Txapelketa: Eskolartekoa Udazkena - Zesta punta Alebinak

a - Ligaxkako emaitzak

 

 

MUTRIKU

Azaroak 6, larunbata, 17:00

 

PANIAGUA

LIZARRAGA

2

1

OSA

AGIRREGOMEZK.

LAMBERT

BEREAU

1

2

BILBAO (DJA)

ENBIL

MENDIZABAL

GOÑI

2

0

MANCISIDOR

JUARISTI

SARASOLA

AGIRREGOMEZK.

2

1

TXURRUKA Xuban

GOÑI

TXURRUKA Andde

ENBIL

0

2

ZOZAYA

LIZARRAGA

ETXABE

JUARISTI

0

2

BERISTAIN

BEREAU

Atsedena: BILBAO (DB)

 

-----

 

ZUMAIA

Azaroak 14, igandea, 17:00

BILBAO (DJA)

AGIRREGOMEZK.

2

0

PANIAGUA

GOÑI

LAMBERT

ENBIL

0

2

MENDIZABAL

LIZARRAGA

BILBAO (DB)

JUARISTI

0

2

MANCISIDOR

BEREAU

TXURRUKA Xuban

AGIRREGOMEZK.

2

1

ZOZAYA

ENBIL

ETXABE

LIZARRAGA

0

2

SARASOLA

JUARISTI

BERISTAIN

GOÑI

2

1

TXURRUKA Andde

BEREAU

Atsedena: OSA

 

-----

 

TOLOSA

Azaroak 21, igandea, 16:30

PANIAGUA

AGIRREGOMEZK.

2

0

MANCISIDOR

ENBIL

OSA

LIZARRAGA

0

2

BILBAO (DJA)

JUARISTI

LAMBERT

GOÑI

0

2

BILBAO (DB)

BEREAU

ZOZAYA

GOÑI

1

2

SARASOLA

ENBIL

TXURRUKA Xuban

JUARISTI

0

2

BERISTAIN

AGIRREGOMEZK.

ETXABE

BEREAU

2

0

TXURRUKA Andde

LIZARRAGA

Atsedena: MENDIZABAL

 

-----

 

MUTRIKU

Azaroak 27, larunbata, 16:30

BILBAO (DB)

GOÑI

2

1

PANIAGUA

ENBIL

LAMBERT

JUARISTI

0

2

MENDIZABAL

AGIRREGOMEZK.

OSA

BEREAU

2

0

MANCISIDOR

LIZARRAGA

ETXABE

ENBIL

0

2

TXURRUKA Andde

JUARISTI

ZOZAYA

AGIRREGOMEZK.

2

0

TXURRUKA Xuban

BEREAU

BERISTAIN

LIZARRAGA

2

0

SARASOLA

GOÑI

Atsedena: BILBAO (DJA)

 

-----

 

DONOSTIA

(Abenduak 12)

MENDIZABAL

ENBIL

 

 

OSA

JUARISTI

BILBAO (DB)

AGIRREGOMEZK.

 

 

PANIAGUA

BEREAU

BILBAO (DJA)

LIZARRAGA

 

 

MANCISIDOR

GOÑI

SARASOLA

LIZARRAGA

 

 

ETXABE

AGIRREGOMEZK.

ZOZAYA

BEREAU

 

 

TXURRUKA Xuban

ENBIL

TXURRUKA Andde

GOÑI

 

 

BERISTAIN

JUARISTI

Atsedena: LAMBERT

 

-----

 

HONDARRIBIA

(Abenduak 19)

BILBAO (DB)

LIZARRAGA

 

 

BILBAO (DJA)

AGIRREGOMEZK.

MENDIZABAL

BEREAU

 

 

OSA

ENBIL

LAMBERT

GOÑI

 

 

PANIAGUA

JUARISTI

TXURRUKA Andde

AGIRREGOMEZK.

 

 

ZOZAYA

GOÑI

BERISTAIN

ENBIL

 

 

TXURRUKA Xuban

LIZARRAGA

ETXABE

JUARISTI

 

 

SARASOLA

BEREAU

Atsedena: MANCISIDOR

 

-----

b - Ligaxkako sailkapena

 

 

 

Pilotaria

P

Difer.

Aurrelariak
A

1

BERISTAIN (Danok Bat)

8

7

2

SARASOLA (Beotibar)

7

2

3

ZOZAYA (Hondarribia)

6

2

4

TXURRUKA Andde (Danok Bat)

5

-3

5

TXURRUKA Xuban (Danok Bat)

5

-4

6

ETXABE (Zumaia)

3

-6

Atzelariak
A

1

AGIRREGOMEZKORTA (Danok Bat)

15

11

2

BEREAU (Hondarribia)

13

6

3

LIZARRAGA (Beotibar)

12

-1

4

JUARISTI (Danok Bat)

11

-4

5

GOÑI (Zumaia)

8

-3

6

ENBIL (Zumaia)

8

-5

Aurrelariak
B

1

MENDIZABAL (Donostia Jai Alai)

6

6

2

MANCISIDOR (Zumaia)

5

-4

3

OSA (Danok Bat)

4

-1

4

PANIAGUA (Danok Bat)

4

-2

5

BILBAO (Danok Bat)

3

-1

6

LAMBERT (Zumaia)

3

-5

7

BILBAO (Donostia Jai Alai)

2

1

 

-----

c - Azken fasea

 

FINALERDIAK (ALEBINAK A)

 

TOLOSA

(Urtarrilak 9)

 

-----

 

A-D1

 

 

 

 

 

A-Z4

 

A-D3

 

 

 

 

 

A-Z2

 

 

-----

 

A-D2

 

 

 

 

 

A-Z3

 

A-D4

 

 

 

 

 

A-Z1

 

 

-----

 

FINALAK

 

TOLOSA

(Urtarrilak 16)

 

-----

 

ALEBINAK B

B-D1

 

 

 

 

 

A-Z6

 

B-D2

 

 

 

 

 

A-Z5

 

 

-----

 

ALEBINAK A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Ir arriba