Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Nagusiak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/09/1619:00LIZARTZA - AztinondoOTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    22 - 16GAZTELEKU
    MUGICA, J.
    SETIEN, X.
    2022/09/1620:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    CISNEROS , E.
    LASA, M.
    20 - 22HERNANI 3
    ARIZMENDI, G.
    ETXARRI, U.
    2022/09/1710:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 2 (RET)
    ECHAVE, I.
    ARAMENDI, O.
    -TOLOSA 3 (RET)
    ECENARRO, A.
    IZAGUIRRE, J.
    2022/09/1711:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    18 - 22ALDE ZAHARRA
    ACHA, I.
    SORONDO, E.
    2022/09/18--Atsedena-OSPELE
       Jardunaldia 2 
    2022/09/2319:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA 3 (RET)
    ECENARRO, A.
    IZAGUIRRE, J.
    -HERNANI 2
    CISNEROS , E.
    LASA, M.
    2022/09/2319:30HERNANI - UdalekoaHERNANI 3
    ARIZMENDI, G.
    OYARZABAL, A.
    22 - 12BEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    2022/09/2410:00ORIO - UdalekoaOSPELE-TOLOSA 2 (RET)
    2022/09/2411:00DONOSTIA - Atano IIIALDE ZAHARRA
    ACHA, I.
    SORONDO, E.
    22 - 17OTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    2022/09/25--GAZTELEKU-Atsedena
       Jardunaldia 3 
    2022/09/3017:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    -TOLOSA 3 (RET)
    ECENARRO, A.
    IZAGUIRRE, J.
    2022/09/3018:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    MUGICA, J.
    SETIEN, X.
    19 - 22ALDE ZAHARRA
    ACHA, I.
    SORONDO, E.
    2022/09/3019:00LIZARTZA - AztinondoOTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    22 - 20HERNANI 3
    ETXARRI, U.
    OYARZABAL, A.
    2022/10/0111:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    MANTEROLA, U.
    LASA, M.
    7 - 22OSPELE
    ALBENIZ, M.
    ARANBURU, J.
    2022/10/02--Atsedena-TOLOSA 2 (RET)
       Jardunaldia 4 
    2022/10/0719:15HERNANI - UdalekoaHERNANI 3
    ARIZMENDI, G.
    ETXARRI, U.
    22 - 19GAZTELEKU
    MUGICA, J.
    SETIEN, X.
    2022/10/0719:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA 2 (RET)-HERNANI 2
    2022/10/0719:30LIZARTZA - AztinondoTOLOSA 3 (RET)
    ECENARRO, A.
    IZAGUIRRE, J.
    -OTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    2022/10/0719:45ORIO - UdalekoaOSPELE22 - 0*BEHAR ZANA 1
    2022/10/09--ALDE ZAHARRA-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    2022/10/1419:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    MUGICA, J.
    SETIEN, X.
    -TOLOSA 3 (RET)
    ECENARRO, A.
    IZAGUIRRE, J.
    2022/10/1510:00DONOSTIA - Atano IIIALDE ZAHARRA
    ACHA, I.
    HUEGUN, I.
    8 - 22HERNANI 3
    ARIZMENDI, G.
    OYARZABAL, A.
    2022/10/1512:30TOLOSA - BeotibarOTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    22 - 20OSPELE
    ALBENIZ, M.
    ARANBURU, J.
    2022/10/16--BEHAR ZANA 1-TOLOSA 2 (RET)
    2022/10/16--Atsedena-HERNANI 2
       Jardunaldia 6 
    2022/10/2119:30HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    MANTEROLA, U.
    LASA, M.
    22 - 7BEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    2022/10/23--HERNANI 3-Atsedena
    2022/10/23--TOLOSA 2 (RET)-OTSABIO 1
    2022/10/23--TOLOSA 3 (RET)-ALDE ZAHARRA
    2022/10/2311:00ORIO - UdalekoaOSPELE
    ALBENIZ, M.
    ARANBURU, J.
    22 - 10GAZTELEKU
    MUGICA, J.
    SETIEN, X.
       Jardunaldia 7 
    2022/10/2719:30ORIO - UdalekoaALDE ZAHARRA
    ACHA, I.
    SORONDO, E.
    17 - 22OSPELE
    ALBENIZ, M.
    ARANBURU, J.
    2022/10/2911:00TOLOSA - BeotibarOTSABIO 122 - 0*HERNANI 2
    2022/10/30--HERNANI 3-TOLOSA 3 (RET)
    2022/10/30--GAZTELEKU-TOLOSA 2 (RET)
    2022/10/30--Atsedena-BEHAR ZANA 1
       Jardunaldia 8 
    2022/11/0419:15HERNANI - UdalekoaHERNANI 2
    MANTEROLA, U.
    LASA, M.
    22 - 12GAZTELEKU
    SETIEN, X.
    MUGICA, J.
    2022/11/0511:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 1
    ARAMBURU, E.
    JAUREGUI, K.
    15 - 22OTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    2022/11/06--TOLOSA 2 (RET)-ALDE ZAHARRA
    2022/11/06--Atsedena-TOLOSA 3 (RET)
    2022/11/0617:00ORIO - UdalekoaOSPELE
    ALBENIZ, M.
    LERTXUNDI, A.
    22 - 14HERNANI 3
    ARIZMENDI, G.
    OYARZABAL, A.
       Jardunaldia 9 
    2022/11/1118:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU0* - 22BEHAR ZANA 1
    2022/11/1216:00DONOSTIA - EgiaALDE ZAHARRA
    HUEGUN, I.
    SORONDO, E.
    22 - 19HERNANI 2
    LASA, M.
    MANTEROLA, U.
    2022/11/13--OTSABIO 1-Atsedena
    2022/11/13--HERNANI 3-TOLOSA 2 (RET)
    2022/11/13--TOLOSA 3 (RET)-OSPELE
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OTSABIO 111651012793
    2OSPELE11651013070
    3HERNANI 3106420122103
    4ALDE ZAHARRA106420113117
    5HERNANI 27623190107
    6BEHAR ZANA 16614174110
    7GAZTELEKU5605176132
    8TOLOSA 3 (RET)0000000
    9TOLOSA 2 (RET)0000000
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/09/1617:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 3 (RET)
    ABURUZA, I.
    ARAMBURU, O.
    -BEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    OTAÑO, M.
    2022/09/1619:00LIZARTZA - AztinondoTOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    BELOKI, B.
    22 - 10EPLE
    AZPIROZ, X.
    MICHELENA, G.
    2022/09/1717:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    ALTUNA, E.
    JARA, J.
    22 - 14IZURUN
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/09/18--Atsedena-AZKOITIA
    2022/09/1818:00A - Programatu gabe - GEPFGURE TXERU (RET)-OTSABIO 2
       Jardunaldia 2 
    2022/09/2318:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    MICHELENA, G.
    TABERNA, I.
    -BEHAR ZANA 3 (RET)
    ABURUZA, I.
    ARAMBURU, O.
    2022/09/2319:00LIZARTZA - AztinondoOTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    8 - 22TOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    BELOKI, B.
    2022/09/2410:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    OTEIZA, A.
    ZENDOIA, J.
    22 - 14HERNANI 1
    ALTUNA, J.
    JARA, J.
    2022/09/25--BEHAR ZANA 2-Atsedena
    2022/09/25--IZURUN-GURE TXERU (RET)
       Jardunaldia 3 
    2022/10/0110:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    BELOKI, B.
    22 - 6IZURUN
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/10/0112:15VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 3 (RET)
    ABURUZA, I.
    ARAMBURU, O.
    -OTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2022/10/0116:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    OTAÑO, M.
    22 - 18EPLE
    MICHELENA, G.
    TABERNA, I.
    2022/10/02--GURE TXERU (RET)-AZKOITIA
    2022/10/02--Atsedena-HERNANI 1
       Jardunaldia 4 
    2022/10/0619:00DONOSTIA - IbaetaIZURUN-BEHAR ZANA 3 (RET)
    2022/10/0719:00LIZARTZA - AztinondoOTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    13 - 22BEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    OTAÑO, M.
    2022/10/09--EPLE-Atsedena
    2022/10/09--HERNANI 1-GURE TXERU (RET)
    2022/10/0915:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    OTEIZA, A.
    ZENDOIA, J.
    8 - 22TOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    BELOKI, B.
       Jardunaldia 5 
    2022/10/1320:10VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 3 (RET)
    ARAMBURU, O.
    IRAOLA, A.
    -AZKOITIA
    OTEIZA, A.
    ZENDOIA, J.
    2022/10/1320:30AMEZKETA - LarrunarriTOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    BELOKI, B.
    22 - 13HERNANI 1
    ALTUNA, J.
    JARA, J.
    2022/10/1418:30ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    CHIAPUSO, J.
    MICHELENA, G.
    22 - 11OTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2022/10/1513:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    OTAÑO, M.
    22 - 1IZURUN
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/10/16--Atsedena-GURE TXERU (RET)
       Jardunaldia 6 
    2022/10/2210:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    OTEIZA, A.
    ZENDOIA, J.
    22 - 19BEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    OTAÑO, M.
    2022/10/2216:00HERNANI - UdalekoaHERNANI 10 - 0BEHAR ZANA 3 (RET)
    2022/10/23--GURE TXERU (RET)-TOLOSA 1
    2022/10/23--OTSABIO 2-Atsedena
    2022/10/2318:00A - Programatu gabe - GEPFIZURUN0* - 22EPLE
       Jardunaldia 7 
    2022/10/2719:05ERRENTERIA - Agustina Ot.EPLE
    CHIAPUSO, J.
    MICHELENA, G.
    22 - 8AZKOITIA
    OTEIZA, A.
    ZENDOIA, J.
    2022/10/2720:00VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    JAUREGI, J.
    22 - 16HERNANI 1
    ALTUNA, J.
    JARA, J.
    2022/10/2911:00TOLOSA - BeotibarOTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    22 - 15IZURUN
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/10/30--Atsedena-TOLOSA 1
    2022/10/30--BEHAR ZANA 3 (RET)-GURE TXERU (RET)
       Jardunaldia 8 
    2022/11/0419:15HERNANI - UdalekoaHERNANI 1
    JARA, J.
    ALTUNA, J.
    9 - 22EPLE
    CHIAPUSO, J.
    MICHELENA, G.
    2022/11/0510:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    OTEIZA, A.
    ZENDOIA, J.
    14 - 22OTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2022/11/06--GURE TXERU (RET)-BEHAR ZANA 2
    2022/11/06--TOLOSA 1-BEHAR ZANA 3 (RET)
    2022/11/06--Atsedena-IZURUN
       Jardunaldia 9 
    2022/11/1117:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA 2
    ARTETXE, J.
    OTAÑO, M.
    10 - 22TOLOSA 1
    AMUNDARAIN, U.
    BELOKI, B.
    2022/11/1119:30LIZARTZA - AztinondoOTSABIO 20* - 22HERNANI 1
    2022/11/1120:30DONOSTIA - IbaetaIZURUN22 - 0*AZKOITIA
    2022/11/13--BEHAR ZANA 3 (RET)-Atsedena
    2022/11/13--EPLE-GURE TXERU (RET)
     SailkapenaPJIGEAAK
    1TOLOSA 112660013255
    2BEHAR ZANA 210642011792
    3EPLE10642011672
    4HERNANI 18624096102
    5OTSABIO 27623176117
    6AZKOITIA7623174121
    7IZURUN6614158110
    8GURE TXERU (RET)0000000
    9BEHAR ZANA 3 (RET)0000000
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/09/1618:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    SALEGI, I.
    SASIAIN, X.
    22 - 12ARETXABALETA 1
    LOPEZ DE EGUILAZ, M.
    ZUGASTI, A.
    2022/09/1618:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, I.
    10 - 22BELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    2022/09/1618:45BERGARA - UdalekoaBERGARA 2
    ETXEZARRETA, M.
    REZUSTA, A.
    22 - 15EIBAR 1
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    2022/09/1618:45ATAUN - AuzoetaATAUN 2-LAPKE (RET)
    2022/09/18--Atsedena-ALOŅA MENDI 2
       Jardunaldia 2 
    2022/09/2319:00MENDARO - UdalekoaEIBAR 1
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    22 - 4GAZTELUPE
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, I.
    2022/09/2410:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    6 - 22ABANTZU 1
    ALCANTARA, E.
    SASIAIN, X.
    2022/09/2411:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    REGUEIRO, O.
    4 - 22ATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
    2022/09/25--ARETXABALETA 1-Atsedena
    2022/09/25--LAPKE (RET)-BERGARA 2
       Jardunaldia 3 
    2022/09/3017:00BERGARA - UdalekoaBERGARA 2
    ETXEZARRETA, M.
    REZUSTA, A.
    22 - 10ALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    2022/09/3019:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 1
    URIBETXEBERRIA, J.
    ZUGASTI, A.
    22 - 16BELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    2022/09/3019:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    ALCANTARA, E.
    SASIAIN, X.
    22 - 16EIBAR 1
    CONDE, F.
    TXURRUKA , I.
    2022/09/3019:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE-LAPKE (RET)
    2022/10/02--Atsedena-ATAUN 2
       Jardunaldia 4 
    2022/10/0619:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    22 - 6GAZTELUPE
    MENDIZABAL, I.
    MENDIZABAL, J.
    2022/10/0620:30ATAUN - AuzoetaATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
    22 - 1BERGARA 2
    CAGIGAS, U.
    ETXEZARRETA, M.
    2022/10/0718:30MENDARO - UdalekoaEIBAR 1
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    22 - 10ARETXABALETA 1
    URIBETXEBERRIA, J.
    ZUGASTI, A.
    2022/10/09--BELOKI 1-Atsedena
    2022/10/09--LAPKE (RET)-ABANTZU 1
       Jardunaldia 5 
    2022/10/1320:00ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE
    ETXEBERRIA, E.
    MENDIZABAL, J.
    3 - 22ATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
    2022/10/1418:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    SALEGI, I.
    SASIAIN, X.
    22 - 4ALOŅA MENDI 2
    REGUEIRO, O.
    TATIEGI, A.
    2022/10/16--ARETXABALETA 1-LAPKE (RET)
    2022/10/16--Atsedena-BERGARA 2
    2022/10/1611:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    13 - 22EIBAR 1
    AZKARGORTA, M.
    TXURRUKA , I.
       Jardunaldia 6 
    2022/10/2020:00ATAUN - AuzoetaATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
    22 - 9ABANTZU 1
    SALEGI, I.
    SASIAIN, X.
    2022/10/2119:15BERGARA - UdalekoaBERGARA 2
    CAGIGAS, U.
    IÑARRA, B.
    22 - 11GAZTELUPE
    MENDIZABAL, J.
    MENDIZABAL, J.
    2022/10/2216:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    22 - 11ARETXABALETA 1
    URIBETXEBERRIA, J.
    ZUGASTI, A.
    2022/10/23--EIBAR 1-Atsedena
    2022/10/23--LAPKE (RET)-BELOKI 1
       Jardunaldia 7 
    2022/10/2720:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    22 - 6ALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    REGUEIRO, O.
    2022/10/2818:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU 1
    ALCANTARA, E.
    SASIAIN, X.
    22 - 7BERGARA 2
    CAGIGAS, U.
    IÑARRA, B.
    2022/10/2910:30ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 1
    URIBETXEBERRIA, J.
    ZUGASTI, A.
    11 - 22ATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
    2022/10/30--EIBAR 1-LAPKE (RET)
    2022/10/30--Atsedena-GAZTELUPE
       Jardunaldia 8 
    2022/11/0418:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    7 - 22EIBAR 1
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    2022/11/0418:30ZALDIBIA - RestiGAZTELUPE0* - 22ABANTZU 1
    2022/11/0419:15BERGARA - UdalekoaBERGARA 2
    CAGIGAS, U.
    IÑARRA, B.
    11 - 22ARETXABALETA 1
    URIBETXEBERRIA, J.
    ZUGASTI, A.
    2022/11/0516:00ATAUN - AuzoetaATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
    22 - 3BELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    2022/11/06--Atsedena-LAPKE (RET)
       Jardunaldia 9 
    2022/11/1119:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 1
    URIBETXEBERRIA, J.
    ZUGASTI, A.
    22 - 13GAZTELUPE
    MENDIZABAL, I.
    MENDIZABAL, J.
    2022/11/1120:15ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 1
    VIANA, I.
    VIANA, J.
    14 - 22BERGARA 2
    IÑARRA, B.
    REZUSTA, A.
    2022/11/13--LAPKE (RET)-ALOŅA MENDI 2
    2022/11/13--ABANTZU 1-Atsedena
    2022/11/1311:30EIBAR - AstelenaEIBAR 1
    AZKARGORTA, M.
    CONDE, F.
    7 - 22ATAUN 2
    ARRILLAGA, O.
    ARROITA, A.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ATAUN 214770015438
    2ABANTZU 113761014167
    3BERGARA 2117430107116
    4EIBAR 1117430126100
    5ARETXABALETA 1107340110128
    6BELOKI 19725096126
    7ALOŅA MENDI 29725075127
    8GAZTELUPE6706147154
    9LAPKE (RET)0000000
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/09/1618:45ATAUN - AuzoetaATAUN 1-ABANTZU 2 (RET)
    2022/09/1618:45BERGARA - UdalekoaBERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    22 - 3MURUMENDI
    LEUNDA, B.
    USABIAGA, A.
    2022/09/1620:00ZEGAMA - Toki alaiTARTALOETXE22 - 2BELOKI 2
    2022/09/1717:00OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    LOITI, H.
    UGARTE, M.
    22 - 6ARETXABALETA 2
    BARANDIARAN, J.
    ZUBIA, A.
    2022/09/18--Atsedena-EIBAR 2 (R)
       Jardunaldia 2 
    2022/09/2220:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 2
    BARANDIARAN, J.
    ZUBIA, A.
    13 - 22ATAUN 1
    LOIDI, I.
    MENDIZABAL, J.
    2022/09/2319:00MENDARO - UdalekoaEIBAR 2 (R)
    AGUIRRESAROBE, A.
    NARVAIZA, I.
    8 - 22TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    2022/09/2410:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 2
    FOUILLOUX, I.
    ZULOAGA, M.
    13 - 22ALOŅA MENDI 1
    LOITI, H.
    ZULOAGA, A.
    2022/09/25--MURUMENDI-Atsedena
    2022/09/25--ABANTZU 2 (RET)-BERGARA 1
       Jardunaldia 3 
    2022/09/2920:30ATAUN - AuzoetaATAUN 1
    ANDUAGA, A.
    MENDIZABAL, J.
    22 - 14BELOKI 2
    FOUILLOUX, I.
    ZULOAGA, M.
    2022/09/3020:00MENDARO - UdalekoaALOŅA MENDI 1
    LOITI, H.
    ZULOAGA, A.
    11 - 22EIBAR 2 (R)
    AGUIRRESAROBE, A.
    NARVAIZA, I.
    2022/10/02--MURUMENDI-ABANTZU 2 (RET)
    2022/10/02--Atsedena-TARTALOETXE
    2022/10/0218:00A - Programatu gabe - GEPFBERGARA 122 - 0*ARETXABALETA 2
       Jardunaldia 4 
    2022/10/0718:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 2
    BARANDIARAN, J.
    ZUBIA, A.
    11 - 22MURUMENDI
    LEUNDA, B.
    USABIAGA, A.
    2022/10/0718:30MENDARO - UdalekoaEIBAR 2 (R)
    AGUIRRESAROBE, A.
    NARVAIZA, I.
    22 - 6ATAUN 1
    ANDUAGA, A.
    LOIDI, I.
    2022/10/0719:30ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 2
    FOUILLOUX, I.
    ZULOAGA, M.
    4 - 22BERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    2022/10/0719:30ZEGAMA - Toki alaiTARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    22 - 8ALOŅA MENDI 1
    LOITI, H.
    UGARTE, M.
    2022/10/09--ABANTZU 2 (RET)-Atsedena
       Jardunaldia 5 
    2022/10/1319:30BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    LEUNDA, B.
    USABIAGA, A.
    22 - 5BELOKI 2
    FOUILLOUX, I.
    ZULOAGA, M.
    2022/10/1419:00ATAUN - AuzoetaATAUN 1
    ANDUAGA, A.
    LOIDI, I.
    12 - 22TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    2022/10/1419:15BERGARA - UdalekoaBERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    22 - 8EIBAR 2 (R)
    AGUIRRESAROBE, A.
    ZUBIZARRETA, J.
    2022/10/16--ABANTZU 2 (RET)-ARETXABALETA 2
    2022/10/16--Atsedena-ALOŅA MENDI 1
       Jardunaldia 6 
    2022/10/2118:15OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 1
    LOITI, H.
    ZULOAGA, A.
    22 - 14ATAUN 1
    LOIDI, I.
    MENDIZABAL, J.
    2022/10/2119:00ZEGAMA - Toki alaiTARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    22 - 21BERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    2022/10/2119:15MENDARO - UdalekoaEIBAR 2 (R)
    AGUIRRESAROBE, A.
    ZUBIZARRETA, J.
    22 - 16MURUMENDI
    LEUNDA, B.
    USABIAGA, A.
    2022/10/23--ARETXABALETA 2-Atsedena
    2022/10/23--BELOKI 2-ABANTZU 2 (RET)
       Jardunaldia 7 
    2022/10/2818:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 222 - 0*BELOKI 2
    2022/10/2819:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI
    LEUNDA, B.
    USABIAGA, A.
    18 - 22TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    2022/10/2911:00BERGARA - UdalekoaBERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    22 - 5ALOŅA MENDI 1
    LOITI, H.
    ZULOAGA, A.
    2022/10/30--Atsedena-ATAUN 1
    2022/10/30--ABANTZU 2 (RET)-EIBAR 2 (R)
       Jardunaldia 8 
    2022/11/0419:15MENDARO - UdalekoaEIBAR 2 (R)0* - 22ARETXABALETA 2
    2022/11/0516:00ATAUN - AuzoetaATAUN 1
    CONTRERAS, N.
    MENDIZABAL, J.
    5 - 22BERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    2022/11/0516:30OŅATI - ZubikoaALOŅA MENDI 10* - 22MURUMENDI
    2022/11/06--Atsedena-BELOKI 2
    2022/11/06--TARTALOETXE-ABANTZU 2 (RET)
       Jardunaldia 9 
    2022/11/1119:00ARETXABALETA - Udal.ARETXABALETA 2
    BARANDIARAN, J.
    ZUBIA, A.
    8 - 22TARTALOETXE
    MATXINANDIARENA, I.
    SUAREZ , I.
    2022/11/1211:00ZUMARRAGA - BelokiBELOKI 222 - 0*EIBAR 2 (R)
    2022/11/1217:00BEASAIN - AntzizarMURUMENDI22 - 0*ATAUN 1
    2022/11/13--BERGARA 1-Atsedena
    2022/11/13--ABANTZU 2 (RET)-ALOŅA MENDI 1
     SailkapenaPJIGEAAK
    1TARTALOETXE  14770015477
    2BERGARA 1  13761015347
    3MURUMENDI  11743012582
    4ALOŅA MENDI 1  9733190121
    5ARETXABALETA 2  8724182110
    6EIBAR 2 (R)  8732282121
    7ATAUN 1  8724181137
    8BELOKI 2  7715160132
    9ABANTZU 2 (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba