Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP banaka. 7 GPBA7 - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    04/01/202319:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-IRAOLA
    IRAOLA, J.
    9 - 25KUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
    08/01/2023--Atsedena-GAZTELEKU-LOIDI
       Jardunaldia 2 
    15/01/2023--Atsedena-KUKU-LULUAGA
    15/01/202309:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-LOIDI25 - 9BEHAR ZANA-IRAOLA
       Jardunaldia 3 
    20/01/202318:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-LULUAGA
    LULUAGA, B.
    25 - 16GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, A.
    22/01/2023--BEHAR ZANA-IRAOLA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1KUKU-LULUAGA422005025
    2GAZTELEKU-LOIDI321104134
    3BEHAR ZANA-IRAOLA220201850
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    05/01/202317:00ORIO - UdalekoaOSPELE-LIZASO
    LIZASO, I.
    25 - 14BEOTIBAR-ZELAIA
    CELAYA, M.
    08/01/2023--Atsedena-GAZTELEKU-ETXEBERRIA
       Jardunaldia 2 
    15/01/2023--Atsedena-BEOTIBAR-ZELAIA
    15/01/202309:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-ETXEBERRIA21 - 25OSPELE-LIZASO
       Jardunaldia 3 
    20/01/202320:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-ZELAIA
    CELAYA, M.
    15 - 25GAZTELEKU-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, J.
    22/01/2023--OSPELE-LIZASO-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OSPELE-LIZASO422005035
    2GAZTELEKU-ETXEBERRIA321104640
    3BEOTIBAR-ZELAIA220202950
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    08/01/2023--Atsedena-IZURUN-FERNANDEZ
    08/01/202311:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-LOPEZ DE MUNAIN25 - 22OSPELE-ALDALUR
       Jardunaldia 2 
    13/01/202320:00DONOSTIA - IbaetaIZURUN-FERNANDEZ
    MANCISIDOR, E.
    13 - 25GAZTELEKU-LOPEZ DE MUNAIN
    LOPEZ DE MUNAIN, I.
    15/01/2023--Atsedena-OSPELE-ALDALUR
       Jardunaldia 3 
    20/01/202319:45ORIO - UdalekoaOSPELE-ALDALUR
    ALDALUR, I.
    25 - 20IZURUN-FERNANDEZ
    FERNANDEZ, J.
    22/01/2023--GAZTELEKU-LOPEZ DE MUNAIN-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-LOPEZ DE MUNAIN422005035
    2OSPELE-ALDALUR321104745
    3IZURUN-FERNANDEZ220203350
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    07/01/202317:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    25 - 23LAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    08/01/2023--Atsedena-EIBAR-LOMBRAŅA
       Jardunaldia 2 
    15/01/2023--Atsedena-LAGUNAK-CONDE
    15/01/202310:00EIBAR - AstelenaEIBAR-LOMBRAŅA
    LOMBRAÑA, J.
    16 - 25BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
       Jardunaldia 3 
    20/01/202319:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK-CONDE
    CONDE, A.
    25 - 13EIBAR-LOMBRAŅA
    LOMBRAÑA, J.
    22/01/2023--BELOKI-VIANA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BELOKI-VIANA422005039
    2LAGUNAK-CONDE321104838
    3EIBAR-LOMBRAŅA220202950
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    06/01/202309:00ORIO - UdalekoaOSPELE-ARAMBERRI
    ARAMBERRI, A.
    25 - 18BEHAR ZANA-OTAŅO
    OTAÑO, M.
    08/01/2023--Atsedena-GAZTELEKU-BELOKI (RET)
       Jardunaldia 2 
    13/01/2023--GAZTELEKU-BELOKI (RET)-OSPELE-ARAMBERRI
    15/01/2023--Atsedena-BEHAR ZANA-OTAŅO
       Jardunaldia 3 
    22/01/2023--BEHAR ZANA-OTAŅO-GAZTELEKU-BELOKI (RET)
    22/01/2023--OSPELE-ARAMBERRI-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OSPELE-ARAMBERRI211002518
    2BEHAR ZANA-OTAŅO110101825
    3GAZTELEKU-BELOKI (RET)0000000
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    08/01/2023--EPLE-MITXELENA (RET)-LOIOLATARRA-ARANA
    08/01/2023--Atsedena-HERNANI-ARANDIA
       Jardunaldia 2 
    15/01/2023--Atsedena-LOIOLATARRA-ARANA
    15/01/2023--HERNANI-ARANDIA-EPLE-MITXELENA (RET)
       Jardunaldia 3 
    14/01/202310:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA-ARANA
    URBIETA, M.
    19 - 25HERNANI-ARANDIA
    ARANDIA , A.
    22/01/2023--EPLE-MITXELENA (RET)-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1HERNANI-ARANDIA  211002519
    2LOIOLATARRA-ARANA  110101925
    3EPLE-MITXELENA (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba