Txapelketa: Federatua Gipuz-Trink. - Eskuz banaka TEBA - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/02/0415:00IRURA - Ametsa-TrinketaZAZPI ITTURRI-BELOKI
    ZABALA, A.
    36 - 40ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, E.
    2023/02/0510:30IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-LABAKA
    LABACA, I.
    40 - 10BEHAR ZANA-ARANBURU
    ABURUZA, I.
       Jardunaldia 2 
    2023/02/1115:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-LABAKA
    LABACA, I.
    40 - 16ALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, E.
    2023/02/1210:30IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA-ARANBURU
    ARTETXE, J.
    40 - 21ZAZPI ITTURRI-BELOKI
    ZABALA, A.
       Jardunaldia 3 
    2023/02/1810:30IRURA - Ametsa-TrinketaALDE ZAHARRA-SORONDO
    SORONDO, E.
    40 - 39BEHAR ZANA-ARANBURU
    ABURUZA, I.
    2023/02/1815:30IRURA - Ametsa-TrinketaZAZPI ITTURRI-BELOKI0* - 40HERNANI-LABAKA
     SailkapenaPJIGEAAK
    1HERNANI-LABAKA6330012026
    2ALDE ZAHARRA-SORONDO5321096115
    3BEHAR ZANA-ARANBURU4312089101
    4ZAZPI ITTURRI-BELOKI2302157120
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/02/0320:30IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE-AZPIROZ
    AZPIROZ, X.
    40 - 17BEHAR ZANA-OLASAGASTI
    OLASAGASTI, A.
    2023/02/0415:00IRURA - Ametsa-TrinketaLEGAZPI-ALTUNA (RET)-HERNANI-BERASARTE (RET)
       Jardunaldia 2 
    2023/02/11--EPLE-AZPIROZ-HERNANI-BERASARTE (RET)
    2023/02/1218:00A - Programatu gabe - GEPFBEHAR ZANA-OLASAGASTI-LEGAZPI-ALTUNA (RET)
       Jardunaldia 3 
    2023/02/18--LEGAZPI-ALTUNA (RET)-EPLE-AZPIROZ
    2023/02/19--HERNANI-BERASARTE (RET)-BEHAR ZANA-OLASAGASTI
     SailkapenaPJIGEAAK
    1EPLE-AZPIROZ211004017
    2BEHAR ZANA-OLASAGASTI110101740
    3LEGAZPI-ALTUNA (RET)0000000
    4HERNANI-BERASARTE (RET)0000000
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/02/05--Atsedena-GAZTELEKU-ESKUDERO
    2023/02/0510:30IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA-IRAOLA40 - 0*IZURUN-DE PAZ (R)
       Jardunaldia 2 
    2023/02/1115:00IRURA - Ametsa-TrinketaGAZTELEKU-ESKUDERO
    USANDIZAGA, I.
    40 - 18BEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, A.
    2023/02/12--Atsedena-IZURUN-DE PAZ (R)
       Jardunaldia 3 
    2023/02/1815:30IRURA - Ametsa-TrinketaIZURUN-DE PAZ (R)0* - 40GAZTELEKU-ESKUDERO
    2023/02/19--BEHAR ZANA-IRAOLA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-ESKUDERO422008018
    2BEHAR ZANA-IRAOLA321105840
    3IZURUN-DE PAZ (R)02002080
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2023/02/0219:30IRURA - Ametsa-TrinketaAZKOITIA-AZKOITIA40 - 0*BEHAR ZANA-LIZASO
    2023/02/05--Atsedena-HERNANI-JARA
       Jardunaldia 2 
    2023/02/0921:00IRURA - Ametsa-TrinketaHERNANI-JARA
    JARA, J.
    19 - 40AZKOITIA-AZKOITIA
    AZCOITIA, A.
    2023/02/12--Atsedena-BEHAR ZANA-LIZASO
       Jardunaldia 3 
    2023/02/1619:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    25 - 40HERNANI-JARA
    JARA, J.
    2023/02/19--AZKOITIA-AZKOITIA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1AZKOITIA-AZKOITIA  422008019
    2HERNANI-JARA  321105965
    3BEHAR ZANA-LIZASO  120112580
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba