Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Ale (2. urtea) - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    19/10/202317:30LAZKAO - EnparantzaLAPKE-ARTOLA
    ARTOLA, I.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    GOIERRI-GOROSTIDI HODEI
    GOROSTIDI, H.
    20/10/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-RUIZ
    RUIZ, A.
    2 - 1
    (8-7) (2-8) (4-2)
    OTSABIO-ARDIBIDE
    ARDIBIDE, A.
    21/10/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ARREGI2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ABANTZU-ALBERDI (RET)
       Jardunaldia 2 
    27/10/202318:30LIZARTZA - AztinondoOTSABIO-ARDIBIDE
    ARDIBIDE, A.
    0 - 2
    (4-8) (2-8)
    LAPKE-ARTOLA
    ARTOLA, I.
    27/10/202319:15ITZIAR - UdalekoaABANTZU-ALBERDI (RET)
    ALBERDI, E.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-RUIZ
    RUIZ, A.
    28/10/202316:30ZUMARRAGA - BelokiGOIERRI-GOROSTIDI HODEI
    GOROSTIDI, H.
    2 - 1
    (8-7) (7-8) (4-2)
    HERNANI-ARREGI
    ARREGI, I.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-RUIZ
    RUIZ, A.
    0 - 2
    (2-8) (6-8)
    LAPKE-ARTOLA
    ARTOLA, I.
    03/11/202319:00ZESTOA - LasaoABANTZU-ALBERDI (RET)
    ALBERDI, E.
    1 - 2
    (8-7) (4-8) (3-4)
    GOIERRI-GOROSTIDI HODEI
    GOROSTIDI, H.
    04/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ARREGI
    ARREGI, I.
    2 - 1
    (7-8) (8-6) (4-2)
    OTSABIO-ARDIBIDE
    ARDIBIDE, A.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202317:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-RUIZ
    RUIZ, A.
    2 - 0
    (8-5) (8-0)
    GOIERRI-GOROSTIDI HODEI
    GOROSTIDI, H.
    10/11/202318:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARTOLA
    ARTOLA, I.
    2 - 0
    (8-4) (8-5)
    HERNANI-ARREGI
    ARREGI, I.
    10/11/202318:30LIZARTZA - AztinondoOTSABIO-ARDIBIDE2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ABANTZU-ALBERDI (RET)
       Jardunaldia 5 
    17/11/202319:00URRETXU - EderrenaGOIERRI-GOROSTIDI HODEI
    GOROSTIDI, H.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    OTSABIO-ARDIBIDE
    ARDIBIDE, A.
    18/11/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-ARREGI
    ARREGI, I.
    1 - 2
    (6-8) (8-6) (0-4)
    BEHAR ZANA-RUIZ
    RUIZ, A.
    19/11/2023--ABANTZU-ALBERDI (RET)LAPKE-ARTOLA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LAPKE-ARTOLA8440080
    2BEHAR ZANA-RUIZ7431084
    3OTSABIO-ARDIBIDE5413066
    4HERNANI-ARREGI5413067
    5GOIERRI-GOROSTIDI HODEI5413048
    6ABANTZU-ALBERDI (RET)0000018
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-MUXIKA
    MUXIKA, G.
    2 - 0
    (8-3) (8-4)
    ZAZPI ITTURRI-ARTOLA
    ARTOLA, X.
    20/10/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE-SAGASTIBELTZA
    SAGASTIBELTZA, J.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    LAPKE-AIERBE
    AIERBE, A.
    20/10/202319:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-SERRANO
    SERRANO, A.
    0 - 2
    (6-8) (5-8)
    MURUMENDI-SUKIA
    SUKIA, U.
       Jardunaldia 2 
    26/10/202317:30BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-SUKIA
    SUKIA, U.
    0 - 2
    (4-8) (0-8)
    BEHAR ZANA-MUXIKA
    MUXIKA, G.
    27/10/202317:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-AIERBE
    AIERBE, A.
    2 - 0
    (8-7) (8-4)
    HERNANI-SERRANO
    SERRANO, A.
    27/10/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-ARTOLA
    ARTOLA, X.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    OSPELE-SAGASTIBELTZA
    SAGASTIBELTZA, J.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-MUXIKA
    MUXIKA, G.
    2 - 1
    (4-8) (8-6) (4-0)
    OSPELE-SAGASTIBELTZA
    SAGASTIBELTZA, J.
    03/11/202319:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-SUKIA
    SUKIA, U.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    LAPKE-AIERBE
    AIERBE, A.
    03/11/202319:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-SERRANO
    SERRANO, A.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    ZAZPI ITTURRI-ARTOLA
    ARTOLA, X.
       Jardunaldia 4 
    09/11/202319:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-ARTOLA
    ARTOLA, X.
    2 - 1
    (8-4) (7-8) (4-2)
    MURUMENDI-SUKIA
    SUKIA, U.
    10/11/202317:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-MUXIKA
    MUXIKA, G.
    2 - 0
    (8-7) (8-0)
    LAPKE-AIERBE
    AIERBE, A.
    10/11/202318:45ORIO - UdalekoaOSPELE-SAGASTIBELTZA
    SAGASTIBELTZA, J.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    HERNANI-SERRANO
    SERRANO, A.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-AIERBE
    AIERBE, A.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    ZAZPI ITTURRI-ARTOLA
    ARTOLA, X.
    17/11/202318:30BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-SUKIA
    SUKIA, U.
    0 - 2
    (5-8) (5-8)
    OSPELE-SAGASTIBELTZA
    SAGASTIBELTZA, J.
    19/11/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-SERRANO
    SERRANO, A.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    BEHAR ZANA-MUXIKA
    MUXIKA, G.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1BEHAR ZANA-MUXIKA105500101
    2OSPELE-SAGASTIBELTZA9541092
    3ZAZPI ITTURRI-ARTOLA8532065
    4MURUMENDI-SUKIA7523056
    5LAPKE-AIERBE6514028
    6HERNANI-SERRANO55050010
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:30ADUNA - UdalekoaTXULOBI-BARRIOLA
    BARRIOLA, H.
    2 - 0
    (8-3) (8-2)
    HERNANI-NIETO
    NIETO, A.
    20/10/202317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-GALARRAGA
    GALARRAGA, M.
    2 - 1
    (8-3) (5-8) (4-1)
    MUNDARRO-GOŅI EKHI
    GOÑI, E.
    21/10/202317:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-APEZETXEA (RET)0 - 2
    (0-8) (0-8)
    MURUMENDI-LANDA
       Jardunaldia 2 
    26/10/202317:30BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-LANDA
    LANDA, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-4)
    TXULOBI-BARRIOLA
    BARRIOLA, H.
    28/10/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-NIETO
    NIETO, A.
    0 - 2
    (5-8) (5-8)
    LAPKE-GALARRAGA
    GALARRAGA, M.
    28/10/202317:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-GOŅI EKHI1 - 2
    (4-8) (8-6) (2-4)
    OIARPE-APEZETXEA (RET)
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:30ADUNA - UdalekoaTXULOBI-BARRIOLA
    BARRIOLA, H.
    2 - 0
    (8-3) (8-7)
    LAPKE-GALARRAGA
    GALARRAGA, M.
    03/11/2023--OIARPE-APEZETXEA (RET)HERNANI-NIETO
    03/11/202319:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-LANDA
    LANDA, A.
    0 - 2
    (7-8) (3-8)
    MUNDARRO-GOŅI EKHI
    GOÑI, E.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:00ADUNA - UdalekoaTXULOBI-BARRIOLA
    BARRIOLA, H.
    2 - 1
    (7-8) (8-4) (4-0)
    MUNDARRO-GOŅI EKHI
    GOÑI, E.
    12/11/2023--LAPKE-GALARRAGAOIARPE-APEZETXEA (RET)
    12/11/202311:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-NIETO
    NIETO, A.
    2 - 1
    (2-8) (8-6) (4-1)
    MURUMENDI-LANDA
    LANDA, A.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:30BEASAIN - AntzizarMURUMENDI-LANDA
    LANDA, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-7)
    LAPKE-GALARRAGA
    GALARRAGA, M.
    18/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-GOŅI EKHI
    GOÑI, E.
    2 - 0
    (8-3) (8-4)
    HERNANI-NIETO
    NIETO, A.
    19/11/2023--OIARPE-APEZETXEA (RET)TXULOBI-BARRIOLA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1TXULOBI-BARRIOLA7431063
    2MUNDARRO-GOŅI EKHI6422076
    3MURUMENDI-LANDA6422074
    4LAPKE-GALARRAGA6422045
    5HERNANI-NIETO5413027
    6OIARPE-APEZETXEA (RET)0000023
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ARTOLA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    LAPKE-TERRON (RET)
    22/10/2023--AtsedenaGOIERRI-URRETABIZKAIA
    22/10/202310:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA-ZUBELZU
    ZUBELZU, J.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    HERNANI-MAKATZAGA
    MAKATZAGA, O.
       Jardunaldia 2 
    28/10/202316:30ZUMARRAGA - BelokiGOIERRI-URRETABIZKAIA
    URRETABIZKAIA, G.
    0 - 2
    (7-8) (0-8)
    TOLOSA-ZUBELZU
    ZUBELZU, J.
    29/10/2023--LAPKE-TERRON (RET)Atsedena
    29/10/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MAKATZAGA
    MAKATZAGA, O.
    1 - 2
    (4-8) (8-7) (1-4)
    BEHAR ZANA-ARTOLA
    ARTOLA, X.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202317:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-ARTOLA
    ARTOLA, X.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    GOIERRI-URRETABIZKAIA
    URRETABIZKAIA, G.
    03/11/202317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-TERRON (RET)HERNANI-MAKATZAGA
    05/11/2023--AtsedenaTOLOSA-ZUBELZU
       Jardunaldia 4 
    10/11/2023-URRETXU - EderrenaGOIERRI-URRETABIZKAIALAPKE-TERRON (RET)
    10/11/202319:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA-ZUBELZU
    ZUBELZU, J.
    2 - 0
    (8-6) (8-1)
    BEHAR ZANA-ARTOLA
    ARTOLA, X.
    12/11/2023--AtsedenaHERNANI-MAKATZAGA
       Jardunaldia 5 
    19/11/2023--LAPKE-TERRON (RET)TOLOSA-ZUBELZU
    19/11/2023--BEHAR ZANA-ARTOLAAtsedena
    19/11/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MAKATZAGA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    GOIERRI-URRETABIZKAIA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1TOLOSA-ZUBELZU6330060
    2BEHAR ZANA-ARTOLA5321063
    3HERNANI-MAKATZAGA4312034
    4GOIERRI-URRETABIZKAIA2302106
    5LAPKE-TERRON (RET)0000002
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202317:45LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARAMBURU
    ARAMBURU, X.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    ZAZPI ITTURRI-ARTEAGA
    ARTEAGA, A.
    20/10/202319:00URRETXU - EderrenaGOIERRI-ALVAREZ
    ALVAREZ, T.
    2 - 0
    (8-4) (8-2)
    INTZA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    22/10/2023--AtsedenaMUNDARRO-GOŅI INHAR
       Jardunaldia 2 
    27/10/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-ARTEAGA
    ARTEAGA, A.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    GOIERRI-ALVAREZ
    ALVAREZ, T.
    28/10/202317:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-GOŅI INHAR
    GOÑI, I.
    0 - 2
    (4-8) (0-8)
    LAPKE-ARAMBURU
    ARAMBURU, X.
    29/10/2023--INTZA-GARMENDIAAtsedena
       Jardunaldia 3 
    03/11/202319:45LEGAZPI - UrbeltzGOIERRI-ALVAREZ
    ALVAREZ, T.
    0 - 2
    (6-8) (6-8)
    MUNDARRO-GOŅI INHAR
    GOÑI, I.
    05/11/2023--AtsedenaLAPKE-ARAMBURU
    05/11/202311:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    0 - 2
    (0-8) (2-8)
    ZAZPI ITTURRI-ARTEAGA
    ARTEAGA, A.
       Jardunaldia 4 
    10/11/202317:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-GOŅI INHAR
    GOÑI, I.
    2 - 1
    (3-8) (8-6) (4-2)
    INTZA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    10/11/202318:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE-ARAMBURU
    ARAMBURU, X.
    2 - 0
    (8-1) (8-0)
    GOIERRI-ALVAREZ
    ALVAREZ, T.
    12/11/2023--AtsedenaZAZPI ITTURRI-ARTEAGA
       Jardunaldia 5 
    17/11/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI-ARTEAGA
    ARTEAGA, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-0)
    MUNDARRO-GOŅI INHAR
    GOÑI, I.
    19/11/2023--GOIERRI-ALVAREZAtsedena
    19/11/202311:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-GARMENDIA
    GARMENDIA, L.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    LAPKE-ARAMBURU
    ARAMBURU, X.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ZAZPI ITTURRI-ARTEAGA8440080
    2LAPKE-ARAMBURU7431062
    3MUNDARRO-GOŅI INHAR6422045
    4GOIERRI-ALVAREZ5413026
    5INTZA-GARMENDIA4404018
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    19/10/202319:15AZKOITIA - GureaAZKOITIA-OROZKO
    OROZKO, A.
    0 - 2
    (1-8) (5-8)
    AZKOITIA-AIZPURUA
    AIZPURUA, J.
    20/10/202318:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-YARZA
    YARZA, L.
    0 - 2
    (0-8) (3-8)
    ILUNPE-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, A.
    21/10/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ELKOROBARRUTIA
    ELKOROBARRUTIA, A.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    ARETXABALETA-ZUAZO
    ZUAZO, U.
       Jardunaldia 2 
    26/10/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AIZPURUA
    AIZPURUA, J.
    2 - 0
    (8-7) (8-3)
    ARETXABALETA-ELKOROBARRUTIA
    ELKOROBARRUTIA, A.
    27/10/202317:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ZUAZO
    ZUAZO, U.
    2 - 0
    (8-0) (8-1)
    OLALDE-YARZA
    YARZA, L.
    27/10/202318:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    AZKOITIA-OROZKO
    OROZKO, A.
       Jardunaldia 3 
    03/11/202318:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-YARZA
    YARZA, L.
    0 - 2
    (7-8) (6-8)
    AZKOITIA-OROZKO
    OROZKO, A.
    04/11/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ZUAZO2 - 0
    (8-0) (8-3)
    AZKOITIA-AIZPURUA
    04/11/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ELKOROBARRUTIA0 - 2
    (3-8) (0-8)
    ILUNPE-LIZARRALDE
       Jardunaldia 4 
    09/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-OROZKO
    OROZKO, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-7)
    ARETXABALETA-ELKOROBARRUTIA
    ELKOROBARRUTIA, A.
    10/11/202318:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-YARZA
    ITURBE, U.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    AZKOITIA-AIZPURUA
    AIZPURUA, J.
    10/11/202318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, A.
    2 - 0
    (8-4) (8-2)
    ARETXABALETA-ZUAZO
    ZUAZO, U.
       Jardunaldia 5 
    16/11/202318:15AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AIZPURUA
    AIZPURUA, J.
    0 - 2
    (2-8) (6-8)
    ILUNPE-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, A.
    17/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ZUAZO2 - 0
    (8-0) (8-1)
    AZKOITIA-OROZKO
    17/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-ELKOROBARRUTIA2 - 0
    (8-0) (8-3)
    OLALDE-YARZA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-LIZARRALDE105500100
    2ARETXABALETA-ZUAZO9541082
    3AZKOITIA-AIZPURUA8532064
    4AZKOITIA-OROZKO7523046
    5ARETXABALETA-ELKOROBARRUTIA6514028
    6OLALDE-YARZA55050010
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    19/10/202319:15AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AZPIAZU
    AZPIAZU, J.
    2 - 0
    (8-3) (8-7)
    AZKOITIA-ARANA
    ARANA, X.
    20/10/202318:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-INSAUSTI
    INSAUSTI, X.
    0 - 2
    (0-8) (1-8)
    ILUNPE-EGIGUREN
    EGIGUREN , P.
    21/10/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-PASTOR
    PASTOR, E.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    ARETXABALETA-URKIA
    URKIA, I.
       Jardunaldia 2 
    26/10/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ARANA
    ARANA, X.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    ARETXABALETA-PASTOR
    PASTOR, E.
    27/10/202317:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URKIA
    URKIA, I.
    2 - 1
    (0-8) (8-2) (4-1)
    OLALDE-INSAUSTI
    INSAUSTI, X.
    27/10/202318:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-EGIGUREN
    EGIGUREN , P.
    2 - 1
    (7-8) (8-0) (4-2)
    AZKOITIA-AZPIAZU
    AZPIAZU, J.
       Jardunaldia 3 
    02/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AZPIAZU
    AZPIAZU, J.
    2 - 0
    (8-4) (8-3)
    ARETXABALETA-PASTOR
    PASTOR, E.
    02/11/202320:15ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-INSAUSTI
    INSAUSTI, X.
    1 - 2
    (8-1) (5-8) (2-4)
    AZKOITIA-ARANA
    ARANA, X.
    03/11/202318:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-EGIGUREN
    EGIGUREN , P.
    2 - 0
    (8-5) (8-3)
    ARETXABALETA-URKIA
    URKIA, I.
       Jardunaldia 4 
    09/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AZPIAZU
    AZPIAZU, J.
    1 - 2
    (7-8) (8-6) (1-4)
    ARETXABALETA-URKIA
    URKIA, I.
    10/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-PASTOR2 - 1
    (7-8) (8-7) (4-3)
    OLALDE-INSAUSTI
    10/11/202319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ARANA
    ARANA, X.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    ILUNPE-EGIGUREN
    EGIGUREN , P.
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-EGIGUREN
    EGIGUREN , P.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    ARETXABALETA-PASTOR
    PASTOR, E.
    17/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-URKIA2 - 0
    (8-4) (8-6)
    AZKOITIA-ARANA
    17/11/202319:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-INSAUSTI
    INSAUSTI, X.
    2 - 0
    (8-5) (8-1)
    AZKOITIA-AZPIAZU
    AZPIAZU, J.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-EGIGUREN105500101
    2ARETXABALETA-URKIA9541084
    3AZKOITIA-AZPIAZU7523066
    4AZKOITIA-ARANA7523047
    5ARETXABALETA-PASTOR6514029
    6OLALDE-INSAUSTI6514058
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, E.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    OLALDE-NARVAIZA
    NARBAIZA, U.
    20/10/202319:15BERGARA - UdalekoaBERGARA-OLANO
    OLANO, I.
    2 - 0
    (8-3) (8-2)
    ILUNPE-IRURE (RET)
    IRURE , X.
    21/10/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-LAMADRID
    LAMADRID, O.
    0 - 2
    (7-8) (6-8)
    ARETXABALETA-VELASCO
    VELASCO, H.
       Jardunaldia 2 
    27/10/202317:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-VELASCO
    VELASCO, H.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    BERGARA-OLANO
    OLANO, I.
    27/10/202319:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-NARVAIZA
    GOIKOETXEA, N.
    2 - 0
    (8-5) (8-2)
    ARETXABALETA-LAMADRID
    LAMADRID, O.
    29/10/2023--ILUNPE-IRURE (RET)AZKOITIA-JUARISTI
       Jardunaldia 3 
    02/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, E.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    ARETXABALETA-VELASCO
    VELASCO, H.
    03/11/2023--OLALDE-NARVAIZAILUNPE-IRURE (RET)
    03/11/202319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-LAMADRID0 - 2
    (0-8) (1-8)
    BERGARA-OLANO
       Jardunaldia 4 
    10/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-VELASCO2 - 0
    (8-7) (8-3)
    OLALDE-NARVAIZA
    10/11/202319:45ANTZUOLA - UdalekoaBERGARA-OLANO
    OLANO, I.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, E.
    12/11/2023--ARETXABALETA-LAMADRIDILUNPE-IRURE (RET)
       Jardunaldia 5 
    16/11/202318:15AZKOITIA - GureaAZKOITIA-JUARISTI2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ARETXABALETA-LAMADRID
    17/11/202319:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-NARVAIZA
    NARBAIZA, U.
    0 - 2
    (0-8) (1-8)
    BERGARA-OLANO
    OLANO, I.
    19/11/2023--ILUNPE-IRURE (RET)ARETXABALETA-VELASCO
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1BERGARA-OLANO84400100
    2AZKOITIA-JUARISTI7431062
    3ARETXABALETA-VELASCO6422044
    4OLALDE-NARVAIZA5413026
    5ARETXABALETA-LAMADRID3403108
    6ILUNPE-IRURE (RET)0000002
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    20/10/202318:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-SANTOS
    SANTOS , D.
    0 - 2
    (1-8) (6-8)
    BERGARA-AGIRRE
    AGIRRE, A.
    21/10/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-JAUREGI
    JAUREGUI, P.
    0 - 2
    (3-8) (3-8)
    ARETXABALETA-AKIZU
    AQUIZU, A.
    22/10/2023--AtsedenaILUNPE-ARANBURU
       Jardunaldia 2 
    27/10/202318:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-ARANBURU
    ARANBURU, O.
    2 - 0
    (8-4) (8-5)
    AZKOITIA-SANTOS
    SANTOS , D.
    27/10/202319:15BERGARA - UdalekoaBERGARA-AGIRRE
    AGIRRE, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    ARETXABALETA-JAUREGI
    JAUREGUI, P.
    29/10/2023--ARETXABALETA-AKIZUAtsedena
       Jardunaldia 3 
    04/11/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-AKIZU0 - 2
    (0-8) (0-8)
    BERGARA-AGIRRE
    04/11/202316:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-JAUREGI0 - 2
    (0-8) (2-8)
    ILUNPE-ARANBURU
    05/11/2023--AtsedenaAZKOITIA-SANTOS
       Jardunaldia 4 
    09/11/202318:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-SANTOS
    SANTOS , D.
    2 - 1
    (7-8) (8-3) (4-1)
    ARETXABALETA-JAUREGI
    JAUREGUI, P.
    10/11/202318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-ARANBURU
    ARANBURU, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    ARETXABALETA-AKIZU
    AQUIZU, A.
    12/11/2023--AtsedenaBERGARA-AGIRRE
       Jardunaldia 5 
    17/11/202318:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA-AKIZU2 - 0
    (8-7) (8-2)
    AZKOITIA-SANTOS
    17/11/202318:45BERGARA - UdalekoaBERGARA-AGIRRE
    AGIRRE, A.
    1 - 2
    (8-5) (5-8) (2-4)
    ILUNPE-ARANBURU
    ARANBURU, O.
    19/11/2023--ARETXABALETA-JAUREGIAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-ARANBURU  8440081
    2BERGARA-AGIRRE  7431072
    3ARETXABALETA-AKIZU  5421144
    4AZKOITIA-SANTOS  5413027
    5ARETXABALETA-JAUREGI  4404018
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba