Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Ale (2. urtea) - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-DIEGUEZ
    DIEGUEZ, O.
    1 - 2
    (8-5) (2-8) (3-4)
    ARKIRUN-ETXARTE
    ETXARTE, A.
    20/10/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, E.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    INTXURRE-LULUAGA
    LULUAGA, M.
    21/10/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ORTIZ DE ARRI (RET)
    ORTIZ DE ARRI, L.
    2 - 1
    (8-5) (0-8) (4-0)
    GAZTELEKU-AMANTEGI
    AMANTEGUI, T.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-ETXARTE
    ETXARTE, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    ZAZPI ITTURRI-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, E.
    27/10/202318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-LULUAGA
    LULUAGA, M.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    HERNANI-ORTIZ DE ARRI (RET)
    ORTIZ DE ARRI, L.
    28/10/202316:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-AMANTEGI
    AMANTEGUI, T.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-DIEGUEZ
    DIEGUEZ, O.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-DIEGUEZ
    DIEGUEZ, O.
    0 - 2
    (5-8) (7-8)
    ZAZPI ITTURRI-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, E.
    03/11/202318:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-AMANTEGI
    AMANTEGUI, T.
    0 - 2
    (2-8) (5-8)
    INTXURRE-LULUAGA
    LULUAGA, M.
    04/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ORTIZ DE ARRI (RET)
    ORTIZ DE ARRI, L.
    0 - 2
    (5-8) (2-8)
    ARKIRUN-ETXARTE
    ETXARTE, A.
       Jardunaldia 4 
    09/11/202319:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-LERTXUNDIHERNANI-ORTIZ DE ARRI (RET)
    10/11/202317:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-DIEGUEZ
    DIEGUEZ, O.
    0 - 2
    (1-8) (4-8)
    INTXURRE-LULUAGA
    LULUAGA, M.
    10/11/202317:30LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-ETXARTE
    ETXARTE, A.
    2 - 0
    (8-4) (8-5)
    GAZTELEKU-AMANTEGI
    AMANTEGUI, T.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-LULUAGA
    LULUAGA, M.
    2 - 0
    (8-5) (8-4)
    ARKIRUN-ETXARTE
    ETXARTE, A.
    17/11/202318:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-AMANTEGI
    AMANTEGUI, T.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    ZAZPI ITTURRI-LERTXUNDI
    LERTXUNDI, E.
    19/11/2023--HERNANI-ORTIZ DE ARRI (RET)BEHAR ZANA-DIEGUEZ
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1INTXURRE-LULUAGA84400100
    2ARKIRUN-ETXARTE7431083
    3ZAZPI ITTURRI-LERTXUNDI6422044
    4BEHAR ZANA-DIEGUEZ5413036
    5GAZTELEKU-AMANTEGI44040110
    6HERNANI-ORTIZ DE ARRI (RET)0000025
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-MARTINEZ
    MARTINEZ, E.
    2 - 1
    (6-8) (8-7) (4-3)
    HONDARRIBIA-AZPILLAGA
    AZPILLAGA, M.
    20/10/202319:30DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-AZURMENDI
    AZURMENDI, A.
    1 - 2
    (6-8) (8-2) (2-4)
    MUNDARRO-PULDAIN
    PULDAIN, E.
    22/10/202310:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
    GOIKOETXEAUNDIA, E.
    0 - 2
    (7-8) (4-8)
    INTXURRE-MUGICA
    MUGICA, A.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-MUGICA
    MUGICA, A.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    BEHAR ZANA-MARTINEZ
    MARTINEZ, E.
    27/10/202318:30HONDARRIBIA - JostaldiHONDARRIBIA-AZPILLAGA
    AZPILLAGA, M.
    2 - 0
    (8-7) (8-6)
    AŅORGA-AZURMENDI
    AZURMENDI, A.
    28/10/202317:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-PULDAIN
    PULDAIN, E.
    0 - 2
    (0-8) (6-8)
    TOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
    GOIKOETXEAUNDIA, E.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-PULDAIN
    PULDAIN, E.
    2 - 1
    (6-8) (8-6) (4-3)
    HONDARRIBIA-AZPILLAGA
    AZPILLAGA, M.
    03/11/202319:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-AZURMENDI0 - 2
    (1-8) (4-8)
    INTXURRE-MUGICA
    04/11/202317:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
    GOIKOETXEAUNDIA, E.
    2 - 1
    (8-4) (7-8) (4-1)
    BEHAR ZANA-MARTINEZ
    MARTINEZ, E.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202317:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-MARTINEZ
    MARTINEZ, E.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    AŅORGA-AZURMENDI
    AZURMENDI, A.
    10/11/202319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
    GOIKOETXEAUNDIA, E.
    2 - 0
    (8-0) (8-5)
    HONDARRIBIA-AZPILLAGA
    AZPILLAGA, M.
    10/11/202319:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-MUGICA
    MUGICA, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-2)
    MUNDARRO-PULDAIN
    PULDAIN, E.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202319:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-AZURMENDI0 - 2
    (0-8) (4-8)
    TOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA
    17/11/202319:00HONDARRIBIA - JostaldiHONDARRIBIA-AZPILLAGA1 - 2
    (8-6) (4-8) (2-4)
    INTXURRE-MUGICA
    18/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-PULDAIN
    PULDAIN, E.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    BEHAR ZANA-MARTINEZ
    MARTINEZ, E.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1INTXURRE-MUGICA105500101
    2TOLOSA-GOIKOETXEAUNDIA9541083
    3BEHAR ZANA-MARTINEZ8532075
    4MUNDARRO-PULDAIN7523048
    5HONDARRIBIA-AZPILLAGA6514058
    6AŅORGA-AZURMENDI55050110
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:45ALEGIA - ElorriINTXURRE-AGIRREZABALA
    AGUIRREZABALA, X.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    HERNANI-OTEGI
    OTEGI, A.
    21/10/202316:00LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-ALDABA
    ALDABA, O.
    1 - 2
    (6-8) (8-4) (0-4)
    ZAZPI ITTURRI-TOLEDO
    TOLEDO, X.
    21/10/202316:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-LOBELOS
    LOBELOS, M.
    1 - 2
    (8-6) (1-8) (2-4)
    BEHAR ZANA-SETIEN
    SETIEN, A.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-SETIEN
    SETIEN, A.
    0 - 2
    (4-8) (3-8)
    ARKIRUN-ALDABA
    ALDABA, O.
    28/10/202315:30AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-TOLEDO
    TOLEDO, X.
    1 - 2
    (7-8) (8-7) (1-4)
    INTXURRE-AGIRREZABALA
    AGUIRREZABALA, X.
    28/10/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-OTEGI
    OTEGI, A.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    ALDE ZAHARRA-LOBELOS
    LOBELOS, M.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-AGIRREZABALA
    AGUIRREZABALA, X.
    2 - 0
    (8-3) (8-5)
    BEHAR ZANA-SETIEN
    SETIEN, A.
    04/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-OTEGI
    OTEGI, A.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    ZAZPI ITTURRI-TOLEDO
    TOLEDO, X.
    05/11/202310:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-LOBELOS
    LOBELOS, M.
    0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ARKIRUN-ALDABA
    ALDABA, O.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202317:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-SETIEN
    SETIEN, A.
    2 - 0
    (8-0) (8-5)
    HERNANI-OTEGI
    OTEGI, A.
    10/11/202317:30LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-ALDABA
    ALDABA, O.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    INTXURRE-AGIRREZABALA
    AGUIRREZABALA, X.
    11/11/202316:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-LOBELOS0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ZAZPI ITTURRI-TOLEDO
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-AGIRREZABALA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ALDE ZAHARRA-LOBELOS
    17/11/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-TOLEDO2 - 0
    (8-0) (8-0)
    BEHAR ZANA-SETIEN
    18/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-OTEGI
    OTEGI, A.
    1 - 2
    (8-4) (3-8) (0-4)
    ARKIRUN-ALDABA
    ALDABA, O.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1INTXURRE-AGIRREZABALA105500101
    2ZAZPI ITTURRI-TOLEDO9541093
    3ARKIRUN-ALDABA8532075
    4BEHAR ZANA-SETIEN6522147
    5HERNANI-OTEGI55050110
    6ALDE ZAHARRA-LOBELOS4512238
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202319:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-ETXAIDE
    ECHAIDE, A.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    TOLOSA-ALDALUR
    ALDALUR, O.
    21/10/202315:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-BERRUETA
    BERRUETA, E.
    1 - 2
    (5-8) (8-5) (1-4)
    EPLE-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    22/10/2023--AtsedenaMUNDARRO-LOPETEGI
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-LOPETEGI
    LOPETEGUI, I.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    GAZTELEKU-BERRUETA
    BERRUETA, E.
    27/10/202318:05ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    KUKU-ETXAIDE
    ECHAIDE, A.
    29/10/2023--TOLOSA-ALDALURAtsedena
       Jardunaldia 3 
    03/11/202319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ALDALUR
    ALDALUR, O.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    EPLE-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    03/11/202319:45ANOETA - AlkartasunaKUKU-ETXAIDE
    ECHAIDE, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-3)
    MUNDARRO-LOPETEGI
    LOPETEGUI, I.
    05/11/2023--AtsedenaGAZTELEKU-BERRUETA
       Jardunaldia 4 
    10/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-LOPETEGI
    LOPETEGUI, I.
    1 - 2
    (0-8) (8-7) (1-4)
    TOLOSA-ALDALUR
    ALDALUR, O.
    10/11/202318:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-BERRUETA
    BERRUETA, E.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    KUKU-ETXAIDE
    ECHAIDE, A.
    12/11/2023--AtsedenaEPLE-TELLERIA
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-7)
    MUNDARRO-LOPETEGI
    LOPETEGUI, I.
    17/11/202319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ALDALUR
    ALDALUR, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-4)
    GAZTELEKU-BERRUETA
    BERRUETA, E.
    19/11/2023--KUKU-ETXAIDEAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1TOLOSA-ALDALUR8440081
    2EPLE-TELLERIA7431063
    3GAZTELEKU-BERRUETA6422054
    4KUKU-ETXAIDE5413026
    5MUNDARRO-LOPETEGI4404018
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    21/10/202310:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-ARANDIA
    ARANDIA, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    ARKIRUN-SORREGUIETA
    SORREGUIETA, B.
    21/10/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZUBITUR
    ZUBITUR, B.
    1 - 2
    (8-6) (2-8) (2-4)
    MUNDARRO-SUSENENE
    SUSENENE, O.
    22/10/2023--AtsedenaHONDARRIBIA-AZKUE
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-SORREGUIETA
    SORREGUIETA, B.
    2 - 0
    (8-6) (8-1)
    HERNANI-ZUBITUR
    ZUBITUR, B.
    27/10/202318:30HONDARRIBIA - JostaldiHONDARRIBIA-AZKUE
    AZKUE, A.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    TOLOSA-ARANDIA
    ARANDIA, A.
    29/10/2023--MUNDARRO-SUSENENEAtsedena
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-SUSENENE
    SUSENENE, O.
    1 - 2
    (5-8) (8-2) (1-4)
    ARKIRUN-SORREGUIETA
    SORREGUIETA, B.
    04/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZUBITUR
    ZUBITUR, B.
    2 - 1
    (8-2) (5-8) (4-1)
    HONDARRIBIA-AZKUE
    AZKUE, A.
    05/11/2023--AtsedenaTOLOSA-ARANDIA
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:30HONDARRIBIA - JostaldiHONDARRIBIA-AZKUE0 - 2
    (5-8) (2-8)
    MUNDARRO-SUSENENE
    10/11/202319:00ALBIZTUR - MendikuteTOLOSA-ARANDIA
    ARANDIA, A.
    2 - 0
    (8-5) (8-0)
    HERNANI-ZUBITUR
    ZUBITUR, B.
    12/11/2023--AtsedenaARKIRUN-SORREGUIETA
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:00LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-SORREGUIETA
    SORREGUIETA, B.
    2 - 0
    (8-3) (8-4)
    HONDARRIBIA-AZKUE
    AZKUE, A.
    18/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-SUSENENE
    SUSENENE, O.
    0 - 2
    (3-8) (0-8)
    TOLOSA-ARANDIA
    ARANDIA, A.
    19/11/2023--HERNANI-ZUBITURAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1TOLOSA-ARANDIA8440080
    2ARKIRUN-SORREGUIETA7431063
    3MUNDARRO-SUSENENE6422055
    4HERNANI-ZUBITUR5413037
    5HONDARRIBIA-AZKUE4404018
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:15ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-BANDRES
    BANDRES, I.
    2 - 0
    (8-5) (8-4)
    ZIOTZA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    21/10/202315:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-GONZALEZ
    GONZALEZ, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    HERNANI-MIRANDA
    MIRANDA, X.
    22/10/2023--AtsedenaMUNDARRO-LOBATO
       Jardunaldia 2 
    28/10/202317:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-LOBATO
    LOBATO, O.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    GAZTELEKU-GONZALEZ
    GONZALEZ, U.
    29/10/2023--ZIOTZA-GOIKOETXEAAtsedena
    29/10/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MIRANDA
    MIRANDA, X.
    2 - 1
    (5-8) (8-3) (4-0)
    EPLE-BANDRES
    BANDRES, I.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202319:00ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-BANDRES
    BANDRES, I.
    2 - 0
    (8-6) (8-1)
    MUNDARRO-LOBATO
    LOBATO, O.
    05/11/2023--AtsedenaGAZTELEKU-GONZALEZ
    05/11/202310:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    0 - 2
    (1-8) (4-8)
    HERNANI-MIRANDA
    MIRANDA, X.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-LOBATO
    LOBATO, O.
    2 - 1
    (0-8) (8-7) (4-2)
    ZIOTZA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    10/11/202318:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-GONZALEZ
    GONZALEZ, U.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    EPLE-BANDRES
    BANDRES, I.
    12/11/2023--AtsedenaHERNANI-MIRANDA
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    0 - 2
    (2-8) (4-8)
    GAZTELEKU-GONZALEZ
    GONZALEZ, U.
    19/11/2023--EPLE-BANDRESAtsedena
    19/11/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MIRANDA
    MIRANDA, X.
    2 - 0
    (8-1) (8-7)
    MUNDARRO-LOBATO
    LOBATO, O.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1GAZTELEKU-GONZALEZ8440080
    2HERNANI-MIRANDA7431063
    3EPLE-BANDRES6422054
    4MUNDARRO-LOBATO5413027
    5ZIOTZA-GOIKOETXEA4404018
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-AIZPURUA
    AIZPURUA, E.
    1 - 2
    (6-8) (8-0) (0-4)
    HERNANI-LABAKA
    LABAKA, H.
    20/10/202319:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    1 - 2
    (8-4) (3-8) (1-4)
    ALDE ZAHARRA-LIZARRAGA
    LIZARRAGA , A.
    22/10/2023--AtsedenaARKIRUN-OSA
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-OSA
    OSA, E.
    1 - 2
    (8-7) (3-8) (0-4)
    KUKU-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    28/10/202316:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-LIZARRAGA
    LIZARRAGA , A.
    0 - 2
    (4-8) (7-8)
    ZIOTZA-AIZPURUA
    AIZPURUA, E.
    29/10/2023--HERNANI-LABAKAAtsedena
       Jardunaldia 3 
    03/11/202319:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-LABAKA
    LABAKA, H.
    1 - 2
    (6-8) (8-4) (3-4)
    ALDE ZAHARRA-LIZARRAGA
    LIZARRAGA , A.
    05/11/2023--AtsedenaKUKU-IRAOLA
    05/11/202310:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-AIZPURUA
    AIZPURUA, E.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    ARKIRUN-OSA
    OSA, E.
       Jardunaldia 4 
    09/11/202319:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    ZIOTZA-AIZPURUA
    AIZPURUA, E.
    10/11/202317:30LEZO - Beko ErrotaARKIRUN-OSA
    OSA, E.
    1 - 2
    (8-4) (1-8) (3-4)
    HERNANI-LABAKA
    LABAKA, H.
    12/11/2023--AtsedenaALDE ZAHARRA-LIZARRAGA
       Jardunaldia 5 
    18/11/202315:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-LIZARRAGA
    LIZARRAGA , A.
    2 - 0
    (8-5) (8-0)
    ARKIRUN-OSA
    OSA, E.
    18/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-LABAKA
    LABAKA, H.
    1 - 2
    (8-7) (3-8) (1-4)
    KUKU-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    19/11/2023--ZIOTZA-AIZPURUAAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ZIOTZA-AIZPURUA7431072
    2ALDE ZAHARRA-LIZARRAGA7431064
    3KUKU-IRAOLA6422056
    4HERNANI-LABAKA6422066
    5ARKIRUN-OSA4404028
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    22/10/2023--AtsedenaINTXURRE-ALTUNA
    22/10/202310:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-UHARTE
    HUARTE, D.
    2 - 0
    (8-0) (8-3)
    AŅORGA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, M.
    22/10/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-LUJANBIO
    LUJAMBIO, X.
    2 - 1
    (2-8) (8-7) (4-0)
    EPLE-ASKASIBAR
    GONZALEZ, M.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202318:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    2 - 0
    (8-6) (8-2)
    HERNANI-LUJANBIO
    LUJAMBIO, X.
    27/10/202318:05ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-ASKASIBAR
    ASCASIBAR, U.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    TOLOSA-UHARTE
    HUARTE, D.
    29/10/2023--AŅORGA-ARIZMENDIAtsedena
       Jardunaldia 3 
    03/11/202319:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-ARIZMENDI0 - 2
    (5-8) (2-8)
    EPLE-ASKASIBAR
    04/11/202317:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-UHARTE
    HUARTE, D.
    0 - 2
    (3-8) (7-8)
    INTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    05/11/2023--AtsedenaHERNANI-LUJANBIO
       Jardunaldia 4 
    10/11/202319:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    AŅORGA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, M.
    12/11/2023--AtsedenaEPLE-ASKASIBAR
    12/11/202311:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-LUJANBIO
    LUJAMBIO, X.
    0 - 2
    (0-8) (0-8)
    TOLOSA-UHARTE
    HUARTE, D.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-ASKASIBAR
    GONZALEZ, M.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    INTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA, X.
    17/11/202319:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-ARIZMENDI2 - 1
    (8-7) (5-8) (4-0)
    HERNANI-LUJANBIO
    19/11/2023--TOLOSA-UHARTEAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1INTXURRE-ALTUNA8440080
    2TOLOSA-UHARTE7431062
    3EPLE-ASKASIBAR5413036
    4HERNANI-LUJANBIO5413037
    5AŅORGA-ARIZMENDI5413027
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    19/10/202320:30ORIO - UdalekoaOSPELE-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, O.
    2 - 1
    (5-8) (8-5) (4-1)
    ABANTZU-GASTIAIN LAIA
    GASTIAIN, L.
    20/10/202318:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ZALDUA
    ZALDUA, A.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    ARRASATE-DOMINGUEZ
    DOMINGUEZ, A.
    22/10/202310:30SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-MUGURUZALEGAZPI-MAKIBAR (RET)
       Jardunaldia 2 
    27/10/202319:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-GASTIAIN LAIA
    GASTIAIN, L.
    2 - 0
    (8-6) (8-3)
    SORALUZE-MUGURUZA
    MUGURUZA, I.
    27/10/202319:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-DOMINGUEZ
    DOMINGUEZ, A.
    0 - 2
    (4-8) (5-8)
    OSPELE-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, O.
    29/10/2023--LEGAZPI-MAKIBAR (RET)AZKOITIA-ZALDUA
       Jardunaldia 3 
    02/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ZALDUA
    ZALDUA, A.
    1 - 2
    (8-4) (3-8) (3-4)
    ABANTZU-GASTIAIN LAIA
    GASTIAIN, L.
    03/11/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, O.
    2 - 0
    (8-3) (8-0)
    SORALUZE-MUGURUZA
    MUGURUZA, I.
    05/11/2023--ARRASATE-DOMINGUEZLEGAZPI-MAKIBAR (RET)
       Jardunaldia 4 
    10/11/202319:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-MUGURUZA
    MUGURUZA, I.
    2 - 0
    (8-5) (8-7)
    AZKOITIA-ZALDUA
    ZALDUA, A.
    11/11/202316:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-GASTIAIN LAIA
    GASTIAIN, L.
    2 - 1
    (4-8) (8-6) (4-1)
    ARRASATE-DOMINGUEZ
    DOMINGUEZ, A.
    12/11/2023--OSPELE-GOIKOETXEALEGAZPI-MAKIBAR (RET)
       Jardunaldia 5 
    16/11/202318:15AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ZALDUA
    ZALDUA, A.
    0 - 2
    (5-8) (1-8)
    OSPELE-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, O.
    17/11/202319:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-DOMINGUEZ0 - 2
    (0-8) (0-8)
    SORALUZE-MUGURUZA
    19/11/2023--LEGAZPI-MAKIBAR (RET)ABANTZU-GASTIAIN LAIA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OSPELE-GOIKOETXEA8440081
    2ABANTZU-GASTIAIN LAIA7431074
    3SORALUZE-MUGURUZA6422044
    4ARRASATE-DOMINGUEZ4412136
    5AZKOITIA-ZALDUA4404018
    6LEGAZPI-MAKIBAR (RET)0000000
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202319:00URRETXU - EderrenaGOIERRI-GOROSTIDI IBAI
    GOROSTIDI, I.
    0 - 2
    (6-8) (6-8)
    SEGURA-MUŅOA
    MUÑOA, E.
    21/10/202316:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-GASTIAIN NORA
    GASTIAIN, N.
    2 - 0
    (8-5) (8-7)
    ARETXABALETA-AGUDO
    AGUDO, U.
    21/10/202316:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-URBISTONDO2 - 0
    (8-0) (8-0)
    SORALUZE-SALABERRIA (RET)
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-AGUDO
    AGUDO, U.
    0 - 2
    (7-8) (4-8)
    GOIERRI-GOROSTIDI IBAI
    GOROSTIDI, I.
    27/10/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-MUŅOA
    MUÑOA, E.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    ILUNPE-URBISTONDO
    URBISTONDO, E.
    27/10/202319:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-SALABERRIA (RET)ABANTZU-GASTIAIN NORA
       Jardunaldia 3 
    03/11/202319:00ZESTOA - LasaoABANTZU-GASTIAIN NORA
    GASTIAIN, N.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    GOIERRI-GOROSTIDI IBAI
    GOROSTIDI, I.
    04/11/202316:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-URBISTONDO2 - 0
    (8-3) (8-3)
    ARETXABALETA-AGUDO
    05/11/2023--SORALUZE-SALABERRIA (RET)SEGURA-MUŅOA
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:30URRETXU - EderrenaGOIERRI-GOROSTIDI IBAI
    GOROSTIDI, I.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    ILUNPE-URBISTONDO
    URBISTONDO, E.
    10/11/202319:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU-GASTIAIN NORA
    GASTIAIN, N.
    0 - 2
    (1-8) (7-8)
    SEGURA-MUŅOA
    MUÑOA, E.
    12/11/2023--ARETXABALETA-AGUDOSORALUZE-SALABERRIA (RET)
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-MUŅOA
    MUÑOA, E.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ARETXABALETA-AGUDO
    18/11/202315:45AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-URBISTONDO
    URBISTONDO, E.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ABANTZU-GASTIAIN NORA
    GASTIAIN, N.
    19/11/2023--SORALUZE-SALABERRIA (RET)GOIERRI-GOROSTIDI IBAI
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-URBISTONDO84400100
    2SEGURA-MUŅOA7431062
    3GOIERRI-GOROSTIDI IBAI6422044
    4ABANTZU-GASTIAIN NORA4412126
    5ARETXABALETA-AGUDO3403108
    6SORALUZE-SALABERRIA (RET)0000002
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-SAN SEBASTIAN
    SAN SEBASTIAN, E.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    OSPELE-SUKIA
    SUKIA, G.
    21/10/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URZELAI
    URZELAI, A.
    1 - 2
    (8-2) (4-8) (3-4)
    BELOKI-MUŅOZ
    MUÑOZ, O.
    22/10/202310:30SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-ARIZNABARRETA
    ARIZNABARRETA, E.
    2 - 0
    (8-1) (8-6)
    LAPKE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, A.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, A.
    2 - 1
    (3-8) (8-6) (4-1)
    AZKOITIA-SAN SEBASTIAN
    SAN SEBASTIAN, E.
    27/10/202318:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-MUŅOZ
    MUÑOZ, O.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    SORALUZE-ARIZNABARRETA
    ARIZNABARRETA, E.
    27/10/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-SUKIA
    SUKIA, G.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    ARETXABALETA-URZELAI
    URZELAI, A.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-MUŅOZ
    MUÑOZ, O.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    OSPELE-SUKIA
    SUKIA, G.
    03/11/202319:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-ARIZNABARRETA
    ARIZNABARRETA, E.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    AZKOITIA-SAN SEBASTIAN
    SAN SEBASTIAN, E.
    04/11/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URZELAI2 - 1
    (6-8) (8-4) (4-3)
    LAPKE-ETXEBERRIA
       Jardunaldia 4 
    09/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-SAN SEBASTIAN
    SAN SEBASTIAN, E.
    1 - 2
    (8-5) (6-8) (3-4)
    ARETXABALETA-URZELAI
    URZELAI, A.
    10/11/202318:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, A.
    2 - 1
    (4-8) (8-1) (4-0)
    BELOKI-MUŅOZ
    MUÑOZ, O.
    10/11/202319:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-ARIZNABARRETA
    ARIZNABARRETA, E.
    2 - 1
    (7-8) (8-7) (4-1)
    OSPELE-SUKIA
    SUKIA, G.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-SUKIA
    SUKIA, G.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    LAPKE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, A.
    17/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URZELAI0 - 2
    (1-8) (5-8)
    SORALUZE-ARIZNABARRETA
    17/11/202318:45ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-MUŅOZ
    MUÑOZ, O.
    1 - 2
    (8-4) (4-8) (1-4)
    AZKOITIA-SAN SEBASTIAN
    SAN SEBASTIAN, E.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1SORALUZE-ARIZNABARRETA105500101
    2OSPELE-SUKIA9541092
    3ARETXABALETA-URZELAI7523058
    4LAPKE-ETXEBERRIA7523058
    5AZKOITIA-SAN SEBASTIAN6514049
    6BELOKI-MUŅOZ6514049
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-GORJON
    GORJON, M.
    0 - 2
    (3-8) (4-8)
    SEGURA-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, A.
    21/10/202316:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    2 - 1
    (8-4) (7-8) (4-3)
    ARRASATE-ELORRIAGA
    ELORRIAGA, M.
    21/10/202316:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, I.
    2 - 1
    (8-4) (3-8) (4-0)
    LEGAZPI-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, A.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, A.
    0 - 2
    (6-8) (4-8)
    ILUNPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, I.
    27/10/202319:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, A.
    2 - 0
    (8-4) (8-0)
    ABANTZU-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    27/10/202319:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-ELORRIAGA
    ELORRIAGA, M.
    1 - 2
    (8-4) (6-8) (3-4)
    BELOKI-GORJON
    GORJON, M.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    ARRASATE-ELORRIAGA
    ELORRIAGA, M.
    03/11/202318:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, I.
    2 - 0
    (8-3) (8-3)
    ABANTZU-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    03/11/202318:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-GORJON
    GORJON, M.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    LEGAZPI-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, A.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, I.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    ARRASATE-ELORRIAGA
    ELORRIAGA, M.
    10/11/202319:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-0)
    SEGURA-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, A.
    11/11/202316:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-6)
    BELOKI-GORJON
    GORJON, M.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-ORMAZABAL
    ORMAZABAL, A.
    2 - 1
    (8-2) (3-8) (4-0)
    ABANTZU-EGAŅA
    EGAÑA, U.
    17/11/202318:45ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-GORJON
    GORJON, M.
    0 - 2
    (0-8) (1-8)
    ILUNPE-OIARTZABAL
    OYARZABAL, I.
    17/11/202319:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-ELORRIAGA0 - 2
    (0-8) (1-8)
    LEGAZPI-ORBEGOZO
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-OIARTZABAL105500101
    2LEGAZPI-ORBEGOZO9541092
    3SEGURA-ORMAZABAL8532065
    4ABANTZU-EGAŅA7523057
    5BELOKI-GORJON6514029
    6ARRASATE-ELORRIAGA55050210
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-LERTXUNDI AIMAR
    LERTXUNDI, A.
    2 - 1
    (8-3) (4-8) (4-0)
    GOIERRI-ARTETA
    ARTETA, E.
    20/10/202319:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    1 - 2
    (7-8) (8-3) (1-4)
    SEGURA-ITURBE
    ITURBE, A.
    21/10/202316:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ARRARAS
    ARRARAS , U.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    ARETXABALETA-GOMEZ (RET)
    GOMES, D.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-GOMEZ (RET)
    GOMES, D.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    LEGAZPI-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    27/10/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-ITURBE
    ITURBE, A.
    2 - 0
    (8-7) (8-5)
    OSPELE-LERTXUNDI AIMAR
    LERTXUNDI, A.
    28/10/202316:30ZUMARRAGA - BelokiGOIERRI-ARTETA
    ARTETA, E.
    1 - 2
    (6-8) (8-7) (2-4)
    ILUNPE-ARRARAS
    ARRARAS , U.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-ITURBE
    ITURBE, A.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ARETXABALETA-GOMEZ (RET)
    GOMES, D.
    03/11/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-LERTXUNDI AIMAR2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ILUNPE-ARRARAS
    03/11/202319:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-6)
    GOIERRI-ARTETA
    ARTETA, E.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:30URRETXU - EderrenaGOIERRI-ARTETA
    ARTETA, E.
    0 - 2
    (3-8) (7-8)
    SEGURA-ITURBE
    ITURBE, A.
    10/11/202318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-ARRARAS
    ARRARAS , U.
    1 - 2
    (8-4) (6-8) (2-4)
    LEGAZPI-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    10/11/202318:45ORIO - UdalekoaOSPELE-LERTXUNDI AIMAR2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ARETXABALETA-GOMEZ (RET)
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    2 - 1
    (6-8) (8-2) (4-0)
    OSPELE-LERTXUNDI AIMAR
    LERTXUNDI, A.
    18/11/202317:00SEGURA - BaratzeSEGURA-ITURBE
    ITURBE, A.
    1 - 2
    (5-8) (8-2) (3-4)
    ILUNPE-ARRARAS
    ARRARAS , U.
    19/11/2023--ARETXABALETA-GOMEZ (RET)GOIERRI-ARTETA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1SEGURA-ITURBE7431093
    2LEGAZPI-GOIKOETXEA7431094
    3OSPELE-LERTXUNDI AIMAR6422075
    4ILUNPE-ARRARAS5421176
    5GOIERRI-ARTETA4404028
    6ARETXABALETA-GOMEZ (RET)0000008
     
    Multzoa: N     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-NUŅEZ
    NUÑEZ, A.
    2 - 1
    (8-7) (5-8) (4-2)
    AZKOITIA-IRAETA
    IRAETA, J.
    20/10/202319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-VALLE
    VALLE, O.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    SEGURA-OJANGUREN
    OJANGUREN, A.
    21/10/202316:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-OTAŅO
    OTAÑO, A.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    ALOŅA-GURIDI
    GURIDI, J.
       Jardunaldia 2 
    26/10/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-IRAETA
    IRAETA, J.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    ABANTZU-OTAŅO
    OTAÑO, A.
    27/10/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-OJANGUREN
    OJANGUREN, A.
    0 - 2
    (2-8) (7-8)
    BELOKI-NUŅEZ
    NUÑEZ, A.
    27/10/202318:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-GURIDI
    GURIDI, J.
    2 - 0
    (8-0) (8-1)
    ARETXABALETA-VALLE
    VALLE, O.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-OJANGUREN
    OJANGUREN, A.
    2 - 1
    (7-8) (8-6) (4-3)
    ALOŅA-GURIDI
    GURIDI, J.
    03/11/202318:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-NUŅEZ
    NUÑEZ, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-5)
    ABANTZU-OTAŅO
    OTAÑO, A.
    03/11/202319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-VALLE1 - 2
    (6-8) (8-5) (0-4)
    AZKOITIA-IRAETA
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:45ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-NUŅEZ
    NUÑEZ, A.
    0 - 2
    (7-8) (6-8)
    ALOŅA-GURIDI
    GURIDI, J.
    10/11/202319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-IRAETA
    IRAETA, J.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    SEGURA-OJANGUREN
    OJANGUREN, A.
    11/11/202316:00ARROA GOIA - UdalekoaABANTZU-OTAŅO
    OTAÑO, A.
    1 - 2
    (8-3) (7-8) (1-4)
    ARETXABALETA-VALLE
    VALLE, O.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:00SEGURA - BaratzeSEGURA-OJANGUREN2 - 0
    (8-1) (8-2)
    ABANTZU-OTAŅO
    OTAÑO, A.
    17/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-VALLE1 - 2
    (5-8) (8-7) (1-4)
    BELOKI-NUŅEZ
    18/11/202316:00OŅATI - ZubikoaALOŅA-GURIDI2 - 0
    (8-0) (8-0)
    AZKOITIA-IRAETA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ALOŅA-GURIDI9541092
    2BELOKI-NUŅEZ9541084
    3SEGURA-OJANGUREN9541083
    4AZKOITIA-IRAETA6522157
    5ARETXABALETA-VALLE6514049
    6ABANTZU-OTAŅO55050110
     
    Multzoa: O     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-RUIZ DE GORDOA
    RUIZ DE GORDOA, L.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    LAPKE-MUNDUATE (RET)
    MUNDUATE, I.
    20/10/202319:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-ALONSO
    ALONSO, E.
    2 - 0
    (8-6) (8-3)
    OSPELE-LERTXUNDI EŅAUT
    LERTXUNDI, E.
    20/10/202319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URALDE
    URALDE, A.
    0 - 2
    (4-8) (4-8)
    ILUNPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, J.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202318:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, J.
    2 - 0
    (8-6) (8-7)
    LEGAZPI-ALONSO
    ALONSO, E.
    27/10/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-LERTXUNDI EŅAUT
    LERTXUNDI, E.
    2 - 1
    (0-8) (8-3) (4-2)
    BELOKI-RUIZ DE GORDOA
    RUIZ DE GORDOA, L.
    29/10/202320:00A - Programatu gabe - GEPFLAPKE-MUNDUATE (RET)0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ARETXABALETA-URALDE
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-LERTXUNDI EŅAUT
    LERTXUNDI, E.
    0 - 2
    (6-8) (6-8)
    ILUNPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, J.
    03/11/202318:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-RUIZ DE GORDOA
    RUIZ DE GORDOA, L.
    2 - 0
    (8-5) (8-6)
    ARETXABALETA-URALDE
    URALDE, A.
    03/11/202319:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-ALONSOLAPKE-MUNDUATE (RET)
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URALDE0 - 2
    (4-9) (3-8)
    LEGAZPI-ALONSO
    10/11/202318:45ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-RUIZ DE GORDOA
    RUIZ DE GORDOA, L.
    2 - 1
    (7-8) (8-4) (4-1)
    ILUNPE-EIZAGIRRE
    EIZAGIRRE, J.
    12/11/2023--LAPKE-MUNDUATE (RET)OSPELE-LERTXUNDI EŅAUT
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-ALONSO
    ALONSO, E.
    0 - 2
    (2-8) (4-8)
    BELOKI-RUIZ DE GORDOA
    RUIZ DE GORDOA, L.
    17/11/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-LERTXUNDI EŅAUT
    LERTXUNDI, E.
    1 - 2
    (8-3) (4-8) (3-4)
    ARETXABALETA-URALDE
    URALDE, A.
    19/11/2023--ILUNPE-EIZAGIRRELAPKE-MUNDUATE (RET)
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1BELOKI-RUIZ DE GORDOA  7431093
    2ILUNPE-EIZAGIRRE  7431072
    3LEGAZPI-ALONSO  6422044
    4ARETXABALETA-URALDE  5413047
    5OSPELE-LERTXUNDI EŅAUT  5413037
    6LAPKE-MUNDUATE (RET)  0000004
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba