8) (2-4)
    INTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    2023/10/2211:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    1 - 2
    (5-8) (8-5) (1-4)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    2 - 1
    (6-8) (8-7) (4-3)
    MUNDARRO-JARAMILLO
    JARAMILLO, M.
    2023/10/2718:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI2 - 0
    (8-4) (8-3)
    HERNANI-BARRENETXEA ANER
    2023/10/29--ZAZPI ITTURRI-ARRILLAGA (RET)INTZA-IPARRAGIRRE
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-JARAMILLO
    JARAMILLO, M.
    2 - 1
    (5-8) (8-4) (4-1)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    2023/11/0318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    1 - 2
    (2-8) (8-4) (1-4)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2023/11/05--HERNANI-BARRENETXEA ANERZAZPI ITTURRI-ARRILLAGA (RET)
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-JARAMILLO
    JARAMILLO, M.
    0 - 2
    (6-8) (3-8)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2023/11/1116:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    1 - 2
    (4-8) (8-2) (1-4)
    HERNANI-BARRENETXEA ANER
    BARRENETXEA, A.
    2023/11/12--ZAZPI ITTURRI-ARRILLAGA (RET)INTXURRE-AZPILIKUETA
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    1 - 2
    (5-8) (8-6) (2-4)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    2023/11/1719:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA ANER
    BARRENETXEA, A.
    0 - 2
    (7-8) (4-8)
    MUNDARRO-JARAMILLO
    JARAMILLO, M.
    2023/11/19--OIARPE-GALARDIZAZPI ITTURRI-ARRILLAGA (RET)
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OIARPE-GALARDI8440082
    2INTXURRE-AZPILIKUETA6422066
    3MUNDARRO-JARAMILLO6422075
    4HERNANI-BARRENETXEA ANER5413037
    5INTZA-IPARRAGIRRE5413057
    6ZAZPI ITTURRI-ARRILLAGA (RET)0000002
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:45ALEGIA - ElorriINTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    0 - 2
    (3-8) (7-8)
    OIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    ERAUNTZETAMURGIL, O.
    2023/10/2018:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
    0 - 2
    (7-8) (0-8)
    KUKU-GIBELALDE
    GUIBELALDE, E.
    2023/10/2211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    1 - 2
    (8-3) (6-8) (1-4)
    INTZA-MAIZ
    MAIZ, E.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    OLAIZOLA, A.
    2 - 1
    (6-8) (8-4) (4-0)
    HERNANI-HERNANDEZ
    2023/10/2718:45ANOETA - AlkartasunaKUKU-GIBELALDE
    GUIBELALDE, E.
    2 - 1
    (8-4) (6-8) (4-1)
    INTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    2023/10/2816:00LASARTE-ORIA - LoidibarrenINTZA-MAIZ
    MAIZ, E.
    1 - 2
    (4-8) (8-4) (1-4)
    MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ERAUNTZETAMURGIL1 - 2
    (3-8) (8-1) (2-4)
    KUKU-GIBELALDE
    2023/11/0318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    0 - 2
    (7-8) (7-8)
    INTZA-MAIZ
    MAIZ, E.
    2023/11/0319:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-HERNANDEZ2 - 1
    (3-8) (8-7) (4-2)
    MUNDARRO-ZABALA
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
    0 - 2
    (1-8) (7-8)
    INTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    2023/11/1019:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    0 - 2
    (5-8) (7-8)
    KUKU-GIBELALDE
    GUIBELALDE, E.
    2023/11/1116:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-MAIZ
    MAIZ, E.
    1 - 2
    (8-5) (1-8) (3-4)
    OIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    OLAIZOLA, A.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    1 - 2
    (8-6) (7-8) (1-4)
    HERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    2023/11/1718:30ANOETA - AlkartasunaKUKU-GIBELALDE
    GUIBELALDE, E.
    2 - 1
    (7-8) (8-3) (4-1)
    INTZA-MAIZ
    MAIZ, E.
    2023/11/1811:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    ERAUNTZETAMURGIL, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    MUNDARRO-ZABALA
    ZABALA, J.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1KUKU-GIBELALDE105500103
    2OIARPE-ERAUNTZETAMURGIL9541094
    3INTZA-MAIZ7523077
    4HERNANI-HERNANDEZ7523068
    5INTXURRE-MENDIA6514048
    6MUNDARRO-ZABALA6514039
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2019:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-TOLOSA
    TOLOSA, O.
    2 - 0
    (8-1) (8-5)
    HERNANI-AZPEITIA
    AZPEITIA, A.
    2023/10/2019:30DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-MINTEGI (R)1 - 2
    (8-7) (6-8) (0-4)
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    2023/10/2210:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-ZIPITRIA
    CIPITRIA, M.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    PAGAZPE-ALEJO EKAIN
    ALEJO , E.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-ALEJO EKAIN
    ALEJO , E.
    0 - 2
    (4-8) (3-8)
    KUKU-TOLOSA
    TOLOSA, O.
    2023/10/2809:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    MANTEROLA, X.
    2 - 0
    (8-7) (8-0)
    TOLOSA-ZIPITRIA
    CIPITRIA, M.
    2023/10/2816:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-AZPEITIA
    AZPEITIA, A.
    2 - 1
    (2-8) (8-4) (4-1)
    AŅORGA-MINTEGI (R)
    MINTEGI, J.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0319:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-MINTEGI (R)1 - 2
    (8-6) (2-8) (0-4)
    PAGAZPE-ALEJO EKAIN
    2023/11/0417:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ZIPITRIA
    CIPITRIA, M.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    KUKU-TOLOSA
    TOLOSA, O.
    2023/11/0510:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    MANTEROLA, X.
    0 - 2
    (4-8) (4-8)
    HERNANI-AZPEITIA
    AZPEITIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/0919:30USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-ALEJO EKAIN
    ALEJO , E.
    2 - 0
    (8-5) (8-2)
    ALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    MANTEROLA, X.
    2023/11/1018:45ANOETA - AlkartasunaKUKU-TOLOSA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    AŅORGA-MINTEGI (R)
    2023/11/1019:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ZIPITRIA
    CIPITRIA, M.
    2 - 1
    (8-6) (4-8) (4-1)
    HERNANI-AZPEITIA
    AZPEITIA, A.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1719:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-MINTEGI (R)0 - 2
    (0-8) (0-8)
    TOLOSA-ZIPITRIA
    2023/11/1811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-AZPEITIA
    AZPEITIA, A.
    1 - 2
    (6-8) (8-4) (2-4)
    PAGAZPE-ALEJO EKAIN
    ALEJO , E.
    2023/11/1815:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-MANTEROLA
    MANTEROLA, X.
    0 - 2
    (6-8) (0-8)
    KUKU-TOLOSA
    TOLOSA, O.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1KUKU-TOLOSA105500100
    2PAGAZPE-ALEJO EKAIN9541084
    3HERNANI-AZPEITIA7523067
    4ALDE ZAHARRA-MANTEROLA7523047
    5TOLOSA-ZIPITRIA7523047
    6AŅORGA-MINTEGI (R)35032310
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:45ALEGIA - ElorriINTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    1 - 2
    (8-5) (7-8) (1-4)
    MUNDARRO-GOIBURU
    GOIBURU, P.
    2023/10/2117:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-TELLETXEA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    BEHAR ZANA-ELOLA
    2023/10/2211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, D.
    0 - 2
    (0-8) (0-8)
    PAGAZPE-ALEJO MARKEL
    ALEJO , M.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    INTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    2023/10/2717:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-GOIBURU
    GOIBURU, P.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    HERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, D.
    2023/10/2717:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-ALEJO MARKEL
    ALEJO , M.
    2 - 0
    (8-0) (8-2)
    OIARPE-TELLETXEA
    ARTETXE, A.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-TELLETXEA2 - 1
    (1-8) (8-6) (4-1)
    MUNDARRO-GOIBURU
    2023/11/0318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    2 - 0
    (8-5) (8-1)
    HERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, D.
    2023/11/0409:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    1 - 2
    (4-8) (8-6) (3-4)
    PAGAZPE-ALEJO MARKEL
    ALEJO , M.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-GOIBURU
    GOIBURU, P.
    0 - 2
    (2-8) (5-8)
    BEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    2023/11/1019:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    1 - 2
    (8-1) (3-8) (2-4)
    PAGAZPE-ALEJO MARKEL
    ALEJO , M.
    2023/11/1111:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, D.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    OIARPE-TELLETXEA
    ARTETXE, A.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ELOLA
    ELOLA, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    HERNANI-ALBERDI
    ALBERDI, D.
    2023/11/1811:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE-ALEJO MARKEL2 - 0
    (8-0) (8-0)
    MUNDARRO-GOIBURU
    2023/11/1811:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-TELLETXEA
    TELLECHEA, O.
    0 - 2
    (2-8) (7-8)
    INTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1PAGAZPE-ALEJO MARKEL105500102
    2OIARPE-TELLETXEA8532065
    3BEHAR ZANA-ELOLA8532074
    4INTXURRE-TELLERIA7523066
    5MUNDARRO-GOIBURU6522157
    6HERNANI-ALBERDI55050010
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:00LIZARTZA - AztinondoOTSABIO-ITURRALDE
    ITURRALDE, A.
    0 - 2
    (1-8) (6-8)
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA
    EGAÑA, E.
    2023/10/2117:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-UBIRIA2 - 1
    (3-8) (8-0) (4-2)
    ZIOTZA-ARRUTI
    2023/10/2211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZABALA
    ZABALA, H.
    2 - 0
    (8-7) (8-0)
    HERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2809:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-EGAŅA
    EGAÑA, E.
    2 - 0
    (8-5) (8-3)
    OIARPE-UBIRIA
    UBIRIA, H.
    2023/10/2811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    OTSABIO-ITURRALDE
    ITURRALDE, A.
    2023/10/2813:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    2 - 0
    (8-7) (8-5)
    HERNANI-ZABALA
    ZABALA, H.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:30LIZARTZA - AztinondoOTSABIO-ITURRALDE
    ITURRALDE, A.
    1 - 2
    (7-8) (8-7) (2-4)
    OIARPE-UBIRIA
    UBIRIA, H.
    2023/11/0411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    0 - 2
    (1-8) (2-8)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    2023/11/0411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZABALA
    ZABALA, H.
    1 - 2
    (8-4) (3-8) (1-4)
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA
    EGAÑA, E.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:30LIZARTZA - AztinondoOTSABIO-ITURRALDE
    ITURRALDE, A.
    0 - 2
    (2-8) (5-8)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    2023/11/1018:45OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-UBIRIA
    UBIRIA, H.
    1 - 2
    (3-8) (8-7) (0-4)
    HERNANI-ZABALA
    ZABALA, H.
    2023/11/1110:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-EGAŅA
    EGAÑA, E.
    2 - 0
    (8-0) (8-2)
    HERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    0 - 2
    (5-8) (2-8)
    ALDE ZAHARRA-EGAŅA
    EGAÑA, E.
    2023/11/1811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    OIARPE-UBIRIA
    UBIRIA, H.
    2023/11/1811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZABALA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    OTSABIO-ITURRALDE
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ALDE ZAHARRA-EGAŅA105500101
    2ZIOTZA-ARRUTI8532074
    3OIARPE-UBIRIA8532076
    4HERNANI-ZABALA8532075
    5OTSABIO-ITURRALDE5513138
    6HERNANI-IGLESIAS55050010
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ALDAZABAL
    ALDAZABAL, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    HERNANI-BARRENETXEA EKHI
    BARRENETXEA, E.
    2023/10/2110:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-ZUBILLAGA2 - 0
    (8-0) (8-7)
    AŅORGA-EZKURRA
    2023/10/2116:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-LOPEZ
    LOPEZ, M.
    0 - 2
    (5-8) (5-8)
    BEHAR ZANA-EZKIOGA
    EZKIOGA, X.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:15VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-EZKIOGA
    EZKIOGA, X.
    2 - 1
    (0-8) (8-3) (4-3)
    TOLOSA-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, I.
    2023/10/2718:30DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-EZKURRA2 - 0
    (8-5) (8-6)
    MUNDARRO-ALDAZABAL
    2023/10/2816:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA EKHI
    BARRENETXEA, E.
    1 - 2
    (7-8) (8-4) (2-4)
    INTZA-LOPEZ
    LASA, A.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ALDAZABAL
    ALDAZABAL, O.
    0 - 2
    (7-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-EZKIOGA
    EZKIOGA, X.
    2023/11/0411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA EKHI
    BARRENETXEA, E.
    0 - 2
    (6-8) (6-8)
    AŅORGA-EZKURRA
    EZCURRA, J.
    2023/11/0511:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-LOPEZ
    LOPEZ, M.
    0 - 2
    (0-8) (3-8)
    TOLOSA-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, I.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1019:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, I.
    2 - 0
    (8-0) (8-3)
    MUNDARRO-ALDAZABAL
    ALDAZABAL, O.
    2023/11/1110:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-EZKIOGA
    EZKIOGA, X.
    2 - 0
    (8-7) (8-2)
    HERNANI-BARRENETXEA EKHI
    BARRENETXEA, E.
    2023/11/1116:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-LOPEZ
    LASA, A.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    AŅORGA-EZKURRA
    EZCURRA, J.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ALDAZABAL
    ALDAZABAL, O.
    2 - 1
    (4-8) (8-4) (4-2)
    INTZA-LOPEZ
    LOPEZ, M.
    2023/11/1719:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-EZKURRA0 - 2
    (7-8) (5-8)
    BEHAR ZANA-EZKIOGA
    2023/11/1719:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA EKHI
    BARRENETXEA, E.
    0 - 2
    (2-8) (6-8)
    TOLOSA-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, I.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1BEHAR ZANA-EZKIOGA105500101
    2TOLOSA-ZUBILLAGA9541092
    3AŅORGA-EZKURRA8532064
    4MUNDARRO-ALDAZABAL7523047
    5INTZA-LOPEZ6514039
    6HERNANI-BARRENETXEA EKHI55050110
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IBARBIA
    IBARBIA, B.
    2 - 0
    (8-3) (8-0)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2023/10/2110:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-GARCIA2 - 1
    (8-5) (2-8) (4-3)
    OIARPE-ANUNTZIBAI
    2023/10/2211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-PERURENA
    PERURENA, A.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    HERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ANUNTZIBAI2 - 1
    (8-1) (2-8) (4-2)
    ZIOTZA-IBARBIA
    2023/10/2809:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2 - 1
    (4-8) (8-2) (4-2)
    HERNANI-PERURENA
    PERURENA, A.
    2023/10/2816:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
    2 - 0
    (8-4) (8-6)
    TOLOSA-GARCIA
    GARCIA, O.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0219:45ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IBARBIA
    IBARBIA, B.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    HERNANI-PERURENA
    PERURENA, A.
    2023/11/0318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ANUNTZIBAI2 - 1
    (8-3) (7-8) (4-2)
    HERNANI-GALDOS
    2023/11/0319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GARCIA
    GARCIA, O.
    2 - 0
    (8-5) (8-2)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/0920:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IBARBIA
    IBARBIA, B.
    1 - 2
    (8-7) (5-8) (1-4)
    HERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
    2023/11/1111:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-PERURENA
    PERURENA, A.
    0 - 2
    (1-8) (2-8)
    TOLOSA-GARCIA
    GARCIA, O.
    2023/11/1116:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    0 - 2
    (7-8) (5-8)
    OIARPE-ANUNTZIBAI
    ANUNCIBAY, N.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1719:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GARCIA
    GARCIA, O.
    1 - 2
    (8-6) (4-8) (3-4)
    ZIOTZA-IBARBIA
    IBARBIA, B.
    2023/11/1811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, N.
    2023/11/1811:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ANUNTZIBAI
    ANUNCIBAY, N.
    2 - 0
    (8-1) (8-5)
    HERNANI-PERURENA
    PERURENA, A.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OIARPE-ANUNTZIBAI9541094
    2HERNANI-GALDOS9541093
    3ZIOTZA-IBARBIA8532085
    4TOLOSA-GARCIA8532075
    5ALDE ZAHARRA-SORONDO6514029
    6HERNANI-PERURENA55050110
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    0 - 2
    (4-8) (4-8)
    TOLOSA-GONZALEZ
    GONZALEZ, I.
    2023/10/2018:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-IBARGUEN
    IBARGUEN, M.
    2 - 0
    (8-3) (8-4)
    MUNDARRO-ANZA
    ANZA, U.
    2023/10/2116:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MENDIABLE
    MENDIABLE, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-0)
    HERNANI-MADINA
    MADINA, M.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ANZA
    ANZA, U.
    2 - 0
    (8-6) (8-0)
    ZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    2023/10/2719:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GONZALEZ
    GONZALEZ, I.
    1 - 2
    (8-7) (5-8) (0-4)
    HERNANI-MENDIABLE
    MENDIABLE, U.
    2023/10/2811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MADINA
    MADINA, M.
    0 - 2
    (2-8) (4-8)
    OIARPE-IBARGUEN
    IBARGUEN, M.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0319:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-MENDIABLE
    MENDIABLE, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    OIARPE-IBARGUEN
    MARICHALAR, U.
    2023/11/0417:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GONZALEZ
    GONZALEZ, I.
    2 - 1
    (8-7) (7-8) (4-0)
    MUNDARRO-ANZA
    ANZA, U.
    2023/11/0510:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    2 - 1
    (8-6) (3-8) (4-3)
    HERNANI-MADINA
    MADINA, M.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:45OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-IBARGUEN
    IBARGUEN, M.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    ZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    2023/11/1019:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-MENDIABLE
    MENDIABLE, U.
    2 - 1
    (4-8) (8-2) (4-2)
    MUNDARRO-ANZA
    ANZA, U.
    2023/11/1111:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MADINA0 - 2
    (7-8) (4-8)
    TOLOSA-GONZALEZ
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-ANZA
    ANZA, U.
    2 - 0
    (8-0) (8-1)
    HERNANI-MADINA
    MADINA, M.
    2023/11/1718:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IRURETAGOIENA0 - 2
    (2-8) (3-8)
    HERNANI-MENDIABLE
    2023/11/1719:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GONZALEZ
    GONZALEZ, I.
    2 - 0
    (8-4) (8-7)
    OIARPE-IBARGUEN
    IBARGUEN, M.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1HERNANI-MENDIABLE105500102
    2TOLOSA-GONZALEZ9541093
    3OIARPE-IBARGUEN8532064
    4MUNDARRO-ANZA7523066
    5ZIOTZA-IRURETAGOIENA6514029
    6HERNANI-MADINA55050110
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-GEZALAGA
    GEZALAGA, P.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    BERGARA-MONTALVO
    MONTALVO, P.
    2023/10/2018:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA AIUR
    LABAKA, A.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    ATAUN-LABAKA
    LABACA, X.
    2023/10/2018:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-BORDAGARAI2 - 0
    (8-0) (8-0)
    LAPKE-SARDON
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-SARDON
    SARDON, X.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    ILUNPE-LABAKA AIUR
    LABAKA, A.
    2023/10/2719:00ATAUN - AuzoetaATAUN-LABAKA
    LABACA, X.
    2 - 0
    (8-5) (8-0)
    ALOŅA-GEZALAGA
    OSES, K.
    2023/10/2910:30BERGARA - UdalekoaBERGARA-MONTALVO
    MONTALVO, P.
    0 - 2
    (5-8) (0-8)
    GURE TXERU-BORDAGARAI
    BORDAGARAI, A.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-SARDON
    SARDON, X.
    2 - 1
    (7-8) (8-6) (4-1)
    BERGARA-MONTALVO
    MONTALVO, P.
    2023/11/0318:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA AIUR
    LABAKA, A.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    ALOŅA-GEZALAGA
    GEZALAGA, P.
    2023/11/0318:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-BORDAGARAI
    BORDAGARAI, A.
    1 - 2
    (4-8) (8-6) (0-4)
    ATAUN-LABAKA
    LABACA, X.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA AIUR
    LABAKA, A.
    1 - 2
    (8-6) (1-8) (1-4)
    BERGARA-MONTALVO
    FERNANDEZ, O.
    2023/11/1019:00ATAUN - AuzoetaATAUN-LABAKA
    LABACA, X.
    2 - 0
    (8-0) (8-3)
    LAPKE-SARDON
    SARDON, X.
    2023/11/1116:30OŅATI - ZubikoaALOŅA-GEZALAGA
    OSES, K.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    GURE TXERU-BORDAGARAI
    BORDAGARAI, A.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-SARDON
    SARDON, X.
    2 - 1
    (8-3) (3-8) (4-1)
    ALOŅA-GEZALAGA
    GEZALAGA, P.
    2023/11/1718:45BERGARA - UdalekoaBERGARA-MONTALVO
    MONTALVO, P.
    0 - 2
    (0-8) (3-8)
    ATAUN-LABAKA
    LABACA, X.
    2023/11/1912:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-BORDAGARAI
    BORDAGARAI, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    ILUNPE-LABAKA AIUR
    LABAKA, A.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ATAUN-LABAKA105500101
    2GURE TXERU-BORDAGARAI9541092
    3LAPKE-SARDON7531166
    4BERGARA-MONTALVO7523057
    5ALOŅA-GEZALAGA6514038
    6ILUNPE-LABAKA AIUR55050110
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARMENDARIZ
    ARMENDARIZ, E.
    0 - 2
    (3-8) (7-8)
    ILUNPE-LABAKA ZUHAITZ
    LABAKA, Z.
    2023/10/2017:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    ATXURBIDE-ALBERDI
    ALBERDI, O.
    2023/10/2116:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    0 - 2
    (6-8) (7-8)
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, D.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2619:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-ZUBIA2 - 0
    (8-2) (8-3)
    GAZTELUPE-ARMENDARIZ
    2023/10/2718:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA ZUHAITZ
    LABAKA, Z.
    0 - 2
    (7-8) (7-8)
    LAPKE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    2023/10/2719:30IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ALBERDI
    ALBERDI, O.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    ARRASATE-ZUBIA
    ZUBIA, D.
    2023/11/0319:00ZESTOA - LasaoABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    2 - 0
    (8-5) (8-6)
    GAZTELUPE-ARMENDARIZ
    ARMENDARIZ, E.
    2023/11/0319:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ALBERDI
    ALBERDI, O.
    0 - 2
    (1-8) (5-8)
    ILUNPE-LABAKA ZUHAITZ
    LABAKA, Z.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARMENDARIZ
    ARMENDARIZ, E.
    0 - 2
    (6-8) (7-8)
    LAPKE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    2023/11/1019:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    1 - 2
    (4-8) (8-5) (1-4)
    ILUNPE-LABAKA ZUHAITZ
    LABAKA, Z.
    2023/11/1116:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-ZUBIA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ATXURBIDE-ALBERDI
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    1 - 2
    (4-8) (8-4) (3-4)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    2023/11/1719:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ALBERDI
    ALBERDI, O.
    0 - 2
    (6-8) (3-8)
    GAZTELUPE-ARMENDARIZ
    ARMENDARIZ, E.
    2023/11/1815:45AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA ZUHAITZ2 - 1
    (1-8) (8-5) (4-3)
    ARRASATE-ZUBIA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-LABAKA ZUHAITZ9541084
    2ARRASATE-ZUBIA9541092
    3ABANTZU-AYESA8532075
    4LAPKE-MENDIZABAL8532074
    5GAZTELUPE-ARMENDARIZ6514028
    6ATXURBIDE-ALBERDI45041010
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR ENAITZ0 - 2
    (3-8) (3-8)
    GOIERRI-MENDIZABAL
    2023/10/2018:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    2023/10/2116:30OŅATI - ZubikoaALOŅA-AZKUE
    BARRENA, A.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    GAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    ALOŅA-AZKUE
    AZKUE, D.
    2023/10/2718:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    OLALDE-IRIZAR ENAITZ
    IRIZAR, E.
    2023/10/2816:30ZUMARRAGA - BelokiGOIERRI-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, O.
    1 - 2
    (2-8) (8-7) (1-4)
    GURE TXERU-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    2023/11/0318:30OŅATI - ZubikoaALOŅA-AZKUE
    AZKUE, D.
    2 - 1
    (8-3) (5-8) (4-1)
    GOIERRI-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, O.
    2023/11/0318:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR ENAITZ
    BERASALUCE, E.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    GURE TXERU-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR ENAITZ
    BERASALUCE, E.
    0 - 2
    (0-8) (1-8)
    LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    2023/11/1018:30URRETXU - EderrenaGOIERRI-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, O.
    0 - 2
    (4-8) (5-8)
    GAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
    2023/11/1111:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    ALOŅA-AZKUE
    AZKUE, D.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRATIBEL
    ARRATIBEL, A.
    1 - 2
    (7-8) (8-5) (2-4)
    GOIERRI-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, O.
    2023/11/1815:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARRESE
    ARRESE, B.
    0 - 2
    (7-8) (7-8)
    GURE TXERU-ARANBURU
    ARAMBURU, O.
    2023/11/1816:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-AZKUE
    AZKUE, D.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    OLALDE-IRIZAR ENAITZ
    IRIZAR, E.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1GURE TXERU-ARANBURU105500101
    2GAZTELUPE-ARRESE9541082
    3ALOŅA-AZKUE8532065
    4GOIERRI-MENDIZABAL7523067
    5LAPKE-ARRATIBEL6514038
    6OLALDE-IRIZAR ENAITZ55050010
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTI2 - 1
    (4-8) (8-7) (4-2)
    LEGAZPI-IRASTORZA
    2023/10/2019:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-ARRIETA
    ARRIETA, E.
    1 - 2
    (8-1) (7-8) (1-4)
    LAPKE-ARRIETA
    ARRIETA, I.
    2023/10/2116:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-ORUE2 - 0
    (8-7) (8-7)
    ILUNPE-MONTORI
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRIETA
    ARRIETA, I.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    GAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, O.
    2023/10/2718:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-MONTORI
    MONTORI, J.
    1 - 2
    (8-4) (1-8) (0-4)
    ABANTZU-ARRIETA
    ARRIETA, E.
    2023/10/2719:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    0 - 2
    (1-8) (7-8)
    ARRASATE-ORUE
    ORUE, P.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0219:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    0 - 2
    (0-8) (4-8)
    LAPKE-ARRIETA
    ARRIETA, I.
    2023/11/0318:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, O.
    0 - 2
    (6-8) (3-8)
    ILUNPE-MONTORI
    MONTORI, J.
    2023/11/0418:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-ORUE0 - 2
    (7-8) (2-8)
    ABANTZU-ARRIETA
       Jardunaldia 4 
    2023/11/0919:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-ORUE2 - 1
    (3-8) (8-7) (4-1)
    LAPKE-ARRIETA
    2023/11/1018:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-MONTORI
    MONTORI, J.
    2 - 1
    (8-2) (3-8) (4-1)
    LEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    2023/11/1019:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU-ARRIETA
    ARRIETA, E.
    2 - 0
    (8-6) (8-2)
    GAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, O.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARRIETA
    ARRIETA, I.
    2 - 0
    (8-3) (8-5)
    ILUNPE-MONTORI
    MONTORI, J.
    2023/11/1718:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    1 - 2
    (8-5) (6-8) (0-4)
    ABANTZU-ARRIETA
    ARRIETA, E.
    2023/11/1815:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARISTI
    ARISTI, O.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    ARRASATE-ORUE
    ORUE, P.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ABANTZU-ARRIETA9541094
    2LAPKE-ARRIETA9541093
    3ARRASATE-ORUE9541083
    4ILUNPE-MONTORI7523057
    5GAZTELUPE-ARISTI6514029
    6LEGAZPI-IRASTORZA55050310
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-UNANUE
    UNANUE, B.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    LAPKE-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, E.
    2023/10/2018:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    2 - 0
    (8-4) (8-3)
    BERGARA-ZAMAKOLA
    ZAMAKOLA, O.
    2023/10/2018:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    2 - 1
    (3-8) (8-1) (4-1)
    GURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, E.
    2 - 0
    (8-4) (8-3)
    ALOŅA-EGAŅA
    MURGUZUR, I.
    2023/10/2718:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    GAZTELUPE-UNANUE
    UNANUE, B.
    2023/10/2719:15BERGARA - UdalekoaBERGARA-ZAMAKOLA
    ZAMAKOLA, O.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    ILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-UNANUE
    UNANUE, B.
    0 - 2
    (4-8) (5-8)
    ALOŅA-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    2023/11/0318:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    LAPKE-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, E.
    2023/11/0411:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
    2 - 0
    (8-4) (8-0)
    BERGARA-ZAMAKOLA
    ZAMAKOLA, O.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-UNANUE
    UNANUE, B.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    BERGARA-ZAMAKOLA
    ZAMAKOLA, O.
    2023/11/1018:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, E.
    2 - 1
    (8-5) (7-8) (4-3)
    GURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
    2023/11/1116:30OŅATI - ZubikoaALOŅA-EGAŅA
    MURGUZUR, I.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    ILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ARSUAGA
    ARSUAGA, I.
    2 - 0
    (8-5) (8-0)
    GAZTELUPE-UNANUE
    UNANUE, B.
    2023/11/1818:00BERGARA - UdalekoaBERGARA-ZAMAKOLA
    ZAMAKOLA, O.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    LAPKE-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, E.
    2023/11/1912:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-PICABEA
    PICABEA, M.
    2 - 0
    (8-6) (8-6)
    ALOŅA-EGAŅA
    EGAÑA, U.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LAPKE-ORMAZABAL105500101
    2ILUNPE-ARSUAGA9541083
    3GURE TXERU-PICABEA8532084
    4ALOŅA-EGAŅA7523046
    5GAZTELUPE-UNANUE6514028
    6BERGARA-ZAMAKOLA55050010
     
    Multzoa: N     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARANBURU
    ARANBURU, E.
    2 - 0
    (8-5) (8-5)
    LEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    2023/10/2017:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-SOBERON
    SOBERON, J.
    2 - 1
    (8-4) (3-8) (4-2)
    ARRASATE-OSORO
    OSORO, I.
    2023/10/2018:00EIBAR - AstelenaEIBAR-OLAETXEA
    OLAETXEA, E.
    2 - 1
    (8-2) (5-8) (4-0)
    ABANTZU-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, X.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2619:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-OSORO2 - 0
    (8-1) (8-3)
    GAZTELUPE-ARANBURU
    2023/10/2719:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, X.
    0 - 2
    (4-8) (1-8)
    LAPKE-SOBERON
    SOBERON, J.
    2023/10/2719:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    1 - 2
    (5-8) (8-4) (2-4)
    EIBAR-OLAETXEA
    OLAETXEA, E.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-SOBERON
    SOBERON, J.
    2 - 0
    (8-6) (8-3)
    GAZTELUPE-ARANBURU
    ARANBURU, E.
    2023/11/0319:00ZESTOA - LasaoABANTZU-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, X.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    LEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    2023/11/0319:00EIBAR - AstelenaEIBAR-OLAETXEA
    OLAETXEA, E.
    0 - 2
    (4-8) (1-8)
    ARRASATE-OSORO
    OSORO, I.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ARANBURU
    ARANBURU, E.
    2 - 1
    (8-5) (5-8) (4-0)
    EIBAR-OLAETXEA
    OLAETXEA, E.
    2023/11/1018:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-SOBERON2 - 0
    (8-0) (8-0)
    LEGAZPI-URANGA
    2023/11/1019:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-OSORO2 - 0
    (8-2) (8-2)
    ABANTZU-EIZAGIRRE
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    ARRASATE-OSORO
    OSORO, I.
    2023/11/1718:30EIBAR - AstelenaEIBAR-OLAETXEA
    OLAETXEA, E.
    0 - 2
    (3-8) (4-8)
    LAPKE-SOBERON
    SOBERON, J.
    2023/11/1719:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, X.
    2 - 1
    (6-8) (8-5) (4-1)
    GAZTELUPE-ARANBURU
    ARANBURU, E.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LAPKE-SOBERON105500101
    2ARRASATE-OSORO9541092
    3GAZTELUPE-ARANBURU7523057
    4EIBAR-OLAETXEA7523058
    5ABANTZU-EIZAGIRRE6514039
    6LEGAZPI-URANGA5513138
     
    Multzoa: O     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ALBIZU
    ALBIZU, P.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    ARRASATE-MADINABEITIA
    MADINABEITIA, A.
    2023/10/2018:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, U.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    BERGARA-ALBERDI ARATZ
    ALBERDI, A.
    2023/10/2018:30ORIO - UdalekoaOSPELE-ATORRASAGASTI
    ATORRASAGASTI, K.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    GURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2619:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-MADINABEITIA0 - 2
    (7-8) (2-8)
    ILUNPE-LARRAMENDI
    2023/10/2718:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    2 - 0
    (8-2) (8-4)
    LAPKE-ALBIZU
    ALBIZU, P.
    2023/10/2910:30BERGARA - UdalekoaBERGARA-ALBERDI ARATZ
    ALBERDI, A.
    0 - 2
    (1-8) (4-8)
    OSPELE-ATORRASAGASTI
    ATORRASAGASTI, K.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ALBIZU
    ALBIZU, P.
    0 - 2
    (4-8) (1-8)
    ILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, U.
    2023/11/0318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-ATORRASAGASTI
    ATORRASAGASTI, K.
    2 - 0
    (8-7) (8-2)
    ARRASATE-MADINABEITIA
    MADINABEITIA, A.
    2023/11/0318:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    1 - 2
    (8-7) (4-8) (2-4)
    BERGARA-ALBERDI ARATZ
    ALBERDI, A.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, U.
    2 - 0
    (8-5) (8-5)
    OSPELE-ATORRASAGASTI
    ATORRASAGASTI, K.
    2023/11/1018:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ALBIZU
    ALBIZU, P.
    1 - 2
    (6-8) (8-6) (0-4)
    BERGARA-ALBERDI ARATZ
    ALBERDI, A.
    2023/11/1019:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-MADINABEITIA2 - 0
    (8-1) (8-0)
    GURE TXERU-ZULAIKA
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1619:00BERGARA - UdalekoaBERGARA-ALBERDI ARATZ2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ARRASATE-MADINABEITIA
    2023/11/1718:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    ILUNPE-LARRAMENDI
    LARRAMENDI, U.
    2023/11/1718:30ORIO - UdalekoaOSPELE-ATORRASAGASTI
    ATORRASAGASTI, K.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    LAPKE-ALBIZU
    ALBIZU, P.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-LARRAMENDI105500100
    2OSPELE-ATORRASAGASTI9541082
    3BERGARA-ALBERDI ARATZ8532066
    4ARRASATE-MADINABEITIA6522146
    5GURE TXERU-ZULAIKA6514038
    6LAPKE-ALBIZU55050110
     
    Multzoa: P     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    0 - 2
    (7-8) (5-8)
    AZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    2023/10/2018:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR EKAIN0 - 2
    (3-8) (2-8)
    ARRASATE-URIEN
    2023/10/2020:00ORDIZIA - Beti AlaiTXAPAGAIN-GARAYALDE2 - 0
    (8-6) (8-1)
    GAZTELUPE-EIZAGIRRE
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2619:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-URIEN
    URIEN, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-0)
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2023/10/2718:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, A.
    2 - 0
    (8-5) (8-7)
    OLALDE-IRIZAR EKAIN
    IRIZAR, E.
    2023/10/2718:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    0 - 2
    (5-8) (5-8)
    TXAPAGAIN-GARAYALDE
    GARAYALDE, A.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    GAZTELUPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, A.
    2023/11/0319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    2 - 0
    (8-4) (8-7)
    ARRASATE-URIEN
    URIEN, A.
    2023/11/0320:00ORDIZIA - Beti AlaiTXAPAGAIN-GARAYALDE2 - 0
    (8-0) (8-0)
    OLALDE-IRIZAR EKAIN
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, A.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    AZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    2023/11/1018:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR EKAIN
    IRIZAR, E.
    0 - 2
    (3-8) (6-8)
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2023/11/1019:30ORDIZIA - Beti AlaiTXAPAGAIN-GARAYALDE2 - 0
    (8-5) (8-4)
    ARRASATE-URIEN
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ALKORTA
    ALKORTA, P.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    OLALDE-IRIZAR EKAIN
    IRIZAR, E.
    2023/11/1717:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    TXAPAGAIN-GARAYALDE
    GARAYALDE, A.
    2023/11/1818:15ARRASATE - UarkapeARRASATE-URIEN2 - 1
    (8-4) (4-8) (4-3)
    GAZTELUPE-EIZAGIRRE
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1TXAPAGAIN-GARAYALDE105500100
    2AZKOITIA-ALKORTA9541082
    3ARRASATE-URIEN8532065
    4LAPKE-IZAGIRRE7523046
    5GAZTELUPE-EIZAGIRRE6514038
    6OLALDE-IRIZAR EKAIN45041010
     
    Multzoa: Q     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-CRISTOBAL
    LIZARRALDE, I.
    2 - 0
    (8-7) (8-4)
    GURE TXERU-TXUEKA
    CHUECA, J.
    2023/10/2018:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, A.
    1 - 2
    (8-5) (5-8) (0-4)
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2023/10/22--AtsedenaGAZTELUPE-ETXABE (R)
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ETXABE (R)
    ETXABE, O.
    1 - 2
    (3-8) (8-3) (2-4)
    ALOŅA-CRISTOBAL
    CRISTOBAL, M.
    2023/10/2718:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-TXUEKA
    CHUECA, J.
    0 - 2
    (0-8) (2-8)
    ILUNPE-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, A.
    2023/10/29--BERGARA-MURUAMENDIARAZAtsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    GAZTELUPE-ETXABE (R)
    ETXABE, O.
    2023/11/0318:45BERGARA - UdalekoaBERGARA-MURUAMENDIARAZ
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2 - 0
    (8-5) (8-0)
    GURE TXERU-TXUEKA
    CHUECA, J.
    2023/11/05--AtsedenaALOŅA-CRISTOBAL
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-ETXABE (R)0 - 2
    (0-8) (0-8)
    BERGARA-MURUAMENDIARAZ
    2023/11/1116:30OŅATI - ZubikoaALOŅA-CRISTOBAL
    CRISTOBAL, M.
    1 - 2
    (8-7) (1-8) (1-4)
    ILUNPE-PEŅAGARIKANO
    PEÑAGARICANO, A.
    2023/11/12--AtsedenaGURE TXERU-TXUEKA
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-TXUEKA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    GAZTELUPE-ETXABE (R)
    2023/11/1718:45BERGARA - UdalekoaBERGARA-MURUAMENDIARAZ
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    ALOŅA-CRISTOBAL
    LIZARRALDE, I.
    2023/11/19--ILUNPE-PEŅAGARIKANOAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1BERGARA-MURUAMENDIARAZ8440081
    2ILUNPE-PEŅAGARIKANO7431073
    3ALOŅA-CRISTOBAL6422055
    4GURE TXERU-TXUEKA5413026
    5GAZTELUPE-ETXABE (R)2402218
     
    Multzoa: R     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-LEZEA0 - 2
    (1-8) (1-8)
    ALOŅA-EGURBIDE
    EGURBIDE, M.
    2023/10/2018:00EIBAR - AstelenaEIBAR-TELLERIA
    TELLERIA, K.
    1 - 2
    (2-8) (8-0) (0-4)
    LAPKE-MURUA
    MURUA, X.
    2023/10/22--AtsedenaABANTZU-KORTA
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-EGURBIDE
    LAKA, O.
    1 - 2
    (6-8) (8-6) (3-4)
    EIBAR-TELLERIA
    TELLERIA, K.
    2023/10/2719:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-KORTA
    KORTA, O.
    2 - 1
    (8-5) (2-8) (4-3)
    GAZTELUPE-LEZEA
    LEZEA, X.
    2023/10/29--LAPKE-MURUAAtsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-MURUA
    MURUA, X.
    0 - 2
    (4-8) (3-8)
    ALOŅA-EGURBIDE
    LAKA, O.
    2023/11/0319:00EIBAR - AstelenaEIBAR-TELLERIA
    TELLERIA, K.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    ABANTZU-KORTA
    KORTA, O.
    2023/11/05--AtsedenaGAZTELUPE-LEZEA
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-LEZEA
    LEZEA, X.
    2 - 0
    (8-4) (8-6)
    EIBAR-TELLERIA
    TELLERIA, K.
    2023/11/1019:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU-KORTA
    KORTA, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-7)
    LAPKE-MURUA
    MURUA, X.
    2023/11/12--AtsedenaALOŅA-EGURBIDE
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-MURUA
    MURUA, X.
    0 - 2
    (2-8) (7-8)
    GAZTELUPE-LEZEA
    LEZEA, X.
    2023/11/1816:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-EGURBIDE
    LAKA, O.
    0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ABANTZU-KORTA
    KORTA, O.
    2023/11/19--EIBAR-TELLERIAAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ABANTZU-KORTA8440081
    2ALOŅA-EGURBIDE6422054
    3GAZTELUPE-LEZEA6422054
    4LAPKE-MURUA5413027
    5EIBAR-TELLERIA5413037
     
    Multzoa: S     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/1919:30BERGARA - UdalekoaBERGARA-ALBERDI UNAX
    ALBERDI, U.
    2 - 0
    (8-4) (8-6)
    ILUNPE-OLAZABAL
    OLAZABAL, J.
    2023/10/22--AtsedenaOSPELE-PIKABEA
    2023/10/2220:00A - Programatu gabe - GEPFGURE TXERU-ARISTORENA (RET)0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ARRASATE-MARTIN
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:30ORIO - UdalekoaOSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
    1 - 2
    (3-8) (8-4) (3-4)
    BERGARA-ALBERDI UNAX
    ALBERDI, U.
    2023/10/2816:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-OLAZABALGURE TXERU-ARISTORENA (RET)
    2023/10/29--ARRASATE-MARTINAtsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0418:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-MARTIN2 - 0
    (8-1) (8-6)
    ILUNPE-OLAZABAL
    2023/11/05--GURE TXERU-ARISTORENA (RET)OSPELE-PIKABEA
    2023/11/05--AtsedenaBERGARA-ALBERDI UNAX
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:45ORIO - UdalekoaOSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
    2 - 0
    (8-3) (8-7)
    ARRASATE-MARTIN
    MARTIN, L.
    2023/11/12--BERGARA-ALBERDI UNAXGURE TXERU-ARISTORENA (RET)
    2023/11/12--AtsedenaILUNPE-OLAZABAL
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1620:00ARRASATE - UarkapeARRASATE-MARTIN2 - 0
    (8-1) (8-7)
    BERGARA-ALBERDI UNAX
    2023/11/19--GURE TXERU-ARISTORENA (RET)Atsedena
    2023/11/1923:00A - Programatu gabe - GEPFILUNPE-OLAZABAL0 - 2
    (0-8) (0-8)
    OSPELE-PIKABEA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OSPELE-PIKABEA  5321052
    2ARRASATE-MARTIN  5321062
    3BERGARA-ALBERDI UNAX  5321043
    4ILUNPE-OLAZABAL  2302106
    5GURE TXERU-ARISTORENA (RET)  0000002
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba