Txapelketa: Federatua Udaberri U - E. binaka J1

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    12/01/202319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 1
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    -GAZTELEKU 2 (RET)
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    13/01/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    MITXELENA, E.
    OLAIZ, M.
    22 - 15HERNANI 1
    AZPEITIA, O.
    MANTEROLA, U.
    13/01/202318:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2 (RET)-INTZA
    13/01/202319:00EIBAR - AstelenaEIBAR
    CARAMANZANA, M.
    IBARRA, I.
    -ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    GOROSTIDI, B.
    PLAZAOLA, O.
    15/01/2023--Atsedena-ATAUN
       Jardunaldia 2 
    20/01/202319:15HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    AZPEITIA, O.
    MANTEROLA, U.
    21 - 22AZKOITIA 1
    JUARISTI, A.
    20/01/202319:15ATAUN - AuzoetaATAUN
    CONTRERAS, N.
    OTAEGI, A.
    22 - 7EIBAR
    CARAMANZANA, M.
    IBARRA, I.
    22/01/2023--GAZTELEKU 2 (RET)-Atsedena
    22/01/2023--ZAZPI ITTURRI 2 (RET)-ILUNPE 2 (RET)
    22/01/202311:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    14 - 22OIARPE 1
    MITXELENA, E.
    OLAIZ, M.
       Jardunaldia 3 
    27/01/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    MITXELENA, E.
    OLAIZ, M.
    -ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    BALERDI, A.
    GOROSTIDI, B.
    27/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2 (RET)
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    -HERNANI 1
    AZPEITIA, O.
    MANTEROLA, U.
    27/01/202319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 1
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    22 - 5INTZA
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    29/01/2023--ILUNPE 2 (RET)-ATAUN
    29/01/2023--Atsedena-EIBAR
       Jardunaldia 4 
    03/02/202319:00ATAUN - AuzoetaATAUN
    ANDUAGA, A.
    CONTRERAS, N.
    10 - 22OIARPE 1
    MITXELENA, E.
    OLAIZ, M.
    03/02/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    BALERDI, A.
    GOROSTIDI, B.
    -AZKOITIA 1
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    05/02/2023--EIBAR-ILUNPE 2 (RET)
    05/02/2023--HERNANI 1-Atsedena
    05/02/202311:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    -GAZTELEKU 2 (RET)
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
       Jardunaldia 5 
    10/02/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    MITXELENA, E.
    OLAIZ, M.
    22 - 8EIBAR
    CARAMANZANA, M.
    IBARRA, I.
    10/02/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2 (RET)-ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    10/02/202318:45AZKOITIA - GureaAZKOITIA 122 - 0*ATAUN
    12/02/2023--Atsedena-ILUNPE 2 (RET)
    12/02/202316:30HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    MANTEROLA, U.
    AZPEITIA, O.
    22 - 9INTZA
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
       Jardunaldia 6 
    17/02/202319:00EIBAR - AstelenaEIBAR
    CARAMANZANA, M.
    IBARRA, I.
    22 - 19AZKOITIA 1
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    18/02/202310:30ATAUN - AuzoetaATAUN-GAZTELEKU 2 (RET)
    18/02/202312:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 2 (RET)-HERNANI 1
    19/02/2023--ILUNPE 2 (RET)-OIARPE 1
    19/02/2023--INTZA-Atsedena
       Jardunaldia 7 
    24/02/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2 (RET)-EIBAR
    26/02/2023--AZKOITIA 1-ILUNPE 2 (RET)
    26/02/2023--Atsedena-OIARPE 1
    26/02/2023--INTZA-ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    26/02/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    MANTEROLA, U.
    AZPEITIA, O.
    22 - 9ATAUN
    CONTRERAS, N.
    ANDUAGA, A.
       Jardunaldia 8 
    03/03/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 122 - 0*AZKOITIA 1
    03/03/202319:00EIBAR - AstelenaEIBAR
    CARAMANZANA, M.
    IBARRA, I.
    12 - 22HERNANI 1
    AZPEITIA, O.
    MANTEROLA, U.
    03/03/202319:45ATAUN - AuzoetaATAUN22 - 0*INTZA
    05/03/2023--ILUNPE 2 (RET)-GAZTELEKU 2 (RET)
    05/03/2023--Atsedena-ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
       Jardunaldia 9 
    12/03/2023--ZAZPI ITTURRI 2 (RET)-ATAUN
    12/03/2023--HERNANI 1-ILUNPE 2 (RET)
    12/03/2023--GAZTELEKU 2 (RET)-OIARPE 1
    12/03/2023--AZKOITIA 1-Atsedena
    12/03/202311:00LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA
    URDAMPILLETA, P.
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    12 - 22EIBAR
    IRAOLAGOITIA, H.
    CARAMANZANA, M.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OIARPE 110550011047
    2HERNANI 18532010274
    3EIBAR752307197
    4AZKOITIA 1753118570
    5ATAUN652216373
    6INTZA4504140110
    7ZAZPI ITTURRI 2 (RET)0000000
    8ILUNPE 2 (RET)0000000
    9GAZTELEKU 2 (RET)0000000
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    13/01/202317:30LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ERAUSQUIN, J.
    QUEREJETA, M.
    -TOLOSA (RET)
    IRAETA, A.
    MUGICA, U.
    13/01/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    22 - 9AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    13/01/202318:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    LARRAÑAGA, O.
    ODRIOZOLA, E.
    13 - 22GAZTELEKU 1
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
    15/01/2023--LAGUNAK (RET)-HERNANI 2
    15/01/2023--Atsedena-ZAZPI ITTURRI 1
       Jardunaldia 2 
    20/01/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
    12 - 22OIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    20/01/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    21 - 22LAPKE
    ERAUSQUIN, J.
    QUEREJETA, M.
    21/01/202311:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    DESCARGA, J.
    ALEGRIA, O.
    19 - 22ILUNPE 1
    ODRIOZOLA, E.
    LARRAÑAGA, O.
    22/01/2023--TOLOSA (RET)-LAGUNAK (RET)
    22/01/2023--AZKOITIA 2-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    26/01/202319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    22 - 13GAZTELEKU 1
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
    27/01/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    22 - 15HERNANI 2
    ALEGRIA, O.
    DESCARGA, J.
    27/01/202318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    LARRAÑAGA, O.
    ODRIOZOLA, E.
    -TOLOSA (RET)
    IRAETA, A.
    MUGICA, U.
    29/01/2023--LAGUNAK (RET)-ZAZPI ITTURRI 1
    29/01/2023--Atsedena-LAPKE
       Jardunaldia 4 
    03/02/202319:15AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    22 - 19ILUNPE 1
    LARRAÑAGA, O.
    ODRIOZOLA, E.
    03/02/202320:15AMEZKETA - LarrunarriTOLOSA (RET)
    IRAETA, A.
    MUGICA, U.
    -OIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    05/02/2023--LAPKE-LAGUNAK (RET)
    05/02/2023--GAZTELEKU 1-Atsedena
    05/02/202316:30HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    ALEGRIA, O.
    DESCARGA, J.
    8 - 22AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
       Jardunaldia 5 
    10/02/202318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    22 - 19ZAZPI ITTURRI 1
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    10/02/202318:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    LARRAÑAGA, O.
    ODRIOZOLA, E.
    22 - 15LAPKE
    ERAUSQUIN, J.
    QUEREJETA, M.
    10/02/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
    22 - 14HERNANI 2
    ALEGRIA, O.
    DESCARGA, J.
    10/02/202318:45AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2-TOLOSA (RET)
    12/02/2023--Atsedena-LAGUNAK (RET)
       Jardunaldia 6 
    17/02/202317:45LAZKAO - JoxemielLAPKE
    ERAUSQUIN, J.
    QUEREJETA, M.
    17 - 22OIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    18/02/202311:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA (RET)-GAZTELEKU 1
    18/02/202312:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    22 - 8AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    19/02/2023--LAGUNAK (RET)-ILUNPE 1
    19/02/2023--HERNANI 2-Atsedena
       Jardunaldia 7 
    24/02/202318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
    2 - 22ZAZPI ITTURRI 1
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    25/02/202310:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    11 - 22LAPKE
    ERAUSQUIN, J.
    QUEREJETA, M.
    26/02/2023--OIARPE 2-LAGUNAK (RET)
    26/02/2023--Atsedena-ILUNPE 1
    26/02/2023--HERNANI 2-TOLOSA (RET)
       Jardunaldia 8 
    02/03/202319:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    22 - 3HERNANI 2
    ALEGRIA, O.
    DESCARGA, J.
    03/03/202317:30LAZKAO - JoxemielLAPKE22 - 0*GAZTELEKU 1
    03/03/202318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    LARRAÑAGA, O.
    ODRIOZOLA, E.
    14 - 22OIARPE 2
    ARANBURU, H.
    GOÑI, X.
    05/03/2023--LAGUNAK (RET)-AZKOITIA 2
    05/03/2023--Atsedena-TOLOSA (RET)
       Jardunaldia 9 
    09/03/202319:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 20* - 22ILUNPE 1
    11/03/202316:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    ALEGRIA, O.
    LEGARRETA, O.
    18 - 22LAPKE
    QUEREJETA, M.
    ERAUSQUIN, J.
    12/03/2023--GAZTELEKU 1-LAGUNAK (RET)
    12/03/2023--OIARPE 2-Atsedena
    12/03/2023--TOLOSA (RET)-ZAZPI ITTURRI 1
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OIARPE 2  12660013286
    2LAPKE  10642012094
    3ZAZPI ITTURRI 1  10642012876
    4ILUNPE 1  96330112100
    5AZKOITIA 2  7623172109
    6GAZTELEKU 1  7623171115
    7HERNANI 2  6606077132
    8TOLOSA (RET)  0000000
    9LAGUNAK (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba