Txapelketa: Errendimendua Udaberri - Eskuz binaka EBI(U) - Infantilak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2117:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    ARRUTI, E.
    AZKUE, E.
    7 - 18LAPKE 1
    ESTENSORO, E.
    SARRIEGI, A.
    2023/04/2119:00ADUNA - UdalekoaTXULOBI 1
    NAVARRO, O.
    TEJERIA, U.
    9 - 18OIARPE 2
    2023/04/2119:00ALEGIA - ElorriINTXURRE
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    18 - 16EPLE
    CABALLERO, L.
    LARRA, E.
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 1
    ESTENSORO, E.
    SARRIEGI, A.
    17 - 18INTXURRE
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    2023/04/2818:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    BOUASKAR, I.
    CABALLERO, L.
    18 - 9TXULOBI 1
    NAVARRO, O.
    TEJERIA, U.
    2023/04/2918:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ELICEGUI, B.
    ERTZIBENGOA, I.
    18 - 4BEHAR ZANA 2
    ARRUTI, E.
    GOENAGA, M.
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0517:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA 2
    ARRUTI, E.
    GOENAGA, M.
    3 - 18INTXURRE
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    2023/05/0518:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ELICEGUI, B.
    ERTZIBENGOA, I.
    10 - 18EPLE
    CABALLERO, L.
    BOUASKAR, I.
    2023/05/0518:30ADUNA - UdalekoaTXULOBI 1
    NAVARRO, O.
    TEJERIA, A.
    14 - 18LAPKE 1
    ESTENSORO, E.
    SARRIEGI, A.
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1218:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 1
    ESTENSORO, E.
    SARRIEGI, A.
    17 - 18OIARPE 2
    ELICEGUI, B.
    ERTZIBENGOA, I.
    2023/05/1219:00ALEGIA - ElorriINTXURRE
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    18 - 4TXULOBI 1
    TEJERIA, U.
    TEJERIA, A.
    2023/05/1311:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    ARRUTI, E.
    AZKUE, E.
    2 - 18EPLE
    BOUASKAR, I.
    CABALLERO, L.
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1818:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ELICEGUI, B.
    ERTZIBENGOA, I.
    9 - 18INTXURRE
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    2023/05/1917:30ADUNA - UdalekoaTXULOBI 1
    NAVARRO, O.
    TEJERIA, A.
    18 - 5BEHAR ZANA 2
    ARRUTI, E.
    GOENAGA, M.
    2023/05/2016:00ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    CABALLERO, L.
    LARRA, E.
    18 - 9LAPKE 1
    ESTENSORO, E.
    SARRIEGI, A.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1INTXURRE1055009049
    2EPLE954108848
    3OIARPE 2853207366
    4LAPKE 1752307975
    5TXULOBI 1651405477
    6BEHAR ZANA 2550502190
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2117:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    DIEGUEZ, O.
    ELOLA, O.
    18 - 8KUKU
    TOLOSA, O.
    YURRITA, X.
    2023/04/2118:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA
    AIZPURU, I.
    AMILLIBIA, I.
    18 - 4GAZTELUPE
    ARMENDARIZ, E.
    ARRESE, B.
    2023/04/2216:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 3
    IBARGUEN, M.
    OTEGUI, A.
    18 - 15LAPKE 2
    IZAGUIRRE, A.
    ORMAZABAL, E.
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 2
    IZAGUIRRE, A.
    ORMAZABAL, E.
    10 - 18BEHAR ZANA 1
    DIEGUEZ, O.
    ELOLA, O.
    2023/04/2818:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ARANBURU, E.
    ARRESE, B.
    15 - 18OIARPE 3
    IBARGUEN, M.
    OTEGUI, A.
    2023/04/2818:30ANOETA - AlkartasunaKUKU
    TOLOSA, O.
    YURRITA, X.
    18 - 12AŅORGA
    AMILLIBIA, I.
    AIZPURU, I.
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0517:30VILLABONA - AmasaBEHAR ZANA 1
    DIEGUEZ, O.
    ELOLA, O.
    7 - 18AŅORGA
    AIZPURU, I.
    AMILLIBIA, I.
    2023/05/0518:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 2
    IZAGUIRRE, A.
    ORMAZABAL, E.
    18 - 8GAZTELUPE
    ARANBURU, E.
    ARRESE, B.
    2023/05/0518:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 3
    IBARGUEN, M.
    OTEGUI, A.
    9 - 18KUKU
    ALIJOSTES, E.
    TOLOSA, O.
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1218:15ANOETA - AlkartasunaKUKU
    YURRITA, X.
    TOLOSA, O.
    18 - 14LAPKE 2
    ORMAZABAL, E.
    IZAGUIRRE, A.
    2023/05/1219:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA
    AIZPURU, I.
    AMILLIBIA, I.
    18 - 4OIARPE 3
    IBARGUEN, M.
    OTEGUI, A.
    2023/05/1311:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    DIEGUEZ, O.
    ELOLA, O.
    16 - 18GAZTELUPE
    ARANBURU, E.
    ARRESE, B.
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1818:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 3
    IBARGUEN, M.
    OTEGUI, A.
    18 - 17BEHAR ZANA 1
    DIEGUEZ, O.
    ELOLA, O.
    2023/05/1917:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 2
    IZAGUIRRE, A.
    ORMAZABAL, E.
    18 - 17AŅORGA
    AIZPURU, I.
    AMILLIBIA, I.
    2023/05/2111:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE0* - 18KUKU
     SailkapenaPJIGEAAK
    1KUKU954108053
    2AŅORGA853208351
    3OIARPE 3853206783
    4BEHAR ZANA 1752307672
    5LAPKE 2752307579
    6GAZTELUPE551314588
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2117:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 40* - 18LAPKE 3
    AGIRRE, B.
    ALDASORO, I.
    2023/04/2118:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    18 - 8ALDE ZAHARRA
    DORRONSORO, J.
    EGAÑA, E.
    2023/04/2216:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1 (R)-TXULOBI 2 (RET)
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 3
    AGIRRE, B.
    ALDASORO, I.
    18 - 3OIARPE 1 (R)
    ARIZABALO, M.
    TELLECHEA, O.
    2023/04/2818:45DONOSTIA - LoiolaALDE ZAHARRA
    DORRONSORO, J.
    EGAÑA, E.
    18 - 10LAPKE 4
    ARIZMENDI, J.
    HARREGUY, E.
    2023/04/30--TXULOBI 2 (RET)-PAGAZPE
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0518:00LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 3
    AGIRRE, B.
    ALDASORO, I.
    13 - 18ALDE ZAHARRA
    EGAÑA, E.
    MANTEROLA, X.
    2023/05/0518:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1 (R)
    TELLECHEA, O.
    UBIRIA, H.
    12 - 18PAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    2023/05/07--LAPKE 4-TXULOBI 2 (RET)
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1218:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    18 - 12LAPKE 4
    ARIZMENDI, J.
    HARREGUY, E.
    2023/05/1316:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1 (R)0* - 18ALDE ZAHARRA
    2023/05/14--TXULOBI 2 (RET)-LAPKE 3
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1917:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 3
    AGIRRE, B.
    ALDASORO, I.
    12 - 18PAGAZPE
    INDAKOETXEA, M.
    JAUREGI, X.
    2023/05/1917:30LAZKAO - Joxemiel 2LAPKE 418 - 0*OIARPE 1 (R)
    2023/05/21--ALDE ZAHARRA-TXULOBI 2 (RET)
     SailkapenaPJIGEAAK
    1PAGAZPE844007244
    2ALDE ZAHARRA743106241
    3LAPKE 3642206139
    4LAPKE 4441214054
    5OIARPE 1 (R)240221572
    6TXULOBI 2 (RET)0000000
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2118:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 1
    ARAMBURU, O.
    BORDAGARAI, A.
    14 - 18ABANTZU 2
    IZAGIRRE, O.
    ZABALA, M.
    2023/04/2119:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    IRIZAR, E.
    ITURBE, A.
    2 - 18ARETXABALETA 2
    ALARCIA, M.
    ERRASTI, J.
    2023/04/2311:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 3 (R)
    BARRENA, A.
    LAKA, O.
    7 - 18AZKOITIA 1
    AGIRREZABAL, A.
    ARISTEGI, E.
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:00ELGOIBAR - IkastolaAZKOITIA 118 - 0*GURE TXERU 1
    2023/04/2818:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 218 - 0*ALOŅA MENDI 3 (R)
    2023/04/2818:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 2
    IZAGIRRE, O.
    ZABALA, M.
    18 - 9OLALDE
    ERRASTI, J.
    ITURBE, A.
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0420:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ITURBE, A.
    18 - 5ALOŅA MENDI 3 (R)
    BARRENA, A.
    LAKA, O.
    2023/05/0518:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 1
    ARAMBURU, O.
    IRURETAGOIENA, I.
    18 - 15ARETXABALETA 2
    ALARCIA, M.
    ERRASTI, J.
    2023/05/0616:15ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 2
    IZAGIRRE, O.
    ZABALA, M.
    18 - 6AZKOITIA 1
    AGIRREZABAL, A.
    ARISTEGI, E.
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1119:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 3 (R)
    BARRENA, A.
    LAKA, O.
    8 - 18GURE TXERU 1
    ARAMBURU, O.
    IRURETAGOIENA, I.
    2023/05/1218:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 2
    ALARCIA, M.
    ERRASTI, J.
    16 - 18ABANTZU 2
    IZAGIRRE, O.
    ZABALA, M.
    2023/05/1219:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE
    ARANBURU, H.
    ERRASTI, J.
    18 - 11AZKOITIA 1
    AGIRREZABAL, A.
    ARISTEGI, E.
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1918:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 1
    ARAMBURU, O.
    IRURETAGOIENA, I.
    18 - 8OLALDE
    ARANBURU, H.
    ERRASTI, J.
    2023/05/1919:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 10* - 18ARETXABALETA 2
    2023/05/2110:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 218 - 0*ALOŅA MENDI 3 (R)
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ABANTZU 21055009045
    2ARETXABALETA 2853208538
    3GURE TXERU 1753116867
    4OLALDE752305570
    5AZKOITIA 1652215361
    6ALOŅA MENDI 3 (R)350322090
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2118:30AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 1
    LARRAMENDI, J.
    ARRIARAN, O.
    7 - 18ARETXABALETA 1
    AHSAN, M.
    IBABE, E.
    2023/04/2119:00BERGARA - UdalekoaBERGARA 2
    MONTALVO, P.
    MURUAMENDIARAZ, U.
    18 - 9AZKOITIA 2
    GARATE, I.
    JUARISTI, J.
    2023/04/23--Atsedena-ARRASATE
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:00ELGOIBAR - IkastolaAZKOITIA 2
    GARATE, I.
    JUARISTI, J.
    12 - 18ILUNPE 1
    ARRIARAN, O.
    LARRAMENDI, J.
    2023/04/2819:30ARRASATE - UarkapeARRASATE
    ETXABE, M.
    ZUBIA, J.
    11 - 18BERGARA 2
    MONTALVO, P.
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2023/04/30--ARETXABALETA 1-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0518:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 1
    ARRIARAN, O.
    LARRAMENDI, J.
    18 - 7ARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    2023/05/0519:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 1
    AHSAN, M.
    IBABE, E.
    18 - 3AZKOITIA 2
    GARATE, I.
    JUARISTI, J.
    2023/05/07--Atsedena-BERGARA 2
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1218:45BERGARA - UdalekoaBERGARA 2
    AGIRRE, U.
    MONTALVO, P.
    8 - 18ILUNPE 1
    ARRIARAN, O.
    LARRAMENDI, J.
    2023/05/1219:15ARRASATE - UarkapeARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    3 - 18ARETXABALETA 1
    AHSAN, M.
    IBABE, E.
    2023/05/14--Atsedena-AZKOITIA 2
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1819:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2
    GARATE, I.
    JUARISTI, J.
    14 - 18ARRASATE
    DOMINGUEZ, H.
    ETXABE, M.
    2023/05/1918:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 1
    AHSAN, M.
    IBABE, E.
    18 - 10BERGARA 2
    MONTALVO, P.
    MURUAMENDIARAZ, U.
    2023/05/21--ILUNPE 1-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ARETXABALETA 1844007223
    2ILUNPE 1743106145
    3BERGARA 2642205456
    4ARRASATE541303968
    5AZKOITIA 2440403872
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2118:30AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 3
    BERISTAIN, U.
    MENDIZABAL, M.
    18 - 11ALOŅA MENDI 1
    FERNANDEZ, L.
    ZUBIA, U.
    2023/04/2119:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 3
    ARBULO, A.
    ORTUETA, O.
    18 - 2GURE TXERU 2
    BARRENECHEA, I.
    PICABEA, M.
    2023/04/23--Atsedena-GOIERRI
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 2
    BARRENECHEA, I.
    PICABEA, M.
    1 - 18ILUNPE 3
    BERISTAIN, U.
    MENDIZABAL, M.
    2023/04/2819:00URRETXU - EderrenaGOIERRI
    GARMENDIA, A.
    MENDIZABAL, O.
    18 - 13ARETXABALETA 3
    KORTAZAR, L.
    ORTUETA, O.
    2023/04/30--ALOŅA MENDI 1-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0518:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 3
    BERISTAIN, U.
    MENDIZABAL, M.
    15 - 18GOIERRI
    GARMENDIA, A.
    MENDIZABAL, O.
    2023/05/0518:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    EGIBURU, U.
    ZUBIA, U.
    18 - 4GURE TXERU 2
    BARRENECHEA, I.
    PICABEA, M.
    2023/05/07--Atsedena-ARETXABALETA 3
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1218:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 3
    KORTAZAR, L.
    ORTUETA, O.
    13 - 18ILUNPE 3
    BERISTAIN, U.
    MENDIZABAL, M.
    2023/05/1219:00URRETXU - EderrenaGOIERRI
    GARMENDIA, A.
    MENDIZABAL, O.
    18 - 0*ALOŅA MENDI 1
    2023/05/14--Atsedena-GURE TXERU 2
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1818:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    EGIBURU, U.
    FERNANDEZ, L.
    18 - 12ARETXABALETA 3
    ARBULO, A.
    ORTUETA, O.
    2023/05/21--ILUNPE 3-Atsedena
    2023/05/2110:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 2
    BARRENECHEA, I.
    PICABEA, M.
    9 - 18GOIERRI
    GARMENDIA, A.
    MENDIZABAL, O.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GOIERRI844007237
    2ILUNPE 3743106943
    3ALOŅA MENDI 1542114752
    4ARETXABALETA 3541305656
    5GURE TXERU 2440401672
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/04/2118:30AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 2
    CLAVIJO, H.
    ELUSTONDO, I.
    18 - 1ARETXABALETA 4
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    2023/04/2119:00BERGARA - UdalekoaBERGARA 1
    CONTRERAS, A.
    FERNANDEZ, O.
    18 - 6ABANTZU 1
    ALBERDI, G.
    MAYO, O.
    2023/04/23--Atsedena-ALOŅA MENDI 2
       Jardunaldia 2 
    2023/04/2818:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    MAYO, O.
    13 - 18ILUNPE 2
    CLAVIJO, H.
    ELUSTONDO, I.
    2023/04/2818:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    AZKUE, D.
    EGURBIDE, M.
    12 - 18BERGARA 1
    CONTRERAS, A.
    FERNANDEZ, O.
    2023/04/30--ARETXABALETA 4-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2023/05/0518:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 218 - 0*ALOŅA MENDI 2
    2023/05/0519:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 4
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    6 - 18ABANTZU 1
    ALBERDI, G.
    MAYO, O.
    2023/05/07--Atsedena-BERGARA 1
       Jardunaldia 4 
    2023/05/1218:45BERGARA - UdalekoaBERGARA 1
    CONTRERAS, A.
    ILARDUIA, H.
    18 - 10ILUNPE 2
    CLAVIJO, H.
    ELUSTONDO, I.
    2023/05/14--Atsedena-ABANTZU 1
    2023/05/1416:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    AZKUE, D.
    EGURBIDE, M.
    18 - 7ARETXABALETA 4
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
       Jardunaldia 5 
    2023/05/1918:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 4
    BELATEGUI, A.
    UGARTE, M.
    2 - 18BERGARA 1
    CONTRERAS, A.
    FERNANDEZ, O.
    2023/05/21--ILUNPE 2-Atsedena
    2023/05/2110:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    ALBERDI, G.
    MAYO, O.
    18 - 11ALOŅA MENDI 2
    AZKUE, D.
    EGURBIDE, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BERGARA 1  844007230
    2ILUNPE 2  743106432
    3ABANTZU 1  642205553
    4ALOŅA MENDI 2  441214161
    5ARETXABALETA 4  440401672
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba