Txapelketa: Federatua Gipuz-Trink. - Eskuz banaka TEBA - Nagusiak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    02/02/202319:30IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
    39 - 40PAGAZPE-URRUZOLA
    URRUZOLA, J.
    04/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaAZKOITIA-AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    18 - 40MUNDARRO-GURUTZEALDE
    GURUTZEALDE, O.
       Jardunaldia 2 
    11/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaBEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
    24 - 40MUNDARRO-GURUTZEALDE
    GURUTZEALDE, O.
    11/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaPAGAZPE-URRUZOLA
    URRUZOLA, J.
    40 - 26AZKOITIA-AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
       Jardunaldia 3 
    16/02/202319:00IRURA - Ametsa-TrinketaMUNDARRO-GURUTZEALDE
    GURUTZEALDE, O.
    28 - 40PAGAZPE-URRUZOLA
    URRUZOLA, J.
    18/02/202315:30IRURA - Ametsa-TrinketaAZKOITIA-AZKOITIA
    AZKOITIA, I.
    28 - 40BEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1PAGAZPE-URRUZOLA6330012093
    2MUNDARRO-GURUTZEALDE5321010882
    3BEHAR ZANA-ESNAOLA43120103108
    4AZKOITIA-AZKOITIA3303072120
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    04/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaMUNDARRO-BARANDIARAN
    BARANDIARAN, X.
    40 - 5EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    04/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE-TABERNA
    TABERNA, I.
    40 - 33EPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
       Jardunaldia 2 
    11/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE-TABERNA
    TABERNA, I.
    40 - 14EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    11/02/202315:00IRURA - Ametsa-TrinketaEPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
    32 - 40MUNDARRO-BARANDIARAN
    BARANDIARAN, X.
       Jardunaldia 3 
    18/02/202315:30IRURA - Ametsa-TrinketaMUNDARRO-BARANDIARAN
    BARANDIARAN, X.
    40 - 24EPLE-TABERNA
    TABERNA, I.
    19/02/202318:00A - Programatu gabe - GEPFEPLE-CHIAPUSO0* - 40EPLE-ARANBURU
     SailkapenaPJIGEAAK
    1MUNDARRO-BARANDIARAN  6330012061
    2EPLE-TABERNA  5321010487
    3EPLE-ARANBURU  4312010580
    4EPLE-CHIAPUSO  2302119120
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba