Txapelketa: Errendimendua Udazkena - Zesta punta Infantilak

a - Ligaxkako emaitzak

 

ZUMAIA

Azaroak 7, igandea, 10:30

 

BEITIA

GARCIA

 0

AGIRREGOMEZK.

ARRIZABALAGA G.

WATKINS M.

OTAÑO

 2

 0

MORENO

LOPETEGI

LAZKANOTEGI

ZEBERIO

 0

 2

ESTEVEZ

WATKINS F.

URREIZTI

MANTEROLA

 0

 2

SILBETI

FERNANDEZ

ELEZGARAI

FERNANDEZ

 0

 2

EGAÑA

ARRIZABALAGA I.

 

-----

 

ANDOAIN

Azaroak 14, igandea, 10:30

 

AGIRREGOMEZK.

MANTEROLA

 2

ELEZGARAI

GARCIA

MORENO

GARCIA

 2

 0

BEITIA

ARRIZABALAGA I.

ESTEVEZ

LOPETEGI

 1

 2

WATKINS M.

ZEBERIO

SILBETI

WATKINS F.

 0

 2

LAZKANOTEGI

OTAÑO

EGAÑA

ARRIZABALAGA G.

 2

 0

URREIZTI

FERNANDEZ

 

-----

 

ZUMAIA

Azaroak 21, igandea, 17:00

 

AGIRREGOMEZK.

ZEBERIO

2

0

MORENO

MANTEROLA

BEITIA

OTAÑO

2

0

ESTEVEZ

ARRIZABALAGA I.

WATKINS M.

FERNANDEZ

0

2

SILBETI

GARCIA

LAZKANOTEGI

WATKINS F.

2

0

EGAÑA

LOPETEGI

ELEZGARAI

LOPETEGI

2

0

URREIZTI

ARRIZABALAGA G.

 

-----

 

DONOSTIA

Azaroak 27, larunbata, 10:30

 

MORENO

OTAÑO

1

2

ELEZGARAI

ZEBERIO

ESTEVEZ

ZEBERIO

0

2

AGIRREGOMEZK.

FERNANDEZ

SILBETI

ARRIZABALAGA I.

0

2

BEITIA

LOPETEGI

EGAÑA

GARCIA

1

2

WATKINS M.

ARRIZABALAGA G.

URREIZTI

WATKINS F.

1

2

LAZKANOTEGI

MANTEROLA

 

-----

 

HONDARRIBIA

(Abenduak 12)

 

MORENO

ARRIZABALAGA I.

 

 

ESTEVEZ

FERNANDEZ

AGIRREGOMEZK.

MANTEROLA

 

 

SILBETI

ARRIZABALAGA G.

BEITIA

WATKINS F.

 

 

EGAÑA

ZEBERIO

WATKINS M.

GARCIA

 

 

URREIZTI

OTAÑO

ELEZGARAI

OTAÑO

 

 

LAZKANOTEGI

LOPETEGI

 

-----

 

MUTRIKU

(Abenduak 19)

 

ESTEVEZ

ARRIZABALAGA G.

 

 

ELEZGARAI

WATKINS F.

SILBETI

LOPETEGI

 

 

MORENO

ZEBERIO

EGAÑA

WATKINS F.

 

 

AGIRREGOMEZK.

OTAÑO

URREIZTI

GARCIA

 

 

BEITIA

FERNANDEZ

LAZKANOTEGI

MANTEROLA

 

 

WATKINS M.

ARRIZABALAGA I.

 

-----

b - Ligaxkako sailkapena

 

 

 

Pilotaria

P

Difer.

Aurrelariak
A

1

AGIRREGOMEZKORTA (Danok Bat)

8

8

2

WATKINS M. (Zumaia)

7

2

3

EGAÑA (Danok Bat)

6

1

4

BEITIA (Danok Bat)

6

0

5

SILBETI (Zumaia)

6

0

6

MORENO (Gazteleku)

5

-3

7

URREIZTI (Danok Bat)

3

-5

8

LAZKANOTEGI (Hondarribia)

1

-2

9

ESTEVEZ (Hondarribia)

1

-2

Atzelariak
A

1

ARRIZABALAGA G. (Danok Bat)

7

3

2

OTAÑO (Danok Bat)

6

6

3

GARCIA (Danok Bat)

6

1

4

FERNANDEZ (Hondarribia)

6

0

5

ZEBERIO (Hondarribia)

6

-1

6

LOPETEGI (Donostia Jai Alai)

5

-4

7

WATKINS F. (Zumaia)

4

-1

 

-----

c - Azken fasea

 

FINALERDIAK (INFANTILAK A)

 

TOLOSA

(Urtarrilak 9)

 

-----

 

A-D1

 

 

 

 

 

A-Z4

 

A-D3

 

 

 

 

 

A-Z2

 

 

-----

 

A-D2

 

 

 

 

 

A-Z3

 

A-D4

 

 

 

 

 

A-Z1

 

 

-----

 

FINALAK

 

TOLOSA

(Urtarrilak 16)

 

-----

 

                INFANTILAK B

B-D1

 

 

 

 

 

A-Z6

 

B-D2

 

 

 

 

 

A-Z5

 

 

-----

 

                INFANTILAK A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Ir arriba