Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Kadeteak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/09/202318:45OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ARIZABALO, M.
    OTEGUI, A.
    16 - 22OLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    15/09/202317:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 3
    AMILLIBIA, I.
    OLASAGASTI, O.
    20 - 22BEHAR ZANA 2
    LACARRA, X.
    MAYOZ, U.
    15/09/202319:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU 1
    LULUAGA, E.
    ZUBELZU, E.
    22 - 5ARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    17/09/2023--Atsedena-ALDE ZAHARRA (R)
       Jardunaldia 2 
    21/09/202319:45ARRASATE - UarkapeARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    22 - 20OIARPE 2
    ARIZABALO, M.
    OTEGUI, A.
    23/09/202310:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    22 - 15BEHAR ZANA 3
    AMILLIBIA, I.
    OLASAGASTI, O.
    23/09/202316:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA (R)
    DE FRUTOS, O.
    DORRONSORO, J.
    12 - 22ABANTZU 1
    LULUAGA, E.
    ZUBELZU, E.
    24/09/2023--BEHAR ZANA 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    28/09/202320:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    CARRERA, A.
    MAYOZ, U.
    22 - 10OLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    29/09/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ARIZABALO, M.
    OTEGUI, A.
    22 - 11ALDE ZAHARRA (R)
    DE FRUTOS, O.
    DORRONSORO, J.
    30/09/202312:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 3
    AMILLIBIA, I.
    OLASAGASTI, O.
    19 - 22ARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    01/10/2023--Atsedena-ABANTZU 1
       Jardunaldia 4 
    06/10/202319:00AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU 1
    LULUAGA, E.
    ZUBELZU, E.
    22 - 7OIARPE 2
    ARIZABALO, M.
    OTEGUI, A.
    06/10/202319:30ARRASATE - UarkapeARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    11 - 22BEHAR ZANA 2
    CARRERA, A.
    LACARRA, X.
    07/10/202316:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA (R)0* - 22BEHAR ZANA 3
    08/10/2023--OLALDE-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    20/10/202320:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    13 - 22ARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    21/10/202311:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA 2
    CARRERA, A.
    LACARRA, X.
    22 - 3ALDE ZAHARRA (R)
    DE FRUTOS, O.
    DORRONSORO, J.
    21/10/202311:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA 3
    AMILLIBIA, I.
    OLASAGASTI, O.
    19 - 22ABANTZU 1
    LULUAGA, E.
    ZUBELZU, E.
    22/10/2023--Atsedena-OIARPE 2
       Jardunaldia 6 
    27/10/202319:15ITZIAR - UdalekoaABANTZU 1
    LULUAGA, E.
    ZUBELZU, E.
    21 - 22BEHAR ZANA 2
    CARRERA, A.
    LACARRA, X.
    28/10/202309:30DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA (R)
    DE FRUTOS, O.
    DORRONSORO, J.
    15 - 22OLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    28/10/202317:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 222 - 0*BEHAR ZANA 3
    29/10/2023--Atsedena-ARRASATE
       Jardunaldia 7 
    03/11/202319:30ARRASATE - UarkapeARRASATE22 - 0*ALDE ZAHARRA (R)
    03/11/202319:30ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    22 - 20ABANTZU 1
    LULUAGA, E.
    ZUBELZU, E.
    04/11/202309:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    CARRERA, A.
    LACARRA, X.
    22 - 3OIARPE 2
    ARIZABALO, M.
    OTEGUI, A.
    05/11/2023--BEHAR ZANA 3-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA 212660013268
    2ABANTZU 110642012987
    3OLALDE106420111110
    4ARRASATE10642010496
    5OIARPE 2862409099
    6BEHAR ZANA 36614195110
    7ALDE ZAHARRA (R)4604241132
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    15/09/202318:00USURBIL - AginagaPAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    22 - 14ABANTZU 2
    ALBERDI, G.
    MAYO, O.
    15/09/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    LARRALDE, A.
    OTAEGI, A.
    8 - 22GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    15/09/202319:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA
    BELATEGUI, A.
    SAEZ DE VITERI, A.
    22 - 0*BEHAR ZANA 1
    17/09/2023--Atsedena-ILUNPE
       Jardunaldia 2 
    22/09/202317:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    AIZPURU, I.
    ARRIETA, A.
    7 - 22PAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    22/09/202318:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    22 - 2ARETXABALETA
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    23/09/202316:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE
    ELUSTONDO, I.
    LARRAMENDI, J.
    22 - 1OIARPE 1
    LARRALDE, A.
    OTAEGI, A.
    24/09/2023--ABANTZU 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    29/09/202317:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    6 - 22ILUNPE
    ELUSTONDO, I.
    MENDIZABAL, M.
    29/09/202318:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    15 - 22GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    30/09/202310:00ITZIAR - UdalekoaABANTZU 2
    MAYO, O.
    ZABALA, M.
    22 - 8BEHAR ZANA 1
    AIZPURU, I.
    ARRIETA, A.
    01/10/2023--Atsedena-OIARPE 1
       Jardunaldia 4 
    06/10/202318:30AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    22 - 2PAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    06/10/202319:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    LARRALDE, A.
    OTAEGI, A.
    22 - 8ARETXABALETA
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    07/10/202311:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    22 - 12ABANTZU 2
    ALBERDI, G.
    ZABALA, M.
    08/10/2023--BEHAR ZANA 1-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    20/10/202317:45USURBIL - UdalekoaPAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    22 - 6OIARPE 1
    LARRALDE, A.
    OTAEGI, A.
    21/10/202310:30ITZIAR - UdalekoaABANTZU 2
    ALBERDI, G.
    ZABALA, M.
    17 - 22ILUNPE
    ELUSTONDO, I.
    LARRAMENDI, J.
    21/10/202311:00VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA 1
    AIZPURU, I.
    ARRIETA, A.
    18 - 22GURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    22/10/2023--Atsedena-ARETXABALETA
       Jardunaldia 6 
    27/10/202317:15ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    7 - 22PAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    28/10/202316:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE
    ELUSTONDO, I.
    MENDIZABAL, M.
    22 - 10BEHAR ZANA 1
    AIZPURU, I.
    ARRIETA, A.
    28/10/202317:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    LARRALDE, A.
    OTAEGI, A.
    2 - 22ABANTZU 2
    MAYO, O.
    ZABALA, M.
    29/10/2023--Atsedena-GURE TXERU
       Jardunaldia 7 
    03/11/202319:15AIZARNAZABAL - Atari-SoroABANTZU 2
    ALBERDI, G.
    MAYO, O.
    22 - 7ARETXABALETA
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    04/11/202309:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    AIZPURU, I.
    ARRIETA, A.
    22 - 7OIARPE 1
    LARRALDE, A.
    OTAEGI, A.
    04/11/202311:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU
    AIESTARAN, A.
    ESNAL, E.
    6 - 22ILUNPE
    LARRAMENDI, J.
    MENDIZABAL, M.
    05/11/2023--PAGAZPE-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ILUNPE  12660013242
    2GURE TXERU  11651011677
    3PAGAZPE  10642010578
    4ABANTZU 2  9633010983
    5OIARPE 1  7615046118
    6ARETXABALETA  7615052110
    7BEHAR ZANA 1  6614165117
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba