Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Inf - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2017:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
    2 - 1
    (8-3) (5-8) (4-0)
    BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2023/10/2017:30ADUNA - UdalekoaTXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    0 - 2
    (4-8) (4-9)
    EPLE-CABALLERO
    CABALLERO, L.
    2023/10/2019:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    TOLOSA-ARANALDE
    ARANALDE, O.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:15VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2 - 0
    (8-5) (8-1)
    TXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    2023/10/2718:05ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-CABALLERO
    CABALLERO, L.
    0 - 2
    (1-8) (6-8)
    HERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2023/10/2719:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ARANALDE
    ARANALDE, O.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    BEHAR ZANA-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
    2 - 1
    (8-3) (3-8) (4-1)
    EPLE-CABALLERO
    CABALLERO, L.
    2023/11/0317:30ADUNA - UdalekoaTXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    0 - 2
    (6-8) (0-8)
    HERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2023/11/0409:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    TOLOSA-ARANALDE
    ARANALDE, O.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:00ADUNA - UdalekoaTXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    TOLOSA-ARANALDE
    ARANALDE, O.
    2023/11/1018:10ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-CABALLERO
    CABALLERO, L.
    2 - 0
    (8-4) (8-3)
    BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2023/11/1019:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2 - 0
    (8-4) (8-5)
    BEHAR ZANA-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1619:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    0 - 2
    (4-8) (3-8)
    HERNANI-ARSUAGA
    ARSUAGA, O.
    2023/11/1619:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ILLARRAMENDI
    ILLARRAMENDI, X.
    2 - 1
    (6-8) (8-3) (4-1)
    TXULOBI-NAVARRO
    NAVARRO, O.
    2023/11/1719:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ARANALDE
    ARANALDE, O.
    0 - 2
    (4-8) (0-8)
    EPLE-CABALLERO
    CABALLERO, L.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1HERNANI-ARSUAGA105500100
    2BEHAR ZANA-ILLARRAMENDI9541085
    3EPLE-CABALLERO8532074
    4BEHAR ZANA-IRAOLA7523056
    5TXULOBI-NAVARRO6514038
    6TOLOSA-ARANALDE55050010
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/1920:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    BEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
    2023/10/2018:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-LASA
    LASA, J.
    1 - 2
    (8-3) (6-8) (2-4)
    GAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
    2023/10/2019:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-LABAKA
    LABAKA, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-4)
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
    2 - 1
    (8-4) (7-8) (4-2)
    HERNANI-LABAKA
    LABAKA, A.
    2023/10/2719:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    TOLOSA-LASA
    LASA, J.
    2023/10/2816:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-LASA
    LASA, J.
    0 - 2
    (6-8) (4-8)
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
    2023/11/0319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    2 - 1
    (6-8) (8-6) (4-2)
    BEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
    2023/11/0411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-LABAKA
    LABAKA, A.
    1 - 2
    (2-8) (8-3) (2-4)
    GAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1017:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
    2 - 0
    (8-7) (8-2)
    HERNANI-LABAKA
    LABAKA, A.
    2023/11/1018:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
    1 - 2
    (8-5) (6-8) (2-4)
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    2023/11/1019:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-LASA
    LASA, J.
    1 - 0
    (8-5) (5-5)
    BEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1618:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, O.
    0 - 2
    (5-8) (4-8)
    BEHAR ZANA-ZUFIRIA
    ZUFIRIA, I.
    2023/11/1717:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-LARRARTE
    LARRARTE, B.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    GAZTELEKU-AIERBE
    AYERBE, I.
    2023/11/1811:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-LABAKA
    LABAKA, A.
    0 - 2
    (3-8) (4-8)
    TOLOSA-LASA
    LASA, J.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1BEHAR ZANA-ZUFIRIA105500100
    2GAZTELEKU-AIERBE8532076
    3TOLOSA-LASA8532064
    4ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI7523048
    5BEHAR ZANA-LARRARTE6514038
    6HERNANI-LABAKA6514048
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2018:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GABARAIN
    GABARAIN, E.
    0 - 2
    (2-8) (4-8)
    HERNANI-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    2023/10/2109:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, X.
    2 - 0
    (8-6) (8-5)
    INTXURRE-GARAIKOETXEA (R)
    GARAIKOETXEA, E.
    2023/10/22--AtsedenaOIARPE-ETXEPARE
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ETXEPARE2 - 1
    (8-4) (5-8) (4-0)
    TOLOSA-GABARAIN
    2023/10/2719:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    2 - 1
    (8-3) (4-8) (4-0)
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, X.
    2023/10/29--INTXURRE-GARAIKOETXEA (R)Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-GARAIKOETXEA (R)
    GARAIKOETXEA, E.
    2 - 1
    (8-7) (7-8) (4-1)
    HERNANI-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    2023/11/0409:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, X.
    1 - 2
    (8-1) (2-8) (2-4)
    OIARPE-ETXEPARE
    ETXEPARE, O.
    2023/11/05--AtsedenaTOLOSA-GABARAIN
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:45OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ETXEPARE2 - 0
    (8-0) (8-0)
    INTXURRE-GARAIKOETXEA (R)
    2023/11/1019:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GABARAIN
    GABARAIN, E.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGIRRE, X.
    2023/11/12--AtsedenaHERNANI-ORMAZABAL
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1719:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, I.
    1 - 2
    (6-8) (8-7) (3-4)
    OIARPE-ETXEPARE
    ETXEPARE, O.
    2023/11/19--INTXURRE-GARAIKOETXEA (R)0 - 2
    (0-8) (0-8)
    TOLOSA-GABARAIN
    2023/11/19--BEHAR ZANA-IPARRAGIRREAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OIARPE-ETXEPARE8440083
    2HERNANI-ORMAZABAL6422065
    3BEHAR ZANA-IPARRAGIRRE6422064
    4TOLOSA-GABARAIN5413036
    5INTXURRE-GARAIKOETXEA (R)3411227
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/2110:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-JUANTORENA0 - 2
    (2-8) (5-8)
    BEHAR ZANA-EIZAGIRRE
    2023/10/2116:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-JAUREGI
    JAUREGUI, O.
    1 - 2
    (8-7) (7-8) (2-4)
    INTXURRE-LEO
    LEO, H.
    2023/10/22--AtsedenaHERNANI-ZUGASTI
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2718:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-LEO
    LEO, H.
    1 - 2
    (8-2) (7-8) (3-4)
    TOLOSA-JUANTORENA
    JUANTORENA, X.
    2023/10/2719:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZUGASTI
    ZUGASTI, L.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    INTZA-JAUREGI
    JAUREGUI, O.
    2023/10/29--BEHAR ZANA-EIZAGIRREAtsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-JUANTORENA
    JUANTORENA, X.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    HERNANI-ZUGASTI
    ZUGASTI, L.
    2023/11/0409:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-EIZAGIRRE
    EIZAGUIRRE, B.
    2 - 1
    (2-8) (8-6) (4-3)
    INTXURRE-LEO
    LEO, H.
    2023/11/05--AtsedenaINTZA-JAUREGI
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1019:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZUGASTI
    ZUGASTI, L.
    2 - 0
    (8-7) (8-7)
    BEHAR ZANA-EIZAGIRRE
    EIZAGUIRRE, B.
    2023/11/1116:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-JAUREGI
    JAUREGUI, O.
    0 - 2
    (7-8) (1-8)
    TOLOSA-JUANTORENA
    JUANTORENA, X.
    2023/11/12--AtsedenaINTXURRE-LEO
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-EIZAGIRRE2 - 0
    (8-0) (8-0)
    INTZA-JAUREGI
    2023/11/1718:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-LEO
    LEO, H.
    0 - 2
    (0-8) (5-8)
    HERNANI-ZUGASTI
    ZUGASTI, L.
    2023/11/19--TOLOSA-JUANTORENAAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1HERNANI-ZUGASTI8440080
    2BEHAR ZANA-EIZAGIRRE7431063
    3TOLOSA-JUANTORENA6422045
    4INTXURRE-LEO5413047
    5INTZA-JAUREGI3403118
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/1917:30LAZKAO - EnparantzaLAPKE-ANDONEGI
    ANDONEGI, E.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2023/10/2018:00EIBAR - AstelenaEIBAR-GIL
    GIL, L.
    0 - 2
    (2-8) (6-8)
    ILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2023/10/2116:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ERRASTI
    ERRASTI, J.
    2 - 0
    (8-3) (8-2)
    LAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2619:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
    0 - 2
    (0-8) (2-8)
    LAPKE-ANDONEGI
    ANDONEGI, E.
    2023/10/2619:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2 - 0
    (8-0) (8-3)
    ARETXABALETA-ERRASTI
    ERRASTI, J.
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2 - 0
    (8-1) (8-0)
    EIBAR-GIL
    GIL, L.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0219:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2 - 0
    (8-3) (8-5)
    LAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
    2023/11/0318:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-ANDONEGI
    ANDONEGI, E.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    ILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2023/11/0319:00EIBAR - AstelenaEIBAR-GIL
    GIL, L.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    ARETXABALETA-ERRASTI
    ERRASTI, J.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/0919:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ERRASTI0 - 2
    (2-8) (4-8)
    LAPKE-ANDONEGI
    2023/11/1018:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2 - 1
    (2-8) (8-4) (4-3)
    LAPKE-LANDA
    LANDA, J.
    2023/11/1019:00EIBAR - AstelenaEIBAR-GIL
    GIL, L.
    2 - 0
    (8-1) (8-7)
    LAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-HARREGUY
    HARREGUY, E.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    ILUNPE-ANSOLA
    ANSOLA, I.
    2023/11/1717:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-LANDA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ARETXABALETA-ERRASTI
    2023/11/1717:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-ANDONEGI
    ANDONEGI, E.
    2 - 1
    (6-8) (8-6) (4-1)
    EIBAR-GIL
    GIL, L.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-ANSOLA105500101
    2LAPKE-LANDA9541092
    3LAPKE-ANDONEGI8532065
    4EIBAR-GIL7523056
    5ARETXABALETA-ERRASTI5513128
    6LAPKE-HARREGUY55050010
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/1917:30LAZKAO - EnparantzaLAPKE-SARRIEGI
    SARRIEGI, A.
    0 - 2
    (6-8) (1-8)
    LAPKE-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    2023/10/2019:00URRETXU - EderrenaGOIERRI-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    0 - 2
    (5-8) (6-8)
    ILUNPE-URRESTILLA
    URRESTILLA, J.
    2023/10/2019:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ASSHAM
    AHSAN, M.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    ARETXABALETA-ORTUETA
    ORTUETA, O.
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ORTUETA0 - 2
    (0-8) (6-8)
    GOIERRI-GARMENDIA
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    2 - 0
    (8-6) (8-6)
    ARETXABALETA-ASSHAM
    AHSAN, M.
    2023/10/2816:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-URRESTILLA2 - 0
    (8-2) (8-2)
    LAPKE-SARRIEGI
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ORTUETA1 - 2
    (8-7) (3-8) (1-4)
    LAPKE-AGIRRE
    2023/11/0319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ASSHAM0 - 2
    (1-8) (3-8)
    ILUNPE-URRESTILLA
    2023/11/0319:45LEGAZPI - UrbeltzGOIERRI-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-0)
    LAPKE-SARRIEGI
    SARRIEGI, A.
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-URRESTILLA
    URRESTILLA, J.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    ARETXABALETA-ORTUETA
    ORTUETA, O.
    2023/11/1018:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-SARRIEGI
    SARRIEGI, A.
    0 - 2
    (6-8) (0-8)
    ARETXABALETA-ASSHAM
    AHSAN, M.
    2023/11/1018:30URRETXU - EderrenaGOIERRI-GARMENDIA
    GARMENDIA, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    LAPKE-AGIRRE
    AGIRRE, B.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1717:45LAZKAO - JoxemielLAPKE-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    0 - 2
    (1-8) (2-8)
    ILUNPE-URRESTILLA
    URRESTILLA, J.
    2023/11/1718:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ORTUETA2 - 1
    (7-8) (8-5) (4-2)
    LAPKE-SARRIEGI
    2023/11/1718:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ASSHAM0 - 2
    (1-8) (0-8)
    GOIERRI-GARMENDIA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-URRESTILLA105500100
    2GOIERRI-GARMENDIA9541082
    3LAPKE-AGIRRE8532065
    4ARETXABALETA-ASSHAM7523046
    5ARETXABALETA-ORTUETA6514039
    6LAPKE-SARRIEGI55050110
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/1917:30LAZKAO - EnparantzaLAPKE-MANTZIZIDOR
    MANTZIZIDOR, S.
    2 - 0
    (8-6) (8-3)
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    2023/10/2019:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ARBULO
    ARBULO, A.
    0 - 2
    (4-8) (3-8)
    ABANTZU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2023/10/2020:00ORDIZIA - Beti AlaiTXAPAGAIN-ALBERDI2 - 0
    (8-2) (8-4)
    ILUNPE-BERISTAIN
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-5)
    ARETXABALETA-ARBULO
    ARBULO, A.
    2023/10/2718:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-BERISTAIN
    BERISTAIN, U.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    LAPKE-MANTZIZIDOR
    MANTZIZIDOR, S.
    2023/10/2719:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    1 - 2
    (1-8) (8-5) (1-4)
    TXAPAGAIN-ALBERDI
    ALBERDI, X.
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-MANTZIZIDOR
    MANTZIZIDOR, S.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    ARETXABALETA-ARBULO
    ARBULO, A.
    2023/11/0320:00ORDIZIA - Beti AlaiTXAPAGAIN-ALBERDI
    ALBERDI, X.
    2 - 0
    (8-3) (8-2)
    LAPKE-IZAGIRRE
    2023/11/0416:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-BERISTAIN1 - 2
    (5-8) (8-7) (1-4)
    ABANTZU-IZAGIRRE
       Jardunaldia 4 
    2023/11/0919:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ARBULO0 - 2
    (2-8) (4-8)
    TXAPAGAIN-ALBERDI
    2023/11/1018:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-MANTZIZIDOR
    MANTZIZIDOR, S.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    ABANTZU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    2023/11/1018:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-1)
    ILUNPE-BERISTAIN
    BERISTAIN, U.
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1718:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-BERISTAIN
    BERISTAIN, U.
    2 - 0
    (8-4) (8-5)
    ARETXABALETA-ARBULO
    ARBULO, A.
    2023/11/1719:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, O.
    0 - 2
    (3-8) (6-8)
    LAPKE-IZAGIRRE
    IZAGUIRRE, A.
    2023/11/1720:00ORDIZIA - Beti AlaiTXAPAGAIN-ALBERDI1 - 2
    (6-8) (8-7) (0-4)
    LAPKE-MANTZIZIDOR
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LAPKE-MANTZIZIDOR105500101
    2TXAPAGAIN-ALBERDI9541093
    3LAPKE-IZAGIRRE8532064
    4ABANTZU-IZAGIRRE7523057
    5ILUNPE-BERISTAIN6514038
    6ARETXABALETA-ARBULO55050010
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/10/1917:30LAZKAO - EnparantzaLAPKE-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    LAPKE-ESTENSORO
    ESTENSORO, E.
    2023/10/2018:00EIBAR - AstelenaEIBAR-AMILLATEGI
    AMILLATEGI, A.
    1 - 2
    (5-8) (8-6) (0-4)
    ILUNPE-CLAVIJO
    CLAVIJO, H.
    2023/10/22--AtsedenaARETXABALETA-IBABE
       Jardunaldia 2 
    2023/10/2717:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-IBABE2 - 0
    (8-4) (8-6)
    EIBAR-AMILLATEGI
    2023/10/29--LAPKE-ESTENSOROAtsedena
    2023/10/2920:00A - Programatu gabe - GEPFILUNPE-CLAVIJO2 - 0
    (8-0) (8-0)
    LAPKE-ARIZMENDI
       Jardunaldia 3 
    2023/11/0318:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-ESTENSORO
    ESTENSORO, E.
    0 - 2
    (6-8) (6-8)
    ILUNPE-CLAVIJO
    CLAVIJO, H.
    2023/11/0318:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    0 - 2
    (6-8) (4-8)
    ARETXABALETA-IBABE
    IBABE, E.
    2023/11/05--AtsedenaEIBAR-AMILLATEGI
       Jardunaldia 4 
    2023/11/1018:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-IBABE2 - 0
    (8-5) (8-6)
    LAPKE-ESTENSORO
    2023/11/1019:00EIBAR - AstelenaEIBAR-AMILLATEGI
    AMILLATEGI, A.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    LAPKE-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    2023/11/12--AtsedenaILUNPE-CLAVIJO
       Jardunaldia 5 
    2023/11/1619:15LAZKAO - JoxemielLAPKE-ESTENSORO
    ESTENSORO, E.
    2 - 0
    (8-3) (8-6)
    EIBAR-AMILLATEGI
    AMILLATEGI, A.
    2023/11/1718:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-CLAVIJO
    CLAVIJO, H.
    0 - 2
    (6-8) (4-8)
    ARETXABALETA-IBABE
    IBABE, E.
    2023/11/19--LAPKE-ARIZMENDIAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ARETXABALETA-IBABE  8440080
    2ILUNPE-CLAVIJO  7431063
    3LAPKE-ESTENSORO  6422044
    4LAPKE-ARIZMENDI  4412126
    5EIBAR-AMILLATEGI  4404018
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba