Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP banaka. 7 GPBA7 - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202409:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    9 - 25GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    14/01/202410:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-ZELAIA
    CELAYA, M.
    14 - 25ZARAUTZ-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
       Jardunaldia 2 
    19/01/202419:45ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
    25 - 12ALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    19/01/202420:45TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-ZELAIA
    CELAYA, M.
    14 - 25GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
       Jardunaldia 3 
    27/01/202410:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ATXA
    ACHA, I.
    22 - 25BEOTIBAR-ZELAIA
    CELAYA, M.
    27/01/202417:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    22 - 25ZARAUTZ-GALARRAGA
    GALARRAGA, I.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ZARAUTZ-GALARRAGA633007548
    2GAZTELEKU-ETXEBERRIA532107248
    3BEOTIBAR-ZELAIA431205372
    4ALDE ZAHARRA-ATXA330304375
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202418:15DONOSTIA - LoiolaERREPALA-ETXABE
    ETXABE, A.
    19 - 25BEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
    12/01/202419:30LASARTE-ORIA - LoidibarrenINTZA-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    22 - 25HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
       Jardunaldia 2 
    19/01/202418:15DONOSTIA - AltzaERREPALA-ETXABE
    ETXABE, A.
    24 - 25HERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    19/01/202420:45TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
    25 - 7INTZA-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202419:00LASARTE-ORIA - LoidibarrenINTZA-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, J.
    20 - 25ERREPALA-ETXABE
    ETXABE, A.
    27/01/202416:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-MANTEROLA
    MANTEROLA, M.
    8 - 25BEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEOTIBAR-GOITIA633007534
    2HERNANI-MANTEROLA532105871
    3ERREPALA-ETXABE431206870
    4INTZA-MENDIZABAL330304975
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202419:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZURUTUZA
    ZURUTUZA, I.
    23 - 25GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    12/01/202422:15DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA-NUIN
    NUIN, A.
    23 - 25BEOTIBAR-TAPIZ
    TAPIZ, J.
       Jardunaldia 2 
    19/01/202419:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-ZURUTUZA
    ZURUTUZA, I.
    25 - 19BEOTIBAR-TAPIZ
    TAPIZ, J.
    20/01/202417:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    25 - 11LOIOLATARRA-NUIN
    NUIN, A.
       Jardunaldia 3 
    25/01/202422:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-TAPIZ
    TAPIZ, J.
    22 - 25GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    27/01/202409:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA-NUIN
    NUIN, A.
    22 - 25HERNANI-ZURUTUZA
    ZURUTUZA, I.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-LOIDI633007556
    2HERNANI-ZURUTUZA532107366
    3BEOTIBAR-TAPIZ431206673
    4LOIOLATARRA-NUIN330305675
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR-SORIA
    SORIA, D.
    17 - 25BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    12/01/202419:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-ARRIETA
    ARRIETA, M.
    16 - 25OSPELE-ARRUTI
    ARRUTI, I.
       Jardunaldia 2 
    18/01/202421:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-ARRIETA
    ARRIETA, M.
    18 - 25BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    19/01/202419:00ORIO - UdalekoaOSPELE-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    25 - 11EIBAR-SORIA
    SORIA, D.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202419:00EIBAR - AstelenaEIBAR-SORIA25 - 0*LAGUNAK-ARRIETA
    27/01/202417:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25 - 12OSPELE-ARRUTI
    ARRUTI, I.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BELOKI-VIANA633007547
    2OSPELE-ARRUTI532106252
    3EIBAR-SORIA431205350
    4LAGUNAK-ARRIETA230213475
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202419:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-EGIBURU
    EGIBURU, M.
    25 - 24LAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    13/01/202419:00ORIO - UdalekoaOSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
    25 - 19OSPELE-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, G.
       Jardunaldia 2 
    18/01/202420:15ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    17 - 25OSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
    19/01/202420:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-EGIBURU
    EGIBURU, M.
    25 - 6OSPELE-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, G.
       Jardunaldia 3 
    27/01/202417:00ORIO - UdalekoaOSPELE-ZUBILLAGA
    ZUBILLAGA, G.
    20 - 25LAGUNAK-CONDE
    URANGA, X.
    27/01/202417:00ORIO - UdalekoaOSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
    25 - 21BELOKI-EGIBURU
    EGIBURU, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OSPELE-LIZASO  633007557
    2BELOKI-EGIBURU  532107155
    3LAGUNAK-CONDE  431206670
    4OSPELE-ZUBILLAGA  330304575
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba