Txapelketa: Federatua Udaberri U - Eskuz binaka nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU (RET)
    SETIEN, X.
    MUGICA, J.
     
    LAGUNAK 
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    2022/01/07
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    ALDE ZAHARRA 1
    HUEGUN, I.
    GABIRONDO, A.
    22  - 15
    BELOKI 2 
    VIANA, J.
    ZULOAGA, M.
    2022/01/07
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO 1
    SARALEGUI, M.
    SARALEGUI, J.
    17  - 22
    EPLE 
    TABERNA, I.
    FERNANDES, U.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 3 
    2022/01/09
    11:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    14  - 22
    ORIO 
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
       Jardunaldia 2 
    2022/01/13
    20:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AZPIROZ, X.
    FERNANDES, U.
    22  - 19
    ALDE ZAHARRA 1 
    GABIRONDO, A.
    HUEGUN, I.
    2022/01/14
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    PEREZ, I.
    REGUEIRO, O.
    3  - 22
    BERGARA 1 
    OTERMIN, H.
    BERGARA, A.
    2022/01/15
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    17  - 22
    OTSABIO 1 
    SARALEGUI, M.
    SARALEGUI, J.
    2022/01/16
    -
    -
    BELOKI 2
     
    Atsedena 
    2022/01/16
    10:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
     
    GAZTELEKU (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/20
    20:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    22  - 17
    ORIO 
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
    2022/01/21
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU (RET)
     
    ALOŅA MENDI 3 
    2022/01/22
    16:15
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    GABIRONDO, A.
    HUEGUN, I.
    15  - 22
    LAGUNAK 
    IDIGORAS, I.
    TXURRUKA , I.
    2022/01/22
    17:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 2
    VIANA, J.
    IZAGIRRE, M.
    17  - 22
    EPLE 
    FERNANDES, U.
    AZPIROZ, X.
    2022/01/23
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA 1 
       Jardunaldia 4 
    2022/01/27
    19:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
    22  - 15
    ALDE ZAHARRA 1 
    HUEGUN, I.
    GABIRONDO, A.
    2022/01/28
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    PEREZ, I.
    LOITI, H.
    15  - 22
    OTSABIO 1 
    SARALEGUI, M.
    SARALEGUI, J.
    2022/01/29
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    22  - 12
    BELOKI 2 
    VIANA, J.
    ZULOAGA, M.
    2022/01/30
    -
    -
    EPLE
     
    Atsedena 
    2022/01/30
    -
    -
    BERGARA 1
     
    GAZTELEKU (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/03
    19:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AZPIROZ, X.
    FERNANDES, U.
    18  - 22
    LAGUNAK 
    IDIGORAS, I.
    TXURRUKA , I.
    2022/02/03
    20:20
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    GABIRONDO, A.
    HUEGUN, I.
    11  - 22
    ALOŅA MENDI 3 
    PEREZ, I.
    LOITI, H.
    2022/02/04
    19:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO 1
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    22  - 12
    BERGARA 1 
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    2022/02/04
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 2
    VIANA, J.
    IZAGIRRE, M.
    15  - 22
    ORIO 
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/12
    10:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
    22  - 13
    EPLE 
    TABERNA, I.
    FERNANDES, U.
    2022/02/12
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    BIAIN, A.
    LOITI, H.
    22  - 5
    BELOKI 2 
    IZAGIRRE, M.
    ZULOAGA, M.
    2022/02/13
    -
    -
    GAZTELEKU (RET)
     
    OTSABIO 1 
    2022/02/13
    -
    -
    LAGUNAK
     
    Atsedena 
    2022/02/13
    11:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    22  - 9
    ALDE ZAHARRA 1 
    GABIRONDO, A.
    HUEGUN, I.
       Jardunaldia 7 
    2022/02/17
    20:00
    ERRENTERIA - Agustina Ot.
    EPLE
    AZPIROZ, X.
    FERNANDES, U.
    19  - 22
    ALOŅA MENDI 3 
    PEREZ, I.
    REGUEIRO, O.
    2022/02/18
    19:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 2
    VIANA, J.
    ZULOAGA, M.
    22  - 17
    BERGARA 1 
    RETOLAZA, I.
    IÑARRA, B.
    2022/02/19
    16:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    10  - 22
    ORIO 
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
    2022/02/20
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    GAZTELEKU (RET) 
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    OTSABIO 1 
       Jardunaldia 8 
    2022/02/25
    19:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    BIAIN, A.
    REGUEIRO, O.
    22  - 9
    LAGUNAK 
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    2022/02/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    OTSABIO 1
    22  - 0 *
    ALDE ZAHARRA 1 
    2022/02/27
    -
    -
    GAZTELEKU (RET)
     
    BELOKI 2 
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO 
    2022/02/27
    11:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    BERGARA, A.
    OTERMIN, H.
    22  - 14
    EPLE 
    CHIAPUSO, J.
    FERNANDES, U.
       Jardunaldia 9 
    2022/03/04
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    17  - 22
    BERGARA 1 
    BERGARA, A.
    RETOLAZA, I.
    2022/03/04
    19:30
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 2
    IZAGIRRE, M.
    ZULOAGA, M.
    5  - 22
    OTSABIO 1 
    SARALEGUI, J.
    SARALEGUI, M.
    2022/03/05
    18:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
    ARANBURU, J.
    ALBENIZ, M.
    22  - 11
    ALOŅA MENDI 3 
    BIAIN, A.
    LOITI, H.
    2022/03/06
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    -
    -
    EPLE
     
    GAZTELEKU (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 OTSABIO 1   13 7 6 1 0 149 88
    2 ORIO   13 7 6 1 0 149 100
    3 BERGARA 1   11 7 4 3 0 131 109
    4 ALOŅA MENDI 3   11 7 4 3 0 117 110
    5 LAGUNAK   10 7 3 4 0 119 133
    6 EPLE   10 7 3 4 0 130 141
    7 BELOKI 2   8 7 1 6 0 91 149
    8 ALDE ZAHARRA 1   7 7 1 5 1 91 147
    9 GAZTELEKU (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    ALDE ZAHARRA 2
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 8
    ATAUN 
    LOIDI, I.
    MENDIZABAL, J.
    2022/01/07
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO 2
     
    EIBAR 1 (RET) 
    2022/01/08
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OLASCOAGA, I.
    18  - 22
    IZURUN 
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/01/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2022/01/09
    11:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ETXEZARRETA, M.
    CAGIGAS, U.
     
    ZUMAIA (RET) 
    IRIONDO, J.
    ALCANTARA, E.
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    UGARTE, M.
    ESCALERO, M.
    19  - 22
    BERGARA 2 
    CAGIGAS, U.
    REZUSTA, A.
    2022/01/14
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    22  - 19
    OTSABIO 2 
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2022/01/15
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
    ALCANTARA, E.
    IRIONDO, J.
     
    GURE TXERU 
    OLASCOAGA, I.
    EIZAGUIRRE, J.
    2022/01/16
    -
    -
    ATAUN
     
    Atsedena 
    2022/01/16
    -
    -
    EIBAR 1 (RET)
     
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/22
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    OTSABIO 2
     
    ZUMAIA (RET) 
    2022/01/22
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OLASCOAGA, I.
    22  - 12
    ALOŅA MENDI 1 
    UGARTE, M.
    ESCALERO, M.
    2022/01/22
    16:15
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 5
    IZURUN 
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/01/23
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA 2 
    2022/01/23
    -
    -
    ATAUN
     
    EIBAR 1 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/01/28
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    UGARTE, M.
    ESCALERO, M.
    11  - 22
    OTSABIO 2 
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2022/01/28
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA (RET)
     
    ALDE ZAHARRA 2 
    2022/01/28
    20:00
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ETXEZARRETA, M.
    CAGIGAS, U.
    22  - 20
    GURE TXERU 
    EIZAGUIRRE, J.
    OLASCOAGA, I.
    2022/01/29
    13:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    22  - 0 *
    ATAUN 
    2022/01/30
    -
    -
    EIBAR 1 (RET)
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/04
    -
    -
    ATAUN
     
    ZUMAIA (RET) 
    2022/02/04
    19:30
    LIZARTZA - Aztinondo
    OTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    18  - 22
    BERGARA 2 
    ETXEZARRETA, M.
    REZUSTA, A.
    2022/02/05
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 1 
    2022/02/06
    -
    -
    EIBAR 1 (RET)
     
    IZURUN 
    2022/02/06
    -
    -
    Atsedena
     
    GURE TXERU 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/12
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OLASCOAGA, I.
    17  - 22
    OTSABIO 2 
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    2022/02/12
    16:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    UGARTE, M.
    TATIEGI, A.
    9  - 22
    ATAUN 
    MENDIZABAL, J.
    LOIDI, I.
    2022/02/13
    -
    -
    IZURUN
     
    Atsedena 
    2022/02/13
    -
    -
    ZUMAIA (RET)
     
    EIBAR 1 (RET) 
    2022/02/13
    11:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ETXEZARRETA, M.
    CAGIGAS, U.
    12  - 22
    ALDE ZAHARRA 2 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
       Jardunaldia 7 
    2022/02/18
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    MENDIZABAL, J.
    LOIDI, I.
    22  - 10
    BERGARA 2 
    CAGIGAS, U.
    ETXEZARRETA, M.
    2022/02/20
    -
    -
    Atsedena
     
    OTSABIO 2 
    2022/02/20
    -
    -
    IZURUN
     
    ZUMAIA (RET) 
    2022/02/20
    -
    -
    EIBAR 1 (RET)
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2022/02/20
    10:00
    DONOSTIA - Atano III.a
    ALDE ZAHARRA 2
    22  - 0 *
    GURE TXERU 
       Jardunaldia 8 
    2022/02/25
    19:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    UGARTE, M.
    ESCALERO, M.
    13  - 22
    IZURUN 
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    2022/02/26
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    OTSABIO 2
    GARAIBURU, J.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    8  - 22
    ALDE ZAHARRA 2 
    DE LA TORRE, M.
    SORONDO, E.
    2022/02/26
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OLASCOAGA, I.
    15  - 22
    ATAUN 
    LOIDI, I.
    MENDIZABAL, J.
    2022/02/27
    -
    -
    BERGARA 2
     
    EIBAR 1 (RET) 
    2022/02/27
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2022/03/04
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    DE PAZ, A.
    GAMBOA, B.
    22  - 10
    BERGARA 2 
    ETXEZARRETA, M.
    CAGIGAS, U.
    2022/03/04
    20:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
    22  - 0 *
    OTSABIO 2 
    2022/03/06
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    Atsedena 
    2022/03/06
    -
    -
    ZUMAIA (RET)
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2022/03/06
    -
    -
    EIBAR 1 (RET)
     
    GURE TXERU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ALDE ZAHARRA 2   12 6 6 0 0 132 33
    2 IZURUN   11 6 5 1 0 115 82
    3 ATAUN   9 6 4 1 1 96 78
    4 BERGARA 2   9 6 3 3 0 98 123
    5 OTSABIO 2   7 6 2 3 1 89 116
    6 GURE TXERU   6 6 1 4 1 92 122
    7 ALOŅA MENDI 1   5 6 0 5 1 64 132
    8 ZUMAIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    9 EIBAR 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/07
    19:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
     
    INTXURRE (RET) 
    2022/01/07
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    ASTIGARRAGA, I.
    22  - 10
    HERNANI 
    ARIZMENDI, G.
    OYARZABAL, A.
    2022/01/07
    19:30
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 1
    AGIRRE, B.
    VIANA, I.
    14  - 22
    BEHAR ZANA 
    ORMAZABAL, A.
    ABURUZA, I.
    2022/01/07
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2022/01/14
    18:05
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE (RET)
     
    EIBAR 2 
    2022/01/14
    18:30
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    ABURUZA, I.
    ORMAZABAL, A.
    8  - 22
    MURUMENDI 
    OLANO, X.
    ASTIGARRAGA, I.
    2022/01/15
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    SALAVERRIA, X.
    OYARZABAL, A.
    22  - 14
    ARETXABALETA 
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    2022/01/16
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    BELOKI 1 
       Jardunaldia 3 
    2022/01/21
    19:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 1
     
    INTXURRE (RET) 
    2022/01/22
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ARIZMENDI, G.
    OYARZABAL, A.
    22  - 20
    BEHAR ZANA 
    ORMAZABAL, A.
    ABURUZA, I.
    2022/01/22
    12:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    22  - 11
    EIBAR 2 
    AZCARGORTA, M.
    CONDE, F.
    2022/01/23
    -
    -
    MURUMENDI
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2022/02/03
    20:00
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    IRAOLA, A.
    ORMAZABAL, A.
    7  - 22
    ARETXABALETA 
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    2022/02/04
    19:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
    AZCARGORTA, M.
    CONDE, F.
    22  - 14
    BELOKI 1 
    VIANA, I.
    AGIRRE, B.
    2022/02/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    HERNANI 
    2022/02/06
    -
    -
    INTXURRE (RET)
     
    MURUMENDI 
       Jardunaldia 5 
    2022/02/12
    11:00
    ARETXABALETA - Udal.
    ARETXABALETA
    ZUGASTI, A.
    IGARTUA, U.
    22  - 11
    BELOKI 1 
    VIANA, I.
    AGIRRE, B.
    2022/02/12
    12:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    ASTIGARRAGA, I.
    22  - 14
    EIBAR 2 
    CONDE, F.
    AZCARGORTA, M.
    2022/02/13
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
    2022/02/13
    -
    -
    HERNANI
     
    INTXURRE (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2022/02/18
    19:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI 1
    VIANA, I.
    AGIRRE, B.
    8  - 22
    MURUMENDI 
    OLANO, X.
    ASTIGARRAGA, I.
    2022/02/18
    19:30
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
    AZCARGORTA, M.
    CONDE, F.
    9  - 22
    HERNANI 
    OYARZABAL, A.
    LASA, M.
    2022/02/20
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    ALOŅA MENDI 2 (RET) 
    2022/02/20
    -
    -
    INTXURRE (RET)
     
    BEHAR ZANA 
       Jardunaldia 7 
    2022/03/04
    18:15
    VILLABONA - Bear Zana
    BEHAR ZANA
    22  - 0 *
    EIBAR 2 
    2022/03/04
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    ASTIGARRAGA, I.
    22  - 19
    ARETXABALETA 
    IGARTUA, U.
    ZUGASTI, A.
    2022/03/04
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    22  - 0 *
    BELOKI 1 
    2022/03/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2 (RET)
     
    INTXURRE (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 MURUMENDI   10 5 5 0 0 110 59
    2 HERNANI   9 5 4 1 0 98 65
    3 ARETXABALETA   8 5 3 2 0 99 73
    4 BEHAR ZANA   7 5 2 3 0 79 80
    5 EIBAR 2   5 5 1 3 1 56 102
    6 BELOKI 1   4 5 0 4 1 47 110
    7 INTXURRE (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    8 ALOŅA MENDI 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba