Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Kadeteak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    16/09/202218:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU
    ALONSO, A.
    URIA, A.
    8 - 22INTXURRE
    MURUA, H.
    SEGUROLA, A.
    16/09/202218:45BERGARA - UdalekoaBERGARA
    ETXABE, H.
    ORMAETXEA, A.
    22 - 9BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGI, U.
    17/09/202216:30OIARTZUN - MadalensoroOIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    OLAIZ, M.
    14 - 22ILUNPE 1
    ARTETXE, J.
    AZKUE, E.
       Jardunaldia 2 
    23/09/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    ARTETXE, J.
    AZKUE, E.
    22 - 15ABANTZU
    ALONSO, A.
    URIA, A.
    23/09/202218:30VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGI, U.
    5 - 22OIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    OLAIZ, M.
    23/09/202219:00ALEGIA - ElorriINTXURRE
    MURUA, H.
    SEGUROLA, A.
    22 - 6BERGARA
    ETXABE, H.
    ORMAETXEA, A.
       Jardunaldia 3 
    30/09/202218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    OLAIZ, M.
    3 - 22INTXURRE
    MURUA, H.
    SEGUROLA, A.
    30/09/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    ARTETXE, J.
    AZKUE, E.
    22 - 8BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGI, U.
    01/10/202216:15ZESTOA - GurutzeagaABANTZU
    ALONSO, A.
    URIA, A.
    18 - 22BERGARA
    ETXABE, H.
    ORMAETXEA, A.
       Jardunaldia 4 
    07/10/202218:15ALEGIA - ElorriINTXURRE
    MURUA, H.
    SEGUROLA, A.
    22 - 15ILUNPE 1
    ARTETXE, J.
    AZKUE, E.
    07/10/202218:30ZESTOA - GurutzeagaABANTZU
    ALONSO, A.
    URIA, A.
    22 - 9BEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGI, U.
    07/10/202219:30BERGARA - UdalekoaBERGARA
    ETXABE, H.
    ORMAETXEA, A.
    22 - 21OIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    OLAIZ, M.
       Jardunaldia 5 
    13/10/202220:10VILLABONA - Bear ZanaBEHAR ZANA
    IPARRAGIRRE, I.
    OTAEGI, U.
    6 - 22INTXURRE
    MURUA, H.
    SEGUROLA, A.
    14/10/202218:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 1
    ARTETXE, J.
    AZKUE, E.
    22 - 17BERGARA
    ETXABE, H.
    ORMAETXEA, A.
    14/10/202218:00OIARTZUN - MadalensoroOIARPE
    ETXEBERRIA, A.
    OLAIZ, M.
    22 - 11ABANTZU
    ALONSO, A.
    URIA, A.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1INTXURRE10550011038
    2ILUNPE 19541010376
    3BERGARA853208992
    4OIARPE752308282
    5ABANTZU651407497
    6BEHAR ZANA5505037110
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    16/09/202218:00LAZKAO - JoxemielLAPKE
    IGOA, A.
    IZAGIRRE, I.
    22 - 5AZKOITIA
    ARREGI, J.
    GALARZA, D.
    16/09/202218:15AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 3
    AZPIAZU, M.
    SARASUA, I.
    22 - 8ILUNPE 2
    ASTIGARRAGA, U.
    AZPIAZU, X.
    16/09/202218:45ATAUN - AuzoetaATAUN
    ALBERDI, I.
    ECHAVE, H.
    12 - 22TOLOSA
    CASTRO, H.
    INSAUSTI, J.
       Jardunaldia 2 
    22/09/202219:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    ARREGI, J.
    GALARZA, D.
    22 - 18ILUNPE 3
    AZPIAZU, M.
    SARASUA, I.
    23/09/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    ASTIGARRAGA, U.
    LABAKA, A.
    7 - 22ATAUN
    ALBERDI, I.
    ECHAVE, H.
    24/09/202210:30TOLOSA - BeotibarTOLOSA
    CASTRO, H.
    INSAUSTI, J.
    22 - 20LAPKE
    IGOA, A.
    IZAGIRRE, I.
       Jardunaldia 3 
    30/09/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    ASTIGARRAGA, U.
    AZPIAZU, X.
    8 - 22AZKOITIA
    ARREGI, J.
    GALARZA, D.
    30/09/202218:30AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 3
    AZPIAZU, M.
    SARASUA, I.
    3 - 22TOLOSA
    CASTRO, H.
    INSAUSTI, J.
    30/09/202218:45ATAUN - AuzoetaATAUN
    ALBERDI, I.
    ECHAVE, H.
    9 - 22LAPKE
    IGOA, A.
    IZAGIRRE, I.
       Jardunaldia 4 
    07/10/202218:00LAZKAO - JoxemielLAPKE
    IGOA, A.
    IZAGIRRE, I.
    22 - 1ILUNPE 3
    AZPIAZU, M.
    SARASUA, I.
    07/10/202218:15ATAUN - AuzoetaATAUN
    ALBERDI, I.
    ECHAVE, H.
    22 - 13AZKOITIA
    ARREGI, J.
    GALARZA, D.
    08/10/202210:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA
    INSAUSTI, J.
    CASTRO, H.
    22 - 6ILUNPE 2
    AZPIAZU, X.
    LABAKA, A.
       Jardunaldia 5 
    14/10/202218:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 2
    ASTIGARRAGA, U.
    AZPIAZU, X.
    4 - 22LAPKE
    IGOA, A.
    ITURBE, M.
    14/10/202218:00AZPEITIA - IzarraitzILUNPE 3
    AZPIAZU, M.
    SARASUA, I.
    13 - 22ATAUN
    ALBERDI, I.
    ECHAVE, H.
    14/10/202219:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    ARREGI, J.
    GALARZA, D.
    16 - 22TOLOSA
    CASTRO, H.
    INSAUSTI, J.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1TOLOSA  10550011057
    2LAPKE  9541010841
    3ATAUN  853208777
    4AZKOITIA  752307892
    5ILUNPE 3  651405796
    6ILUNPE 2  5505033110
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba