Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Gomazko paleta - Kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/04/02
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    VICENTE, E.
    REKONDO, A.
    25  - 17
    TXOST 3 
    DAVIS, I.
    LASA, H.
    2022/04/03
    -
    -
    TXOST 1
    ARRIZABALAGA, L.
    ARNAIZ, I.
    5  - 25
    ZUMAIA 1 
    BERISTAIN, J.
    BERRIOZABAL, X.
    2022/04/03
    -
    -
    TXOST 2
    EGUZKITZA, A.
    RETEGI, A.
    17  - 25
    EUSKAL JOLAS 
    CARAMANZANA, J.
    CARRAL, M.
    2022/04/03
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    CARBALLO, T.
    GARIKANO, A.
    25  - 8
    ZUMAIA 2 
    MARTIN, J.
    AIZPURU, U.
       Jardunaldia 2 
    2022/04/10
    -
    -
    EUSKAL JOLAS
    CARRAL, M.
    CARAMANZANA, J.
    25  - 13
    TXOST 1 
    ARRIZABALAGA, L.
    ARNAIZ, I.
    2022/04/10
    -
    -
    TXOST 3
    LASA, H.
    DAVIS, I.
    25  - 16
    TXOST 2 
    EGUZKITZA, A.
    RETEGI, A.
    2022/04/10
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    MARTIN, J.
    AIZPURU, U.
    14  - 25
    ERREPALA 
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    2022/04/10
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    BERISTAIN, J.
    BERRIOZABAL, X.
    18  - 25
    ZUMAIA 3 
    GARIKANO, A.
    CARBALLO, T.
       Jardunaldia 3 
    2022/04/30
    15:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
    ARRIZABALAGA, L.
    ARNAIZ, I.
    CORTS, I.
    25  - 19
    TXOST 3 
    LASA, H.
    DAVIS, I.
    2022/05/01
    -
    -
    ZUMAIA 2
    MARTIN, J.
    AIZPURU, U.
    13  - 25
    ZUMAIA 1 
    BERRIOZABAL, X.
    BERISTAIN, J.
    2022/05/01
    -
    -
    ZUMAIA 3
    ARRIZABALAGA, D.
    GARIKANO, A.
    21  - 25
    EUSKAL JOLAS 
    CARRAL, M.
    CARAMANZANA, J.
    2022/05/01
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    25  - 12
    TXOST 2 
    EGUZKITZA, A.
    RETEGI, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/07
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 3
    LASA, H.
    DAVIS, I.
    15  - 25
    ZUMAIA 3 
    ARRIZABALAGA, D.
    CARBALLO, T.
    GARIKANO, A.
    2022/05/07
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    EGUZKITZA, A.
    RETEGI, A.
    25  - 21
    TXOST 1 
    ARRIZABALAGA, L.
    CORTS, I.
    ARNAIZ, I.
    2022/05/08
    -
    -
    EUSKAL JOLAS
    CARRAL, M.
    CARAMANZANA, J.
    25  - 16
    ZUMAIA 2 
    MARTIN, J.
    AIZPURU, U.
    2022/05/08
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    BERRIOZABAL, X.
    BERISTAIN, J.
    16  - 25
    ERREPALA 
    VICENTE, E.
    REKONDO, A.
       Jardunaldia 5 
    2022/05/14
    11:00
    DONOSTIA - Altza
    ERREPALA
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
    25  - 20
    TXOST 1 
    ARRIZABALAGA, L.
    ARNAIZ, I.
    2022/05/15
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    BERRIOZABAL, X.
    BERISTAIN, J.
    25  - 10
    EUSKAL JOLAS 
    2022/05/15
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    MARTIN, J.
    AIZPURU, U.
    20  - 25
    TXOST 3 
    DAVIS, I.
    LASA, H.
    2022/05/15
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    ARRIZABALAGA, D.
    GARIKANO, A.
    25  - 7
    TXOST 2 
    EGUZKITZA, A.
    RETEGI, A.
       Jardunaldia 6 
    2022/05/22
    -
    -
    TXOST 3
    DAVIS, I.
    LASA, H.
    18  - 25
    ZUMAIA 1 
    BERRIOZABAL, X.
    BERISTAIN, J.
    2022/05/22
    -
    -
    TXOST 2
    EGUZKITZA, A.
    RETEGI, A.
    25  - 18
    ZUMAIA 2 
    AIZPURU, U.
    MARTIN, J.
    2022/05/22
    -
    -
    TXOST 1
    ARRIZABALAGA, L.
    ARNAIZ, I.
    15  - 25
    ZUMAIA 3 
    CARBALLO, T.
    GARIKANO, A.
    2022/05/22
    12:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    ERREPALA
    VICENTE, E.
    REKONDO, A.
    21  - 25
    EUSKAL JOLAS 
    CARRAL, M.
    CARAMANZANA, J.
       Jardunaldia 7 
    2022/05/27
    19:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    EUSKAL JOLAS
    CARRAL, M.
    CARAMANZANA, J.
    25  - 12
    TXOST 3 
    DAVIS, I.
    LASA, H.
    2022/05/29
    -
    -
    ZUMAIA 1
    BERRIOZABAL, X.
    BERISTAIN, J.
    25  - 17
    TXOST 2 
    RETEGI, A.
    EGUZKITZA, A.
    2022/05/29
    -
    -
    ZUMAIA 2
    MARTIN, J.
    AIZPURU, U.
    14  - 25
    TXOST 1 
    ARNAIZ, I.
    ARRIZABALAGA, L.
    2022/05/29
    -
    -
    ZUMAIA 3
    CARBALLO, T.
    GARIKANO, A.
    25  - 10
    ERREPALA 
    REKONDO, A.
    VICENTE, E.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 EUSKAL JOLAS   13 7 6 1 0 160 125
    2 ZUMAIA 3   13 7 6 1 0 171 98
    3 ERREPALA   12 7 5 2 0 156 129
    4 ZUMAIA 1   12 7 5 2 0 159 113
    5 TXOST 3   9 7 2 5 0 131 161
    6 TXOST 1   9 7 2 5 0 124 158
    7 TXOST 2   9 7 2 5 0 119 164
    8 ZUMAIA 2   7 7 0 7 0 103 175
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba