Txapelketa: Eskolartekoa Udazkena - Zesta punta Alebinak

a - Azken fasea (B multzoa)

 

MUTRIKU

Otsailak 4 (ostirala), 19:30

 

-----

 

FINALA (ALEBINAK B)

B-D1

MENDIZABAL (Donostia JA)

13

13

 

2

A-Z6

ENBIL (Zumaia)

B-D2

PANIAGUA (Danok Bat)

10

6

 

0

A-Z5

GOÑI (Zumaia)

 

-----

b - Azken fasea (A multzoa)

 

FINALERDIAK (ALEBINAK A)

 

TOLOSA

Urtarrilak 8 (larunbata), 17:00

 

-----

 

A-D1

BERISTAIN (Danok Bat)

13

13

 

2

A-Z4

JUARISTI (Danok Bat)

A-D3

TXURRUKA Andde (DB)

5

9

 

0

A-Z2

LIZARRAGA (Beotibar)

 

-----

 

A-D2

ZOZAIA (Hondarribia)

10

6

 

0

A-Z3

AGIRREGOMEZKORTA (DB)

A-D4

SARASOLA (Beotibar)

13

13

 

2

A-Z1

BEREAU (Hondarribia)

 

-----

 

FINALA

 

TOLOSA

Urtarrila 8 (larunbata), 17:00

 

-----

 

ALEBINAK A

F

BERISTAIN (Danok Bat)

13

13

 

2

JUARISTI (Danok Bat)2

SARASOLA (Beotibar)

9

12

 

0

BEREAU (Hondarribia)

 

-----

 

c - Ligaxkako sailkapena

 

 

 

Pilotaria

P

Difer.

Aurrelariak
A

1

BERISTAIN (Danok Bat)

11

7

2

ZOZAYA (Hondarribia)

10

6

3

TXURRUKA Andde (Danok Bat)

8

-3

4

SARASOLA (Beotibar)

7

2

5

TXURRUKA Xuban (Danok Bat)

7

-8

6

ETXABE (Zumaia)

5

-10

Atzelariak
A

1

BEREAU (Hondarribia)

21

13

2

LIZARRAGA (Beotibar)

18

-1

3

AGIRREGOMEZKORTA (Danok Bat)

16

9

4

JUARISTI (Danok Bat)

16

-7

5

GOÑI (Zumaia)

8

-3

6

ENBIL (Zumaia)

8

-5

Aurrelariak
B

1

MENDIZABAL (Donostia Jai Alai)

10

9

2

PANIAGUA (Danok Bat)

6

0

3

OSA (Danok Bat)

5

-3

4

MANCISIDOR (Zumaia)

5

-4

5

BILBAO (Donostia Jai Alai)

4

-3

6

LAMBERT (Zumaia)

4

-7

7

BILBAO (Danok Bat)

3

-1

 

-----

d - Ligaxkako emaitzak

 

 

MUTRIKU

Azaroak 6, larunbata, 17:00

 

PANIAGUA

LIZARRAGA

2

1

OSA

AGIRREGOMEZK.

LAMBERT

BEREAU

1

2

BILBAO (DJA)

ENBIL

MENDIZABAL

GOÑI

2

0

MANCISIDOR

JUARISTI

SARASOLA

AGIRREGOMEZK.

2

1

TXURRUKA Xuban

GOÑI

TXURRUKA Andde

ENBIL

0

2

ZOZAYA

LIZARRAGA

ETXABE

JUARISTI

0

2

BERISTAIN

BEREAU

Atsedena: BILBAO (DB)

 

-----

 

ZUMAIA

Azaroak 14, igandea, 17:00

BILBAO (DJA)

AGIRREGOMEZK.

2

0

PANIAGUA

GOÑI

LAMBERT

ENBIL

0

2

MENDIZABAL

LIZARRAGA

BILBAO (DB)

JUARISTI

0

2

MANCISIDOR

BEREAU

TXURRUKA Xuban

AGIRREGOMEZK.

2

1

ZOZAYA

ENBIL

ETXABE

LIZARRAGA

0

2

SARASOLA

JUARISTI

BERISTAIN

GOÑI

2

1

TXURRUKA Andde

BEREAU

Atsedena: OSA

 

-----

 

TOLOSA

Azaroak 21, igandea, 16:30

PANIAGUA

AGIRREGOMEZK.

2

0

MANCISIDOR

ENBIL

OSA

LIZARRAGA

0

2

BILBAO (DJA)

JUARISTI

LAMBERT

GOÑI

0

2

BILBAO (DB)

BEREAU

ZOZAYA

GOÑI

1

2

SARASOLA

ENBIL

TXURRUKA Xuban

JUARISTI

0

2

BERISTAIN

AGIRREGOMEZK.

ETXABE

BEREAU

2

0

TXURRUKA Andde

LIZARRAGA

Atsedena: MENDIZABAL

 

-----

 

MUTRIKU

Azaroak 27, larunbata, 16:30

BILBAO (DB)

GOÑI

2

1

PANIAGUA

ENBIL

LAMBERT

JUARISTI

0

2

MENDIZABAL

AGIRREGOMEZK.

OSA

BEREAU

2

0

MANCISIDOR

LIZARRAGA

ETXABE

ENBIL

0

2

TXURRUKA Andde

JUARISTI

ZOZAYA

AGIRREGOMEZK.

2

0

TXURRUKA Xuban

BEREAU

BERISTAIN

LIZARRAGA

2

0

SARASOLA

GOÑI

Atsedena: BILBAO (DJA)

 

-----

 

DONOSTIA

Abenduak 26, larunbata, 10:30

MENDIZABAL

ENBIL

2

1

OSA

JUARISTI

BILBAO (DB)

AGIRREGOMEZK.

1

2

PANIAGUA

BEREAU

BILBAO (DJA)

LIZARRAGA

0

2

MANCISIDOR

GOÑI

SARASOLA

LIZARRAGA

2

0

ETXABE

AGIRREGOMEZK.

ZOZAYA

BEREAU

2

0

TXURRUKA Xuban

ENBIL

TXURRUKA Andde

GOÑI

2

0

BERISTAIN

JUARISTI

Atsedena: LAMBERT

 

-----

 

HONDARRIBIA

Abenduak 19, igandea, 16:30

BILBAO (DB)

LIZARRAGA

2

0

BILBAO (DJA)

AGIRREGOMEZK.

MENDIZABAL

BEREAU

2

0

OSA

ENBIL

LAMBERT

GOÑI

0

2

PANIAGUA

JUARISTI

TXURRUKA Andde

AGIRREGOMEZK.

0

2

ZOZAYA

GOÑI

BERISTAIN

ENBIL

2

0

TXURRUKA Xuban

LIZARRAGA

ETXABE

JUARISTI

0

2

SARASOLA

BEREAU

Atsedena: MANCISIDOR

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Babesleak

    Ir arriba