Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP banaka. 7 GPBA7 - Nagusiak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    05/01/202318:00ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-URDANGARIN
    URDANGARIN, G.
    25 - 11BEOTIBAR-AGIRRE
    AGUIRRE, H.
    07/01/202310:00DONOSTIA - AltzaERREPALA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    25 - 12BEHAR ZANA-LUISA ARATZ
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    12/01/202319:15ASTIGARRAGA - Udal.MUNDARRO-URDANGARIN
    URDANGARIN, G.
    21 - 25BEHAR ZANA-LUISA ARATZ
    LUISA, A.
    13/01/202320:30TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-AGIRRE
    AGUIRRE, H.
    20 - 25ERREPALA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
       Jardunaldia 3 
    19/01/202318:00DONOSTIA - AltzaERREPALA-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, J.
    25 - 20MUNDARRO-URDANGARIN
    URDANGARIN, G.
    20/01/202317:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA-LUISA ARATZ25 - 0*BEOTIBAR-AGIRRE
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ERREPALA-ARIZMENDI633007552
    2BEHAR ZANA-LUISA ARATZ532106246
    3MUNDARRO-URDANGARIN431206661
    4BEOTIBAR-AGIRRE230213175
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    08/01/2023--Atsedena-GAZTELEKU-LOIDI
    08/01/202310:00TOLOSA - BeotibarBEOTIBAR-GOITIA
    GOITIA, M.
    25 - 20KUKU-LUISA ALAIN
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    13/01/202320:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU-LOIDI25 - 14BEOTIBAR-GOITIA
    15/01/2023--Atsedena-KUKU-LUISA ALAIN
       Jardunaldia 3 
    20/01/202318:00ANOETA - AlkartasunaKUKU-LUISA ALAIN
    LUISA, A.
    25 - 23GAZTELEKU-LOIDI
    LOIDI, J.
    22/01/2023--BEOTIBAR-GOITIA-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU-LOIDI321104839
    2KUKU-LUISA ALAIN321104548
    3BEOTIBAR-GOITIA321103945
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    05/01/202319:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-RASKON
    RASCON, J.
    17 - 25AZKOITIA-EPELDE
    EPELDE, I.
    08/01/2023--Atsedena-DANOK BAT-ZABALA
       Jardunaldia 2 
    14/01/202311:00MUTRIKU - MiruaitzDANOK BAT-ZABALA
    ZABALA, I.
    25 - 19SORALUZE-RASKON
    RASCON, J.
    15/01/2023--Atsedena-AZKOITIA-EPELDE
       Jardunaldia 3 
    21/01/202310:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA-EPELDE
    EPELDE, I.
    25 - 14DANOK BAT-ZABALA
    ZABALA, I.
    22/01/2023--SORALUZE-RASKON-Atsedena
     SailkapenaPJIGEAAK
    1AZKOITIA-EPELDE422005031
    2DANOK BAT-ZABALA321103944
    3SORALUZE-RASKON220203650
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    08/01/2023--Atsedena-ABANTZU-RODRIGUEZ
    08/01/202311:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA-SALABERRIA
    AROZTEGI, U.
    25 - 16SORALUZE-ATXOTEGI
    ATXOTEGI, A.
       Jardunaldia 2 
    14/01/202316:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU-RODRIGUEZ
    RODRIGUEZ, J.
    11 - 25LOIOLATARRA-SALABERRIA
    SALABERRIA, A.
    15/01/2023--Atsedena-SORALUZE-ATXOTEGI
       Jardunaldia 3 
    22/01/2023--LOIOLATARRA-SALABERRIA-Atsedena
    22/01/202311:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE-ATXOTEGI
    ATXOTEGI, A.
    25 - 10ABANTZU-RODRIGUEZ
    RODRIGUEZ, J.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1LOIOLATARRA-SALABERRIA  422005027
    2SORALUZE-ATXOTEGI  321104135
    3ABANTZU-RODRIGUEZ  220202150
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba