Txapelketa: Federatua Udaberri U - E. binaka J2

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2 (R)
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    13 - 22ALOĐA MENDI
    BARRENA, I.
    MADINAGOITIA, M.
    12/01/202419:15AIZARNAZABAL - Atari-SoroEPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    18 - 22ABANTZU 1 (R)
    LIZARRALDE, U.
    URIA, A.
    12/01/202419:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    ARIZTIMUÑO, J.
    LANDA, O.
    3 - 22MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    PASCUAL, U.
    13/01/202410:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    14 - 22AZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    URANGA, A.
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    ZABALA, A.
    22 - 7EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    19/01/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    URANGA, A.
    17 - 22MURUMENDI
    ARIZTIMUÑO, J.
    LANDA, O.
    19/01/202418:30OĐATI - ZubikoaALOĐA MENDI
    BARRENA, I.
    MADINAGOITIA, M.
    22 - 6TOLOSA
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    19/01/202419:15ITZIAR - UdalekoaABANTZU 1 (R)
    LIZARRALDE, U.
    URIA, A.
    17 - 22ILUNPE 2 (R)
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2 (R)
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    22 - 4TOLOSA
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    26/01/202418:30AZKOITIA - GureaEPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    22 - 18AZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    URANGA, A.
    26/01/202419:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU 1 (R)
    LIZARRALDE, U.
    URIA, A.
    13 - 22MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    ZABALA, A.
    28/01/202411:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    ARIZTIMUÑO, J.
    LANDA, O.
    12 - 22ALOĐA MENDI
    BARRENA, I.
    MADINAGOITIA, M.
       Jardunaldia 4 
    02/02/202417:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    ZABALA, A.
    22 - 10ILUNPE 2 (R)
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    02/02/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    URANGA, A.
    15 - 22ABANTZU 1 (R)
    LIZARRALDE, U.
    URIA, A.
    02/02/202419:00OĐATI - ZubikoaALOĐA MENDI
    BARRENA, I.
    MADINAGOITIA, M.
    22 - 9EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    03/02/202410:30AMEZKETA - LarrunarriTOLOSA
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    11 - 22MURUMENDI
    ARIZTIMUÑO, J.
    LANDA, O.
       Jardunaldia 5 
    16/02/202417:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    ZABALA, A.
    22 - 4AZKOITIA
    AZCOITIA, J.
    URANGA, A.
    16/02/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2 (R)
    AZPIAZU, M.
    LABAKA, A.
    22 - 21MURUMENDI
    ARIZTIMUÑO, J.
    LANDA, O.
    16/02/202419:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU 1 (R)
    LIZARRALDE, U.
    URIA, A.
    16 - 22ALOĐA MENDI
    BARRENA, I.
    MADINAGOITIA, M.
    17/02/202410:00TOLOSA - BeotibarEPLE22 - 0*TOLOSA
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 2 (R)0* - 22AZKOITIA
    23/02/202418:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    ARIZTIMUÑO, J.
    LANDA, O.
    22 - 15EPLE
    AYESTARAN, M.
    LIZARAZU, E.
    23/02/202419:00OĐATI - ZubikoaALOĐA MENDI
    BARRENA, I.
    MADINAGOITIA, M.
    13 - 22MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    ZABALA, A.
    24/02/202411:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA22 - 0*ABANTZU 1 (R)
       Jardunaldia 7 
    01/03/202417:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA22 - 0*ALOĐA MENDI
    01/03/202417:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    AZPEITIA, O.
    ZABALA, A.
    22 - 9TOLOSA
    ALTUNA, J.
    UGARTEMENDIA, O.
    01/03/202418:15AZPEITIA - IzarraitzEPLE22 - 0*ILUNPE 2 (R)
    01/03/202419:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU 1 (R)0* - 22MURUMENDI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1MUNDARRO14770015459
    2ALOĐA MENDI117511123100
    3MURUMENDI117430124109
    4EPLE107340115106
    5AZKOITIA107340120102
    6ILUNPE 2 (R)8732289130
    7TOLOSA7715166132
    8ABANTZU 1 (R)7723290143
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:05ALEGIA - ElorriINTXURRE
    COLLADO, J.
    GOICOECHEA, A.
    22 - 7ABANTZU 2
    ALONSO, A.
    UNANUE, J.
    12/01/202419:30HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ALBERDI, M.
    OLAZABAL, B.
    15 - 22ILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    13/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE (RET)
    GOIA, M.
    HEVIA, A.
    -GAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    14/01/202412:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE
    AMUATEGI, E.
    CARAMANZANA, M.
    22 - 18BERGARA
    ALBERDI, P.
    OTAZU, X.
       Jardunaldia 2 
    18/01/202420:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    22 - 19SORALUZE
    AMUATEGI, E.
    CARAMANZANA, M.
    19/01/202418:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    22 - 14INTXURRE
    COLLADO, J.
    GOICOECHEA, A.
    19/01/202419:15BERGARA - UdalekoaBERGARA-OIARPE (RET)
    19/01/202419:15ITZIAR - UdalekoaABANTZU 2
    ARRIZABALGA, J.
    UNANUE, J.
    21 - 22HERNANI
    ALBERDI, M.
    OLAZABAL, B.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE (RET)
    GOIA, M.
    HEVIA, A.
    -ILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    26/01/202418:30ALEGIA - ElorriINTXURRE
    COLLADO, J.
    GOICOECHEA, A.
    22 - 21BERGARA
    ALBERDI, P.
    OTAZU, X.
    26/01/202419:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU 2
    ALONSO, A.
    UNANUE, J.
    22 - 16GAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    27/01/202416:00HERNANI - UdalekoaHERNANI0* - 22SORALUZE
       Jardunaldia 4 
    02/02/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    22 - 11INTXURRE
    COLLADO, J.
    GOICOECHEA, A.
    02/02/202419:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    22 - 13HERNANI
    ALBERDI, M.
    OLAZABAL, B.
    02/02/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE22 - 0*OIARPE (RET)
    03/02/202409:45BERGARA - UdalekoaBERGARA
    ALBERDI, P.
    ETXABE, H.
    22 - 6ABANTZU 2
    UNANUE, J.
    ALONSO, A.
       Jardunaldia 5 
    16/02/202418:15ALEGIA - ElorriINTXURRE
    COLLADO, J.
    GOICOECHEA, A.
    18 - 22SORALUZE
    AMUATEGI, E.
    CARAMANZANA, M.
    16/02/202419:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    22 - 21BERGARA
    ALBERDI, P.
    OTAZU, X.
    16/02/202420:15ITZIAR - UdalekoaABANTZU 2
    ALONSO, A.
    UNANUE, J.
    19 - 22ILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    18/02/2024--HERNANI-OIARPE (RET)
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    22 - 11GAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    23/02/202419:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE
    AMUATEGI, E.
    CARAMANZANA, M.
    22 - 12ABANTZU 2
    ALONSO, A.
    UNANUE, J.
    25/02/2024--OIARPE (RET)-INTXURRE
    25/02/202411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ALBERDI, M.
    OLAZABAL, B.
    15 - 22BERGARA
    ALBERDI, P.
    OTAZU, X.
       Jardunaldia 7 
    01/03/202419:00BERGARA - UdalekoaBERGARA
    ALBERDI, P.
    OTAZU, X.
    22 - 15ILUNPE 1
    ASTIGARRAGA, U.
    AZKUE, E.
    01/03/202419:15ALEGIA - ElorriINTXURRE
    COLLADO, J.
    GOICOECHEA, A.
    9 - 22HERNANI
    ALBERDI, M.
    OLAZABAL, B.
    03/03/2024--ABANTZU 2-OIARPE (RET)
    03/03/202411:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ARANBURU, A.
    MENDIZABAL, J.
    16 - 22SORALUZE
    AMUATEGI, E.
    CARAMANZANA, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ILUNPE 1  11651012597
    2SORALUZE  11651012986
    3GAZTELUPE  96330109114
    4BERGARA  96330126102
    5INTXURRE  8624096116
    6HERNANI  7623187118
    7ABANTZU 2  7615087126
    8OIARPE (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba