Txapelketa: Federatua Gipuz-Trink. - Eskuz banaka TEBA - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    02/02/202421:00IRURA - Ametsa-TrinketaZAZPI ITTURRI-ZABALA
    ZABALA, A.
    30 - 40HERNANI-JARA
    JARA, J.
    03/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    40 - 33LAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
       Jardunaldia 2 
    10/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaALDE ZAHARRA-ATXA0* - 40HERNANI-JARA
    10/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaLAGUNAK-TXURRUKA
    TXURRUKA , I.
    21 - 40ZAZPI ITTURRI-ZABALA
    ZABALA, A.
       Jardunaldia 3 
    17/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-JARA40 - 0*LAGUNAK-TXURRUKA
    17/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaZAZPI ITTURRI-ZABALA
    ZABALA, A.
    40 - 12ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1HERNANI-JARA6330012030
    2ZAZPI ITTURRI-ZABALA5321011073
    3ALDE ZAHARRA-ATXA3311152113
    4LAGUNAK-TXURRUKA2302154120
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    03/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, U.
    18 - 40BEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
    03/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaOSPELE-ZENDOIA
    CENDOYA, J.
    23 - 40INTZA-SOLANO
    SOLANO, A.
       Jardunaldia 2 
    10/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaOSPELE-ZENDOIA
    CENDOYA, J.
    14 - 40BEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
    10/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaINTZA-SOLANO
    SOLANO, A.
    33 - 40HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, U.
       Jardunaldia 3 
    17/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
    40 - 13INTZA-SOLANO
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    17/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, U.
    40 - 31OSPELE-ZENDOIA
    CENDOYA, J.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-ESNAOLA6330012045
    2HERNANI-MANTEROLA5321098104
    3INTZA-SOLANO4312086103
    4OSPELE-ZENDOIA3303068120
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    03/02/202416:00IRURA - Ametsa-TrinketaAZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI
    AZCOITIA, A.
    40 - 14MUNDARRO-MUJIKA (R)
    MUGICA, A.
    04/02/2024--Atsedena-EPLE-AZPIROZ
       Jardunaldia 2 
    08/02/202419:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE-AZPIROZ
    AZPIROZ, X.
    21 - 40AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI
    AZCOITIA, A.
    11/02/2024--Atsedena-MUNDARRO-MUJIKA (R)
       Jardunaldia 3 
    18/02/2024--AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI-Atsedena
    18/02/202420:00A - Programatu gabe - GEPFMUNDARRO-MUJIKA (R)0* - 40EPLE-AZPIROZ
     SailkapenaPJIGEAAK
    1AZKOITIA-AZKOITIA IŅAKI  422008035
    2EPLE-AZPIROZ  321106140
    3MUNDARRO-MUJIKA (R)  120111480
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba