Txapelketa: Federatua Udaberri U - Gomazko paleta neska jubenilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/05
    19:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    TEJERIA, I.
    SANTANO , I.
    30  - 24
    TXULOBI 
    NAVARRO, A.
    ETXARRI, I.
    2022/01/07
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    30  - 18
    INTXURRE 1 
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    2022/01/07
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GARMENDIA, L.
    QUEREJETA, A.
    18  - 30
    HERNANI 1 
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI
    30  - 0 *
    HERNANI 2 
    2022/01/14
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    17  - 30
    BEHAR ZANA 
    TEJERIA, I.
    ARRETXE , N.
    2022/01/14
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    30  - 8
    INTXURRE 2 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    7  - 30
    HERNANI 1 
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    2022/01/21
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    30  - 22
    TXULOBI 
    ZUBILLAGA, A.
    ETXARRI, I.
    2022/01/21
    19:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    SANTANO , I.
    TEJERIA, I.
    26  - 30
    HERNANI 2 
    GARMENDIA, L.
    BARRENECHEA, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28
    19:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    TEJERIA, I.
    SANTANO , I.
    13  - 30
    HERNANI 1 
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    2022/01/28
    19:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI
    NAVARRO, A.
    ZUBILLAGA, A.
    30  - 10
    INTXURRE 1 
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    2022/01/28
    19:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GARMENDIA, L.
    BARRENECHEA, A.
    22  - 30
    INTXURRE 2 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
       Jardunaldia 5 
    2022/02/04
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    19  - 30
    HERNANI 2 
    BARRENECHEA, A.
    GARMENDIA, L.
    2022/02/04
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    30  - 19
    BEHAR ZANA 
    TEJERIA, I.
    SANTANO , I.
    2022/02/06
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    30  - 17
    TXULOBI 
    ZUBILLAGA, A.
    NAVARRO, A.
       Jardunaldia 6 
    2022/02/11
    18:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    30  - 21
    INTXURRE 2 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    2022/02/12
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    30  - 18
    HERNANI 2 
    GARMENDIA, L.
    BARRENECHEA, A.
    2022/02/12
    16:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI
    ZUBILLAGA, A.
    ETXARRI, I.
    30  - 26
    BEHAR ZANA 
    TEJERIA, I.
    SANTANO , I.
       Jardunaldia 7 
    2022/02/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    15  - 30
    HERNANI 1 
    MINER, I.
    IRIONDO, M.
    2022/02/19
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GARMENDIA, L.
    BARRENECHEA, A.
    15  - 30
    TXULOBI 
    ZUBILLAGA, A.
    NAVARRO, A.
    2022/02/19
    11:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    SANTANO , I.
    TEJERIA, I.
    30  - 27
    INTXURRE 1 
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
       Jardunaldia 8 
    2022/02/25
    18:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI
    ETXARRI, I.
    NAVARRO, A.
    30  - 17
    INTXURRE 2 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    2022/02/26
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    GARMENDIA, L.
    BARRENECHEA, A.
    25  - 30
    BEHAR ZANA 
    ARRETXE , N.
    SANTANO , I.
    2022/02/26
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    30  - 13
    INTXURRE 1 
    UGARTEMENDIA, A.
    GOITIA, S.
       Jardunaldia 9 
    2022/03/04
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    GOITIA, S.
    UGARTEMENDIA, A.
    15  - 30
    TXULOBI 
    NAVARRO, A.
    ZUBILLAGA, A.
    2022/03/04
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    28  - 30
    HERNANI 2 
    BARRENECHEA, A.
    GARMENDIA, L.
    2022/03/06
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    IRIONDO, M.
    MINER, I.
    30  - 16
    BEHAR ZANA 
    TEJERIA, I.
    SANTANO , I.
       Jardunaldia 10 
    2022/03/11
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    TEJERIA, I.
    SANTANO , I.
    30  - 19
    INTXURRE 2 
    UZCUDUN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    2022/03/11
    19:00
    ADUNA - Adunakoa
    TXULOBI
    ETXARRI, I.
    ZUBILLAGA, A.
    10  - 30
    HERNANI 1 
    MINER, I.
    MACICIOR, E.
    2022/03/11
    19:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    BARRENECHEA, A.
    GARMENDIA, L.
    30  - 15
    INTXURRE 1 
    UGARTEMENDIA, A.
    GOITIA, S.
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 HERNANI 1   20 10 10 0 0 300 135
    2 TXULOBI   16 10 6 4 0 253 203
    3 BEHAR ZANA   15 10 5 5 0 250 262
    4 INTXURRE 2   14 10 4 6 0 228 261
    5 HERNANI 2   13 10 4 5 1 218 268
    6 INTXURRE 1   11 10 1 9 0 171 291
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba