Txapelketa: Errendimendua Udaberri - Eskuz binaka EBI - Alebinak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/13
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 1
    MINGUEZ, U.
    SUAREZ, A.
    13  - 16
    OLALDE 
    ERRASTI, J.
    IRIZAR, E.
    2022/05/14
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    ALONSO, D.
    SALAZAR, G.
    7  - 16
    GAZTELUPE 2 
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/20
    18:05
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 1
    CASTILLO, D.
    MINGUEZ, U.
    6  - 16
    GAZTELUPE 2 
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2022/05/20
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    BAQUEDANO, G.
    IRIZAR, E.
    16  - 14
    ALOŅA MENDI 
    ALONSO, D.
    SALAZAR, G.
       Jardunaldia 3 
    2022/05/27
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 2
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    16  - 2
    OLALDE 
    BAQUEDANO, G.
    ERRASTI, J.
    2022/05/29
    11:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    ALONSO, D.
    GUEREÑU, E.
    4  - 16
    EPLE 1 
    CASTILLO, D.
    SUAREZ, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GAZTELUPE 2   6 3 3 0 0 48 15
    2 OLALDE   5 3 2 1 0 34 43
    3 EPLE 1   4 3 1 2 0 35 36
    4 ALOŅA MENDI   3 3 0 3 0 25 48
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/13
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    ARBULO, A.
    BARANDIARAN, J.
    4  - 16
    ATAUN 
    ALDASORO, H.
    ARAMENDI, A.
    2022/05/14
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    GARRASTAZU, L.
    BARRENECHEA, I.
    3  - 16
    INTXURRE 1 
    LEO, H.
    GARAIKOETXEA, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/20
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    ARBULO, A.
    SARASUA, E.
    6  - 16
    INTXURRE 1 
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    2022/05/21
    17:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    0 *  - 16
    GURE TXERU 2 
       Jardunaldia 3 
    2022/05/27
    19:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    GARAIKOETXEA, E.
    LEO, H.
    16  - 11
    ATAUN 
    ALDASORO, H.
    ARAMENDI, A.
    2022/05/28
    10:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    BARRENECHEA, I.
    PICABEA, M.
    12  - 16
    ARETXABALETA 
    SARASUA, E.
    BARANDIARAN, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 INTXURRE 1   6 3 3 0 0 48 20
    2 ARETXABALETA   4 3 1 2 0 26 44
    3 GURE TXERU 2   4 3 1 2 0 31 32
    4 ATAUN   3 3 1 1 1 27 36
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/12
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    GOIKOETXEA, U.
    URRESTILLA, O.
    3  - 16
    EPLE 2 
    CABALLERO, L.
    PEREZ, I.
    2022/05/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    GUTIERREZ, N.
    HARREGUY, E.
    16  - 0 *
    ARRASATE 
       Jardunaldia 2 
    2022/05/20
    18:05
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE 2
    CABALLERO, L.
    PEREZ, I.
    16  - 4
    LAPKE 
    GUTIERREZ, N.
    HARREGUY, E.
    2022/05/20
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    0 *  - 18
    ARRASATE 
       Jardunaldia 3 
    2022/05/27
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE
    GUTIERREZ, N.
    HARREGUY, E.
    8  - 16
    ORIO 1 
    GOIKOETXEA, U.
    URRESTILLA, O.
    2022/05/28
    11:30
    ARRASATE - Iturripe
    ARRASATE
    HURTADO, J.
    MADINABEITIA, A.
    5  - 16
    EPLE 2 
    CABALLERO, L.
    PEREZ, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EPLE 2   6 3 3 0 0 48 12
    2 LAPKE   4 3 1 2 0 28 32
    3 ARRASATE   3 3 1 1 1 23 32
    4 ORIO 1   3 3 1 1 1 19 42
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/14
    16:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    16  - 0 *
    ORIO 2 
    2022/05/15
    11:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 1
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    1  - 16
    EIBAR 
    AMILLATEGI, A.
    GIL, L.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/19
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 1
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    16  - 6
    ORIO 2 
    ANTON, A.
    LOIDI, X.
    2022/05/20
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR
    AMILLATEGI, A.
    GIL, L.
    16  - 13
    KUKU 
    ALIJOSTES, E.
    TOLOSA, O.
       Jardunaldia 3 
    2022/05/27
    18:15
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    ALIJOSTES, E.
    ARTOLA, X.
    16  - 2
    GAZTELUPE 1 
    ARANBURU, E.
    ARISTI, E.
    2022/05/27
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    ANTON, A.
    LOIDI, X.
    2  - 16
    EIBAR 
    AMILLATEGI, A.
    GIL, L.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EIBAR   6 3 3 0 0 48 16
    2 KUKU   5 3 2 1 0 45 18
    3 GAZTELUPE 1   4 3 1 2 0 19 38
    4 ORIO 2   2 3 0 2 1 8 48
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/13
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2 (R)
    ORMAETXEA, U.
    URDAMPILLETA, J.
    0  - 16
    GURE TXERU 1 
    ARAMBURU, O.
    BORDAGARAI, A.
    2022/05/13
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    FELIX, G.
    LOSADA, G.
    7  - 16
    MUNDARRO 
    ANZA, U.
    RAMIREZ, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/20
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2 (R)
    0 *  - 16
    MUNDARRO 
    2022/05/22
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
    ARAMBURU, O.
    BORDAGARAI, A.
    16  - 9
    SORALUZE 
    FELIX, G.
    LOSADA, G.
       Jardunaldia 3 
    2022/05/27
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    16  - 0 *
    INTXURRE 2 (R) 
    2022/05/28
    10:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO
    ANZA, U.
    URDICIAIN, P.
    7  - 16
    GURE TXERU 1 
    ARAMBURU, O.
    BORDAGARAI, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 GURE TXERU 1   6 3 3 0 0 48 16
    2 MUNDARRO   5 3 2 1 0 39 23
    3 SORALUZE   4 3 1 2 0 32 32
    4 INTXURRE 2 (R)   1 3 0 1 2 0 48
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba