Txapelketa: Federatua Udaberri U - E. binaka K2

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    BERGARA, O.
    MARTINEZ, G.
    22 - 4LAGUNAK
    BERGUA, M.
    URANGA, U.
    12/01/202419:00ATAUN - AuzoetaEPLE
    BOUASKAR, I.
    LARRA, E.
    4 - 22ATAUN
    DORRONSORO, I.
    JAULAR, A.
    14/01/2024--Atsedena-ALOŅA MENDI 2
    14/01/202409:30AZPEITIA - IzarraitzAZKOITIA-BEHAR ZANA (RET)
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    FERNANDEZ, L.
    ZUBIA, U.
    3 - 22AZKOITIA
    ALBERDI, M.
    ALDAZABAL, E.
    19/01/202419:00ATAUN - AuzoetaATAUN
    DORRONSORO, I.
    JAULAR, A.
    22 - 12OIARPE 1
    BERGARA, O.
    MARTINEZ, G.
    21/01/2024--BEHAR ZANA (RET)-EPLE
    21/01/2024--LAGUNAK-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:15OŅATI - ZubikoaEPLE
    LARRA, E.
    OYARBIDE, I.
    22 - 9ALOŅA MENDI 2
    EGIBURU, U.
    FERNANDEZ, L.
    26/01/202419:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK
    BERGUA, M.
    URANGA, U.
    15 - 22ATAUN
    DORRONSORO, I.
    JAULAR, A.
    28/01/2024--OIARPE 1-BEHAR ZANA (RET)
    28/01/2024--Atsedena-AZKOITIA
       Jardunaldia 4 
    02/02/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    ALBERDI, M.
    ALDAZABAL, E.
    22 - 9EPLE
    LARRA, E.
    OYARBIDE, I.
    02/02/202419:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 222 - 0*OIARPE 1
    04/02/2024--ATAUN-Atsedena
    04/02/2024--BEHAR ZANA (RET)-LAGUNAK
       Jardunaldia 5 
    16/02/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    BERGARA, O.
    MARTINEZ, G.
    18 - 22AZKOITIA
    ALBERDI, M.
    ALDAZABAL, E.
    16/02/202419:30ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK
    BERGUA, M.
    URANGA, U.
    22 - 16ALOŅA MENDI 2
    EGIBURU, U.
    FERNANDEZ, L.
    18/02/2024--ATAUN-BEHAR ZANA (RET)
    18/02/2024--Atsedena-EPLE
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    ALBERDI, M.
    ALDAZABAL, E.
    22 - 5LAGUNAK
    BERGUA, M.
    URANGA, U.
    24/02/202416:45OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    FERNANDEZ, L.
    ZUBIA, U.
    8 - 22ATAUN
    DORRONSORO, I.
    JAULAR, A.
    24/02/202417:30OIARTZUN - MadalensoroEPLE
    BOUASKAR, I.
    OYARBIDE, I.
    9 - 22OIARPE 1
    BERGARA, O.
    MARTINEZ, G.
    25/02/2024--Atsedena-BEHAR ZANA (RET)
       Jardunaldia 7 
    01/03/202420:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK
    BERGUA, M.
    URANGA, U.
    22 - 15EPLE
    BOUASKAR, I.
    LARRA, E.
    03/03/2024--OIARPE 1-Atsedena
    03/03/2024--BEHAR ZANA (RET)-ALOŅA MENDI 2
    03/03/202410:00ATAUN - AuzoetaATAUN22 - 0*AZKOITIA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ATAUN10550011039
    2AZKOITIA854018857
    3LAGUNAK752306897
    4ALOŅA MENDI 2651405888
    5EPLE651405997
    6OIARPE 1652217479
    7BEHAR ZANA (RET)0000000
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    11/01/202420:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    8 - 22HERNANI
    GASCON, O.
    MAKATZAGA, A.
    12/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ORMAETXEA, B.
    OTEGUI, A.
    7 - 22GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    12/01/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR 1
    URKIAGA, O.
    SEGUROLA, U.
    22 - 16BERGARA
    ILARDUIA, H.
    CONTRERAS, A.
    14/01/2024--Atsedena-LAPKE
       Jardunaldia 2 
    19/01/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ALONSO, I.
    ESNAOLA, I.
    22 - 11OIARPE 2
    ORMAETXEA, B.
    OTEGUI, A.
    19/01/202418:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    22 - 20EIBAR 1
    DEL REY, A.
    SEGUROLA, U.
    19/01/202419:15BERGARA - UdalekoaBERGARA
    CONTRERAS, A.
    ILARDUIA, H.
    22 - 7OLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    21/01/2024--HERNANI-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    25/01/202420:15ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    14 - 22GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    26/01/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR 1
    SEGUROLA, U.
    URKIAGA, O.
    17 - 22LAPKE
    ALONSO, I.
    ESNAOLA, I.
    26/01/202419:15HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ALBERDI, M.
    MAKATZAGA, A.
    22 - 19BERGARA
    CONTRERAS, A.
    ILARDUIA, H.
    28/01/2024--Atsedena-OIARPE 2
       Jardunaldia 4 
    02/02/202417:45LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ALONSO, I.
    ESNAOLA, I.
    22 - 2OLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    02/02/202418:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ORMAETXEA, B.
    OTEGUI, A.
    21 - 22EIBAR 1
    SEGUROLA, U.
    URKIAGA, O.
    02/02/202418:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    12 - 22HERNANI
    ALBERDI, M.
    GASCON, O.
    04/02/2024--BERGARA-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    15/02/202420:15ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    8 - 22OIARPE 2
    ORMAETXEA, B.
    OTEGUI, A.
    16/02/202419:00BERGARA - UdalekoaBERGARA
    CONTRERAS, A.
    ILARDUIA, H.
    22 - 14GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    18/02/2024--Atsedena-EIBAR 1
    18/02/202411:00HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ALBERDI, M.
    MAKATZAGA, A.
    22 - 14LAPKE
    ALONSO, I.
    ESNAOLA, I.
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:00LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ALONSO, I.
    ESNAOLA, I.
    22 - 9BERGARA
    CONTRERAS, A.
    ILARDUIA, H.
    23/02/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ORMAETXEA, B.
    OTEGUI, A.
    22 - 10HERNANI
    GASCON, O.
    MAKATZAGA, A.
    23/02/202418:00EIBAR - AstelenaEIBAR 1
    DEL REY, A.
    URKIAGA, O.
    22 - 8OLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    25/02/2024--Atsedena-GURE TXERU
       Jardunaldia 7 
    01/03/202419:00BERGARA - UdalekoaBERGARA22 - 0*OIARPE 2
    02/03/202411:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU0* - 22LAPKE
    02/03/202416:00HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ALBERDI, M.
    GASCON, O.
    15 - 22EIBAR 1
    DEL REY, A.
    URKIAGA, O.
    03/03/2024--OLALDE-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1LAPKE11651012461
    2EIBAR 1106420125104
    3HERNANI10642011397
    4BERGARA9633011087
    5GURE TXERU8632192107
    6OIARPE 27623183106
    7OLALDE6606047132
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE0* - 22GAZTELEKU
    12/01/202419:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    ERRASTI, L.
    LIZARRALDE, E.
    17 - 22OIARPE 3
    ELICEGUI, B.
    OYARZABAL, U.
    12/01/202419:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    GOIKOETXEA, J.
    SANCHEZ, I.
    7 - 22EIBAR 2
    AZPILIKUETA, E.
    VARONA, X.
    14/01/2024--Atsedena-MUNDARRO
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 3
    ELICEGUI, B.
    OYARZABAL, U.
    22 - 20ILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    19/01/202418:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    CUESTA, U.
    GALARRAGA, O.
    22 - 18MURUMENDI
    GOIKOETXEA, J.
    SANCHEZ, I.
    19/01/202418:30EIBAR - AstelenaEIBAR 2
    AZPILIKUETA, E.
    VARONA, X.
    22 - 14ALOŅA MENDI 1
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
    21/01/2024--GAZTELEKU-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/01/202418:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    9 - 22EIBAR 2
    AZPILIKUETA, E.
    VARONA, X.
    26/01/202418:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
    18 - 22MUNDARRO
    CUESTA, U.
    ISASTI, E.
    26/01/202420:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    BIDEZABAL, E.
    ALVAREZ, M.
    22 - 8OIARPE 3
    ELICEGUI, B.
    OYARZABAL, U.
    28/01/2024--Atsedena-MURUMENDI
       Jardunaldia 4 
    02/02/202417:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    GALARRAGA, O.
    ISASTI, E.
    22 - 8ILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    02/02/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR 2
    AZPILIKUETA, E.
    VARONA, X.
    22 - 16GAZTELEKU
    BIDEZABAL, E.
    ALVAREZ, M.
    02/02/202419:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    GOIKOETXEA, A.
    SANCHEZ, I.
    22 - 11ALOŅA MENDI 1
    LIZARRALDE, E.
    RODRIGUEZ, I.
    04/02/2024--OIARPE 3-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    16/02/202418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 3
    ELICEGUI, B.
    OYARZABAL, U.
    9 - 22EIBAR 2
    AZPILIKUETA, E.
    VARONA, X.
    16/02/202418:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    13 - 22MURUMENDI
    GOIKOETXEA, A.
    SANCHEZ, I.
    17/02/202413:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    ALVAREZ, M.
    BIDEZABAL, E.
    22 - 17MUNDARRO
    GALARRAGA, O.
    ISASTI, E.
    18/02/2024--Atsedena-ALOŅA MENDI 1
       Jardunaldia 6 
    23/02/202418:15BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    GOIKOETXEA, A.
    SANCHEZ, I.
    21 - 22GAZTELEKU
    ALVAREZ, M.
    BIDEZABAL, E.
    23/02/202418:30ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO
    GALARRAGA, O.
    ISASTI, E.
    22 - 6OIARPE 3
    ELICEGUI, B.
    ZAPIRAIN, X.
    23/02/202419:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    ERRASTI, L.
    LIZARRALDE, E.
    22 - 12ILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    25/02/2024--Atsedena-EIBAR 2
       Jardunaldia 7 
    01/03/202418:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    ALVAREZ, M.
    BIDEZABAL, E.
    22 - 6ALOŅA MENDI 1
    ERRASTI, L.
    RODRIGUEZ, I.
    01/03/202418:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 3
    ELICEGUI, B.
    OYARZABAL, U.
    21 - 22MURUMENDI
    GOIKOETXEA, J.
    SANCHEZ, I.
    01/03/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR 2
    AZPILIKUETA, E.
    VARONA, X.
    22 - 18MUNDARRO
    GALARRAGA, O.
    ISASTI, E.
    03/03/2024--ILUNPE-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EIBAR 2  12660013273
    2GAZTELEKU  11651012674
    3MUNDARRO  10642012394
    4MURUMENDI  96330112111
    5OIARPE 3  8624088125
    6ALOŅA MENDI 1  7615088122
    7ILUNPE  5605162132
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba