Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz binaka EBI - Alebinak - 1. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 4
    LACARRA, L.
    ARRUABARRENA, E.
    2  - 16
    ATAUN 2 
    ARTZE, A.
    AGIRREURRETA, U.
    2022/02/04
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ALKORTA, P.
    SUDUPE, X.
    9  - 16
    PAGAZPE 
    BLAZQUEZ, M.
    ILLARRAMENDI, X.
    2022/02/04
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    LABAKA, A.
    ARSUAGA, O.
    16  - 6
    LAPKE 1 
    AGIRRE, B.
    ARIZMENDI, J.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 1 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 1
    AGIRRE, B.
    ARIZMENDI, J.
    16  - 3
    BEHAR ZANA 4 
    LACARRA, L.
    ARRUABARRENA, E.
    2022/02/11
    18:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    ALARCIA, M.
    IBABE, E.
    16  - 4
    AZKOITIA 2 
    ALKORTA, P.
    SUDUPE, X.
    2022/02/11
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    ILLARRAMENDI, X.
    BLAZQUEZ, M.
    9  - 16
    HERNANI 1 
    LABAKA, A.
    ARSUAGA, O.
    2022/02/13
    -
    -
    ATAUN 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    GOROSTIDI, O.
    AGIRREURRETA, U.
    16  - 5
    LAPKE 1 
    AGIRRE, B.
    ARIZMENDI, J.
    2022/02/18
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    LABAKA, A.
    ARSUAGA, O.
    16  - 5
    ARETXABALETA 1 
    ALARCIA, M.
    IBABE, E.
    2022/02/19
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 4
    ARRUABARRENA, E.
    LACARRA, L.
    6  - 16
    PAGAZPE 
    BLAZQUEZ, M.
    ILLARRAMENDI, X.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    ILLARRAMENDI, X.
    BLAZQUEZ, M.
    12  - 16
    ATAUN 2 
    AGIRREURRETA, U.
    GOROSTIDI, O.
    2022/02/25
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    ALARCIA, M.
    IBABE, E.
    16  - 2
    BEHAR ZANA 4 
    ARRUABARRENA, E.
    LACARRA, L.
    2022/02/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    0 *  - 16
    HERNANI 1 
    2022/02/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 1
    ARIZMENDI, J.
    AGIRRE, B.
    7  - 16
    PAGAZPE 
    BLAZQUEZ, M.
    ILLARRAMENDI, X.
    2022/03/04
    19:15
    AMEZKETA - Larrunarri
    ATAUN 2
    GOROSTIDI, O.
    AGIRREURRETA, U.
    16  - 12
    ARETXABALETA 1 
    IBABE, E.
    ALARCIA, M.
    2022/03/05
    15:45
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 4
    ARRUABARRENA, E.
    LACARRA, L.
    6  - 16
    AZKOITIA 2 
    ALKORTA, P.
    SUDUPE, X.
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 6 
    2022/03/11
    18:45
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 1
    ALARCIA, M.
    IBABE, E.
    16  - 10
    LAPKE 1 
    AGIRRE, B.
    ARIZMENDI, J.
    2022/03/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    ALKORTA, P.
    SUDUPE, X.
    7  - 16
    ATAUN 2 
    GOROSTIDI, O.
    AGIRREURRETA, U.
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE 
    2022/03/13
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    LABAKA, A.
    ARSUAGA, O.
    16  - 1
    BEHAR ZANA 4 
    ARRUABARRENA, E.
    LACARRA, L.
       Jardunaldia 7 
    2022/03/17
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    GOROSTIDI, O.
    AGIRREURRETA, U.
    16  - 15
    HERNANI 1 
    LABAKA, A.
    ARSUAGA, O.
    2022/03/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 1
    AGIRRE, B.
    ARIZMENDI, J.
    16  - 11
    AZKOITIA 2 
    ALKORTA, P.
    SUDUPE, X.
    2022/03/18
    18:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    BLAZQUEZ, M.
    ILLARRAMENDI, X.
    11  - 16
    ARETXABALETA 1 
    ALARCIA, M.
    IBABE, E.
    2022/03/20
    -
    -
    BEHAR ZANA 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ATAUN 2   12 6 6 0 0 96 53
    2 HERNANI 1   11 6 5 1 0 95 37
    3 ARETXABALETA 1   10 6 4 2 0 81 59
    4 PAGAZPE   9 6 3 3 0 80 70
    5 LAPKE 1   8 6 2 4 0 60 78
    6 AZKOITIA 2   6 6 1 4 1 47 86
    7 BEHAR ZANA 4   6 6 0 6 0 20 96
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 1
    ARISTI, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2  - 16
    ARETXABALETA 2 
    LARRAÑAGA, A.
    ERRASTI, J.
    2022/02/04
    18:15
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI 2
    TEJERIA, A.
    TEJERIA, U.
    16  - 13
    LAPKE 2 
    ESTENSORO, E.
    IZAGUIRRE, A.
    2022/02/04
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO 1 (RET)
     
    ABANTZU 
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 3 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/10
    19:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    ESTENSORO, E.
    IZAGUIRRE, A.
    16  - 0
    GAZTELUPE 1 
    ARMENDARIZ, E.
    ETXEBERRIA, E.
    2022/02/12
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 3
    DIEGUEZ, O.
    ZUFIRIA, I.
     
    MUNDARRO 1 (RET) 
    RAMIREZ, J.
    URDICIAIN, P.
    2022/02/12
    16:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    IZAGIRRE, O.
    MENDIZABAL, J.
    9  - 16
    TXULOBI 2 
    TEJERIA, U.
    TEJERIA, A.
    2022/02/13
    -
    -
    ARETXABALETA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 1
    ARISTI, E.
    ETXEBERRIA, E.
    1  - 16
    ABANTZU 
    MENDIZABAL, J.
    IZAGIRRE, O.
    2022/02/18
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    ERRASTI, J.
    AHSAN, M.
    10  - 16
    LAPKE 2 
    IZAGUIRRE, A.
    ESTENSORO, E.
    2022/02/19
    16:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI 2
    TEJERIA, U.
    TEJERIA, A.
    7  - 16
    BEHAR ZANA 3 
    DIEGUEZ, O.
    ZUFIRIA, I.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 1 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    MENDIZABAL, J.
    IZAGIRRE, O.
    16  - 11
    ARETXABALETA 2 
    AHSAN, M.
    LARRAÑAGA, A.
    2022/02/25
    19:45
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO 1 (RET)
    RAMIREZ, J.
    URDICIAIN, P.
     
    TXULOBI 2 
    TEJERIA, U.
    TEJERIA, A.
    2022/02/26
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 3
    DIEGUEZ, O.
    ZUFIRIA, I.
    16  - 1
    GAZTELUPE 1 
    ARMENDARIZ, E.
    ARISTI, E.
    2022/02/27
    -
    -
    LAPKE 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/03
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    IZAGUIRRE, A.
    ESTENSORO, E.
    16  - 14
    ABANTZU 
    MENDIZABAL, J.
    IZAGIRRE, O.
    2022/03/04
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    LARRAÑAGA, A.
    ERRASTI, J.
    9  - 16
    BEHAR ZANA 3 
    DIEGUEZ, O.
    ZUFIRIA, I.
    2022/03/04
    19:45
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 1
     
    MUNDARRO 1 (RET) 
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    TXULOBI 2 
       Jardunaldia 6 
    2022/03/10
    19:00
    VILLABONA - Amasa
    BEHAR ZANA 3
    DIEGUEZ, O.
    ZUFIRIA, I.
    16  - 8
    LAPKE 2 
    IZAGUIRRE, A.
    ESTENSORO, E.
    2022/03/11
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO 1 (RET)
     
    ARETXABALETA 2 
    2022/03/12
    16:30
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI 2
    TEJERIA, A.
    TEJERIA, U.
    16  - 9
    GAZTELUPE 1 
    ARISTI, E.
    ARMENDARIZ, E.
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ABANTZU 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/18
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ABANTZU
    IZAGIRRE, O.
    KORTA, O.
    11  - 16
    BEHAR ZANA 3 
    DIEGUEZ, O.
    ZUFIRIA, I.
    2022/03/18
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA 2
    AHSAN, M.
    ERRASTI, J.
    7  - 16
    TXULOBI 2 
    TEJERIA, U.
    TEJERIA, A.
    2022/03/20
    -
    -
    GAZTELUPE 1
     
    Atsedena 
    2022/03/20
    -
    -
    LAPKE 2
     
    MUNDARRO 1 (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 BEHAR ZANA 3   10 5 5 0 0 80 36
    2 TXULOBI 2   9 5 4 1 0 71 54
    3 LAPKE 2   8 5 3 2 0 69 56
    4 ABANTZU   7 5 2 3 0 66 60
    5 ARETXABALETA 2   6 5 1 4 0 53 66
    6 GAZTELUPE 1   5 5 0 5 0 13 80
    7 MUNDARRO 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    ALTUNA, E.
    LARRARTE, B.
    1  - 16
    ILUNPE 
    URRESTILLA, J.
    ANSOLA, I.
    2022/02/04
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    LAKA, O.
    EGURBIDE, M.
    7  - 16
    ATAUN 1 
    ARAMENDI, A.
    ALDASORO, M.
    2022/02/04
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO 2
    ANZA, U.
    ORMAZABAL, I.
    2  - 16
    LAPKE 3 
    LANDA, J.
    ORMAZABAL, E.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    KUKU (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 3
    ORMAZABAL, E.
    LANDA, J.
    16  - 4
    BEHAR ZANA 1 
    ALTUNA, E.
    LARRARTE, B.
    2022/02/11
    18:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    ARAMENDI, A.
    ALDASORO, M.
    9  - 16
    MUNDARRO 2 
    ORMAZABAL, I.
    ANZA, U.
    2022/02/12
    16:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU (RET)
     
    ALOŅA MENDI 2 
    2022/02/13
    -
    -
    ILUNPE
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO 2
     
    KUKU (RET) 
    2022/02/18
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    ANSOLA, I.
    URRESTILLA, J.
    9  - 16
    LAPKE 3 
    LANDA, J.
    ORMAZABAL, E.
    2022/02/19
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    ALTUNA, E.
    LARRARTE, B.
    12  - 16
    ATAUN 1 
    ALDASORO, M.
    ARAMENDI, A.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    ARAMENDI, A.
    ALDASORO, M.
    3  - 16
    ILUNPE 
    ANSOLA, I.
    URRESTILLA, J.
    2022/02/26
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    LAKA, O.
    EGURBIDE, M.
    0  - 16
    MUNDARRO 2 
    2022/02/27
    -
    -
    KUKU (RET)
     
    BEHAR ZANA 1 
    2022/02/27
    -
    -
    LAPKE 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/03/03
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 3
    ORMAZABAL, E.
    LANDA, J.
    16  - 2
    ATAUN 1 
    ALDASORO, M.
    ARAMENDI, A.
    2022/03/05
    15:45
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 1
    ALTUNA, E.
    LARRARTE, B.
    16  - 7
    ALOŅA MENDI 2 
    LAKA, O.
    EGURBIDE, M.
    2022/03/06
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 2 
    2022/03/06
    -
    -
    ILUNPE
     
    KUKU (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2022/03/11
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    LAKA, O.
    EGURBIDE, M.
    4  - 16
    ILUNPE 
    ANSOLA, I.
    URRESTILLA, J.
    2022/03/11
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udal.
    MUNDARRO 2
    16  - 1
    BEHAR ZANA 1 
    ALTUNA, E.
    LARRARTE, B.
    2022/03/12
    -
    -
    KUKU (RET)
     
    LAPKE 3 
    2022/03/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN 1 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 3
    LANDA, J.
    ORMAZABAL, E.
    16  - 4
    ALOŅA MENDI 2 
    EGURBIDE, M.
    LAKA, O.
    2022/03/18
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    ANSOLA, I.
    URRESTILLA, J.
    16  - 10
    MUNDARRO 2 
    ORMAZABAL, I.
    ANZA, U.
    2022/03/20
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    Atsedena 
    2022/03/20
    -
    -
    ATAUN 1
     
    KUKU (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAPKE 3   10 5 5 0 0 80 21
    2 ILUNPE   9 5 4 1 0 73 34
    3 MUNDARRO 2   8 5 3 2 0 60 42
    4 ATAUN 1   7 5 2 3 0 46 67
    5 BEHAR ZANA 1   6 5 1 4 0 34 71
    6 ALOŅA MENDI 2   5 5 0 5 0 22 80
    7 KUKU (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/02/04
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 2
    ARRESE, B.
    ARANBURU, E.
    7  - 16
    HERNANI 2 
    ZUGASTI, L.
    BARRIOLA, U.
    2022/02/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Bar.
    LAPKE 4
    SARRIEGI, A.
    ALDASORO, I.
    10  - 16
    BEHAR ZANA 2 
    ELOLA, O.
    IPARRAGIRRE, X.
    2022/02/04
    18:45
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ARISTEGI, E.
    GARATE, I.
    10  - 16
    TXULOBI 1 
    NAVARRO, O.
    URCOLA, A.
    2022/02/04
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    ALBERDI, X.
    AYERBE, I.
    16  - 3
    ALOŅA MENDI 1 
    AZKUE, D.
    BARRENA, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/02/11
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    AZKUE, D.
    BARRENA, A.
    6  - 16
    LAPKE 4 
    GUTIERREZ, N.
    ALDASORO, I.
    2022/02/11
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    BARRIOLA, U.
    ZUGASTI, L.
    13  - 16
    AZKOITIA 1 
    ARISTEGI, E.
    GARATE, I.
    2022/02/12
    16:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI 1
    URCOLA, A.
    NAVARRO, O.
    2  - 16
    TXAPAGAIN 
    AYERBE, I.
    ALBERDI, X.
    2022/02/12
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    IPARRAGIRRE, X.
    ELOLA, O.
    16  - 1
    GAZTELUPE 2 
    ARANBURU, E.
    ARRESE, B.
       Jardunaldia 3 
    2022/02/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 4
    GUTIERREZ, N.
    SARRIEGI, A.
    16  - 15
    TXULOBI 1 
    NAVARRO, O.
    URCOLA, A.
    2022/02/18
    18:00
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 2
    ARRESE, B.
    ARANBURU, E.
    7  - 16
    AZKOITIA 1 
    GARATE, I.
    ARISTEGI, E.
    2022/02/18
    19:00
    ARAMA - Loitza
    TXAPAGAIN
    ALBERDI, X.
    AYERBE, I.
    16  - 5
    HERNANI 2 
    BARRIOLA, U.
    ZUGASTI, L.
    2022/02/19
    16:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    IPARRAGIRRE, X.
    ELOLA, O.
    16  - 1
    ALOŅA MENDI 1 
    AZKUE, D.
    BARRENA, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/02/25
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI 1
    URCOLA, A.
    NAVARRO, O.
    3  - 16
    BEHAR ZANA 2 
    ELOLA, O.
    IPARRAGIRRE, X.
    2022/02/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ARISTEGI, E.
    GARATE, I.
    4  - 16
    TXAPAGAIN 
    ALBERDI, X.
    AYERBE, I.
    2022/02/25
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    BARRIOLA, U.
    ZUGASTI, L.
    16  - 11
    LAPKE 4 
    GUTIERREZ, N.
    SARRIEGI, A.
    2022/02/26
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    AZKUE, D.
    BARRENA, A.
    2  - 16
    GAZTELUPE 2 
    MANTZIZIDOR, S.
    ARRESE, B.
       Jardunaldia 5 
    2022/03/04
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    AZKUE, D.
    BARRENA, A.
    9  - 16
    TXULOBI 1 
    NAVARRO, O.
    URCOLA, A.
    2022/03/04
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 4
    GUTIERREZ, N.
    SARRIEGI, A.
    16  - 9
    AZKOITIA 1 
    ARISTEGI, E.
    GARATE, I.
    2022/03/04
    19:45
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 2
    ARRESE, B.
    MANTZIZIDOR, S.
    3  - 16
    TXAPAGAIN 
    ALBERDI, X.
    AYERBE, I.
    2022/03/05
    15:45
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    ARRUTI, E.
    IPARRAGIRRE, X.
    16  - 8
    HERNANI 2 
    BARRIOLA, U.
    ZUGASTI, L.
       Jardunaldia 6 
    2022/03/11
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    0 *  - 16
    BEHAR ZANA 2 
    2022/03/11
    19:00
    ARAMA - Loitza
    TXAPAGAIN
    ALBERDI, X.
    AYERBE, I.
    16  - 5
    LAPKE 4 
    SARRIEGI, A.
    ALDASORO, I.
    2022/03/11
    19:45
    ZALDIBIA - Resti
    GAZTELUPE 2
    MANTZIZIDOR, S.
    ARANBURU, E.
    16  - 10
    TXULOBI 1 
    NAVARRO, O.
    URCOLA, A.
    2022/03/12
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    BARRIOLA, U.
    ZUGASTI, L.
    16  - 2
    ALOŅA MENDI 1 
    AZKUE, D.
    BARRENA, A.
       Jardunaldia 7 
    2022/03/18
    18:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA 2
    ELOLA, O.
    IPARRAGIRRE, X.
    7  - 16
    TXAPAGAIN 
    ALBERDI, X.
    AYERBE, I.
    2022/03/18
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 4
    ALDASORO, I.
    SARRIEGI, A.
    16  - 9
    GAZTELUPE 2 
    ARANBURU, E.
    MANTZIZIDOR, S.
    2022/03/18
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    0 *  - 16
    AZKOITIA 1 
    2022/03/19
    16:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI 1
    NAVARRO, O.
    URCOLA, A.
    9  - 16
    HERNANI 2 
    BARRIOLA, U.
    ZUGASTI, L.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 TXAPAGAIN   14 7 7 0 0 112 29
    2 BEHAR ZANA 2   13 7 6 1 0 103 39
    3 HERNANI 2   11 7 4 3 0 90 77
    4 LAPKE 4   11 7 4 3 0 90 87
    5 AZKOITIA 1   9 7 3 3 1 71 84
    6 TXULOBI 1   9 7 2 5 0 71 99
    7 GAZTELUPE 2   9 7 2 5 0 59 92
    8 ALOŅA MENDI 1   6 7 0 6 1 23 112
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba