Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP banaka neskak 5T GPNBA5T - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/05/202317:30ALTZO - Altzo MuinoINTXURRE-ITURRIOTZ
    ITURRIOTZ, M.
    17 - 25INTXURRE-OLANO
    OLANO, U.
    13/05/202315:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA-EIZMENDI
    EIZMENDI, N.
    25 - 16ATAUN-ALDASORO
    ALDASORO, N.
       Jardunaldia 2 
    19/05/202318:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-ITURRIOTZ
    ITURRIOTZ, M.
    8 - 25ATAUN-ALDASORO
    ALDASORO, N.
    19/05/202318:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-OLANO
    OLANO, U.
    12 - 25BEHAR ZANA-EIZMENDI
    EIZMENDI, N.
       Jardunaldia 3 
    26/05/202318:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-EIZMENDI
    EIZMENDI, N.
    25 - 21INTXURRE-ITURRIOTZ
    ITURRIOTZ, M.
    26/05/202319:30ATAUN - AuzoetaATAUN-ALDASORO
    ALDASORO, N.
    25 - 16INTXURRE-OLANO
    OLANO, U.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BEHAR ZANA-EIZMENDI633007549
    2ATAUN-ALDASORO532106649
    3INTXURRE-OLANO431205367
    4INTXURRE-ITURRIOTZ330304675
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/05/202319:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-URIEN
    URIEN, A.
    25 - 11IRULEAK-AIZPURU
    AIZPURU, A.
    14/05/202310:00ATAUN - AuzoetaATAUN-LOPEZ
    LOPEZ, A.
    17 - 25INTXURRE-MURUA
    MURUA, N.
       Jardunaldia 2 
    18/05/202320:30ATAUN - AuzoetaATAUN-LOPEZ
    LOPEZ, A.
    25 - 11IRULEAK-AIZPURU
    AIZPURU, A.
    19/05/202318:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-MURUA
    MURUA, N.
    25 - 20HERNANI-URIEN
    URIEN, A.
       Jardunaldia 3 
    26/05/202319:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-URIEN
    URIEN, A.
    22 - 25ATAUN-LOPEZ
    LOPEZ, A.
    27/05/202310:00DEBA - AldatsIRULEAK-AIZPURU
    AIZPURU, A.
    19 - 25INTXURRE-MURUA
    MURUA, N.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1INTXURRE-MURUA633007556
    2ATAUN-LOPEZ532106758
    3HERNANI-URIEN431206761
    4IRULEAK-AIZPURU330304175
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/05/202312:00ANOETA - AlkartasunaSU-BERRI-LOPETEGI
    LOPETEGUI, I.
    15 - 25INTXURRE-AGIRRE
    AGUIRRE, A.
    14/05/2023--Atsedena-IRULEAK-MENDIZABAL
       Jardunaldia 2 
    20/05/202316:00DEBA - AldatsIRULEAK-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, L.
    18 - 25SU-BERRI-LOPETEGI
    LOPETEGUI, I.
    21/05/2023--Atsedena-INTXURRE-AGIRRE
       Jardunaldia 3 
    26/05/202319:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-AGIRRE
    AGUIRRE, A.
    25 - 10IRULEAK-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, L.
    28/05/2023--SU-BERRI-LOPETEGI-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1INTXURRE-AGIRRE  422005025
    2SU-BERRI-LOPETEGI  321104043
    3IRULEAK-MENDIZABAL  220202850
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba