Txapelketa: Errendimendua Udazkena - Zesta punta Udazkena - Infantilak

a - Egutegia

 

Azaroak 20

-

Larunbatean (19), MUTRIKUN:

17:00etan – BENJAMINAK

18:00etan – ALEBINAK (B)

-

Igandean (20), TOLOSAN:

9:30etan – ALEBINAK (A)

10:30etan – INFANTILAK

 

-----

 

Azaroak 27

-

Xxxxx (XX), HONDARRIBIAN:

XX:XXetan – ALEBINAK (A)

XX:XXetan – INFANTILAK

 

-----

 

Abenduak 4

-

Xxxxx (XX), ANDOAINEN:

XX:XXetan - BENJAMINAK

XX:XXetan - ALEBINAK (B)

-

Xxxxx (XX), MUTRIKUN:

XX:XXetan – ALEBINAK (A)

XX:XXetan – INFANTILAK

 

-----

 

Abenduak 18

-

Xxxxxx (XX), HONDARRIBIAN:

XX:XXetan – BENJAMINAK

XX:XXetan – ALEBINAK (B)

-

Xxxxx (XX), ZUMAIAN:

XX:XXetan – ALEBINAK (A)

XX:XXetan – INFANTILAK

 

-----

b - Sailkapenak

 

-----

 

ALEBINAK A
A maila   Pilotaria P 1 2 3
Aurrelariak 1 PANIAGUA (DB) 19 0 1 1
2 OSA (DB) 12 1 0 0
3 EGAÑA (DB) 12 1 0 0
4 TXURRUKA ANDDE (DB) 11 0 0 0
5 URREZTI UNAX (DB) 4 0 0 1
6 URREIZTI AITZIBER (DB) 2 0 0 0
7 URREIZTI JON (DB) 1 0 0 0
8 BILBAO (DB) 0 0 0 0
9 ALBERDI (DB) 0 0 0 0
10 EGURBIDE (DB) 0 0 0 0
11 ALBERDI (DB) 0 0 0 0
Atzelariak 1 URIBE (DB) 25 0 3 0
2 LIZARRAGA (B) 24 2 0 0
3 URREIZTI MIKEL (DB) 23 1 1 0
4 TXURRUKA XUBAN (DB) 17 0 1 0
5 ARRIZABALAGA (DB) 12 0 0 1
6 VERGARA (Z) 12 0 0 1
             
ALEBINAK B
A maila   Pilotaria P 1 2 3
Aurrelariak 1 GARMENDIA (G) 23 1 1 0
2 AMEZTEGI MARKEL (G) 19 0 2 0
3 LETE (G) 18 1 0 1
4 POLO (G) 17 1 1 0
5 VICENTE (G) 15 1 0 1
6 AZPILLAGA (H) 13 0 1 0
7 GELBENZU (G) 10 0 1 0
8 OLANO (G) 0 0 0 0
Atzelariak 1 LARRAÑAGA (G) 45 2 2 0
2 LOPEZ (G) 37 2 2 0
3 AMEZTEGI LIER (G) 23 0 1 2
4 LIZARRAGA (H) 0 0 0 0
             
INFANTILAK
A maila   Pilotaria P 1 2 3
Aurrelariak 1 AGIRREGOMEZ. ALAIN (DB) 23 1 1 0
2 SILVETI (Z) 17 1 0 0
3 ARRIZABALAGA GANIX (DB) 16 1 1 0
4 ESTEVEZ (H) 16 1 0 1
5 WATKINS (Z) 14 0 1 1
6 SARASOLA (B) 12 0 0 1
7 MORENO (G) 11 0 1 0
8 BERISTAIN (DB) 6 0 1 0
9 URREIZTI (DB) 5 0 0 1
10 MENDIZABAL (DJA) 2 0 0 0
11 ARIZTIMUÑO (G) 2 0 0 0
12 LAZKANOTEGI (H) 1 0 0 0
13 ZOZAYA (H) 0 0 0 0
14 BILBAO (DJA) 0 0 0 0
Atzelariak 1 OTAÑO (DB) 35 2 1 0
2 BEREAU (H) 15 1 0 0
3 LOPETEGI (G) 12 0 0 1
4 JUARISTI (DB) 11 0 1 0
5 BENGOETXEA (H) 8 0 1 0
6 EMAZABEL (H) 6 0 1 0
7 AGIRREGOMEZ. ERIK (DB) 5 0 0 1
8 GOÑI (Z) 5 0 0 1
9 LARRAÑAGA (B) 5 0 0 1
10 MIHU (H) 5 0 0 0
11 ARRIZABALAGA IBAI (DB) 0 0 0 0
12 ZEBERIO (H) 0 0 0 0
13 ENBIL (Z) 0 0 0 0

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba