Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Paleta Infantilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/11/26 16:00 VILLABONA - Bear Zana BEHAR ZANA 2
    IRAZUSTA, H.
    JUANTORENA, I.
    2 - 1
    (8-4) (8-5) (1-8)
    BIDANIA-BZ
    GOIKOETXEA, I.
    LASA, M.
    2022/11/26 16:00 VILLABONA - Bear Zana INTXURRE
    ELDUAIEN, G.
    GOITIA, I.
    3 - 0
    (8-0) (8-0) (8-0)
    ZUMAIA 1
    GARCIA, E.
    MARTINEZ, A.
    2022/11/27 - - Atsedena ILUNPE
       Jardunaldia 2 
    2022/12/03 16:00 DONOSTIA - Altza ZUMAIA 1 BEHAR ZANA 2
    2022/12/03 16:00 DONOSTIA - Altza ILUNPE INTXURRE
    2022/12/04 - - BIDANIA-BZ Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/12/10 16:00 AZPEITIA - Izarraitz BIDANIA-BZ ZUMAIA 1
    2022/12/10 16:00 AZPEITIA - Izarraitz BEHAR ZANA 2 ILUNPE
    2022/12/11 - - Atsedena INTXURRE
       Jardunaldia 4 
    2022/12/17 16:00 ALTZO - Altzo Muino ILUNPE BIDANIA-BZ
    2022/12/17 16:00 ALTZO - Altzo Muino INTXURRE BEHAR ZANA 2
    2022/12/18 - - Atsedena ZUMAIA 1
       Jardunaldia 5 
    2023/01/07 16:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 ILUNPE
    2023/01/07 16:00 ZUMAIA - Aitzuri BIDANIA-BZ INTXURRE
    2023/01/08 - - BEHAR ZANA 2 Atsedena
      Sailkapena P J I G EA JA JK
    1 INTXURRE 2 1 1 0 0 3 0
    2 BEHAR ZANA 2 2 1 1 0 0 2 1
    3 BIDANIA-BZ 1 1 0 1 0 1 2
    4 ZUMAIA 1 1 1 0 1 0 0 3
    5 ILUNPE 0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/11/26 16:00 VILLABONA - Bear Zana ZUMAIA 3
    BERRIOZABAL, X.
    MARTIN, T.
    2 - 1
    (8-7) (8-7) (4-8)
    ZUMAIA 2
    ALKORTA, H.
    RUBIO, J.
    2022/11/26 - - TXULOBI BEHAR ZANA 1 (RET)
    2022/11/27 - - Atsedena ERREPALA
       Jardunaldia 2 
    2022/12/03 - - BEHAR ZANA 1 (RET) ZUMAIA 3
    2022/12/03 16:00 DONOSTIA - Altza ERREPALA TXULOBI
    2022/12/04 - - ZUMAIA 2 Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/12/10 16:00 AZPEITIA - Izarraitz ZUMAIA 2 BEHAR ZANA 1 (RET)
    2022/12/10 16:00 AZPEITIA - Izarraitz ZUMAIA 3 ERREPALA
    2022/12/11 - - Atsedena TXULOBI
       Jardunaldia 4 
    2022/12/17 16:00 ALTZO - Altzo Muino ERREPALA ZUMAIA 2
    2022/12/17 16:00 ALTZO - Altzo Muino TXULOBI ZUMAIA 3
    2022/12/18 - - Atsedena BEHAR ZANA 1 (RET)
       Jardunaldia 5 
    2023/01/07 16:00 ZUMAIA - Aitzuri BEHAR ZANA 1 (RET) ERREPALA
    2023/01/07 16:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 TXULOBI
    2023/01/08 - - ZUMAIA 3 Atsedena
      Sailkapena P J I G EA JA JK
    1 ZUMAIA 3   2 1 1 0 0 2 1
    2 ZUMAIA 2   1 1 0 1 0 1 2
    3 TXULOBI   0 0 0 0 0 0 0
    4 ERREPALA   0 0 0 0 0 0 0
    5 BEHAR ZANA 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba