Txapelketa: Federatua Udaberri U - Gomazko p. nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/1218:30DONOSTIA - AltzaALTZATARRA 1
    REKONDO, O.
    SANCHEZ, U.
    25 - 19BEOTIBAR 1
    ARRIOLA, I.
    ETXEBERRIA, U.
    2024/01/1318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    AMILIBIA, X.
    BALERDI, J.
    20 - 25MUNDARRO
    GOIZUETA, X.
    OTAÑO, A.
    2024/01/14--Atsedena-EPLE 2
       Jardunaldia 2 
    2024/01/1820:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    LARRAMENDI, A.
    OTAÑO, A.
    25 - 18ALTZATARRA 1
    REKONDO, O.
    SANCHEZ, U.
    2024/01/1821:15ANDOAIN - ArrateEPLE 2
    AIZCORRETA, G.
    MICHELENA, G.
    25 - 8GAZTELEKU
    AMILIBIA, X.
    BALERDI, J.
    2024/01/21--BEOTIBAR 1-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/01/2618:30DONOSTIA - AltzaALTZATARRA 1
    REKONDO, O.
    SANCHEZ, U.
    25 - 8EPLE 2
    AIZCORRETA, G.
    MICHELENA, G.
    2024/01/2620:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR 1
    ALDAZABAL, J.
    ARRIOLA, I.
    25 - 20MUNDARRO
    GOIZUETA, X.
    LARRAMENDI, A.
    2024/01/28--Atsedena-GAZTELEKU
       Jardunaldia 4 
    2024/02/0121:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    AMILIBIA, X.
    BALERDI, J.
    15 - 25ALTZATARRA 1
    REKONDO, O.
    SANCHEZ, U.
    2024/02/0220:30TOLOSA - BeotibarEPLE 2
    ARZALLUS, A.
    MICHELENA, G.
    25 - 21BEOTIBAR 1
    ALDAZABAL, J.
    ARRIOLA, I.
    2024/02/04--Atsedena-MUNDARRO
       Jardunaldia 5 
    2024/02/1620:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR 1
    ALDAZABAL, J.
    ARRIOLA, I.
    25 - 17GAZTELEKU
    AMILIBIA, X.
    BALERDI, J.
    2024/02/1710:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    LARRAMENDI, A.
    OTAÑO, A.
    25 - 24EPLE 2
    AIZCORRETA, G.
    MICHELENA, G.
    2024/02/18--ALTZATARRA 1-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1MUNDARRO743109587
    2ALTZATARRA 1743109367
    3EPLE 2642208279
    4BEOTIBAR 1642209087
    5GAZTELEKU4404060100
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/1218:30DONOSTIA - AltzaALTZATARRA 2
    IRASTORZA, A.
    SOLA, B.
    25 - 16BEOTIBAR 2
    AGUIRRE, E.
    ZABALA , H.
    2024/01/1218:30DONOSTIA - AltzaERREPALA
    DEL CURA, H.
    REKONDO, A.
    18 - 25URNIETA
    ARREGUI, I.
    POLAINA, A.
    2024/01/14--Atsedena-EPLE 1
       Jardunaldia 2 
    2024/01/1820:00URNIETA - UdalekoaURNIETA
    ARREGUI, I.
    POLAINA, A.
    25 - 18ALTZATARRA 2
    IRASTORZA, A.
    SOLA, B.
    2024/01/1918:15DONOSTIA - AltzaEPLE 1
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    25 - 9ERREPALA
    DEL CURA, H.
    REKONDO, A.
    2024/01/21--BEOTIBAR 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/01/2618:30DONOSTIA - AltzaALTZATARRA 2
    IRASTORZA, A.
    SOLA, B.
    22 - 25EPLE 1
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    2024/01/2620:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR 2
    AGUIRRE, E.
    ZABALA , H.
    25 - 13URNIETA
    ARREGUI, I.
    BARRUTIA, I.
    2024/01/28--Atsedena-ERREPALA
       Jardunaldia 4 
    2024/02/0121:00DONOSTIA - LoiolaERREPALA
    ELEJALDE, X.
    REKONDO, A.
    23 - 25ALTZATARRA 2
    IRASTORZA, A.
    SOLA, B.
    2024/02/0220:30TOLOSA - BeotibarEPLE 1
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    25 - 10BEOTIBAR 2
    AGUIRRE, E.
    ZABALA , H.
    2024/02/04--Atsedena-URNIETA
       Jardunaldia 5 
    2024/02/1620:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR 2
    AGUIRRE, E.
    ZABALA , H.
    25 - 8ERREPALA
    DEL CURA, H.
    REKONDO, A.
    2024/02/1711:00URNIETA - UdalekoaURNIETA
    ARREGUI, I.
    BARRUTIA, I.
    12 - 25EPLE 1
    ARREGI, A.
    URREAGA, M.
    2024/02/18--ALTZATARRA 2-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EPLE 18440010053
    2BEOTIBAR 2642207671
    3ALTZATARRA 2642209089
    4URNIETA642207586
    5ERREPALA4404058100
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/1219:30MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT 1
    AGUIRREBEÑA, I.
    ECHABURU, E.
    25 - 12ABANTZU
    ODRIOZOLA, M.
    RODRIGUEZ, J.
    2024/01/14--Atsedena-EIBAR
    2024/01/1409:30AIA - UdalekoaZARAUTZ 3
    ARAMBERRI, A.
    BERDEGUE, L.
    25 - 23ZARAUTZ 2
    CABALEIRO, R.
    OLAZABAL, J.
       Jardunaldia 2 
    2024/01/1819:00EIBAR - AstelenaEIBAR
    GUINEA, M.
    OSA, I.
    25 - 21DANOK BAT 1
    AGUIRREBEÑA, I.
    ECHABURU, E.
    2024/01/2016:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU
    ETXABE, J.
    RODRIGUEZ, J.
    25 - 15ZARAUTZ 3
    ARAMBERRI, A.
    BERDEGUE, L.
    2024/01/21--ZARAUTZ 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2024/01/2716:30ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 2
    CABALEIRO, R.
    OLAZABAL, J.
    20 - 25ABANTZU
    ETXABE, J.
    ODRIOZOLA, M.
    2024/01/2716:30ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 3
    ARAMBERRI, A.
    IBARGUREN, M.
    10 - 25EIBAR
    GUINEA, M.
    URAIN, E.
    2024/01/28--Atsedena-DANOK BAT 1
       Jardunaldia 4 
    2024/02/0219:30MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT 1
    AGUIRREBEÑA, I.
    ECHABURU, E.
    25 - 18ZARAUTZ 3
    ARAMBERRI, A.
    BERDEGUE, L.
    2024/02/04--Atsedena-ABANTZU
    2024/02/0417:00EIBAR - AstelenaEIBAR
    GUINEA, M.
    OSA, I.
    25 - 17ZARAUTZ 2
    CABALEIRO, R.
    OLAZABAL, J.
       Jardunaldia 5 
    2024/02/1620:15ITZIAR - UdalekoaABANTZU
    ODRIOZOLA, M.
    RODRIGUEZ, J.
    25 - 10EIBAR
    OSA, I.
    URAIN, E.
    2024/02/1711:15ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 2
    LANDA, A.
    OLAZABAL, J.
    24 - 25DANOK BAT 1
    AGUIRREBEÑA, I.
    ECHABURU, E.
    2024/02/18--ZARAUTZ 3-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1DANOK BAT 1743109679
    2ABANTZU743108770
    3EIBAR743108573
    4ZARAUTZ 3541306898
    5ZARAUTZ 24404084100
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2024/01/1310:00ZUMAIA - AitzuriZUMAIA
    BERISTAIN, J.
    BERISTAIN, J.
    13 - 25EUSKAL JOLAS
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    BERASALUCE, X.
    2024/01/1318:00ORIO - UdalekoaOSPELE
    ILLARRAMENDI, U.
    MURUA, X.
    25 - 21DANOK BAT 2
    LAGO, A.
    ZAGRA, G.
    2024/01/1409:30AIA - UdalekoaZARAUTZ 1
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    25 - 0*BEOTIBAR 3
       Jardunaldia 2 
    2024/01/1919:00DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    BERASALUCE, X.
    25 - 10OSPELE
    ILLARRAMENDI, U.
    MURUA, X.
    2024/01/1921:15MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT 2
    LAGO, A.
    ZAGRA, G.
    25 - 21ZARAUTZ 1
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    2024/01/2018:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR 3
    IRAOLA, J.
    MENDIGAIN, S.
    25 - 19ZUMAIA
    BERISTAIN, J.
    BERISTAIN, J.
       Jardunaldia 3 
    2024/01/2711:15DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    BERASALUCE, X.
    25 - 7BEOTIBAR 3
    IRAOLA, J.
    MENDIGAIN, S.
    2024/01/2717:00ORIO - UdalekoaOSPELE
    ILLARRAMENDI, U.
    MURUA, X.
    25 - 20ZARAUTZ 1
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    2024/01/2810:00ZUMAIA - AitzuriZUMAIA
    BERISTAIN, J.
    BERISTAIN, J.
    13 - 25DANOK BAT 2
    LAGO, A.
    ZAGRA, G.
       Jardunaldia 4 
    2024/02/0121:30MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT 2
    LAGO, A.
    ZAGRA, G.
    13 - 25EUSKAL JOLAS
    ARISTI, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    2024/02/0218:30ORIO - UdalekoaOSPELE
    MURUA, X.
    ILLARRAMENDI, U.
    25 - 24BEOTIBAR 3
    IRAOLA, J.
    MENDIGAIN, S.
    2024/02/0309:15ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ 1
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
    25 - 8ZUMAIA
    BERISTAIN, J.
    BERISTAIN, J.
       Jardunaldia 5 
    2024/02/1620:30ZUMAIA - AitzuriZUMAIA
    BERISTAIN, J.
    BERISTAIN, J.
    9 - 25OSPELE
    ILLARRAMENDI, U.
    MURUA, X.
    2024/02/1811:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR 3
    GONZALEZ, X.
    MENDIGAIN, S.
    25 - 18DANOK BAT 2
    LAGO, A.
    ZAGRA, G.
    2024/02/1812:00DEBA - AldatsEUSKAL JOLAS
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    BERASALUCE, X.
    25 - 10ZARAUTZ 1
    ALKORTA, I.
    OSTOLAZA, G.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EUSKAL JOLAS  10550012553
    2OSPELE  9541011099
    3DANOK BAT 2  75230102109
    4ZARAUTZ 1  7523010183
    5BEOTIBAR 3  6522181112
    6ZUMAIA  5505062125
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba