Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Jubenilak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/09/1618:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    EGIGUREN, U.
    LABACA, B.
    22 - 12ATAUN
    ARRILLAGA, A.
    CONTRERAS, N.
    2022/09/1619:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    -TOLOSA (RET)
    IRAETA, A.
    BALERDI, A.
    2022/09/1619:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 1 (RET)
    ETXANIZ, J.
    JUARISTI, A.
    -GAZTELEKU 2
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    2022/09/1716:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    LEONET, M.
    ZABALETA, O.
    -INTZA (RET)
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
       Jardunaldia 2 
    2022/09/2318:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    12 - 22OIARPE 2
    LEONET, M.
    ZABALETA, O.
    2022/09/2410:30ATAUN - AuzoetaATAUN-AZKOITIA 1 (RET)
    2022/09/2410:30TOLOSA - BeotibarTOLOSA (RET)-ILUNPE 1
    2022/09/2416:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA (RET)
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    -ZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
       Jardunaldia 3 
    2022/09/3018:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    LEONET, M.
    ZABALETA, O.
    22 - 9ATAUN
    ARRILLAGA, A.
    CONTRERAS, N.
    2022/09/3019:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 1 (RET)-TOLOSA (RET)
    2022/10/0116:15LASARTE-ORIA - MitxelinINTZA (RET)
    DIAZ DE GUEREÑU, H.
    URDAMPILLETA, P.
    -GAZTELEKU 2
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    2022/10/0211:30AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    16 - 22ILUNPE 1
    EGIGUREN, U.
    LABACA, B.
       Jardunaldia 4 
    2022/10/0718:15ATAUN - AuzoetaATAUN-INTZA (RET)
    2022/10/0718:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1-AZKOITIA 1 (RET)
    2022/10/0812:15ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 20* - 22ZAZPI ITTURRI 1
    2022/10/09--TOLOSA (RET)-OIARPE 2
       Jardunaldia 5 
    2022/10/1418:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    LEONET, M.
    ZABALETA, O.
    22 - 7ILUNPE 1
    EGIGUREN, U.
    LABACA, B.
    2022/10/1419:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    22 - 11ATAUN
    ARRILLAGA, A.
    CONTRERAS, N.
    2022/10/16--INTZA (RET)-TOLOSA (RET)
    2022/10/16--ZAZPI ITTURRI 1-AZKOITIA 1 (RET)
       Jardunaldia 6 
    2022/10/2119:30AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    22 - 9ATAUN
    ARRILLAGA, A.
    CONTRERAS, N.
    2022/10/23--TOLOSA (RET)-GAZTELEKU 2
    2022/10/23--AZKOITIA 1 (RET)-OIARPE 2
    2022/10/2311:00AZPEITIA - Frontoi TxikiILUNPE 1
    EGIGUREN, U.
    LABACA, B.
    -INTZA (RET)
       Jardunaldia 7 
    2022/10/2818:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 2
    CESTAU, J.
    ITURRIOTZ, M.
    22 - 18ILUNPE 1
    LABACA, B.
    EGIGUREN, U.
    2022/10/2917:15OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 2
    LEONET, M.
    ZABALETA, O.
    22 - 20ZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    PLAZAOLA, O.
    2022/10/30--INTZA (RET)-AZKOITIA 1 (RET)
    2022/10/30--ATAUN-TOLOSA (RET)
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OIARPE 2844008848
    2ILUNPE 1642206972
    3ZAZPI ITTURRI 1642208053
    4GAZTELEKU 2542115673
    5ATAUN440404188
    6INTZA (RET)0000000
    7TOLOSA (RET)0000000
    8AZKOITIA 1 (RET)0000000
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/09/1618:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1 (RET)-ILUNPE 2
    2022/09/1619:00AMEZKETA - LarrunarriZAZPI ITTURRI 2 (RET)-LAPKE
    2022/09/1619:30AMEZKETA - LarrunarriLAGUNAK
    ARMAOLEA, J.
    MUGICA, U.
    22 - 8AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    2022/09/1816:00HERNANI - UdalekoaHERNANI (RET)-OIARPE 1
       Jardunaldia 2 
    2022/09/2318:00LAZKAO - JoxemielLAPKE-HERNANI (RET)
    2022/09/2318:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    ETXEBERRIA, O.
    LANDA, U.
    22 - 2LAGUNAK
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    2022/09/2318:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    EZAMA, B.
    ODRIOZOLA, E.
    -ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    2022/09/2410:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    -GAZTELEKU 1 (RET)
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
       Jardunaldia 3 
    2022/09/3018:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU 1 (RET)
    BEROZ, J.
    GAZTAÑAGA, J.
    -OIARPE 1
    ETXEBERRIA, O.
    LANDA, U.
    2022/10/02--HERNANI (RET)-LAGUNAK
    2022/10/02--ZAZPI ITTURRI 2 (RET)-AZKOITIA 2
    2022/10/0210:00LAZKAO - JoxemielLAPKE
    GOIBURU, A.
    IBARLUZEA, O.
    22 - 12ILUNPE 2
    EZAMA, B.
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 4 
    2022/10/0720:00AMEZKETA - LarrunarriLAGUNAK-GAZTELEKU 1 (RET)
    2022/10/09--OIARPE 1-ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    2022/10/09--ILUNPE 2-HERNANI (RET)
    2022/10/0915:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    11 - 22LAPKE
    GOIBURU, A.
    IBARLUZEA, O.
       Jardunaldia 5 
    2022/10/1418:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    EZAMA, B.
    OTAEGI, I.
    22 - 4AZKOITIA 2
    ALDAZABAL, O.
    EGAÑA, I.
    2022/10/16--ZAZPI ITTURRI 2 (RET)-LAGUNAK
    2022/10/16--HERNANI (RET)-GAZTELEKU 1 (RET)
    2022/10/1609:30LAZKAO - JoxemielLAPKE
    GOIBURU, A.
    IBARLUZEA, O.
    6 - 22OIARPE 1
    ETXEBERRIA, O.
    LANDA, U.
       Jardunaldia 6 
    2022/10/2118:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE 1
    ETXEBERRIA, O.
    LANDA, U.
    22 - 4ILUNPE 2
    OTAEGI, I.
    ODRIOZOLA, E.
    2022/10/2119:30AMEZKETA - LarrunarriLAGUNAK
    ARMAOLEA, J.
    MUGICA, U.
    9 - 22LAPKE
    GOIBURU, A.
    IBARLUZEA, O.
    2022/10/23--GAZTELEKU 1 (RET)-ZAZPI ITTURRI 2 (RET)
    2022/10/23--HERNANI (RET)-AZKOITIA 2
       Jardunaldia 7 
    2022/10/2818:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    EZAMA, B.
    ODRIOZOLA, E.
    22 - 4LAGUNAK
    ARMAOLEA, J.
    BERGUA, A.
    2022/10/30--LAPKE-GAZTELEKU 1 (RET)
    2022/10/30--ZAZPI ITTURRI 2 (RET)-HERNANI (RET)
    2022/10/3018:00A - Programatu gabe - GEPFAZKOITIA 20* - 22OIARPE 1
     SailkapenaPJIGEAAK
    1OIARPE 1  844008812
    2LAPKE  743107254
    3ILUNPE 2  642206052
    4LAGUNAK  541303774
    5AZKOITIA 2  340312388
    6GAZTELEKU 1 (RET)  0000000
    7ZAZPI ITTURRI 2 (RET)  0000000
    8HERNANI (RET)  0000000
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba