Txapelketa: Federatua Udaberri U - E. binaka N1

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    11/01/202419:30ZEGAMA - Toki alaiTARTALOETXE
    ELIZEGI, A.
    SUAREZ , I.
    22 - 9ILUNPE 2
    ELOSEGUI, J.
    ODRIOZOLA, E.
    12/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    ZALAKAIN, E.
    SALAVERRIA, X.
    22 - 12ARETXABALETA
    OTERMIN, H.
    ZUGASTI, A.
    14/01/2024--OSPELE 2 (RET)-BEHAR ZANA
    14/01/2024--Atsedena-AZKOITIA 1
       Jardunaldia 2 
    19/01/202419:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA
    OTERMIN, H.
    ZUGASTI, A.
    22 - 12TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    19/01/202419:00ADUNA - UdalekoaBEHAR ZANA
    GAMBOA, B.
    OLASAGASTI, A.
    16 - 22OIARPE 1
    OLAIZ, M.
    SALAVERRIA, X.
    21/01/2024--AZKOITIA 1-OSPELE 2 (RET)
    21/01/2024--ILUNPE 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    OLAIZ, X.
    SALAVERRIA, X.
    6 - 22AZKOITIA 1
    JUARISTI, A.
    OTEIZA, J.
    26/01/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    LARRAÑAGA, H.
    ODRIOZOLA, E.
    9 - 22ARETXABALETA
    OTERMIN, H.
    ZUGASTI, A.
    26/01/202419:00ZEGAMA - Toki alaiTARTALOETXE
    SUAREZ , I.
    SUKIA, A.
    7 - 22BEHAR ZANA
    GAMBOA, B.
    OLASAGASTI, A.
    28/01/2024--Atsedena-OSPELE 2 (RET)
       Jardunaldia 4 
    02/02/202417:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA22 - 0*ILUNPE 2
    02/02/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 1
    JUARISTI, A.
    OTEIZA, J.
    22 - 15TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    SUAREZ , I.
    04/02/2024--OSPELE 2 (RET)-OIARPE 1
    04/02/2024--ARETXABALETA-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    16/02/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    LARRAÑAGA, H.
    ODRIOZOLA, E.
    13 - 22AZKOITIA 1
    JUARISTI, A.
    OTEIZA, J.
    16/02/202418:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA
    OTERMIN, H.
    ZUGASTI, A.
    14 - 22BEHAR ZANA
    GAMBOA, B.
    OLASAGASTI, A.
    18/02/2024--TARTALOETXE-OSPELE 2 (RET)
    18/02/2024--Atsedena-OIARPE 1
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 1
    JUARISTI, A.
    OTEIZA, J.
    22 - 18ARETXABALETA
    OTERMIN, H.
    ZUGASTI, A.
    23/02/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    SALAVERRIA, X.
    ZALAKAIN, E.
    22 - 6TARTALOETXE
    GALDOS, I.
    SUAREZ , I.
    25/02/2024--OSPELE 2 (RET)-ILUNPE 2
    25/02/2024--Atsedena-BEHAR ZANA
       Jardunaldia 7 
    01/03/202417:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA
    GAMBOA, B.
    OLASAGASTI, A.
    14 - 22AZKOITIA 1
    JUARISTI, A.
    OTEIZA, J.
    01/03/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    LARRAÑAGA, H.
    ODRIOZOLA, E.
    12 - 22OIARPE 1
    SALAVERRIA, X.
    OLAIZ, X.
    03/03/2024--TARTALOETXE-Atsedena
    03/03/2024--ARETXABALETA-OSPELE 2 (RET)
     SailkapenaPJIGEAAK
    1AZKOITIA 110550011066
    2OIARPE 1954109468
    3BEHAR ZANA853209665
    4ARETXABALETA752308887
    5TARTALOETXE651406297
    6ILUNPE 24504143110
    7OSPELE 2 (RET)0000000
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202416:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 1-OIARPE 2 (RET)
    13/01/202416:45AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 3-GAZTELEKU (RET)
    14/01/2024--Atsedena-EIBAR 1
    14/01/202417:00GETARIA - SahatsagaAZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    ZENEKORTA, G.
    -HERNANI (RET)
    ALTUNA, J.
    ARIZMENDI, G.
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU (RET)
    ESKUDERO, J.
    USANDIZAGA, I.
    -TOLOSA 1
    BELOKI, B.
    PERURENA, A.
    19/01/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR 1
    AGUIRRESAROBE, A.
    IBARRA, I.
    AGUIRRESAROBE, A.
    IBARRA, I.
    15 - 22ILUNPE 3
    LABACA, B.
    LABACA, J.
    21/01/2024--HERNANI (RET)-Atsedena
    21/01/2024--OIARPE 2 (RET)-AZKOITIA 2
       Jardunaldia 3 
    25/01/202418:30AMEZKETA - LarrunarriTOLOSA 1
    BELOKI, B.
    PERURENA, A.
    22 - 15EIBAR 1
    AGUIRRESAROBE, A.
    IBARRA, I.
    26/01/202418:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2-GAZTELEKU (RET)
    28/01/2024--Atsedena-ILUNPE 3
    28/01/2024--HERNANI (RET)-OIARPE 2 (RET)
       Jardunaldia 4 
    02/02/202418:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU (RET)-HERNANI (RET)
    02/02/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR 1
    AGUIRRESAROBE, A.
    IBARRA, I.
    22 - 9AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    ZENEKORTA, G.
    03/02/202416:45AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 3
    LABACA, B.
    LABACA, J.
    14 - 22TOLOSA 1
    BELOKI, B.
    PERURENA, A.
    04/02/2024--OIARPE 2 (RET)-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    16/02/202418:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    ZENEKORTA, G.
    7 - 22ILUNPE 3
    LABACA, J.
    LABAKA, A.
    18/02/2024--Atsedena-TOLOSA 1
    18/02/2024--OIARPE 2 (RET)-GAZTELEKU (RET)
    18/02/202411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI (RET)-EIBAR 1
       Jardunaldia 6 
    23/02/202420:30TOLOSA - BeotibarTOLOSA 1
    BELOKI, B.
    PERURENA, A.
    22 - 10AZKOITIA 2
    OTEIZA, A.
    ZENEKORTA, G.
    24/02/202416:45AZPEITIA (Urrest.) - TxikuriILUNPE 3-HERNANI (RET)
    25/02/2024--Atsedena-GAZTELEKU (RET)
    25/02/2024--EIBAR 1-OIARPE 2 (RET)
       Jardunaldia 7 
    03/03/2024--GAZTELEKU (RET)-EIBAR 1
    03/03/2024--OIARPE 2 (RET)-ILUNPE 3
    03/03/2024--HERNANI (RET)-TOLOSA 1
    03/03/2024--AZKOITIA 2-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1TOLOSA 1633006639
    2ILUNPE 3532105844
    3EIBAR 1431205253
    4AZKOITIA 2330302666
    5HERNANI (RET)0000000
    6GAZTELEKU (RET)0000000
    7OIARPE 2 (RET)0000000
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:00LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ARMAOLEA, J.
    OLANO, P.
    22 - 4EIBAR 2
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    12/01/202418:30ORIO - UdalekoaOSPELE 1
    ARANBURU, J.
    ORBEGOZO, L.
    22 - 9TOLOSA 2
    ECENARRO, A.
    SARALEGUI, J.
    14/01/2024--Atsedena-ILUNPE 1 (RET)
    14/01/202409:30AZPEITIA - IzarraitzEPLE
    ORTIZ DE URBINA, X.
    URMENETA, I.
    12 - 22AZKOITIA 3
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, J.
       Jardunaldia 2 
    18/01/202420:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1 (RET)-LAPKE
    19/01/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 3
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, J.
    22 - 9OSPELE 1
    ARANBURU, J.
    ORBEGOZO, L.
    19/01/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR 2
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    15 - 22EPLE
    ODRIOZOLA, I.
    ORTIZ DE URBINA, X.
    21/01/2024--TOLOSA 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:15AZPEITIA - IzarraitzEPLE-ILUNPE 1 (RET)
    26/01/202418:45ORIO - UdalekoaOSPELE 122 - 0*EIBAR 2
    26/01/202420:15AMEZKETA - LarrunarriTOLOSA 2
    ECENARRO, A.
    SARALEGUI, J.
    6 - 22AZKOITIA 3
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, J.
    28/01/2024--Atsedena-LAPKE
       Jardunaldia 4 
    02/02/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ARMAOLEA, J.
    UZCUDUN, A.
    22 - 7EPLE
    ODRIOZOLA, I.
    ORTIZ DE URBINA, X.
    02/02/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR 2
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    17 - 22TOLOSA 2
    ECENARRO, A.
    SARALEGUI, J.
    04/02/2024--ILUNPE 1 (RET)-OSPELE 1
    04/02/2024--AZKOITIA 3-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    17/02/202410:00ORIO - UdalekoaOSPELE 1
    ARANBURU, J.
    ORBEGOZO, L.
    22 - 10LAPKE
    ARMAOLEA, J.
    UZCUDUN, A.
    17/02/202410:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA 3
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, J.
    22 - 7EIBAR 2
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    18/02/2024--TOLOSA 2-ILUNPE 1 (RET)
    18/02/2024--Atsedena-EPLE
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:00LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ARMAOLEA, J.
    OLANO, P.
    22 - 15TOLOSA 2
    ECENARRO, A.
    SARALEGUI, J.
    23/02/202418:30ORIO - UdalekoaEPLE
    ODRIOZOLA, I.
    URMENETA, I.
    22 - 17OSPELE 1
    ARANBURU, J.
    ORBEGOZO, L.
    25/02/2024--Atsedena-EIBAR 2
    25/02/2024--ILUNPE 1 (RET)-AZKOITIA 3
       Jardunaldia 7 
    01/03/202417:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA 3
    ARAMBARRI, M.
    JUARISTI, J.
    22 - 12LAPKE
    ARMAOLEA, J.
    UZCUDUN, A.
    01/03/202419:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA 2
    ECENARRO, A.
    SARALEGUI, J.
    12 - 22EPLE
    ODRIOZOLA, I.
    URMENETA, I.
    03/03/2024--OSPELE 1-Atsedena
    03/03/2024--EIBAR 2-ILUNPE 1 (RET)
     SailkapenaPJIGEAAK
    1AZKOITIA 3  10550011046
    2OSPELE 1  853209263
    3LAPKE  853208870
    4EPLE  853208588
    5TOLOSA 2  6514064105
    6EIBAR 2  4504143110
    7ILUNPE 1 (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba