Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka EBA - Ale (2. urtea) - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:10ALEGIA - ElorriINTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    2 - 0
    (8-7) (8-5)
    GAZTELEKU-OLANO
    OLANO, X.
    14/10/202219:15ORIO - UdalekoaOSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    ZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    16/10/202211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA A.
    BARRENETXEA, A.
    2 - 1
    (8-3) (4-8) (4-3)
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, A.
       Jardunaldia 2 
    20/10/202217:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IRURETAGOIENA2 - 0
    (8-4) (8-5)
    HERNANI-BARRENETXEA A.
    22/10/202210:15LEZO - Beko ErrotaEPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, A.
    0 - 2
    (5-8) (5-8)
    INTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    22/10/202215:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-OLANO
    OLANO, X.
    0 - 2
    (2-8) (2-8)
    OSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
       Jardunaldia 3 
    28/10/202218:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, A.
    2 - 1
    (8-3) (4-8) (4-3)
    ZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    28/10/202219:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA A.0 - 2
    (6-8) (7-8)
    GAZTELEKU-OLANO
    VILLAR, M.
    30/10/202210:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    2 - 1
    (2-8) (8-6) (4-2)
    OSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:30ALEGIA - ElorriINTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    ZIOTZA-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOIENA, L.
    04/11/202218:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-OLANO
    LETE, U.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, A.
    06/11/202211:00ORIO - UdalekoaOSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-7)
    HERNANI-BARRENETXEA A.
    BARRENETXEA, A.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:15ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-IRURETAGOIENA2 - 0
    (8-3) (8-5)
    GAZTELEKU-OLANO
    11/11/202218:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN, A.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    OSPELE-PIKABEA
    PIKABEA, U.
    12/11/202218:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA A.
    BARRENETXEA, A.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    INTXURRE-AZPILIKUETA
    AZPILIKUETA, A.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1INTXURRE-AZPILIKUETA105500101
    2OSPELE-PIKABEA9541092
    3EPLE-ZAPIRAIN7523057
    4ZIOTZA-IRURETAGOIENA7523056
    5GAZTELEKU-OLANO6514028
    6HERNANI-BARRENETXEA A.6514029
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:00ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-EZKIOGA2 - 0
    (8-2) (8-2)
    HERNANI-BARRENETXEA E.
    BARRENETXEA, E.
    14/10/202219:00HONDARRIBIA - JostaldiHONDARRIBIA-ARISTIZABAL0 - 2
    (2-8) (1-8)
    AŅORGA-MINTEGI
    15/10/202216:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-MAIZ
    MAIZ, E.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    INTXURRE-GARMENDIA
    GARMENDIA, I.
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-MINTEGI
    MINTEGI, J.
    2 - 1
    (8-7) (4-8) (4-0)
    ZIOTZA-EZKIOGA
    EZKIOGA, X.
    21/10/202218:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-GARMENDIA
    GARMENDIA, I.
    2 - 0
    (8-4) (8-0)
    HONDARRIBIA-ARISTIZABAL
    ARISTIZABAL, M.
    22/10/202216:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA E.
    BARRENETXEA, E.
    0 - 2
    (6-8) (7-8)
    INTZA-MAIZ
    LASA, A.
       Jardunaldia 3 
    27/10/202218:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-EZKIOGA2 - 1
    (7-8) (8-2) (4-1)
    INTXURRE-GARMENDIA
    29/10/202216:15LASARTE-ORIA - LoidibarrenINTZA-MAIZ1 - 2
    (6-8) (8-3) (2-4)
    HONDARRIBIA-ARISTIZABAL
    30/10/202211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA E.
    BARRENETXEA, E.
    0 - 2
    (6-8) (2-8)
    AŅORGA-MINTEGI
    MINTEGI, J.
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:30ALEGIA - ElorriINTXURRE-GARMENDIA
    GARMENDIA, I.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    HERNANI-BARRENETXEA E.
    BARRENETXEA, E.
    05/11/202216:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-MAIZ
    LASA, A.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    AŅORGA-MINTEGI
    MINTEGI, J.
    06/11/202211:00HONDARRIBIA - JostaldiHONDARRIBIA-ARISTIZABAL0 - 2
    (5-8) (2-8)
    ZIOTZA-EZKIOGA
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:15ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-EZKIOGA2 - 0
    (8-1) (8-5)
    INTZA-MAIZ
    11/11/202218:45DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-MINTEGI
    MINTEGI, J.
    2 - 0
    (8-4) (8-2)
    INTXURRE-GARMENDIA
    GARMENDIA, I.
    12/11/202218:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-BARRENETXEA E.
    BARRENETXEA, E.
    1 - 2
    (7-8) (8-3) (3-4)
    HONDARRIBIA-ARISTIZABAL
    ARISTIZABAL, M.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1AŅORGA-MINTEGI105500101
    2ZIOTZA-EZKIOGA9541093
    3INTXURRE-GARMENDIA8532074
    4HONDARRIBIA-ARISTIZABAL7523048
    5INTZA-MAIZ6514038
    6HERNANI-BARRENETXEA E.55050110
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    15/10/202216:00ORIO - UdalekoaOSPELE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOYENA, A.
    0 - 2
    (1-8) (2-8)
    ALDE ZAHARRA-IGERATEGI
    IGERATEGI, A.
    16/10/2022--AtsedenaAŅORGA-EZKURRA
    16/10/202211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    INTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-EZKURRA
    EZCURRA, J.
    0 - 2
    (2-8) (6-8)
    HERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    21/10/202218:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    2 - 0
    (8-2) (8-2)
    OSPELE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOYENA, A.
    23/10/2022--ALDE ZAHARRA-IGERATEGIAtsedena
       Jardunaldia 3 
    27/10/202219:30ORIO - UdalekoaOSPELE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOYENA, A.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    AŅORGA-EZKURRA
    EZCURRA, J.
    29/10/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-IGERATEGI
    IGERATEGI, A.
    2 - 1
    (8-5) (7-8) (4-3)
    INTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    30/10/2022--AtsedenaHERNANI-HERNANDEZ
       Jardunaldia 4 
    04/11/202219:15HERNANI - UdalekoaHERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    OSPELE-IRURETAGOIENA
    IRURETAGOYENA, A.
    05/11/202210:00DONOSTIA - AņorgaAŅORGA-EZKURRA
    EZCURRA, J.
    0 - 2
    (3-8) (4-8)
    ALDE ZAHARRA-IGERATEGI
    IGERATEGI, A.
    06/11/2022--AtsedenaINTXURRE-MENDIA
       Jardunaldia 5 
    10/11/202218:00ALEGIA - ElorriINTXURRE-MENDIA
    MENDIA, U.
    1 - 2
    (6-8) (8-5) (1-4)
    AŅORGA-EZKURRA
    EZCURRA, J.
    12/11/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-IGERATEGI
    IGERATEGI, A.
    2 - 0
    (8-6) (8-4)
    HERNANI-HERNANDEZ
    HERNANDEZ, X.
    13/11/2022--OSPELE-IRURETAGOIENAAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ALDE ZAHARRA-IGERATEGI8440081
    2INTXURRE-MENDIA6422064
    3HERNANI-HERNANDEZ6422044
    4AŅORGA-EZKURRA6422045
    5OSPELE-IRURETAGOIENA4404008
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    15/10/202215:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    0 - 2
    (4-8) (2-8)
    INTXURRE-IPENTZA
    IPENTZA, E.
    15/10/202216:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    1 - 2
    (3-8) (8-1) (3-4)
    ALDE ZAHARRA-SALABERRIA
    SALABERRIA , U.
    16/10/2022--AtsedenaOIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    ERAUNTZETAMURGIL, O.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    HERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    21/10/202218:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-IPENTZA
    IPENTZA, E.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    IPARRAGUIRRE, I.
    23/10/2022--ALDE ZAHARRA-SALABERRIAAtsedena
       Jardunaldia 3 
    29/10/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SALABERRIA
    SALABERRIA , U.
    0 - 2
    (0-8) (3-8)
    INTXURRE-IPENTZA
    IPENTZA, E.
    29/10/202216:15LASARTE-ORIA - LoidibarrenINTZA-IPARRAGIRRE
    LOPEZ, M.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    OIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    ERAUNTZETAMURGIL, O.
    30/10/2022--AtsedenaHERNANI-IGLESIAS
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    ERAUNTZETAMURGIL, O.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    ALDE ZAHARRA-SALABERRIA
    SALABERRIA , U.
    06/11/2022--AtsedenaINTXURRE-IPENTZA
    06/11/202211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    2 - 1
    (8-5) (7-8) (4-1)
    INTZA-IPARRAGIRRE
    LOPEZ, M.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:10ALEGIA - ElorriINTXURRE-IPENTZA
    IPENTZA, E.
    0 - 2
    (1-8) (3-8)
    OIARPE-ERAUNTZETAMURGIL
    ERAUNTZETAMURGIL, O.
    12/11/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-SALABERRIA
    SALABERRIA , U.
    2 - 0
    (8-7) (8-3)
    HERNANI-IGLESIAS
    IGLESIAS, A.
    13/11/2022--INTZA-IPARRAGIRREAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OIARPE-ERAUNTZETAMURGIL8440080
    2INTXURRE-IPENTZA7431062
    3ALDE ZAHARRA-SALABERRIA6422045
    4HERNANI-IGLESIAS5413027
    5INTZA-IPARRAGIRRE4404028
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    15/10/202216:00ORIO - UdalekoaOSPELE-ETXEBERRIA
    JAIO, A.
    2 - 1
    (6-8) (8-5) (4-2)
    EPLE-MUXIKA
    MUXIKA, A.
    16/10/2022--AtsedenaINTXURRE-TELLERIA
    16/10/202211:00HERNANI - UdalekoaHERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
    1 - 2
    (8-4) (7-8) (3-4)
    ALDE ZAHARRA-ERRANDONEA
    ERRANDONEA , J.
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:15ALEGIA - ElorriINTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    OSPELE-ETXEBERRIA
    JAIO, A.
    22/10/202210:15LEZO - Beko ErrotaEPLE-MUXIKA
    MUXIKA, A.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    HERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
    23/10/2022--ALDE ZAHARRA-ERRANDONEAAtsedena
       Jardunaldia 3 
    28/10/202219:30HERNANI - UdalekoaHERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
    1 - 2
    (7-8) (8-5) (1-4)
    INTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    29/10/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ERRANDONEA
    ERRANDONEA , J.
    2 - 0
    (8-2) (8-1)
    EPLE-MUXIKA
    MUXIKA, A.
    30/10/2022--AtsedenaOSPELE-ETXEBERRIA
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:30ALEGIA - ElorriINTXURRE-TELLERIA
    TELLERIA, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-4)
    ALDE ZAHARRA-ERRANDONEA
    ERRANDONEA , J.
    06/11/2022--AtsedenaEPLE-MUXIKA
    06/11/202211:00ORIO - UdalekoaOSPELE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, T.
    0 - 2
    (5-8) (2-8)
    HERNANI-GALDOS
    GALDOS, E.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE-MUXIKA0 - 2
    (0-8) (0-8)
    INTXURRE-TELLERIA
    12/11/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ERRANDONEA
    ERRANDONEA , J.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    OSPELE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, T.
    13/11/2022--HERNANI-GALDOSAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1INTXURRE-TELLERIA8440081
    2ALDE ZAHARRA-ERRANDONEA7431063
    3HERNANI-GALDOS6422064
    4OSPELE-ETXEBERRIA5413027
    5EPLE-MUXIKA3403118
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    15/10/202216:00ORIO - UdalekoaOSPELE-AMENABAR
    ALBERDI, I.
    0 - 2
    (2-8) (3-8)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    15/10/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    0 - 2
    (5-8) (2-8)
    GAZTELEKU-GARMENDIA
    GARMENDIA , A.
    16/10/2022--AtsedenaOIARPE-GALARDI
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2 - 0
    (8-1) (8-3)
    ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    22/10/202215:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-GARMENDIA
    GARMENDIA , A.
    2 - 0
    (8-4) (8-7)
    OSPELE-AMENABAR
    ALBERDI, I.
    23/10/2022--ZIOTZA-ARRUTIAtsedena
       Jardunaldia 3 
    27/10/202218:30ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI2 - 1
    (8-5) (6-8) (4-1)
    GAZTELEKU-GARMENDIA
    28/10/202219:30ORIO - UdalekoaOSPELE-AMENABAR
    AMENABAR, A.
    0 - 2
    (2-8) (1-8)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    30/10/2022--AtsedenaALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    ZIOTZA-ARRUTI
    ARRUTI, I.
    05/11/202216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, S.
    0 - 2
    (5-8) (7-8)
    OSPELE-AMENABAR
    AMENABAR, A.
    06/11/2022--AtsedenaGAZTELEKU-GARMENDIA
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:15ZIZURKIL - IntxaurZIOTZA-ARRUTI2 - 0
    (8-2) (8-2)
    ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI
    11/11/202218:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-GARMENDIA
    BLAZQUEZ, I.
    0 - 2
    (0-8) (1-8)
    OIARPE-GALARDI
    GALARDI, L.
    13/11/2022--OSPELE-AMENABARAtsedena
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1OIARPE-GALARDI8440080
    2ZIOTZA-ARRUTI7431063
    3GAZTELEKU-GARMENDIA6422054
    4OSPELE-AMENABAR5413026
    5ALDE ZAHARRA-ARIZMENDI4404008
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    BELOKI-LEUNDA
    LEUNDA, J.
    14/10/202219:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR
    IRIZAR, E.
    0 - 2
    (1-8) (2-8)
    ATXURBIDE-MURUA
    MURUA, X.
    16/10/202218:00A - Programatu gabe - GEPFABANTZU-AYESA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    SEGURA-LIZARRALDE
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:30MUTILOA - UdalekoaSEGURA-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, E.
    2 - 0
    (8-6) (8-6)
    OLALDE-IRIZAR
    IRIZAR, E.
    21/10/202220:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-MURUA
    MURUA, X.
    1 - 2
    (3-8) (8-3) (3-4)
    GURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    21/10/202220:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-LEUNDA
    LEUNDA, J.
    0 - 2
    (4-8) (2-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
       Jardunaldia 3 
    28/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    2 - 0
    (8-5) (8-4)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    28/10/202219:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-MURUA
    MURUA, X.
    2 - 0
    (8-4) (8-1)
    SEGURA-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, E.
    28/10/202219:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR
    IRIZAR, E.
    2 - 1
    (8-7) (4-8) (4-1)
    BELOKI-LEUNDA
    LEUNDA, J.
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    2 - 0
    (8-5) (8-2)
    SEGURA-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, E.
    05/11/202216:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-LEUNDA0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ATXURBIDE-MURUA
    MURUA, X.
    05/11/202216:15ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
    2 - 0
    (8-4) (8-3)
    OLALDE-IRIZAR
    IRIZAR, E.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-LIZARRALDE
    LIZARRALDE, E.
    2 - 1
    (4-8) (8-3) (4-0)
    BELOKI-LEUNDA
    LEUNDA, J.
    11/11/202219:00ANTZUOLA - UdalekoaOLALDE-IRIZAR
    IRIZAR, E.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    GURE TXERU-ZULAIKA
    ZULAIKA, U.
    13/11/202212:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-MURUA
    MURUA, X.
    0 - 2
    (4-8) (2-8)
    ABANTZU-AYESA
    AYESA, M.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1GURE TXERU-ZULAIKA105500101
    2ABANTZU-AYESA9541082
    3ATXURBIDE-MURUA8532074
    4SEGURA-LIZARRALDE6522147
    5OLALDE-IRIZAR6514029
    6BELOKI-LEUNDA45041210
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA A.
    LABAKA, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    SEGURA-ALUSTIZA
    ALUSTIZA, A.
    14/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ARISTORENA
    ARISTORENA, A.
    2 - 1
    (7-8) (8-3) (4-2)
    ATXURBIDE-ALBERDI (RET)
    ALBERDI, O.
    14/10/202219:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    ABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    0 - 2
    (3-8) (2-8)
    GURE TXERU-ARISTORENA
    ARISTORENA, A.
    21/10/202218:30MUTILOA - UdalekoaSEGURA-ALUSTIZA
    ALUSTIZA, A.
    0 - 2
    (3-8) (5-8)
    LEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    21/10/202220:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ALBERDI (RET)
    ALBERDI, O.
    0 - 2
    (1-8) (1-8)
    ILUNPE-LABAKA A.
    LABAKA, A.
       Jardunaldia 3 
    28/10/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ALUSTIZA2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ATXURBIDE-ALBERDI (RET)
    28/10/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-LABAKA A.
    LABAKA, A.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    ABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    28/10/202219:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    2 - 0
    (8-7) (8-3)
    GURE TXERU-ARISTORENA
    ARISTORENA, A.
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ARISTORENA
    ARISTORENA, A.
    0 - 2
    (6-8) (4-8)
    ILUNPE-LABAKA A.
    LABAKA, A.
    04/11/202219:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    2 - 0
    (8-0) (8-0)
    ATXURBIDE-ALBERDI (RET)
    05/11/202216:15ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-MANTXO
    MANTXO, A.
    0 - 2
    (6-8) (5-8)
    SEGURA-ALUSTIZA
    ALUSTIZA, A.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA A.
    LABAKA, A.
    0 - 2
    (6-8) (3-8)
    LEGAZPI-URANGA
    URANGA, M.
    11/11/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ALUSTIZA
    ALUSTIZA, A.
    0 - 2
    (4-8) (7-8)
    GURE TXERU-ARISTORENA
    ARISTORENA, A.
    12/11/202217:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-ALBERDI (RET)ABANTZU-MANTXO
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1LEGAZPI-URANGA84400100
    2ILUNPE-LABAKA A.7431082
    3GURE TXERU-ARISTORENA6422065
    4SEGURA-ALUSTIZA5413046
    5ABANTZU-MANTXO4404008
    6ATXURBIDE-ALBERDI (RET)0000018
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:30ZERAIN - UdalekoaSEGURA-ALBIZU
    ALBIZU, A.
    2 - 1
    (8-2) (7-8) (4-0)
    ALOŅA MENDI-MURGUZUR
    MURGUZUR, I.
    14/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-TXUEKA
    TXUEKA, J.
    2 - 0
    (8-5) (8-5)
    AZKOITIA-AIZPURU
    AIZPURU, O.
    14/10/202220:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-NEBREDA
    NEBREDA, O.
    0 - 2
    (6-8) (5-8)
    ABANTZU-HUEGUN
    HUEGUN, M.
       Jardunaldia 2 
    20/10/202218:45AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AIZPURU
    AIZPURU, O.
    1 - 2
    (6-8) (8-6) (2-4)
    BELOKI-NEBREDA
    NEBREDA, O.
    21/10/202218:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-HUEGUN
    HUEGUN, M.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    SEGURA-ALBIZU
    ALBIZU, A.
    21/10/202218:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-MURGUZUR
    MURGUZUR, I.
    0 - 2
    (4-8) (6-8)
    GURE TXERU-TXUEKA
    TXUEKA, J.
       Jardunaldia 3 
    28/10/202218:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-MURGUZUR
    MURGUZUR, I.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    ABANTZU-HUEGUN
    HUEGUN, M.
    28/10/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ALBIZU
    ALBIZU, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    AZKOITIA-AIZPURU
    AIZPURU, O.
    28/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-TXUEKA
    TXUEKA, J.
    2 - 0
    (8-4) (8-4)
    BELOKI-NEBREDA
    NEBREDA, O.
       Jardunaldia 4 
    03/11/202218:45AZKOITIA - GureaAZKOITIA-AIZPURU
    AIZPURU, O.
    0 - 2
    (5-8) (3-8)
    ALOŅA MENDI-MURGUZUR
    MURGUZUR, I.
    04/11/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-TXUEKA
    TXUEKA, J.
    2 - 0
    (8-2) (8-5)
    ABANTZU-HUEGUN
    HUEGUN, M.
    05/11/202216:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-NEBREDA
    NEBREDA, O.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    SEGURA-ALBIZU
    ALBIZU, A.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ALBIZU
    ALBIZU, A.
    2 - 0
    (8-2) (8-3)
    GURE TXERU-TXUEKA
    TXUEKA, J.
    11/11/202219:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-HUEGUN2 - 0
    (8-0) (8-0)
    AZKOITIA-AIZPURU
    12/11/202216:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-MURGUZUR
    MURGUZUR, I.
    2 - 0
    (8-4) (8-7)
    BELOKI-NEBREDA
    NEBREDA, O.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1SEGURA-ALBIZU105500101
    2GURE TXERU-TXUEKA9541082
    3ALOŅA MENDI-MURGUZUR8532074
    4ABANTZU-HUEGUN7523046
    5BELOKI-NEBREDA6514029
    6AZKOITIA-AIZPURU45041110
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202219:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-MOLEDO
    MOLEDO, C.
    2 - 1
    (8-5) (5-8) (4-0)
    SEGURA-ARRUE
    ARRUE, A.
    15/10/202217:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-MENDIZABAL2 - 0
    (8-0) (8-4)
    LEGAZPI-IRASTORZA
    16/10/202211:00GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ESTEBAN
    ESTEBAN, L.
    1 - 2
    (4-8) (8-5) (2-4)
    AZKOITIA-ZAMORA
    ZAMORA, I.
       Jardunaldia 2 
    20/10/202218:45AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ZAMORA
    ZAMORA, I.
    2 - 0
    (8-7) (8-0)
    ARRASATE-MOLEDO
    MOLEDO, C.
    21/10/202218:30MUTILOA - UdalekoaSEGURA-ARRUE
    ARRUE, A.
    0 - 2
    (0-8) (2-8)
    ATXURBIDE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
    21/10/202219:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    0 - 2
    (7-8) (7-8)
    GURE TXERU-ESTEBAN
    ESTEBAN, L.
       Jardunaldia 3 
    27/10/202218:45AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ZAMORA
    ZAMORA, I.
    1 - 2
    (6-8) (8-7) (2-4)
    LEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    28/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ESTEBAN
    ESTEBAN, L.
    2 - 1
    (8-4) (6-8) (4-1)
    SEGURA-ARRUE
    ARRUE, A.
    28/10/202219:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-MOLEDO
    MOLEDO, C.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    ATXURBIDE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ARRUE
    ARRUE, A.
    2 - 1
    (4-8) (8-7) (4-0)
    AZKOITIA-ZAMORA
    ZAMORA, I.
    04/11/202219:30ARRASATE - UarkapeARRASATE-MOLEDO
    MOLEDO, C.
    0 - 2
    (3-8) (4-8)
    LEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    05/11/202217:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE-MENDIZABAL2 - 0
    (8-1) (8-1)
    GURE TXERU-ESTEBAN
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ESTEBAN
    ESTEBAN, L.
    1 - 2
    (0-8) (8-3) (1-4)
    ARRASATE-MOLEDO
    MOLEDO, C.
    11/11/202219:00LEGAZPI - UrbeltzLEGAZPI-IRASTORZA
    IRASTORZA, U.
    2 - 0
    (8-1) (8-2)
    SEGURA-ARRUE
    ARRUE, A.
    11/11/202219:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA-ZAMORA
    ZAMORA, I.
    0 - 2
    (2-8) (0-8)
    ATXURBIDE-MENDIZABAL
    MENDIZABAL, I.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ATXURBIDE-MENDIZABAL105500100
    2LEGAZPI-IRASTORZA8532065
    3AZKOITIA-ZAMORA7523067
    4ARRASATE-MOLEDO7523048
    5GURE TXERU-ESTEBAN7523067
    6SEGURA-ARRUE6514049
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA Z.
    LABAKA, Z.
    2 - 0
    (8-5) (8-5)
    ABANTZU-MINGUEZ
    MINGUEZ, O.
    14/10/202218:30ZERAIN - UdalekoaSEGURA-ELORTZA
    ELORZA, L.
    2 - 0
    (8-0) (8-1)
    GURE TXERU-GARIN
    GARIN, I.
    15/10/202216:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-BENGOA
    BENGOA, E.
    0 - 2
    (7-8) (6-8)
    BELOKI-TABOADA
    TABOADA, D.
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-MINGUEZ
    MINGUEZ, O.
    1 - 2
    (3-8) (8-6) (3-4)
    SEGURA-ELORTZA
    ELORZA, L.
    21/10/202218:45GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-GARIN
    GARIN, I.
    2 - 1
    (3-8) (8-4) (4-2)
    ALOŅA MENDI-BENGOA
    BENGOA, E.
    21/10/202220:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-TABOADA
    TABOADA, D.
    0 - 2
    (1-8) (0-8)
    ILUNPE-LABAKA Z.
    LABAKA, Z.
       Jardunaldia 3 
    28/10/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-LABAKA Z.
    LABAKA, Z.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    GURE TXERU-GARIN
    GARIN, I.
    28/10/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ELORTZA
    ELORZA, L.
    2 - 0
    (8-0) (8-1)
    ALOŅA MENDI-BENGOA
    BENGOA, E.
    29/10/202216:15ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-MINGUEZ
    MINGUEZ, O.
    2 - 0
    (8-7) (8-4)
    BELOKI-TABOADA
    TABOADA, D.
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI-BENGOA
    BENGOA, E.
    0 - 2
    (0-8) (0-8)
    ILUNPE-LABAKA Z.
    LABAKA, Z.
    04/11/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-ELORTZA
    ELORZA, L.
    2 - 0
    (8-3) (8-1)
    BELOKI-TABOADA
    TABOADA, D.
    04/11/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-GARIN
    GARIN, I.
    1 - 2
    (4-8) (8-6) (0-4)
    ABANTZU-MINGUEZ
    MINGUEZ, O.
       Jardunaldia 5 
    11/11/202218:15AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-LABAKA Z.
    LABAKA, Z.
    0 - 2
    (3-8) (1-8)
    SEGURA-ELORTZA
    ELORZA, L.
    11/11/202219:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-MINGUEZ
    MINGUEZ, O.
    2 - 0
    (8-5) (8-3)
    ALOŅA MENDI-BENGOA
    BENGOA, E.
    11/11/202220:15ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-TABOADA
    TABOADA, D.
    2 - 0
    (8-1) (8-1)
    GURE TXERU-GARIN
    GARIN, I.
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1SEGURA-ELORTZA105500101
    2ILUNPE-LABAKA Z.9541082
    3ABANTZU-MINGUEZ8532075
    4BELOKI-TABOADA7523046
    5GURE TXERU-GARIN6514039
    6ALOŅA MENDI-BENGOA55050110
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    14/10/202218:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE-OLAZABALLEGAZPI-SEGADE (RET)
    14/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ELEZGARAI
    ELEZGARAI, A.
    0 - 2
    (4-8) (3-8)
    ABANTZU-IBARGUREN
    IBARGUREN, X.
    16/10/2022--AtsedenaSEGURA-TELLERIA
       Jardunaldia 2 
    21/10/202218:30MUTILOA - UdalekoaSEGURA-TELLERIA
    TELLERIA, O.
    0 - 2
    (5-8) (2-8)
    ILUNPE-OLAZABAL
    OLAZABAL, J.
    23/10/2022--ABANTZU-IBARGURENAtsedena
    23/10/2022--LEGAZPI-SEGADE (RET)GURE TXERU-ELEZGARAI
       Jardunaldia 3 
    28/10/202218:30GETARIA - SahatsagaGURE TXERU-ELEZGARAI
    ELEZGARAI, A.
    0 - 2
    (0-8) (6-8)
    SEGURA-TELLERIA
    TELLERIA, O.
    30/10/2022--AtsedenaILUNPE-OLAZABAL
    30/10/2022--ABANTZU-IBARGURENLEGAZPI-SEGADE (RET)
       Jardunaldia 4 
    04/11/202218:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE-OLAZABAL2 - 0
    (8-0) (8-1)
    GURE TXERU-ELEZGARAI
    04/11/202218:30SEGURA - BaratzeSEGURA-TELLERIA
    TELLERIA, O.
    2 - 1
    (8-7) (6-8) (4-3)
    ABANTZU-IBARGUREN
    IBARGUREN, X.
    06/11/2022--AtsedenaLEGAZPI-SEGADE (RET)
       Jardunaldia 5 
    11/11/202219:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-IBARGUREN
    IBARGUREN, X.
    0 - 2
    (5-8) (5-8)
    ILUNPE-OLAZABAL
    OLAZABAL, J.
    13/11/2022--GURE TXERU-ELEZGARAIAtsedena
    13/11/2022--LEGAZPI-SEGADE (RET)SEGURA-TELLERIA
     SailkapenaPJIGEAJAJK
    1ILUNPE-OLAZABAL  6330060
    2SEGURA-TELLERIA  5321043
    3ABANTZU-IBARGUREN  4312034
    4GURE TXERU-ELEZGARAI  3303006
    5LEGAZPI-SEGADE (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba