Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Ale (2. urtea) - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 3
    BLAZQUEZ, I.
    VILLAR, M.
    5 - 16AŅORGA
    EZCURRA, J.
    MINTEGI, J.
    13/01/202319:00DONOSTIA - LoiolaALDE ZAHARRA 2
    ERRANDONEA , J.
    ARRIETA, L.
    14 - 16KUKU
    ASEGINOLAZA, O.
    GUIBELALDE, E.
    14/01/202316:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO 19 - 16PAGAZPE 1
    ALEJO , E.
    ALEJO , M.
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:00USURBIL - AginagaPAGAZPE 1
    ALEJO , E.
    ALEJO , M.
    16 - 0GAZTELEKU 3
    BLAZQUEZ, I.
    VILLAR, M.
    20/01/202318:00ANOETA - AlkartasunaKUKU
    ACOSTA, U.
    GUIBELALDE, E.
    13 - 16MUNDARRO 1
    ALDAZABAL, O.
    GOIBURU, P.
    21/01/202316:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA
    EZCURRA, J.
    MINTEGI, J.
    16 - 5ALDE ZAHARRA 2
    ARIZMENDI, S.
    ARRIETA, L.
       Jardunaldia 3 
    27/01/202318:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE 1
    ALEJO , E.
    ALEJO , M.
    16 - 7KUKU
    ACOSTA, U.
    GUIBELALDE, E.
    27/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 3
    BLAZQUEZ, I.
    VILLAR, M.
    16 - 15ALDE ZAHARRA 2
    ARIZMENDI, S.
    ERRANDONEA , J.
    28/01/202318:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO 1
    ALDAZABAL, O.
    GOIBURU, P.
    16 - 4AŅORGA
    EZCURRA, J.
    MINTEGI, J.
       Jardunaldia 4 
    03/02/202318:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA
    EZCURRA, J.
    MINTEGI, J.
    7 - 16PAGAZPE 1
    ALEJO , E.
    ALEJO , M.
    03/02/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 3
    BLAZQUEZ, I.
    VILLAR, M.
    13 - 16KUKU
    ASEGINOLAZA, O.
    GUIBELALDE, E.
    04/02/202316:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 2
    ARRIETA, L.
    ERRANDONEA , J.
    14 - 16MUNDARRO 1
    ALDAZABAL, O.
    GOIBURU, P.
       Jardunaldia 5 
    10/02/202318:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE 1
    ALEJO , E.
    ALEJO , M.
    16 - 6ALDE ZAHARRA 2
    ARIZMENDI, S.
    ARRIETA, L.
    10/02/202319:00ANOETA - AlkartasunaKUKU
    ACOSTA, U.
    ASEGINOLAZA, O.
    5 - 16AŅORGA
    EZCURRA, J.
    MINTEGI, J.
    11/02/202316:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO 1
    ALDAZABAL, O.
    GOIBURU, P.
    16 - 7GAZTELEKU 3
    BLAZQUEZ, I.
    VILLAR, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1PAGAZPE 11055008029
    2MUNDARRO 1954107354
    3AŅORGA853205947
    4KUKU752305775
    5GAZTELEKU 3651404179
    6ALDE ZAHARRA 2550505480
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE 2
    AYUSO, M.
    SOROA, E.
    9 - 16ZIOTZA 1
    ARRUTI, I.
    IBARBIA, B.
    13/01/202318:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    MUXIKA, A.
    ZAPIRAIN, A.
    16 - 5GAZTELEKU 2
    LARRAÑAGA, E.
    LETE, U.
    14/01/202316:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO 2
    JARAMILLO, M.
    ZABALA, J.
    8 - 16HERNANI 1
    AZPEITIA, A.
    HERNANDEZ, X.
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LARRAÑAGA, E.
    LETE, U.
    3 - 16PAGAZPE 2
    ARRILLAGA, A.
    SOROA, E.
    20/01/202318:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA 1
    ARRUTI, I.
    IBARBIA, B.
    16 - 2MUNDARRO 2
    JARAMILLO, M.
    ZABALA, J.
    21/01/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    AZPEITIA, A.
    HERNANDEZ, X.
    16 - 13EPLE
    MUXIKA, A.
    ZAPIRAIN, A.
       Jardunaldia 3 
    27/01/202318:00USURBIL - UdalekoaPAGAZPE 2
    ARRILLAGA, A.
    AYUSO, M.
    16 - 2MUNDARRO 2
    JARAMILLO, M.
    ZABALA, J.
    27/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LARRAÑAGA, E.
    LETE, U.
    4 - 16HERNANI 1
    AZPEITIA, A.
    HERNANDEZ, X.
    27/01/202318:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    MUXIKA, A.
    ZAPIRAIN, A.
    5 - 16ZIOTZA 1
    ARRUTI, I.
    IBARBIA, B.
       Jardunaldia 4 
    03/02/202317:45USURBIL - AginagaPAGAZPE 2
    ARRILLAGA, A.
    SOROA, E.
    14 - 16HERNANI 1
    AZPEITIA, A.
    HERNANDEZ, X.
    03/02/202318:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA 1
    ARRUTI, I.
    IBARBIA, B.
    16 - 3GAZTELEKU 2
    LARRAÑAGA, E.
    LETE, U.
    03/02/202318:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO 2
    JARAMILLO, M.
    ZABALA, J.
    16 - 7EPLE
    MUXIKA, A.
    ZAPIRAIN, A.
       Jardunaldia 5 
    10/02/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    LARRAÑAGA, E.
    LETE, U.
    3 - 16MUNDARRO 2
    JARAMILLO, M.
    ZABALA, J.
    10/02/202318:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    MUXIKA, A.
    ZAPIRAIN, A.
    7 - 16PAGAZPE 2
    AYUSO, M.
    SOROA, E.
    10/02/202319:30HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    HERNANDEZ, X.
    AZPEITIA, A.
    10 - 16ZIOTZA 1
    ARRUTI, I.
    IBARBIA, B.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ZIOTZA 11055008029
    2HERNANI 1954107455
    3PAGAZPE 2853207144
    4MUNDARRO 2752304458
    5EPLE651404869
    6GAZTELEKU 2550501880
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    GARMENDIA , A.
    OLANO, X.
    11 - 16ALDE ZAHARRA 1
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    14/01/202316:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    HUICI, E.
    LOPEZ, M.
    16 - 6HERNANI 2
    BARRENETXEA, E.
    IGLESIAS, A.
    15/01/2023--Atsedena-ZIOTZA 2
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA 2
    EZKIOGA, X.
    IRURETAGOIENA, L.
    16 - 7INTZA
    LASA, A.
    MAIZ, E.
    21/01/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    BARRENETXEA, E.
    IGLESIAS, A.
    16 - 12GAZTELEKU 1
    GARMENDIA , A.
    OLANO, X.
    22/01/2023--ALDE ZAHARRA 1-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    27/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    GARMENDIA , A.
    OLANO, X.
    9 - 16ZIOTZA 2
    EZKIOGA, X.
    IRURETAGOIENA, L.
    28/01/202317:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 1
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    16 - 5HERNANI 2
    BARRENETXEA, E.
    IGLESIAS, A.
    29/01/2023--Atsedena-INTZA
       Jardunaldia 4 
    03/02/202318:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA 2
    EZKIOGA, X.
    IRURETAGOIENA, L.
    12 - 16ALDE ZAHARRA 1
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    04/02/202316:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    HUICI, E.
    LOPEZ, M.
    16 - 6GAZTELEKU 1
    GARMENDIA , A.
    OLANO, X.
    05/02/2023--Atsedena-HERNANI 2
       Jardunaldia 5 
    11/02/202318:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA 1
    IGERATEGI, A.
    SALABERRIA , U.
    16 - 10INTZA
    LASA, A.
    MAIZ, E.
    12/02/2023--GAZTELEKU 1-Atsedena
    12/02/202310:30HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    BARRENETXEA, E.
    IGLESIAS, A.
    9 - 16ZIOTZA 2
    IRURETAGOIENA, L.
    EZKIOGA, X.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ALDE ZAHARRA 1844006438
    2ZIOTZA 2743106041
    3INTZA642204944
    4HERNANI 2541303660
    5GAZTELEKU 1440403864
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 3
    IBARGUREN, X.
    MINGUEZ, O.
    6 - 16SEGURA 1
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
    13/01/202319:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 2
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
    2 - 16INTXURRE 2
    IPENTZA, E.
    TELLERIA, U.
    15/01/202317:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 1
    ARISTORENA, A.
    TXUEKA, J.
    10 - 16ALOŅA MENDI 2
    CRISTOBAL, M.
    EGAÑA, U.
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:30SEGURA - BaratzeSEGURA 1
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
    15 - 16GURE TXERU 1
    ARISTORENA, A.
    TXUEKA, J.
    20/01/202318:30ALEGIA - ElorriINTXURRE 2
    IPENTZA, E.
    TELLERIA, U.
    16 - 4ABANTZU 3
    IBARGUREN, X.
    MINGUEZ, O.
    21/01/202316:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    CRISTOBAL, M.
    EGAÑA, U.
    16 - 4BELOKI 2
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
       Jardunaldia 3 
    27/01/202318:15ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 2
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
    7 - 16ABANTZU 3
    IBARGUREN, X.
    MINGUEZ, O.
    27/01/202318:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    CRISTOBAL, M.
    EGAÑA, U.
    10 - 16SEGURA 1
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
    28/01/202316:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 1
    ARISTORENA, A.
    TXUEKA, J.
    8 - 16INTXURRE 2
    IPENTZA, E.
    TELLERIA, U.
       Jardunaldia 4 
    03/02/202318:10ALEGIA - ElorriINTXURRE 2
    IPENTZA, E.
    NAJI, A.
    14 - 16ALOŅA MENDI 2
    CRISTOBAL, M.
    EGAÑA, U.
    03/02/202319:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 3
    IBARGUREN, X.
    MINGUEZ, O.
    15 - 16GURE TXERU 1
    ARISTORENA, A.
    TXUEKA, J.
    03/02/202319:15ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 2
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
    7 - 16SEGURA 1
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
       Jardunaldia 5 
    10/02/202318:30SEGURA - BaratzeSEGURA 1
    ALBIZU, A.
    LIZARRALDE, E.
    13 - 16INTXURRE 2
    NAJI, A.
    TELLERIA, U.
    10/02/202318:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    CRISTOBAL, M.
    EGAÑA, U.
    16 - 6ABANTZU 3
    IBARGUREN, X.
    MINGUEZ, O.
    11/02/202315:15GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 1
    ARISTORENA, A.
    TXUEKA, J.
    16 - 12BELOKI 2
    CRUZ, M.
    TELLERIA, L.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ALOŅA MENDI 2954107450
    2INTXURRE 2954107843
    3GURE TXERU 1853206674
    4SEGURA 1853207655
    5ABANTZU 3651404771
    6BELOKI 2550503280
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE 2 (RET)-ABANTZU 1
    14/01/202316:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 3
    BENGOA, E.
    MURGUZUR, I.
    14 - 16LEGAZPI
    IRASTORZA, U.
    URANGA, M.
    15/01/2023--Atsedena-INTXURRE 1
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    HUEGUN, M.
    MANTXO, A.
    2 - 16ALOŅA MENDI 3
    BENGOA, E.
    MURGUZUR, I.
    20/01/202318:30ALEGIA - ElorriINTXURRE 1-OSPELE 2 (RET)
    22/01/2023--LEGAZPI-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/01/202318:30LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI
    IRASTORZA, U.
    URANGA, M.
    16 - 2ABANTZU 1
    HUEGUN, M.
    MANTXO, A.
    27/01/202318:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 3
    BENGOA, E.
    MURGUZUR, I.
    5 - 16INTXURRE 1
    AZPILIKUETA, A.
    GARMENDIA, I.
    29/01/2023--Atsedena-OSPELE 2 (RET)
       Jardunaldia 4 
    03/02/202318:10ALEGIA - ElorriINTXURRE 1
    GARMENDIA, I.
    MENDIA, U.
    16 - 13LEGAZPI
    IRASTORZA, U.
    URANGA, M.
    05/02/2023--OSPELE 2 (RET)-ALOŅA MENDI 3
    05/02/2023--Atsedena-ABANTZU 1
       Jardunaldia 5 
    11/02/202316:15ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    HUEGUN, M.
    MANTXO, A.
    2 - 16INTXURRE 1
    AZPILIKUETA, A.
    MENDIA, U.
    12/02/2023--LEGAZPI-OSPELE 2 (RET)
    12/02/2023--ALOŅA MENDI 3-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1INTXURRE 1633004820
    2LEGAZPI532104532
    3ALOŅA MENDI 3431203534
    4ABANTZU 133030648
    5OSPELE 2 (RET)0000000
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:30SEGURA - BaratzeSEGURA 2
    ELORZA, L.
    TELLERIA, O.
    16 - 1GURE TXERU 2
    ELEZGARAI, A.
    GARIN, I.
    13/01/202318:30ORIO - UdalekoaOSPELE 3
    AMENABAR, A.
    ETXEBERRIA, T.
    4 - 16ALOŅA MENDI 1
    GEZALAGA, P.
    OSES, K.
    15/01/2023--Atsedena-ATXURBIDE 1
       Jardunaldia 2 
    20/01/202320:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE 1
    ALBERDI, O.
    SERRANO, A.
    16 - 1OSPELE 3
    ALBERDI, I.
    ETXEBERRIA, T.
    21/01/202316:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    LIZARRALDE, I.
    OSES, K.
    1 - 16SEGURA 2
    ELORZA, L.
    TELLERIA, O.
    22/01/2023--GURE TXERU 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    27/01/202318:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 2
    ELEZGARAI, A.
    GARIN, I.
    9 - 16ALOŅA MENDI 1
    GEZALAGA, P.
    LIZARRALDE, I.
    27/01/202318:30SEGURA - BaratzeSEGURA 2
    ELORZA, L.
    TELLERIA, O.
    16 - 12ATXURBIDE 1
    ALBERDI, O.
    SERRANO, A.
    29/01/2023--Atsedena-OSPELE 3
       Jardunaldia 4 
    03/02/202319:15ORIO - UdalekoaOSPELE 3
    ALBERDI, I.
    ETXEBERRIA, T.
    1 - 16SEGURA 2
    ELORZA, L.
    TELLERIA, O.
    03/02/202319:30IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE 1
    ALBERDI, O.
    SERRANO, A.
    16 - 4GURE TXERU 2
    ELEZGARAI, A.
    GARIN, I.
    05/02/2023--Atsedena-ALOŅA MENDI 1
       Jardunaldia 5 
    10/02/202318:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    GEZALAGA, P.
    OSES, K.
    5 - 16ATXURBIDE 1
    ALBERDI, O.
    SERRANO, A.
    10/02/202318:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU 2
    ELEZGARAI, A.
    GARIN, I.
    16 - 5OSPELE 3
    AMENABAR, A.
    ETXEBERRIA, T.
    12/02/2023--SEGURA 2-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1SEGURA 2844006415
    2ATXURBIDE 1743106026
    3ALOŅA MENDI 1642203845
    4GURE TXERU 2541303053
    5OSPELE 3440401164
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202318:30SEGURA - BaratzeSEGURA 3
    ALUSTIZA, A.
    ARRUE, A.
    11 - 16OSPELE 1
    JAIO, A.
    PIKABEA, U.
    13/01/202319:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 1
    LEUNDA, J.
    TABOADA, D.
    5 - 16ATXURBIDE 2
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    15/01/2023--Atsedena-ABANTZU 2
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 2
    AYESA, M.
    LETAMENDIA, U.
    16 - 3SEGURA 3
    ALUSTIZA, A.
    ARRUE, A.
    22/01/2023--ATXURBIDE 2-Atsedena
    22/01/202311:00ORIO - UdalekoaOSPELE 1
    JAIO, A.
    PIKABEA, U.
    16 - 6BELOKI 1
    LEUNDA, J.
    TABOADA, D.
       Jardunaldia 3 
    26/01/202318:30IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE 216 - 9OSPELE 1
    27/01/202318:15ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 10* - 16ABANTZU 2
    29/01/2023--Atsedena-SEGURA 3
       Jardunaldia 4 
    02/02/202319:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 2
    AYESA, M.
    LETAMENDIA, U.
    1 - 16ATXURBIDE 2
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    03/02/202318:30SEGURA - BaratzeSEGURA 3
    ALUSTIZA, A.
    ARRUE, A.
    16 - 15BELOKI 1
    LEUNDA, J.
    TABOADA, D.
    05/02/2023--Atsedena-OSPELE 1
       Jardunaldia 5 
    10/02/202319:30IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE 2
    MENDIZABAL, I.
    MURUA, X.
    16 - 9SEGURA 3
    ARRUE, A.
    ALUSTIZA, A.
    11/02/202319:00ORIO - UdalekoaOSPELE 1
    JAIO, A.
    PIKABEA, U.
    13 - 16ABANTZU 2
    AYESA, M.
    LETAMENDIA, U.
    12/02/2023--BELOKI 1-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ATXURBIDE 2  844006424
    2ABANTZU 2  743104932
    3OSPELE 1  642205449
    4SEGURA 3  541303963
    5BELOKI 1  340312664
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba